9 інструментів штучного інтелекту для керування соціальними мережами, які можна використовувати у 2023 році

Categories:

Використання соціальних мереж зростає. Люди проводять більше часу в Instagram, LinkedIn, YouTube і TikTok.

Регулярно публікувати контент у соціальних мережах і випереджати конкурентів важко. Планування, графік і публікація контенту в кожному каналі соціальних мереж займає багато часу.

Але що, якби ми сказали вам, що існують інструменти керування соціальними мережами зі штучним інтелектом, які покращують вашу присутність у соціальних мережах і покращують залучення за менший час? Звучить цікаво?

Давайте глибше зануримося в інструменти штучного інтелекту та подивимося, як ви можете отримати від них максимальну користь.

Що таке інструменти управління соціальними мережами AI?

Як випливає з назви, інструменти управління соціальними медіа зі штучним інтелектом використовують потужність штучного інтелекту та машинних алгоритмів, щоб допомогти власникам бізнесу з вмістом соціальних мереж.

Ці інструменти можуть переглядати Інтернет і аналізувати тенденції вмісту у вашій бізнес-ніші. Вони оснащені потужними функціями для планування, автоматизації та публікації вмісту соціальних мереж набагато швидше, ніж аналітики соціальних мереж.

Мало того, ці інструменти штучного інтелекту дають уявлення про поведінку користувачів, залучення, тенденції, сентиментальний аналіз тощо. Використовуючи такі вичерпні звіти, підприємства можуть зрозуміти, як аудиторія сприймає їхній бренд і кампанії в соціальних мережах.

Загалом, інструменти управління соціальними медіа зі штучним інтелектом допомагають компаніям покращити процес і ефективність завдяки потужності машинного навчання.

Особливості інструментів управління соціальними медіа ШІ

Ось кілька головних причин, щоб розглянути можливість використання інструментів керування соціальними мережами на основі штучного інтелекту в робочому процесі публікації вмісту.

✅ Автоматизація: від створення дописів у соціальних мережах до публікації потрібно багато ручної роботи. Інструменти керування соціальними медіа зі штучним інтелектом допомагають вам автоматизувати повторювані завдання, такі як планування та публікація вмісту.

✅ Економія часу: автоматизація повторюваних завдань, таких як планування вмісту, публікація публікацій і аналіз даних, економить вам багато часу. Ви можете використати цей час для інших креативних маркетингових заходів, які потребують людського контакту, наприклад для зустрічі з клієнтами.

✅ Статистика: якщо ви публікуєте вміст у різних соціальних мережах, вам потрібно перевірити аналітику на кожній платформі окремо. Завдяки централізованій платформі відстеження даних і аналіз статистичних даних стає легшим.

✅ Рішення, керовані даними: Інструменти соціальних медіа зі штучним інтелектом навчені відстежувати галузеві тенденції, відстежувати діяльність конкурентів у контенті та створювати вичерпні звіти. Зібрані дані можуть допомогти вам приймати обґрунтовані рішення та відповідно коригувати свою маркетингову стратегію.

Крім того, є багато інших причин для вибору інструментів управління соціальними медіа ШІ. Давайте розглянемо деякі з найпопулярніших інструментів для автоматизації вмісту соціальних мереж.

  Як завантажити програми, яких більше немає в App Store на вашому телефоні

Давайте розпочнемо.

ContentStudio

ContentStudio — це платформа для виявлення вмісту на основі даних і управління соціальними мережами. Він спрямований на те, щоб допомогти компаніям організовувати, керувати та планувати робочий процес із вмістом соціальних медіа з єдиного місця.

Його технологія штучного інтелекту відкриває новий вміст і дозволяє планувати публікацію автопілоту на Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter, Pinterest, Tumblr, WordPress і Medium.

У ContentStudio є автор штучного інтелекту, який може генерувати хештеги публікацій, додавати емодзі та створювати зображення соціальних публікацій за допомогою свого бота штучного інтелекту. Ви також отримуєте готові шаблони, які можна змінювати відповідно до ділового тону ваших твітів, підписів в Instagram, публікацій у Facebook тощо.

Він має функцію виявлення, яка шукає найефективніший вміст у вашій галузі. Ви можете керувати попередньо запропонованим популярним вмістом і бути в курсі подій, плануючи вміст безпосередньо з інформаційної панелі ContentStudio.

Нарешті, ви можете перевірити всі публікації в одному місці та призначити бесіди членам вашої команди для співпраці.

Перегорніть

Flick — це універсальний магазин для інструментів планування Instagram, хештегів і аналізу вмісту. Це насамперед допомагає вам керувати, планувати та розвивати свій обліковий запис Instagram. Він використовує офіційний API Instagram для публікації публікацій і відстеження аналітики, і його офіційно схвалено Meta.

Використовуючи Flick, ви можете створити візуальний календар для майбутніх публікацій в Instagram, попередньо переглянути свій канал і отримати доступ до найпопулярніших хештегів. Його пошук по хештегам підтримує понад 20 мов, і якщо хештеги можна знайти в Instagram, вони будуть доступні на Flick.

У Flick є інструмент AI Social Media Assistant, який допомагає пришвидшити мозковий штурм, написання та процес планування для Instagram. AI Assistant допомагає вам генерувати оригінальні та цікаві ідеї контенту на основі введених вами тем за лічені секунди, заощаджуючи таким чином багато часу на ручну роботу.

Що стосується вмісту бренду, то ідеї для публікацій і підписи, створені AI Social Media Assistant, є оригінальним вмістом. Ви також зможете встановити тон і стиль підписів у соціальних мережах відповідно до вашого бренду.

Останнім часом

Latlete — це платформа для керування соціальними медіа та двигуна контенту на базі штучного інтелекту, яка перепрофілює довгоформатний вміст у публікації в соціальних мережах. Це допомагає вам створювати копії вмісту з ваших існуючих довгих блогів, подкастів і вебінарів у цікаві публікації в соціальних мережах.

Після входу на платформу все, що вам потрібно зробити, це надіслати URL-адресу існуючого вмісту та дозволити Lately створювати для вас ідеї щодо вмісту. Ви можете переглядати створений штучним інтелектом вміст по одному та вносити деякі зміни у вміст відповідно до ваших очікувань. Індикатор оцінки успіху публікацій від Latles допомагає оптимізувати ваш вміст і планувати його через Hootsuite.

  Як інтегрувати ChatGPT у Microsoft Word

За допомогою розширених параметрів керування Lately ви можете призначити автоматичні налаштування пост-рецензента перед публікацією. Їхня функція батьківського й дочірнього облікових записів спрощує публікацію контенту в різних регіонах, брендах і продуктах з централізованого місця.

Copy.ai

Copy.ai — це інструмент копірайтингу на основі штучного інтелекту, який допомагає створювати копії вмісту для ваших публікацій, вмісту блогу, стрічок соціальних мереж та інших маркетингових потреб. Це простий у використанні інструмент; ви можете розпочати, ввівши передмову до теми вмісту. Далі виберіть тип проекту та дозвольте генератору штучного інтелекту надати вам кілька варіантів вмісту на вибір.

За допомогою менеджерів соціальних мереж Copy.ai ви можете створювати переконливі копії дописів у Facebook, описів YouTube, сценаріїв TikTok, описів Pinterest, підписів Instagram і навіть повних дописів LinkedIn.

Платформа стверджує, що створює в 10 разів більше публікацій у соціальних мережах, ніж вручну. Однак вам потрібно оцінити створені штучним інтелектом копії та відредагувати вміст, щоб він відповідав фірмовому тону вашого бізнесу. Однією з найкращих переваг Copy.ai є його понад 90 готових шаблонів для оптимізації створення вмісту в соціальних мережах.

Привіт Вуфі

HelloWoofy — це інструмент керування соціальними мережами на основі штучного інтелекту, який дозволяє створювати, планувати та публікувати публікації в соціальних мережах. Він пропонує безліч налаштувань для автоматизації та оптимізації потоку вмісту в соціальних мережах.

HelloWoofy використовує алгоритми обробки природної мови для аналізу та створення хештегів, підписів і емодзі для Instagram, Facebook, Twitter тощо. Ви можете налаштувати розклад публікацій, і завдяки платформі публікація заощадить вам багато ручної роботи.

Їхня інформаційна панель аналітики та звітності забезпечує глибоке уявлення про ефективність вашого вмісту. Ви можете відфільтрувати результати за демографічними показниками, рівнем залучення, ефективністю та іншими корисними параметрами. Загалом, його технологія на основі штучного інтелекту допомагає вам планувати та автоматизувати весь вміст каналу соціальних мереж.

Кора

Cortex на базі штучного інтелекту – це корпоративна маркетингова платформа соціальних мереж, яка аналізує вміст ваших маркетингових каналів і допомагає вам створювати привабливий вміст.

Переглядаючи понад 50 функцій у контенті, опублікованому брендами та їхніми конкурентами, Cortex створює стратегії створення та розгортання спеціального контенту для будь-якого бренду. Він автоматизує планування, створення та розповсюдження контенту в соціальних мережах за лічені секунди, використовуючи машинне навчання для постійного вдосконалення.

Завдяки провідному візуальному штучному інтелекту Cortex ви можете визначити нові можливості для зростання, розуміючи, що сприяє продуктивності вашого вмісту.

За допомогою Cortex ви також можете створювати короткі описи вмісту та встановлювати контрольні точки для якості перед тим, як його опублікувати. Він інтегрується з більшістю програмного забезпечення для управління цифровими активами. Крім того, ви також можете відстежувати ефективність свого вмісту в реальному часі, порівнюючи його з історичними даними.

  Як вимкнути функцію відповіді всім Outlook 365

Окойя

Ocoya — це безкоштовний інструмент автоматизації вмісту штучного інтелекту для створення та публікації привабливого вмісту в соціальних мережах, наприклад дописів, підписів, блогів і хештегів. Платформа тісно інтегрована з більш ніж 30 платформами соціальних медіа, що вище, ніж у більшості конкурентів.

Ви можете використовувати помічника зі штучним інтелектом Ocoya, щоб писати вміст для своїх публікацій у соціальних мережах 26 різними мовами. Далі, використовуючи функцію планувальника, ви можете запланувати до 1000 публікацій у календарі та опублікувати публікації в усіх каналах соціальних мереж простим клацанням миші на інформаційній панелі.

Ocoya дозволяє планувати вміст на короткий період. Таким чином, ви можете легко співпрацювати зі своїми товаришами по команді та створювати спеціальні робочі області, запрошувати, пропонувати вдосконалення та затверджувати з єдиного місця.

Поштово

Postly — це інструмент керування соціальними мережами на базі штучного інтелекту, який дозволяє вам автоматично планувати, співпрацювати з вашою командою та перевіряти ефективність вмісту соціальних мереж. Він підтримує всі популярні платформи соціальних мереж, включаючи Reddit.

Postly постачається зі штучним інтелектом, який створює вміст для різних каналів соціальних мереж одним клацанням миші. Ви можете легко запланувати 10+ публікацій щодня, які навчать модуль ШІ розуміти ваш бізнес і прискорювати створення контенту.

На відміну від інших інструментів соціальних медіа зі штучним інтелектом, Postly не стягує плату з кожного члена команди, коли йдеться про командну співпрацю. Який би план ви не придбали, ви можете залучити до свого проекту необмежену кількість членів команди без додаткових витрат.

Знайомтесь, Едгар

MeetEdgar допомагає компаніям автоматизувати процес публікації в соціальних мережах. Користувачі можуть використовувати MeetEdgar для планування, організації та публікації публікацій на популярних медіа-платформах, таких як Facebook, Twitter, Instagram і LinkedIn.

Він оснащений функцією переробки вмісту, яка дозволяє користувачам створювати категоризовану бібліотеку вмісту. Інструмент автоматично отримує вміст із бібліотеки та повторно публікує вміст відповідно до календарного розкладу.

Існує також інформаційна панель аналітики, за допомогою якої користувачі можуть відстежувати ефективність своїх публікацій у соціальних мережах. Користувачі можуть аналізувати ці дані та приймати кращі маркетингові рішення.

Заключні слова

ШІ стає все кращим і має потенціал, щоб скоротити багато людських зусиль. Усі розглянуті нами інструменти штучного інтелекту для керування соціальними мережами спрямовані на економію вашого часу та зусиль.

Інструменти пропонують інтеграцію майже з усіма широко використовуваними платформами соціальних мереж і підвищують ефективність публікації вмісту за кілька клацань миші. Ви також отримуєте звіти про ефективність на одній інформаційній панелі та розумієте, як аудиторія сприймає ваш вміст.

Загалом, це гарна ідея використовувати інструменти соціальних мереж штучного інтелекту та підвищувати продуктивність вашої команди, використовуючи можливості штучного інтелекту.

Далі ознайомтеся з інструментами керування соціальними мережами, щоб керувати кількома обліковими записами.