9 інструментів перевірки трафіку веб-сайту для дослідження конкурентів

Categories:

Інструменти перевірки трафіку стали очевидними в цьому швидко зростаючому цифровому середовищі та жорсткій конкуренції.

чому

В Інтернеті є мільйони активних веб-сайтів, і багато з них є вашими конкурентами.

Як би ви не намагалися це не пам’ятати, конкуренція зростає експоненціально, поки ми говоримо.

Ось чому замість того, щоб тікати від реальності, зіткніться зі своїми конкурентами, подолайте свої найбільші страхи та зробіть усе можливе, щоб піднятися на перше місце, незалежно від того, чи то рейтинг у пошуковій системі, чи то, щоб залишатися на вершині думок ваших клієнтів.

У цьому вам допоможе інструмент перевірки трафіку. Ви можете дізнатися про своїх конкурентів і порівняти свою маркетингову стратегію та пошук трафіку на веб-сайті з їхніми, щоб бути кращими за них.

Отже, давайте поговоримо про інструменти оцінки трафіку та зрозуміємо, як вони можуть вам допомогти.

Що таке оцінювач трафіку?

Інструмент оцінки веб-трафіку використовується для аналізу взаємодії користувачів із певним сайтом. Він відображає інформацію про веб-сайт, таку як кількість відвідувачів сайту, їх джерела (звичайні, зворотні посилання чи платні оголошення), скільки часу було витрачено на нього, його ключові слова, SEO тощо.

Оцінювачі трафіку використовуються в основному для дослідження конкурентів і використання інформації для покращення відвідуваності веб-сайту, кліків і загального коефіцієнта конверсії.

Чому варто використовувати інструмент оцінки веб-трафіку?

Навіть якщо ваш продукт/послуга чудові, ви програєте битву, якщо ваш сайт не має хорошого трафіку.

Або ви зробили все добре, як-от ключові слова, SEO тощо, але не отримуєте результатів. Ваші конкуренти все ще випереджають вас. Це означає, що стратегії ваших конкурентів сильніші.

Інструмент оцінки трафіку відстежуватиме відвідуваність веб-сайту ваших конкурентів і повідомлятиме про їхні сильні та слабкі сторони, щоб ви могли покращити свої стратегії та бути попереду.

Він може виконувати кілька функцій:

  • Показує подробиці про загальну кількість глядачів, їхні інтереси та демографічні дані
  • Це допомагає підвищити показники відмов і внести корективи на основі поведінки користувачів
  • Визначає конкретні пошукові запити через різні пошукові системи, такі як Google або Bing, щоб покращити ваші ключові слова
  • Це допомагає посилити ваші стратегії вмісту та рівень залученості завдяки кращим ключовим словам, SEO та найкращому часу публікації за тиждень або день
  • Висвітлює продуктивність сторінки, щоб ви могли зрозуміти, які сторінки працюють найкраще, а які слід покращити
  • Визначає та порівнює ваші цифрові кампанії, щоб залучити більше трафіку та конверсій

Тепер давайте дізнаємося про наші найкращі інструменти оцінки трафіку, щоб провести дослідження конкурентів і збільшити трафік вашого сайту.

Семруш

Ви бажаєте переглянути відвідуваність веб-сайтів ваших конкурентів, потенційних партнерів і потенційних клієнтів?

Семруш дає змогу аналізувати продуктивність будь-якого веб-сайту. Це дозволяє перевірити продуктивність домену, відвідування, відвідування на сторінку, тривалість відвідування, рейтинг трафіку тощо. Це також допоможе вам порівняти обсяг трафіку веб-сайту потенційних партнерів або конкурентів, щоб порівняти свою позицію з ними.

Крім того, ви можете дізнатися співвідношення трафіку з мобільних пристроїв і настільних комп’ютерів, а також залучення користувачів. Слідкуйте за останніми тенденціями та також визначайте майбутніх гравців і лідерів. Крім того, порівняйте аудиторію ваших потенційних партнерів або конкурентів, оцініть зростання та дізнайтеся, що користувач воліє бачити на веб-сайті.

Проаналізуйте партнерство та медіарозміщення та знайдіть платформи, які допоможуть вам зв’язатися з потенційними клієнтами. Semrush також допоможе вам визначити категорії, найкращі послуги та продукти на веб-сайтах конкурентів. Крім того, ви можете розкрити, на яких цифрових кампаніях зараз зосереджуються ваші конкуренти.

Визначте популярні теми вмісту та блоги та створіть спільні маркетингові ресурси для платформ ваших партнерів. Крім того, розкрийте найбільш активні маркетингові канали, визначте зв’язки, постачальників зворотних посилань і афілійованих осіб, а також перевірте витрати компанії.

Порівняйте онлайн-продуктивність веб-сайту та трафік у різних регіонах і знайдіть країни, де активні конкуренти. Зробіть розумний крок, оцінивши та відстежуючи тактики та стратегії на різних каналах, відстежуючи тенденції трафіку, відкриваючи ніші та ринки та вивчаючи поведінку клієнтів.

  Як видалити синхронізовану інформацію в Chrome

Спробуйте план безкоштовно (спеціальна 14-денна пробна версія для читачів techukraine.net, як і ви), щоб випробувати платформу.

Serpstat

Дізнайтеся про джерела трафіку веб-сайтів конкурентів за допомогою інструменту аналізу веб-сайтів Serpstat. Дослідження теми, ключового слова чи оголошення ще ніколи не було таким простим, але Serpstat полегшив отримання всіх даних домену, про який ви хочете знати.

Основним чинником збільшення трафіку є аналіз або розподіл ключових слів, тому вони пропонують звіт про аналіз конкурентів PPC і SEO. Збільште свій прибуток за допомогою інструментів аналізу домену, які допоможуть вам вивчити всю конкуренцію PPC/SEO і перевірити найцінніші ключові слова.

Крім того, перевірте ринкову нішу, порівнявши веб-сайти конкурентів з їхніми конкурентами. Далі знайдіть прогалину в рейтингу за допомогою повного звіту про аналіз і розробіть відповідну стратегію. Serpstat позбавляє вас від клопоту використання різноманітних інструментів; лише одного інструменту достатньо, щоб отримати найкращі результати, щоб ви могли зосередитися на зростанні.

Отримайте уявлення про найефективніший вміст, зразки оголошень і ключові слова для вибраної ніші. За допомогою аналізатора конкуренції SERP ви отримаєте повний звіт про ключові слова, які використовуються на найпопулярніших сторінках конкурентів. Крім того, знайдіть цільові сторінки, які отримують найбільший трафік, отримайте цінний список цільових сторінок, ключових слів та ідей для вашої ніші та перехресно проаналізуйте дані з іншими доменами.

Виберіть план від 55 доларів США на місяць і скористайтеся унікальними перевагами.

Перевірка сайту

Оцініть статистику відвідуваності сайтів конкурентів за різні періоди по різних каналах. Перевірка сайту дозволяє вибирати найпопулярніші веб-сайти за їх рангами, перевіряти відвідуваність їхніх веб-сайтів і визначати відсоток веб-трафіку, який ваші конкуренти отримують з різних каналів.

Ви можете вибрати конкурентів, які використовують платну рекламу, порівняти показник відмов і тривалість сеансу для кожного конкурента, а також дослідити ключові слова, які допомогли їм залучити найбільше відвідувачів. Крім того, ви можете перевірити зворотні посилання, які вони використовували для залучення аудиторії від реферального трафіку.

Ви також можете аналізувати звіти, щоб отримати уявлення про динаміку трафіку та його зміни з останніх шести місяців, щоб збільшити трафік. Коли у вас є повні дані веб-сайтів ваших конкурентів, настав час підвищити рівень гри для вашого веб-сайту. Перевірте статус свого сайту, щоб визначити прогалину, розробіть стратегію та працюйте над нею, щоб перемогти конкурентів і розвиватися.

Підвищте ефективність свого веб-сайту, вибравши ідеальний план для себе за початковою ціною 29 доларів США на місяць.

Similarweb

Similarweb допоможе вам отримати найпростіший і найшвидший спосіб дізнатися, що відбувається в Інтернеті на вашому сайті. Ви можете аналізувати ефективність додатків і веб-сайтів, здійснювати галузеві дослідження, дослідження аудиторії, розкривати афілійований маркетинг і рекламу, а також досліджувати реальну конкуренцію.

Ви отримаєте інвестиційні ідеї, відслідковуючи веб-сайти, і з’ясуєте, як залучити більше потенційних клієнтів, залучити продажі, виявити шахрайство тощо. Similarweb також надає вам доступ до перегляду аналітики веб-сайту за допомогою розширення TrafficMeter, яке допомагає отримати доступ до аналітики веб-сайту та даних.

Отримайте доступ до всіх даних, які є у вас під рукою, і збільште монетизацію свого веб-сайту, знаючи реальну ситуацію за лаштунками. Крім того, Similarweb надає об’єктивне та неупереджене уявлення про продуктивність програми та Інтернету.

Маючи всі доступні дані, ви можете розробляти цифрові стратегії, приймаючи рішення в реальному часі на основі точних даних веб-сайтів ваших конкурентів. Similarweb пропонує безкоштовний план, щоб отримати інформацію, або ви можете вибрати корпоративний план після розмови з консультантом.

Ahrefs

Ahrefs є одним із найкращих засобів перевірки веб-трафіку, який допоможе вам побачити чесну оцінку трафіку для будь-якої веб-сторінки чи веб-сайту. Він представив Site Explorer, який дозволяє досліджувати показники платного та звичайного трафіку будь-якого веб-сайту.

Зверніть увагу на графік, щоб перевірити, як збільшився трафік вашого сайту як локально, так і глобально. Переконструюйте процес того, що працює на веб-сайтах конкурентів, що може збільшити трафік. Ви також можете перевірити трафік кожної сторінки та проаналізувати дані, щоб покращити свій розвиток.

  Як зберегти веб-сторінку як PDF у Mozilla Firefox

Дізнайтеся про ключові слова, які допомагають вашому конкуренту збільшити трафік, і визначте, наскільки кожне ключове слово приваблює трафік. Використовуючи цю статистику, ви можете знайти кілька нових ключових слів для націлювання трафіку свого веб-сайту. Ви також можете спробувати підглянути їхню рекламну копію, щоб надихнути ваші пошукові оголошення.

Перевіряйте до 200 веб-сайтів одночасно за допомогою інструмента пакетного аналізу. Ви можете копати глибше, щоб дізнатися мантру отримання високого трафіку за допомогою швидких посилань і ефективних ключових слів, навіть не будучи експертом з маркетингу, щоб розпочати пошук.

Ви все ще розгублені? Розпочніть пробну версію всього за 7 доларів і почніть копати дані в реальному часі. Виберіть план, який підходить для вашого бізнесу, за початковою ціною 99 доларів США на місяць.

Алекса

Проведіть аналіз конкуренції та залучіть більше трафіку на свій веб-сайт за допомогою Алекса інструмент перевірки. Alexa допомагає вам отримати уявлення про слабкі сторони сайту, маркетингові можливості та сильні сторони.

Просто введіть веб-сайт, і тоді ви знайдете багато способів збільшити органічний трафік вашого сайту:

  • Ключове слово SEO: це можливість дізнатися, які ключові слова використовуються для збільшення трафіку, допомогти собі отримати ідеї щодо вмісту та розробити потужну стратегію.
  • Конкурентний бенчмаркінг: це стосується того, як ваш сайт отримує трафік від ключових слів, пошуку та зворотних посилань у порівнянні з онлайн-конкурентами.
  • Трафік веб-сайту: ви отримуватимете статистику та звіти про трафік веб-сайту через рейтинг Alexa, джерела рефералів, показники залучення тощо.
  • Статистика аудиторії: Alexa допомагає вам отримати уявлення про погляди аудиторії, наприклад, що вони хочуть, за яким ключовим словом шукають і які теми їм найбільше подобається читати.

Ви можете встановити розширення для браузера, щоб отримати безкоштовний аналіз мільйонів сайтів під час перегляду. Ви навіть можете отримати більше функцій із розширеним планом за початковою ціною 149 доларів США на місяць і скористатися 14-денною безкоштовною пробною версією.

SpyFu

Отримайте необмежену кількість даних PPC і SEO SpyFu, яка розкриває секретну формулу успішних конкурентів. Ви можете шукати домен і перевіряти кожне місце, де вони з’являються в пошукових системах, кожне ключове слово, яке вони отримали від Google Ads, варіанти оголошень і звичайний рейтинг за останні 15 років.

Дізнайтеся, як ви можете зв’язатися з цими доменами та знайти традиційні та онлайн-методи залучення потенційних клієнтів, як-от електронна пошта, телефон, адреса, соціальні мережі тощо. Коротше кажучи, ви можете знайти майже кожну деталь сайту. SpyFu пропонує рекомендації, які допоможуть вам керувати кампаніями Google Ads і стратегіями оптимізації пошукових систем.

Крім того, ви можете контролювати свій рейтинг SEO на Yahoo, Bing і Google. Зв’яжіться з надійним контактом, щоб отримати потенційних клієнтів і встановити цінні партнерські відносини. Крім того, проведіть інтелектуальне дослідження конкурентів PPC, завантажте їхні ключові слова PPC повністю, подивіться, скільки кліків отримують ваші конкуренти, і спостерігайте за їхніми витратами на них без будь-яких обмежень на завантаження.

Відстежуйте ставки на кожному сайті в Google Ads, стежте за новими конкурентами та виявляйте зміни у витратах на рекламу з часом. Крім того, ви можете ввести своє доменне ім’я та переглянути життєво важливі ключові слова, які ваші головні конкуренти купили в Google Ads, але ви цього не робите. Вони також пропонують рекомендації щодо негативних збігів PPC, щоб заощадити ваші гроші на покупці ключових слів, які ваші конкуренти вже зазнали невдачі.

Крім того, ви отримуєте засіб відстеження рейтингу оголошень PPC, щоб вимірювати ваш прогрес і покази за ключовими словами. Так само ви знайдете багато функцій для дослідження SEO, як-от аналіз ключових слів SEO конкурентів, стеження за конкуренцією SEO, пошук за ключовими словами серед кількох конкурентів, історія рейтингу, фірмові звіти клієнтів, перевірка зворотних посилань, впливовий маркетинг тощо.

Використовуйте відповідні інструменти для залучення трафіку та збільшення продажів, оскільки для цього існує багато інструментів дослідження ключових слів генерувати та впорядковувати ключові слова, вивчати прийоми використання ключових слів, перевіряти найприбутковіші ключові слова для вашого вмісту, виконувати аналіз пошукової видачі та багато іншого. Ви можете створити спеціальний список доменів і відфільтрувати їх за місцезнаходженням, галуззю, пошуковим трафіком, витратами на рекламу, технологіями та соціальними мережами.

  Як налаштувати сенсорну панель на MacBook Pro

SpyFu пропонує необмежену кількість завантажень і пошуку без будь-яких контрактів чи перешкод. Отримайте членство за початковою ціною 33 долари США на місяць.

Сайт IQ

Отримайте детальну інформацію на будь-якому веб-сайті за допомогою Сайт IQ. Це допоможе вам збільшити трафік за допомогою статистичних звітів за останні 9+ років, діаграм зростання, порівняльних діаграм, активності в соціальних мережах і звичайних ключових слів.

Незалежно від того, чи є ви цифровим маркетологом, підприємцем чи інвестором, ви можете швидко аналізувати веб-сайти відповідно до своєї ніші, приймати розумні рішення, оцінюючи розрив. Знайдіть привабливі посилання, які залучать більше аудиторії, перевіряючи відповідних видавців.

Визначте потенційних клієнтів і подайте заявку на свій веб-сайт, розуміючи ключові слова, які приваблюють відвідувачів. Знайдіть домен і отримайте майже всю інформацію та почніть покращувати свій розвиток.

Website IQ пропонує безкоштовну реєстрацію з меншими перевагами, тоді як план Pro дає більше переваг лише за 29,95 доларів США на місяць. Ви також можете обрати спеціальний план, щоб отримати кращу ціну за груповою знижкою.

Worth Of Web

Знайдіть дохід сайту, вартість, оцінки переглядів сторінок і відвідувань, діаграми трафіку та рейтинги Alexa тощо за допомогою Worth Of Web’s калькулятор вартості сайту. Вони починаються з даних рейтингу трафіку аудиторії та використовують Alexa Traffic Rank, щоб отримати дані, які ви шукаєте. Ви також можете дізнатися, як веб-сайт отримує дохід від реклами.

Ви можете не отримати 100% точних даних від їх автоматизованого алгоритму, оскільки вони використовують загальнодоступні системи рейтингу, які не є точними. Однак, якщо ви хочете купити чи продати цифрову власність, як-от сайти, домени, продукти тощо, ви можете зв’язатися з ними, щоб отримати точну оцінку.

Ви можете знайти потрібний домен одним клацанням миші, почати знати про відмінності, які ви робите, і вирішити це за допомогою збільшення трафіку, щоб отримати хороший дохід. Таким чином, це допомагає вам прийняти стратегічне рішення та зробити крок вперед.

Що шукати в перевірці трафіку?

Знайти правильний інструмент оцінки трафіку може бути складно. Вам потрібно зрозуміти кілька концепцій цифрового маркетингу, а потім прийняти рішення щодо вибору програмного забезпечення. Пам’ятайте про ці моменти, перш ніж використовувати інструмент пошуку трафіку:

Органічний трафік 📈

Якщо ваш бізнес або сайт значною мірою залежить від органічного трафіку, покращення рейтингу в пошукових системах має бути для вас важливим. У цьому випадку ви можете скористатися інструментом оцінки трафіку, зосередженим на аспектах SEO, наприклад SEMrush, Ahrefs тощо.

PPC реклама ✔️

На відміну від вищесказаного, якщо платний веб-трафік є вашою важливою стратегією цифрового маркетингу, вам потрібно вибрати інструмент пошуку трафіку, зосереджений на платній рекламі. Він також має порівнювати діяльність інших брендів, як-от тип реклами, яку вони створюють, канали розповсюдження тощо. Такі інструменти, як SimilarWeb, можуть допомогти.

Демографія клієнтів 🌐

Подумайте про демографічні показники вашої бази користувачів, перш ніж вибрати інструмент оцінки трафіку. Такі інструменти, як Alexa, можуть допомогти вам відстежувати демографічні показники клієнтів ваших конкурентів, щоб ви могли використовувати статистичні дані для націлювання на потенційний ринок.

Висновок

Знання того, з ким ви конкуруєте, їхні сильні та слабкі сторони, робить вашу стратегію ще сильнішою. Інструменти перевірки веб-трафіку, розглянуті в цій статті, допоможуть вам глибше дізнатися про своїх конкурентів, сформувати стратегії цифрового маркетингу та покращити відвідуваність сайту.

У результаті ви можете націлюватися на потенційних клієнтів, підвищувати показники залучення та конверсії, ще більше розвивати свій бізнес і залишатися на вершині своєї гри.

Тому виберіть найкращий інструмент перевірки трафіку відповідно до вашої бізнес-орієнтації та демографічних показників клієнтів.