9 інструментів коректури, щоб зробити ваш блог доступним для спільного використання

Categories:

Публікації, якими можна ділитися, є цінними для будь-якої кампанії в соціальних мережах. Зробивши ваш вміст ще зручнішим для спільного використання, ви зможете зробити кампанію ефективнішою.

Ваше повідомлення пошириться швидше, і ви витратите менше. Це все для швидкого охоплення більшої аудиторії без додаткових витрат!

З цієї причини було розроблено кілька стратегій і технік. Все більше і більше блогерів використовують їх щодня, щоб зробити публікації своїх блогів зручнішими для спільного використання.

Блогери зазвичай виконують різні завдання, щоб забезпечити високу якість свого вмісту. До них належать планування, написання, вичитка, редагування та публікація, і жонглювати всім одночасно може бути складно.

Якість вашого вмісту здебільшого визначатиме, як це зробити ділитися своїми публікаціями в блозі є.

Наявність високоякісного контенту сподобається елітній аудиторії; який визначає, як і де ваші публікації будуть опубліковані та поширені. Використовуйте різноманітні інструменти для покращення вмісту, щоб покращити якість вашого вмісту.

Скориставшись послугами професійної корекції онлайн, ви можете звільнити час, щоб зосередитися на складніших завданнях. Таким чином ваші блоги будуть масштабуватися через соціальні медіа-платформи, такі як лісовий вогонь.

Буде досить прикро, якщо ваші пости не матимуть сенсу через дрібні помилки, яких можна було б уникнути взагалі. Ваші дописи мають бути потоковими та мати сенс. Послуги коректора покликані допомогти вам у цьому.

Fiverr

Fiverr дає вам доступ до міжнародного кластеру професійних коректорів і редакторів. Якщо ви зосередитеся на своєму написанні, ваші інші дописи будуть перевірені та відредаговані.

Ви зможете більше зосередитися на створенні якісного контенту, оскільки у вас буде більше часу, звільнивши свій графік.

Талановиті коректори відшліфують ваші дописи за чудову кишенькову плату. Існує хороша система безпеки, яка гарантує захист ваших інвестицій, незалежно від того, наскільки вони малі.

Це зробило Fiverr одним із найнадійніших сайтів фрілансерів в Інтернеті.

Початківцям блогерам варто дорожити цим сайтом і якомога частіше залучати його на сторонніх ресурсах. Навіть досвідчені блогери будуть вражені тим, яку цінність вони можуть додати до своїх сайтів, використовуючи послуги Fiverr.

Улісс

Улісс це чудовий інструмент, розроблений для блогерів із функцією підвищення продуктивності під час руху. Ведення блогу передбачає багато виходу з офісу, щоб зібрати інформацію для своїх публікацій у блозі.

  Найкращі способи відображення NFT у вашому домі

Проблема виникає, коли ви не можете написати в полі. Ви не зможете вловити деякі найдрібніші деталі, щоб включити їх у свою роботу.

Пишіть у полі за допомогою цієї програми, записуючи всі деталі, поки вони свіжі у вашій пам’яті або ще краще перед вами. Таким чином ваш контент буде більш привабливим для аудиторії, а ваша історія стане яскравішою та виразнішою.

Кросплатформні можливості цієї програми гарантують, що ви не обмежені типом свого пристрою. Ви також можете експортувати свою роботу в кілька форматів, наприклад PDF, або експортувати її безпосередньо в WordPress.

Легкий підрахунок слів

Коли ви пишете, важливо пам’ятати про кількість слів. Професійний письменник скаже вам, що він не може писати, не звертаючи уваги на кількість слів.

Навіть якщо ви не заперечуєте, скільки часу буде написане вами, вам завжди буде надано обмеження на кількість слів для кожної публікації в блозі.

Тому тут важливо знати, як зберегти баланс. Ви зможете знати, скільки слів використовувати в абзаці та в рядку. Easy Word Count точно повідомить вам, скільки слів ви ввели.

Вставте свій текст у програму, і вона миттєво надасть вам кількість слів та інші параметри. Ним довіряють кілька блогерів протягом тривалого часу, тому нові блогери можуть використовувати його без будь-яких турбот.

Перевірка плагіату

Перевірка плагіату від Small SEO Tools це набір інструментів для вичитки та редагування, які дуже зручні в тому, що вони роблять, і які можуть надавати послуги преміум-класу безкоштовно.

Примітно, що засіб перевірки плагіату дуже ефективний у перевірці вашого вока на плагіат в Інтернеті. Це гарантує, що ви передасте автентичну роботу, навіть якщо запозичите інформацію зі статей в Інтернеті.

Уникайте збентеження через те, що вашу роботу відхилили через плагіат. Важко вивести пляму з вашої репутації професійного блогера через піратство. Уникніть цього, скориставшись цим безкоштовним інструментом, щоб забезпечити вміст професійної якості.

Ви вставляєте сюди свій текст, і він підкреслює, де ваша робота виглядає подібною до деяких онлайн-документів. Ви можете редагувати свою роботу онлайн під час її повторної перевірки. Наявність оригінального вмісту підвищує ймовірність того, що він пошириться серед елітних читачів, а кому не потрібна така аудиторія?

  Який діапазон типової мережі Wi-Fi

Публікація, якою можна ділитися, має відповідати багатьом граматичним правилам. Ви повинні або найняти професійних коректорів, або вивчити ці правила. Цей інструмент вирішить цю проблему за вас, перевіряючи вашу роботу більш ніж 20 мовами.

Для тих, хто не пише англійською, не хвилюйтеся, вашу роботу перевірять англійською, а також іншими мовами. Ви просто вставляєте свою роботу LanguageToolі він негайно перевірить вашу роботу та дасть вам миттєвий відгук.

Редактор Хемінгуея

Редактор Хемінгуея це чудовий спосіб покращити свої навички друку. Це дозволяє вам визначити ваші недоліки в наборі. Ваша робота аналізується, а потім помилки виділяються різними кольорами та відображаються праворуч із емпіричними деталями.

Завдяки цьому детальному аналізу ви зможете зрозуміти, що та як відповідно налаштувати. Багатобарвне представлення помилок стане в нагоді для виділення різних типів помилок, дозволяючи вам розрізнити, який тип помилок вам найлегше.

Використовуючи цей інструмент, ви зможете точно знати, де зосередити свої зусилля – функція, яку не пропонують звичайні текстові редактори.

Quill

Коли ви використовуєте Quill, вам подано зразки їх робіт. Це будуть ваші тренувальні моделі для коректури. Після того, як ви виконаєте кожне завдання, вам нададуть розбивку вашої продуктивності.

Сайт автоматично проаналізує та покаже вам, де ви були праві, помилилися чи потребуєте додаткової допомоги.

Зразки текстів — це лише фіктивні тексти, які можна використовувати кілька разів, оскільки система скидає їх після кожного сеансу. Ви можете продовжувати це робити, доки ваші навички не стануть досконалими і ви не зможете виконувати завдання, які постануть перед вами.

Програмне забезпечення Ginger

Програмне забезпечення Ginger це колекція інструментів, дуже приваблива для кожного блогера. Він пропонує вам гнучкість, оскільки всі ваші засоби коректури знаходяться в одному пакеті з текстовим редактором, щоб ви могли виконувати завдання, які, на вашу думку, були неможливими в письмовій формі.

Текстовий редактор тут автоматично виправляє ваші помилки введення, поки ви продовжуєте писати. Крім того, він може прочитати вашу статтю вголос і попередити вас про найбільш часто використовувані фрази.

Це робить вашу роботу актуальною, а отже, цікавою для ваших читачів. Це безцінний інструмент, який значно підвищить вашу ефективність. Створіть привабливу публікацію за допомогою цього інструменту, і ви захопите уяву своїх читачів.

  Як виправити флешку, коли файли стають ярликами (РІШЕННЯ)

1Шашка

Бажаєте розкіш перевіряти свій текст будь-де, не переміщуючи його з однієї програми в іншу? 1Шашка має можливість перевіряти те, що ви вводите, незалежно від того, де воно знаходиться – у текстових редакторах чи онлайн-переглядачах.

Мати можливість перевіряти свою роботу на будь-якій платформі — це все одно, що мати можливість бути мобільним. Ви будете відчувати мінімум метушні з перевіркою своїх публікацій, і їхня цінність зросте. Підвищення якості вашого вмісту, навіть ваших публікацій у соціальних мережах, за допомогою миттєвих комплексних інструментів може значно покращити те, наскільки доступними для спільного використання публікаціями є ваші публікації.

Висновок

Ці інструменти є ефективним способом підвищення якості ваших публікацій. Це неповний список, оскільки існує багато інших інструментів, які можуть вам підійти. Хоча не всі інструменти гарантовано працюють, важливо те, як ви їх використовуєте.

Немає божественної програми, яка б могла виконувати всі функції. Найефективніший спосіб отримати максимальну віддачу від цих інструментів — використовувати їх у поєднанні. Одна програма мінімізує недоліки іншої, тоді як інші додають один одному переваги.

Тут немає жодного з інструментів, які вам дуже допомогли? Хтось із перелічених тут розчарував вас чи не спрацював належним чином? Зробіть свій внесок у цю тему та поділіться своєю думкою про те, як можна зробити публікації в блозі більш доступними для спільного використання.

Автор Лорі

Лорі Вейд є позаштатним автором контенту для Процвітаючий письменник хто цікавиться широким спектром сфер від освіти та онлайн-маркетингу до підприємництва. Вона також є репетитором з ентузіазмом, який прагне вивести освіту на інший рівень, як і всі ми. Якщо вам цікаво написати, ви можете знайти її на Twitter або Google+ або знайдіть її в інших соціальних мережах. Читайте та переймайте корисні ідеї Лорі!