9 інструментів для створення діаграм Венна для порівняння та візуального впорядкування даних

Дізнайтеся все про діаграми Венна, як їх створити та деякі шаблони, які можуть стати в нагоді.

Дані є одним із найпоширеніших факторів, які компанії використовують для своєї вигоди. Особливо перетворення необроблених даних у щось корисне та курування їх для отримання розуміння. Коли дані відображаються в презентаціях або графічному форматі, це легко зрозуміти.

Візуалізація даних може відбуватися кількома способами, наприклад графіками, діаграмами та діаграмами Венна, щоб зрозуміти їх. Але чому діаграми Венна?

Діаграма Венна — це візуальне представлення, яке зосереджується на поняттях та їх взаємозв’язку. Коло або інша фігура представляє набір елементів і позначає загальні поняття областю, що накладається. Для одних діаграми Венна прості, а для інших — складні залежно від вимог.

Це чудовий метод представлення даних і візуалізації концепцій у простий і зрозумілий спосіб, популярний у професійному та академічному світі. Користувачі можуть легко читати візуальні дані та аналізувати їх на основі їх відмінностей і подібностей, охоплюючи концепції та числа.

Діаграма Венна зазвичай буває трьох типів, а саме:

  • 2-компонентна діаграма Венна — це два кола або овали, що перекриваються один одним.
  • 3-компонентна діаграма Венна містить три кола, щоб зрозуміти елементи.
  • 4-компонентна діаграма Венна складається з чотирьох кіл, які можуть бути складними та хитрими, але овали можуть працювати для представлення.

Існують трикутники, ромби, зірки, олімпійські діаграми, багатошарові діаграми, вкладені діаграми, дуги, кола альтернативного розміру, діаграми на основі зображень, змішані діаграми та діаграми Ейлера-Венна. Користувачі можуть вибрати ідеальний варіант відповідно до своїх вимог.

Реальні застосування діаграм Венна включають науку, літературу, лінгвістику, бізнес і психологію. Багато користувачів працюють із Microsoft Word, Google Docs та онлайн-конструктором діаграм Венна, щоб створити ідеальне представлення.

З огляду на це, давайте познайомимося з деякими відомими онлайн-виробниками діаграм Венна.

Lucidchart

Lucidchart Venn diagram maker — це візуальне робоче середовище, яке спрощує співпрацю з командою. Він дозволяє візуалізувати дані та поєднує діаграми, щоб стимулювати інновації та прискорювати розуміння.

Lucidchart Генератор діаграм Венна простий у використанні. Просто виконайте наведені нижче дії.

1. Почніть із шаблону, за допомогою якого можна легко візуалізувати контрасти та порівняння. Користувачі можуть вибирати різні шаблони або створювати їх на замовлення відповідно до своїх вимог чи ідей. Можна перетягувати кола чи набори, змінювати розмір і дублювати фігури.

  Як увімкнути 120 Гц на Xbox Series X і S

2. Налаштуйте шаблон, його стиль, відредагуйте та відформатуйте текст і фігури для роботи з межами, розміром, шрифтами, рівнями градієнта, кольорами тощо. Користувачі можуть створювати мітки або кола, що перекриваються, підкреслювати мітки або додавати текст до фігур .

3. Введіть дані для переліку унікальних елементів у кожному наборі та перетинах. Для виділення інформації можна використовувати такі формати, як списки та маркери.

Після цього користувачі можуть опублікувати результат за допомогою популярної інтеграції з будь-якого місця, наприклад Slack, Jira, Microsoft Suite, Google Suite і Confluence.

Canva

Діаграма Канви Венна це безкоштовний онлайн-спосіб для візуалізації даних, одночасно представляючи їх відмінності та подібності. Це найпростіший спосіб створити ідеальну діаграму, використовуючи різні типи графіків на вибір, інструменти легкого перетягування, вбудовування в презентацію тощо.

Canva поставляється з кількома шаблонами діаграм Венна, які користувачі можуть вибрати та налаштувати для отримання результатів. Щоб почати роботу з діаграмами Венна, користувачі можуть виконати наступні кроки:

1. Увійдіть у свій обліковий запис Canva та перейдіть до діаграм Венна, щоб перевірити шаблони. Виберіть шаблон, який вам підходить, як-от кола, різні теми, наука про дані, професійний розвиток, маркетинг тощо.

2. Спробуйте різні функції, такі як фотографії, комбінації кольорів, шрифт, фони, ілюстрації, елементи та графіки. Додайте текст, де необхідно, додайте опис або назву.

3. Налаштуйте дизайн за допомогою незвичайних наклейок і анімуйте дизайн, щоб зацікавити аудиторію.

Після завершення роботи користувачі зможуть поділитися діаграмою Венна на Google Drive, Facebook, LinkedIn, веб-сайті тощо. Також можна завантажити дизайн і роздрукувати його для візиток, листівок, фірмових бланків і брошур.

SmartDraw

Діаграма Венна SmartDraw програмне забезпечення полегшило та пришвидшило для користувачів розробку ідеального рішення. Це дозволяє користувачам створювати дизайн, який відповідає їхнім вимогам, використовуючи вбудовані шаблони.

SmartDraw поставляється з потужним інструментом, який спростив дизайн графіки для презентацій і звітів без будь-якого професійного досвіду. Він оснащений інтелектуальним форматуванням, таким як додавання або видалення спільних ресурсів, упорядкування елементів, перевирівнювання та натискання простих команд.

App.Діаграми

App.Diagrams — це програма для створення онлайн-схем, яка має кілька функцій. Це дозволяє користувачам співпрацювати в режимі реального часу, редагувати точки підключення та використовувати сховища GitHub. Онлайн-конструктор діаграм простий у використанні та має онлайн-дошку для будь-якої складної діаграми.

  Як налаштувати кнопки миші на iPad

App.Діаграми складається з кількох форм, які можна вибрати, коли справа доходить до створення діаграми Венна. Щоб почати проектування, можна легко перетягнути фігури. Інструмент охоплює основні функції від UML до Entity Relation, блок-схеми до стрілки.

Visme

Якщо ви хочете скористатися безкоштовним і простим у використанні інструментом, програма для створення діаграм Visme Venn стане тим, що вам потрібно. Це допомагає створити гарні діаграми Венна, які відповідають вимогам користувачів. Програмне забезпечення скомпільоване з кількома шаблонами та прикладами для красивої візуалізації даних.

Visme поставляється з настроюваними шаблонами, які можна додавати до своїх проектів і ділитися з іншими. Шаблони включають соціальні мережі, як знайти прибуткову нішу, діаграму Ейлера та мультинабір. Користувачі можуть налаштувати форми, кольори та шрифти відповідно до дизайну та поділитися файлом у соціальних мережах.

Це легке перетягування, кілька фігур і сотні фотографій або значків. Можна використовувати діаграми та інструменти візуалізації даних, такі як віджети даних, елементи блок-схеми, діаграми та інші настроювані активи та ілюстрації, значки, фотографії, анімаційну графіку, щоб зробити його унікальним.

Творіть

Творіть містить велику бібліотеку форм і галузевих стандартних шаблонів для аналізу даних. Прості інструменти перетягування спрощують створення зв’язку та візуалізацію наборів даних. Вільна форма також дає можливість нескінченного полотна створювати та думати про комплексні проекти.

Creately дозволяє користувачам працювати в режимі реального часу за допомогою дошок і відеоконференцій. Можна імпортувати дані з файлів CSV, Google Spreadsheets і Microsoft Excel, щоб централізувати дані та спростити перегляд, спільний доступ і редагування з кількома рівнями доступу. Вбудоване коментування дозволяє легко надавати свободу та спрощує обговорення, додаючи пропозиції та коментарі.

Також можна легко вставити діаграму в аркуші, слайди або документи в будь-якому форматі, наприклад PDF, JPEG, PNG і SVG. Кілька ракурсів — це ще одна визначна особливість програмного забезпечення, яка робить його ідеальним вибором.

Візуальна парадигма онлайн

Онлайн-інструмент діаграми Visual Paradigm Venn дозволяє користувачам створювати красиві та точні проекти. Він скомпільований із кількома функціями, такими як швидке вставлення точок за допомогою методу перетягування для створення текстової мітки та її назви.

Візуальна парадигма онлайн містить фігури, які можна вільно переміщати та обертати, які контролюють вигляд точок або кіл, які відповідають вимогам. Він поставляється з кількома прикладами, такими як URM, SysML, набір чисел і формування. Функції включають просте створення схем, інтеграцію з MS Office та малювання за допомогою індивідуальних форм.

  Знайдіть, хто живе у вашому районі?

Vizzlo

Якщо ви шукаєте безкоштовну програму для створення діаграм, почніть із Vizzlo, який збагачує звіти та презентації, працює в PowerPoint, працює в Інтернеті та Google Презентаціях. Користувачі можуть легко створити діаграму Венна (також відому як логічна або встановлена ​​діаграма).

Vizzlo містить кілька функцій, таких як необмежена кількість кіл або наборів, налаштування розміру, додавання штрихів, зміна яскравості, обертання наборів, використання шаблонів, додаткові детальні описи та виділення перехресть. Мета полягає в тому, щоб підвищити продуктивність надбудов і надбудов.

Аппі Пай

Генератор діаграм Appy Pie Venn простий у використанні та містить готові настроювані шаблони. Він ідеально підходить для користувачів, які не розбираються в техніці та потребують чогось легкого.

Аппі Пай поставляється із сотнями настроюваних шаблонів, які вимагають мінімум зусиль. Він упакований кількома елементами, такими як наклейки, фігури тощо, які можна перетягувати. Можна додати логотипи, фірмові кольори та інші елементи, щоб надати йому нового вигляду. Командна співпраця також легша з цією командою, щоб підняти планку, яка доступна в різних форматах.

Висновок

Ось кілька популярних варіантів для генератора діаграм Венна, які можуть допомогти отримати ідеальні результати. Мета полягає в тому, щоб логічно організувати інформацію, упорядкувати ідеї, підтримувати її послідовність, використовувати кольори для розрізнення елементів, уникати незграбного жаргону та мінімізувати безлад, щоб створити привабливі та інтуїтивно зрозумілі діаграми Венна.

Створення діаграм Венна може бути інформативним і цікавим способом представлення даних. Це практично, і онлайн-конструктор діаграм Венна може дати чітке уявлення про дані.

Тепер ви можете переглянути деякі з найкращих програм для створення блок-схем.