9 шаблонів маркетингових планів і генератор для малих і середніх підприємств

Шаблони маркетингового плану функціонують як корисний інструмент для ділових партнерів, керівників і керівництва. Це допоможе вам візуалізувати маркетингові стратегії на майбутнє.

Незалежно від того, наскільки хороший ваш продукт, ви повинні мати добре продуманий і надійний план маркетингової стратегії, щоб досягти успіху у своєму бізнесі. Оскільки розробка маркетингової стратегії для певного періоду часу може бути складною, люди часто вирішують використовувати шаблони маркетингових планів, щоб полегшити завдання.

У цій статті ми обговоримо визначення, важливість і елементи маркетингового плану. Крім того, ми поділимося списком шаблонів для маркетингових планів.

Що таке маркетинговий план?

Маркетинговий план стратегії — це документ, який містить схему маркетингової або рекламної стратегії організації. Він демонструє, як PR-кампанії будуть спрямовані на охоплення цільових клієнтів і залучення потенційних клієнтів.

Чітко визначена маркетингова стратегія містить загальний план пояснення переваг вашого продукту чи послуги аудиторії та перемоги над конкурентами. Крім того, такий план може містити різні маркетингові терміни, які потребують легкого пояснення під час звернення до аудиторії.

Переваги маркетингового плану

#1. Визначте цільову аудиторію та конкурентів

Маючи належним чином досліджений маркетинговий план, компанії можуть визначити своїх цільових клієнтів, чиї проблеми вони намагатимуться вирішити за допомогою своїх продуктів або послуг. Він також повинен визначити місцезнаходження конкурентів, щоб зрозуміти, що інші пропонують тим самим клієнтам і як ви можете запропонувати кращі продукти.

#2. Увімкнути прийняття рішень

Маркетинговий план містить фактори, які вплинуть на ваш бізнес, і ресурси, які ви можете використовувати для їх вирішення. Оскільки вони перераховані в одному місці, прийняття маркетингових рішень буде легким процесом. Тепер ви можете відповісти на всі маркетингові запитання на основі маркетингового плану.

#3. Допомагає з довгостроковим планом і короткостроковим виконанням

Ідеальний стратегічний маркетинговий план пропонує футуристичний погляд на наступні 3-5 років. Таким чином, ви будете готові впоратися з будь-якими проблемами, які можуть виникнути в майбутньому. Ви також можете відвідувати їх час від часу, щоб у разі потреби внести будь-які зміни.

#4. Уникайте панічних рішень

Маркетинговий план може передбачити майбутні проблеми, щоб ви могли бути готовими до них і розробити відповідні стратегії для їх вирішення. З цієї причини ви не будете приймати панічні рішення, якщо трапиться щось несприятливе. Реалізації запланованої бази достатньо для вирішення цих ситуацій.

  Як створити віртуальну машину KVM в Ubuntu

#5. Розробляйте стратегії, орієнтовані на клієнта

За допомогою стратегічного маркетингового плану ви можете використовувати дані дослідження ринку, щоб розробити спосіб охоплення цільової аудиторії. План також міститиме канали та інструменти, які ви використовуватимете для їх залучення. Це також гарантує, що ви інвестуєте в маркетингову діяльність, яка підтримує заздалегідь визначену стратегію.

Що включити в маркетинговий план?

Залежно від вашого продукту та потреб компанії ви можете зосередитися на різних аспектах маркетингового плану. Нижче наведено деякі компоненти, які зазвичай зустрічаються в стратегічному маркетинговому плані.

  • Цільова аудиторія та її демографія
  • Маркетингове дослідження
  • SWOT аналіз
  • Аналіз конкурентів
  • Цілі
  • Ринкові стратегії та канали
  • Час
  • Бюджет

HubSpot

Створити маркетинговий план легко, якщо ви використовуєте HubSpot шаблон плану маркетингової стратегії. Шаблон допомагає користувачам окреслити свою річну маркетингову стратегію, визначити найважливіші ініціативи та відстежувати важливі показники.

Просто введіть свої маркетингові цілі та отримайте шаблон для маркетингової стратегії вашої компанії. Наприклад, ви повинні додати місію вашої компанії, фокус вашої команди, пріоритетні ініціативи, цілі, яких ви хочете досягти, і майбутні починання.

Шаблон містить розділи «Резюме», «Бізнес-ініціативи», «Ринкова стратегія», «Канали маркетингу», «Технології маркетингу», «Цільовий ринок» і «Бюджет».

monday.com

Люди, які шукають настроювані шаблони для своїх маркетингових потреб, можуть вибрати monday.com. Тут ви знайдете кілька готових маркетингових шаблонів, у тому числі для маркетингової стратегії.

Використовуючи цей шаблон, ви та ваша команда можете контролювати всі маркетингові стратегії та ініціативи. Тепер стало можливим планувати бізнес-цілі, кампанії та бюджети в єдиному робочому просторі.

Цей шаблон також підтримує візуалізацію маркетингової стратегії за допомогою комплексної шкали часу та діаграми. Його функція перетягування дозволяє легко додавати необхідні стовпці.

Маркетинговий шаблон від monday.com легко інтегрується з Gmail, Google Calendar, Google Drive, Facebook Ads, Mailchimp і HubSpot.

Canva

Canva може похвалитися широким набором шаблонів, у тому числі спеціальних для плану маркетингової стратегії. На платформі є кілька видатних слайдів, які можна налаштувати, щоб представити найпереконливішу маркетингову стратегію.

Тут ви можете знайти безліч професійно розроблених презентацій у різних стилях і кольорах для різних цілей, починаючи від презентацій нових продуктів і закінчуючи оновленнями стратегії в соціальних мережах.

Ви можете вибирати з барвистих, простих, мінімалістичних і химерних шаблонів, щоб відповідати ідентичності бренду. Ця зручна платформа також підтримує співпрацю з вашими товаришами по команді та дозволяє додавати фотографії, значки, фігури та ілюстрації.

Після створення презентації ви можете завантажити її у форматі PDF або PPT. Ви також можете поділитися доступним для перегляду посиланням на презентацію із зацікавленими сторонами.

  Як керувати найкращими сайтами та основними моментами у Firefox

Visme

Якщо ви вважаєте створення стратегічного маркетингового плану неспокійним, перегляньте колекцію шаблонів маркетингових планів Visme пропозиції. Використовуючи їхні шаблони, будь-хто може розпочати роботу з попередньо розроблених макетів і персоналізувати їх, щоб створити план, який відповідає вашим цілям і стратегії.

Такі функції, як заміна вмісту заповнювача разом із налаштуванням шрифту та кольору, роблять маркетинговий план безперебійним процесом. Ви можете включити активи свого бренду або будь-які інші безкоштовні фотографії, значки та діаграми в шаблон відповідно до наших потреб.

Крім того, слайди можна змінювати або видаляти відповідно до вмісту. Після завершення розробки плану ви можете завантажити маркетинговий план високої роздільної здатності або поділитися ним в Інтернеті за посиланням.

Планнух

Планнух це хмарне рішення для стратегічного планування маркетингу, де користувачі можуть розробляти маркетингові плани та керувати ними за допомогою потужних шаблонів. Використовуючи шаблони слайдів, ви можете створювати онлайн-маркетингові плани та експортувати або завантажувати їх відповідно до своїх вимог.

Шаблонні слайди містять визначення та приклади елементів, щоб ви могли генерувати кращі ідеї. Їх можна редагувати та налаштовувати, де ви можете форматувати текст, окрім додавання нумерації та маркування.

Наприклад, під час створення плану щодо цільової аудиторії ви можете включити визначення ваших цільових клієнтів, їх демографічні дані, поведінку, місцезнаходження та особистість.

Деякі слайди Plannuh для плану маркетингової стратегії: дослідження та аналіз ринку, маркетингові цілі, цілі компанії, ціноутворення та упаковка, аналіз конкуренції та стратегія каналів збуту.

Xtensio

Xtensio це портал для співпраці, де можна знайти гарні шаблони та презентації, включно з шаблоном маркетингового плану. Це допоможе вам визначити основні цілі вашої компанії та скласти чітку дорожню карту для швидшого розвитку бізнесу.

Використовуючи цей шаблон, організації можуть розробити потужний маркетинговий план, який складається з тактичних і стратегічних маркетингових планів для клієнтів. Він також підходить для створення візуально привабливої ​​стратегічної дорожньої карти для маркетингової групи.

Користувачі можуть підтримувати узгодженість маркетингової стратегії, використовуючи її. Цей шаблон також допомагає зберегти прозорість у компанії щодо ефективного управління та розподілу ресурсів. Його функції налаштування шрифту та кольору забезпечують послідовність бренду.

Слайт

Шукаєте шаблони маркетингового плану, які дозволяють окреслити маркетинговий план вашої компанії разом із конкретними часовими рамками? Слайт пропонує вам безкоштовні шаблони для маркетингових планів, які допоможуть вам легко розробити практичний і корисний маркетинговий план.

Вам не потрібно вкладати цінні ресурси та час у створення маркетингового плану, коли у вас під рукою є цей шаблон. Ці шаблони спільних маркетингових стратегій роблять весь процес планування легким і лаконічним, пропонуючи вам міцну основу для початку.

  Як працювати швидше в Photoshop

Slite пропонує окремі шаблони для маркетингових проектів, маркетингових експериментів, маркетингових інформаційних бюлетенів і аналізу конкурентів, тому ви можете легко налаштувати їх, щоб додати необхідні дані.

Beautiful.ai

Beautiful.ai дуже корисний для керівників, яким потрібно підготувати ефективну презентацію маркетингового плану для товаришів по команді та зацікавлених сторін. Використовуючи його, користувачі можуть представити чітке уявлення про ваші маркетингові плани.

Цей шаблон презентації не тільки звільняє вас від створення слайдів з нуля, але також дає вам свободу творчого підходу до ваших слайдів. Хоча цей шаблон ідеально підходить для різних цілей, люди переважно використовують його для рекламних кампаній, маркетингових пропозицій і маркетингових планів.

Цей шаблон від Beautiful.ai містить 10 повністю настроюваних слайдів з інфографікою та функціями дизайну. У ньому є спеціальні слайди для структури кампанії, бюджету, діаграми зростання, маркетингової воронки, порядку денного, цілей і діаграми процесу.

асана

асана пропонує надійний шаблон маркетингової стратегії, який можна використовувати для стратегії досягнення цілей і керування ключовими ресурсами. Це також дозволяє централізувати всі ваші маркетингові плани на одній платформі для безперебійного виконання.

Незалежно від того, чи хочете ви створити маркетингову стратегію B2B або B2C, за допомогою цього шаблону Asana можна збільшити й масштабувати маркетинговий вплив. Ви можете використовувати його для створення маркетингових планів для цифрового маркетингу, маркетингу в соціальних мережах, контент-маркетингу та будь-якої іншої ринкової стратегії.

Цей шаблон дозволяє включати хід виконання завдання, пріоритетність і статус затвердження кожного кроку плану. За допомогою них користувачі можуть створювати практичні завдання з власниками, оновлювати звичайний статус і залишати плани доступними для членів команди.

Висновок

Створення комплексної маркетингової стратегії є ключем до успішного запуску та управління кампанією. За допомогою розглянутих вище шаблонів маркетингового плану ви зможете миттєво створити стратегію маркетингу продукту.

Складаючи плани, ви можете включити платформи SMS-маркетингу, щоб охопити кінцевих користувачів безпосередньо для просування продукту.