9 суперкрутих програм для інвестування в акції та ETF США

Categories:

Інвестиції зараз дешевші, ніж будь-коли, оскільки багато онлайн-брокерських фірм пропонують послуги від нульової до дуже низької комісії. Інвестиційні онлайн-платформи гнучкі, зручні та в більшості випадків безпечні.

Онлайн-інвестиційні платформи дозволяють вам отримати вигоду з ринкового потенціалу економіки США та інших країн, інвестуючи у бажані класи активів, незалежно від того, де ви перебуваєте.

Ось вісім суперкрутих додатків, які можна використовувати для інвестування в акції США та ETF.

Союзник

Ally — це автоматичне інвестування в підготовлені експертами «робо-портфоліо», починаючи від 100 доларів США.

Платформа не стягує жодних консультацій, ребалансування чи щорічної комісії за портфелі, розширені готівкою. Ці портфелі зазвичай мають 30% готівки (не застраховані FDIC), які діють як буфер для отримання відсотків, якщо ринок обвалиться.

Але Ally також пропонує орієнтовані на ринок портфелі для інвесторів з меншою кількістю готівки. Однак такі облікові записи стягуватимуть 0,30% річної консультаційної комісії, що стягується щомісяця. У таких випадках 2% портфеля зберігаються як готівка.

Хоча ви завжди можете вибрати попередньо визначені портфоліо, Ally також підтримує налаштування відповідно до ризику користувача та бажанням прибутку.

Платформа дозволяє відкривати індивідуальні, спільні та кастодіальні рахунки на додаток до традиційних, повторних і повторних IRA для довгострокових інвестиційних цілей.

Як член Корпорації захисту інвесторів у цінні папери (SIPC), кошти інвесторів Ally покриваються страховим полісом на суму 500 тис. доларів США, включаючи грошові вимоги на суму максимум 250 тис. доларів США. Крім того, інвестори захищені додатковим страховим полісом на суму 150 мільйонів доларів, якщо вимоги перевищать ліміти SIPC.

М1 Фінанси

М1 Фінанси починаючи як робо-порадник, він перетворився на універсальне рішення для всіх ваших особистих потреб, пов’язаних з фінансами. Платформа дозволяє позичати гроші або інвестувати їх в окремі акції, ETF і REIT.

Потрібно диверсифікувати свої кошти? Немає поту. M1 Finance має так звану інформаційну панель Pie, де ви можете вручну вибрати з 6000 доступних фондів і акцій. Ви також можете отримати доступ до 80+ пирогів, підібраних експертами, кожен із різними інвестиційними стратегіями. На платформі легко автоматизувати інвестиції. Переведення інвестицій на автопілот — чудова стратегія дисципліни, коли ви починаєте.

M1 Finance не стягує жодних комісій або брокерських зборів за свої послуги. Однак платформа не орієнтована на досвідчених трейдерів. Якщо вам потрібна програма з усіма наворотами, вам доведеться шукати в іншому місці. Рахунок M1 Finance ідеально підходить для малих і середніх інвесторів, які прагнуть автоматизувати свій інвестиційний процес, а також для тих, хто хоче налаштувати та диверсифікувати свої портфелі.

  Ці «геймерські» продукти для ПК чудово підходять для роботи в офісі

Робін Гуд

Робін Гуд був запущений у 2013 році, і наразі йому вдалося зібрати 22,4 мільйони користувачів. Мобільний додаток і веб-сайт розроблено з простим інтерфейсом користувача, що дозволяє створювати новий цифровий обліковий запис легко й без жодних платежів за бездіяльність.

Платформа не вимагає від вас підтримувати мінімальний баланс, і ви можете інвестувати стільки, скільки забажаєте. Robinhood також є безкомісійною платформою, яка дозволяє інвестувати в акції США, ETF, опціони та криптовалюту.

Однак ви не можете інвестувати у взаємні фонди та облігації або інтегрувати свій пенсійний фонд із Robinhood. Іншим недоліком Robinhood є те, що в ньому бракує освітніх ресурсів, які можуть знадобитися перед прийняттям обґрунтованого та обґрунтованого інвестиційного рішення.

З цієї причини Robinhood краще підходить для тих, хто може самостійно досліджувати, а потім використовувати додаток для розміщення коштів відповідно до своїх досліджень.

Жолуді

Жолуді спрямовані на автоматизацію мікроінвестиційного простору. Завдяки простому інтерфейсу користувача та списку корисних продуктів, орієнтованих на заощадження та інвестиції, платформа має понад 6,8 мільйонів користувачів.

Отже, як працює Acorns?

Що ж, Acorns йде ва-банк, допомагаючи інвесторам з дисципліною. Він округлює всі ваші покупки до найближчого долара та відкладає їх для інвестицій. Однак у вас також є можливість відкладати більше, кратне відкладеної суми.

Наприклад, якщо ви купуєте гамбургер за 2,5 долара, Acorns відкладає 50 центів (або кратну суму) з вашого рахунку для інвестицій. Але це не єдиний спосіб інвестувати за допомогою Acorns — ви також можете робити депозити на ходу. Ви також можете скористатися робо-порадником, який розподіляє ваші кошти на основі підібраного інвестиційного плану.

Завдяки зручним для початківців освітнім ресурсам Acorns є ідеальною платформою для початківців. Для початку ви можете ввести свій вік, дохід і фінансові цілі в Acorns, і це визначить вашу схильність до ризику. Коли ви дізнаєтеся, як виглядає ваша схильність до ризику, ви будете в кращому становищі для здійснення інвестицій.

  Як запланувати свій Mac, щоб вимкнути або перейти в режим сну

Тим не менш, щомісячна плата в розмірі 3-5 доларів США для невеликих облікових записів може бути дорогою для деяких користувачів.

Webull

Легкий інтерфейс мобільного додатка та веб-сайту робить Webull привабливість для інвесторів нового віку. Але платформа також оснащена технічними інструментами для досвідчених трейдерів — вона пропонує комплексні налаштування для інвестування в акції, ETF, ADR, опціони та криптовалюту.

Однак Webull не має інформаційно насиченого ресурсного центру. Якщо ви новачок в інвестуванні, свічкові діаграми можуть здатися вам трохи перевантаженими без будь-якої інформації, доступної на платформі. Webull більше підходить для інвесторів середнього та експертного рівня, які вже певною мірою розуміють ринок і мають певний досвід інвестування.

Webull не стягує брокерську комісію чи плату за бездіяльність, але якщо ви хочете перенести активи на іншу платформу, існує фіксована комісія в розмірі 75 доларів США.

Questrade

Ця канадська фондова торгова платформа дозволяє самостійно інвестувати в акції, ETF, Forex, опціони та пайові фонди. Додаток і веб-сайт розроблено з простим і зручним для початківців інтерфейсом.

Ми любимо цей факт Questrade має спеціальну вкладку «Навчання», де ви можете вести вкладку з ринками, відстежувати свої цілі, розуміти, як краще використовувати платформу, і отримати уявлення про основи інвестування.

Questrade — ідеальний варіант для тих, хто хоче уникнути великих зборів, які банки стягують з інвестицій. Комісія за акції може становити лише 4,95 канадських доларів — набагато краща угода, ніж у інших канадських брокерів.

Проте скринір досить простий і не надає розширених статистичних даних про запаси. Крім того, він також стягує комісію за відсутність активності в розмірі 24,95 CAD для невеликих облікових записів, але це може бути чудовим способом підтримувати послідовність.

Поліпшення

Поліпшення це проста платформа робо-порадника, яка дозволяє вам вибирати з кількох ETF, які відстежують 13 різноманітних класів активів.

Ось що нам подобається в Betterment: у ньому є функція «Гнучких портфелів», яка допомагає вам перебалансувати свої інвестиції в ETF щоразу, коли ви вважаєте, що в економічному середовищі відбулися фундаментальні зміни. Доступні типи портфоліо включають високу бета-версію, дохід і соціально відповідальний. Коли все налаштовано, ви можете використовувати вкладку «Планування», щоб відстежувати свої цілі та планувати свій вихід на пенсію.

У базовому плані стягується комісія за управління в розмірі 0,25%. Оновлення до плану Betterment Premium коштуватиме 0,40% активів, мінімальна вимога до облікового запису становить 100 000 доларів США, де ви матимете доступ до сертифікованого фінансового планувальника.

  Як синхронізувати дані про фітнес із Samsung Health та Google Fit

SoFi

В першу чергу компанія з рефінансування студентів, SoFi це також торгова платформа, орієнтована на нових інвесторів з невеликими портфелями. Ви можете автоматизувати інвестиції, використовуючи 10 попередньо підібраних портфелів, або ви можете активно використовувати кошти та керувати своїми інвестиціями, якщо ви раніше пробували себе як трейдер.

За автоматичну або активну торгівлю не стягується плата за управління. Крім того, ви також отримуєте доступ до сертифікованого фінансового планувальника, не сплачуючи нічого додатково. Однак програма не призначена для досвідчених інвесторів.

Wealthfront

Wealthfront зробила революцію в автоматизованому інвестиційному просторі, а також обслуговує активних інвесторів і трейдерів. Він має як додаток, так і веб-інструмент, які однаково функціональні та зручні для користувача.

Робо-консультант Wealthfront намагається проаналізувати вашу схильність до ризику на основі ваших даних і пропонує портфелі, які відповідають вашому профілю ризику. Однак це більше, ніж просто інструмент фінансового планування. У ньому також є інструмент налаштування портфоліо, який дозволяє створювати та збалансовувати ваше портфоліо на основі ваших аналізів.

Мінімальна вимога до облікового запису Wealthfront становить 500 доларів США, а комісія за управління становить 0,25% активів. Однак, якщо ви шукаєте щось більш економічно ефективне, є кращі варіанти.

Знайшли те, що шукали?

Незалежно від того, чи ви тільки починаєте свій інвестиційний шлях, чи ви вже досвідчений інвестор, ви завжди повинні оцінювати, чи існують більш ефективні та зручні платформи.

Ми перерахували деякі з найкращих програм для інвестування. Тепер ви зможете вибрати один і розпочати свій інвестиційний шлях за лічені хвилини.

Вас також можуть зацікавити персональні бюджетні платформи або альтернативні інвестиційні платформи, як-от інвестиції у вишукане вино тут.

Натомість хочете зайнятися інвестиційним банкінгом? Спробуйте ці ресурси.