9 способів виправити Sims 4 Не вдається запустити відеокарту

Sims 4 — це не просто популярна, але й дивовижна гра-симулятор життя, яку люблять мільйони користувачів. Гра є четвертою в серії The Sims і є продовженням Sims 3. У Sims 4 ви можете створювати персоналізованих персонажів з різною зовнішністю, характерами та прагненнями. Не тільки це, але ви можете змінити стиль одягу персонажів Sims відповідно до свого настрою. Це ідеальна гра для створення чарівного світу. Ви можете мати характер із ціллю, рисою та прагненням у житті – усе відповідно до вас. І з усіх цих причин Sims були одними з фаворитів серед гравців відеоігор. Однак серед усього цього гравці Sims 4 стикалися з проблемами відеокарти під час запуску гри. Якщо ви граєте у відеоігри та стикаєтеся з такою ж проблемою, тоді ви в потрібному місці. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам виправити помилку Sims 4 не вдається запустити відеокарту. Отже, спробуйте ці виправлення та миттєво позбудьтеся проблеми.

Способи виправлення Sims 4 Не вдається запустити відеокарту

Існує безліч причин, які викликають помилку відеокарти і викликають перешкоди під час запуску гри. Давайте коротко розглянемо причини, що викликають помилку:

 • Першою причиною цієї помилки є застаріла версія Sims 4, яка, якщо її регулярно не оновлювати новими версіями програмного забезпечення, може призвести до багатьох проблем.
 • Якщо системні вимоги не виконуються, це може викликати помилку відеокарти sims 4.
 • Помилки комп’ютера також можуть призвести до зависання гри або таких проблем, як помилка відеокарти в Sims 4. Цю проблему легко вирішити за допомогою циклічного вимикання живлення системи.
 • Пошкоджене або проблемне оновлення Windows також може спричинити проблеми з роботою системи та її функціональністю.
 • Застарілий графічний драйвер також є причиною того, що деякі ігри, такі як Sims 4, не працюють належним чином у вашій системі.
 • Окрім системних вимог, також важливо переконатися, що програмне забезпечення гри відповідає програмному забезпеченню вашої системи, оскільки можуть виникнути проблеми з сумісністю. У таких випадках можна спробувати запустити режим сумісності.
 • Origin — одна з основних платформ, де грають у Sims 4. Платформа надає можливість увімкнути Origin у грі. Повідомлялося, що ця функція спричиняє проблеми з грою, тому найкраще вимкнути її, щоб уникнути помилки відеокарти Sims 4.
 • Остання причина, яка призвела до зазначеної помилки, це віконний режим. У цьому випадку було помічено, що Sims 4 працює належним чином у віконному режимі лише через несправності.

Кілька методів можуть допомогти вам запустити Sims 4 без проблем. Але перш ніж ми почнемо з ними, переконайтеся, що у вас є надійне підключення до Інтернету, щоб запустити гру, і що ви ввійшли в систему як адміністратор. Після того, як зазначені вимоги виконані, ви можете почати з виправлень, наведених нижче:

  Як транскрибувати аудіо в Microsoft Word

Системні вимоги для гри в Sims 4

Перше, про що слід пам’ятати, це перевірити, чи відповідає ваша система мінімальним вимогам, необхідним для запуску Sims 4. Ці вимоги гарантують, що гра сумісна з апаратним забезпеченням пристрою, на якому вона збирається грати. Гра має відповідати лише мінімальним вимогам, але завжди пропонується відповідати рекомендованим вимогам для ефективного запуску гри.

 • Мінімальними вимогами до ЦП для запуску Sims 4 є Intel Core 2 Duo E4300 або AMD Athlon 64 X 2 4000+ (2,0 ГГц двоядерний, якщо використовується інтегрована графіка), тоді як рекомендовані вимоги Intel Core i5-750 або AMD Athlon X4 .
 • Мінімальний об’єм оперативної пам’яті – 2 ГБ, рекомендований – 4 ГБ.

 • Далі йде операційна система: Windows XP для мінімальних вимог і 64-розрядна Windows 7, 8 або 8.1 відповідно до рекомендованих вимог.
 • Наступним є вимоги до відеокарти: NVIDIA GeForce 6600 або ATI Radeon X1300 або Intel GMA X4500 як мінімум і NVIDIA GeForce GTX 650 або краще для рекомендованих.
 • Піксельний шейдер для мінімальних вимог становить 3.0, а рекомендований – 5.0.

 • Вершинні шейдери 3.0 потрібен мінімум і 5.0 для рекомендованих.

 • Потрібна звукова карта.
 • Необхідний вільний простір на диску становить 10 Гб.
 • Виділена відеопам’ять 128 МБ є мінімальною вимогою, тоді як 1024 МБ є рекомендованою вимогою.

Спосіб 1: Перезапустіть маршрутизатор

Наступне, що потрібно зробити, щоб переконатися, що вам знову не доведеться стикатися з помилкою відеокарти під час запуску Sims 4, це вимкнути систему та перевірити підключення до Інтернету. Перемикання живлення допомагає вимкнути систему, що призводить до позбавлення від тимчасових конфігурацій. Отже, якщо виникла проблема з конфігураціями, цей метод допоможе її вирішити. Також не забудьте перевірити підключення до Інтернету та його надійність.

1. Від’єднайте кабель живлення маршрутизатора та системи. Тепер натисніть і утримуйте кнопку живлення приблизно 5 секунд.

2. Тепер зачекайте 2-3 хвилини та повністю вимкніть живлення.

3. Через деякий час знову підключіть дроти до маршрутизатора та системи, щоб перезавантажити ПК.

Фото Compare Fiber на Unsplash

4. Після ввімкнення системи запустіть гру та перевірте, чи вирішено помилку Sims 4 не вдається запустити відеокарту.

Спосіб 2: Оновіть графічний драйвер

Наступний важливий спосіб виправити помилку відеокарти Sims 4 — переконатися, що всі графічні драйвери системи оновлені. Оновлення графічного драйвера сприятиме плавній роботі гри і, що найголовніше, уникне помилок відеокарти. Тому почніть з оновлення на своєму пристрої за допомогою нашого посібника «4 способи оновлення графічних драйверів у Windows 10».

Спосіб 3: Гра «Ремонт».

У Sims 4 на вашому пристрої можуть бути пошкоджені файли гри, які спричиняють помилку відеогри. У такому випадку вам потрібно відновити гру в Origin, щоб вона запускалася без проблем. Ви можете відновити його в програмному забезпеченні Origin, виконавши наведені нижче дії.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Origin і натисніть Відкрити.

2. Тепер натисніть «Моя бібліотека ігор» на бічній панелі.

3. Далі клацніть правою кнопкою миші Sims 4, щоб відкрити меню.

4. Виберіть Repair Game з меню.

5. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити процес відновлення.

6. Нарешті, перезавантажте комп’ютер і знову запустіть гру, щоб перевірити, чи вирішено помилку Sims 4 не вдається запустити відеокарту.

Спосіб 4: Вимкніть In-Game Origin

Як обговорювалося вище у причинах, функція, за допомогою якої ви можете ввімкнути Origin у грі, може бути основною причиною помилки Sims 4, яка не може запустити відеокарту. Оскільки Origin є однією з основних платформ, на яких грають у Sims 4, ця функція дуже зручна для доступу до різноманітних служб Origin у грі, але вона також може стати проблемою та спричинити затримку гри або заважати її запуску. Таким чином, стає життєво важливим вимкнути цю функцію, чого можна досягти за допомогою наведених нижче кроків:

1. Запустіть програму Origin у вашій системі.

2. Потім клацніть меню «Початок» у верхньому лівому куті, як показано на малюнку.

3. Тепер виберіть параметр «Налаштування програми» зі спадного меню, як показано.

4. На вкладці ORIGIN IN-GAME увімкніть перемикач «Увімкнути Origin In Game».

5. Нарешті натисніть «Зберегти», щоб застосувати зміни.

Спосіб 5. Змініть параметри сумісності

Простий спосіб уникнути помилки відеокарти або будь-якої іншої проблеми під час запуску та гри в гру Sims 4 — запустити її в режимі сумісності. Цей метод також є швидким вирішенням усіх проблем із затримкою та зависанням.

Примітка. Додайте ярлик Sims 4 на робочий стіл.

1. Клацніть правою кнопкою миші ярлик Sims 4 на робочому столі та натисніть «Властивості».

2. Перейдіть на вкладку «Сумісність» і встановіть прапорець «Запускати цю програму в режимі сумісності для».

3. Тепер виберіть вашу операційну систему зі спадного меню, в даному випадку це Windows 8.

4. Потім натисніть «Застосувати», щоб зберегти внесені зміни.

5. Нарешті виберіть OK, щоб вийти.

Спосіб 6: Запуск гри у віконному режимі

Наступним способом у списку є запуск гри у віконному режимі. У Sims 4 можна зіткнутися з проблемою, коли її не можна запустити в повноекранному режимі через внутрішні налаштування або через якийсь зовнішній фактор. Таким чином, віконний режим допомагає гравцям запускати гру без помилки відеокарти Sims 4. Щоб запустити Sims 4 у ​​віконному режимі, виконайте наступні кроки:

1. Клацніть правою кнопкою миші ярлик Sims 4 на робочому столі та натисніть «Властивості».

2. Тепер відкрийте вкладку «Ярлик» і додайте –w на панелі «Ціль».

3. Далі виберіть «Застосувати» та натисніть «ОК».

4. Тепер знову запустіть Sims 4, щоб перевірити, чи виправлено помилку відеокарти Sims 4.

Спосіб 7: Вимкніть моди

Моди допомагають покращити ігровий досвід у Sims 4, додаючи чудовий вміст. Моди допомагають користувачеві отримати доступ до функцій гри, які зазвичай недоступні. Але іноді моди можуть створювати проблеми для гри, однією з яких є помилка відеокарти, тому в такому випадку найкращим вибором буде відключення модів.

1. Відкрийте Провідник файлів у системі, одночасно натиснувши клавіші Windows + E.

2. Знайдіть папку встановлення Sims 4.

3. Відкрийте його та знайдіть папку Sims 4 Mods.

4. Виберіть папку Mods і натисніть кнопку Перемістити до.

5. Виберіть «Робочий стіл» у розкривному меню «Перемістити до».

6. Тепер перезавантажте ПК і перевірте наявність помилки, запустивши гру. Якщо ви все ще зіткнулися з проблемою, спробуйте наступний спосіб.

Спосіб 8: Змініть налаштування відеокарти

Останній спосіб, який ми зустріли, це створити ігровий профіль для вашої відеокарти, щоб вирішити проблему з відеокартою. Вам потрібно переконатися, що ваша гра працює на графічній карті, щоб покращити ваш ігровий досвід і запустити гру без будь-яких помилок. Це стосується користувачів ПК, які мають графічний чіп разом із відеокартою, яка має виділену пам’ять. Наступні кроки допоможуть вам створити високопродуктивний ігровий профіль для вашого GPU:

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування NVIDIA та натисніть Відкрити.

2. Тепер у бічному меню натисніть «Керувати налаштуваннями 3D».

3. Натисніть на вкладку «Параметри програми».

4. Далі натисніть «Додати» та виберіть виконуваний файл для The Sims 4.

5. Тепер у розділі «Вказати параметри для цієї програми» знайдіть і клацніть «Режим керування живленням».

6. Встановіть для параметра «Віддавати перевагу максимальній продуктивності».

7. Натисніть «Застосувати», щоб зберегти внесені зміни.

Спосіб 9: Перевстановіть Origin

Якщо здається, що вам нічого не підходить, і ви все ще маєте проблеми з проблемою Sims 4, яка не може запустити відеокарту, перевстановлення Origin може допомогти. Іноді пошкоджена інсталяція Origin може заважати роботі та запуску ігор. Отже, збережіть дані для входу, скопіюйте папку Sims 4 в інше місце та видаліть програму, щоб знову інсталювати її. Після видалення програми виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Установіть Перегляд за > Категорією, а потім клацніть Видалити програму в меню Програми, як показано.

3. Тепер виберіть Origin зі списку та натисніть «Видалити», як показано.

4. Знову натисніть «Видалити», щоб підтвердити.

5. Тепер натисніть кнопку «Видалити» у майстрі видалення Origin.

6. Дочекайтеся завершення процесу видалення Origin.

7. Нарешті натисніть «Готово», щоб видалити програму з пристрою, а потім перезавантажте комп’ютер.

8. Завантажте Origin зі свого офіційний веб-сайт натиснувши кнопку Завантажити для Windows, як показано.

9. Дочекайтеся завершення завантаження та запустіть завантажений файл, двічі клацнувши на ньому.

10. Тут натисніть Install Origin, як показано.

11. Виберіть місце встановлення… та змініть інші параметри відповідно до ваших вимог.

12. Далі перевірте Ліцензійну угоду кінцевого користувача, щоб прийняти її, і натисніть «Продовжити», як показано нижче.

13. Буде встановлено останню версію Origin, як показано.

Тепер оновіть програму та, коли вона виявить гру, запустіть її, щоб перевірити, чи проблему з помилкою вирішено.

***

Сподіваємося, наш посібник допоміг вам у вирішенні проблеми Sims 4, яка не може запустити відеокарту. Повідомте нам у розділі коментарів нижче, який із методів допоміг вам найбільше. Ви також можете надіслати свої запити або цінні пропозиції, щоб ми їх прочитали.