9 способів використання програми Headspace крім медитації

Ключові висновки

  • Headspace пропонує більше, ніж просто медитації, із вмістом про вправи, роботу, навчання тощо. Залишайтеся активними за допомогою йоги, уроків танців або усвідомленого бігу.
  • Знайдіть на Headspace контент, пов’язаний з роботою, зокрема поради щодо емоцій на роботі та збереження уваги під час поїздок на роботу.
  • Використовуйте Headspace, щоб навчатися з медитаціями для іспитів і курсів про те, як виходити з дому та працювати з відволікаючими факторами. Крім того, досліджуйте вміст про уважне харчування та подкасти.

Headspace часто називають одним із найкращих доступних додатків для медитації. Це тому, що він має великий вибір медитацій, зручний у використанні та цікавий для перегляду.

Хоча Headspace відомий своїм вражаючим набором варіантів медитації, це не все, що програма може запропонувати. Справді, Headspace пропонує велику кількість контенту на такі теми, як фізичні вправи, робота, навчання та багато іншого. Отже, якщо ви тільки дізналися, що Headspace пропонує більше, ніж медитації, або ви тільки почали користуватися додатком, читайте далі, щоб дізнатися, що саме може запропонувати додаток Headspace.

1. Використовуйте Headspace, щоб залишатися активним

Дізнатися ще що Головний простір пропозиції досить легко. Все, що вам потрібно зробити, це перейти на сторінку дослідження, де ви знайдете розділ під назвою «Перемістити».

Move – це місце, де ви знайдете все, що вам потрібно, щоб підтримувати розумову та фізичну активність, незалежно від того, чи хочете ви займатися йогою, ходити на уроки танців або піти на веселу пробіжку з Кевіном Хартом.

Якщо ви не можете знайти час для тривалих тренувань, ви можете спробувати Move Minis, які є швидкими та ефективними тренуваннями. Крім того, Headspace також об’єднався з Nike, щоб надати декілька пробіжок з інструктором.

2. Використовуйте Headspace для роботи

Headspace містить розділ «Уважність на роботі» на сторінці «Огляд» і невеликий розділ «Для роботи», який ви побачите, натиснувши «Фокус». Однак, щоб знайти весь робочий контент, який пропонує Headspace, окрім медитацій, найкраще просто ввести «робота» в рядок пошуку.

Зробивши це, ви знайдете низку різноманітного вмісту, як-от поради експертів щодо емоцій на роботі, відео, яке допоможе вам легше працювати, і розмову про те, як уникнути професійного вигорання. Існує навіть цілий розділ, присвячений тому, щоб залишатися уважним під час поїздки на роботу та назад.

3. Використовуйте Headspace для навчання

Навчання може бути напруженим і сповненим відволікань, і Headspace це знає. Тому є розділ «Для навчання». Тут є різноманітні медитації, які допоможуть вам підготуватися до іспитів і впорядкувати свої думки.

Але окрім медитацій, є кілька курсів, які потрібно обов’язково пройти, під назвою «Вийти з дому» та «Робота з відволікаючими факторами». Останній курс складається з 10 сесій, який викладає співзасновник Headspace Енді Паддікомб. «Покидаючи дім» також складається з 10 сесій, але він призначений для тих, хто намагається впоратися з тим, що покидає дім і, можливо, їде навчатися.

4. Використовуйте Headspace для уважного харчування

Ан стаття з Diabetes Spectrum стверджує, що усвідомлене харчування – це техніка, яка зосереджується виключно на вашому чуттєвому усвідомленні їжі та досвіді їжі. Хоча вміст Headspace про уважне харчування не знаходиться в центрі додатка, його можна легко знайти, прокрутивши сторінку огляду вниз або виконавши пошук за запитом «уважне харчування».

Пошук відкриває чудовий вибір, від експертних порад з теми до повноцінного курсу усвідомленого харчування. Курс складається з 10-, 20- і 30-хвилинних сеансів з прогресуванням рівнів, доки ви не зможете освоїти техніку усвідомленого харчування. Крім того, є й інші цікаві заходи для усвідомлення, як-от «Уважне приготування їжі» та «Їжа зі своїми почуттями».

5. Використовуйте Headspace для прослуховування подкастів

Так, ви можете слухати добірку різних подкастів у додатку Headspace. Усі ці подкасти доступні в Headspace Studios і охоплюють такі теми, як стосунки, сон, життя та робота. Крім того, є навіть подкаст під назвою Goodnight, World! який пропонується спеціально для дітей, якщо вони не можуть заснути.

Щоб почати слухати, просто торкніться вибраного вами подкасту — наприклад, The Yes Theory Podcast — і ви зможете переглядати різні епізоди та торкатися кожного з них, щоб дізнатися, про що йдеться. Крім того, ви можете знайти подкасти Headspace на своїх улюблених платформах для розміщення подкастів, таких як Spotify і Apple Podcasts.

6. Використовуйте простір для дихання

Дослідіть додаток Headspace, щоб знайти дихальні вправи для розслаблення та уважності. Насправді існує спеціальний розділ під назвою Кероване дихання, який ви знайдете в розділі «Медитація» на сторінці «Огляд».

Якщо ви зовсім новачок, ви можете навчитися всім основним технікам, таким як дихання животом і дихання ніздрями, від викладача медитації Headspace Дори Камау.

Крім того, є кілька цікавих дихальних вправ, як-от «Зіркове дихання», де ви повинні дихати синхронно з формою зірки. Усі ці сеанси дихання під керівництвом короткі та приємні, що робить їх ідеальними, якщо вам потрібно швидко зняти стрес.

7. Використовуйте Headspace для сну

Headspace також є популярним додатком через його вражаючий діапазон контенту, орієнтованого на сон. Це включає музику для сну, звукові пейзажі, радіо для сну, історії для сну для дітей та історії для сну для дорослих.

Тож незалежно від того, чи хочете ви послухати понад вісім годин білого шуму чи пройти 14-сеансовий курс здорового сну, кожен знайде щось, що допоможе відпочити. Більше того, є 45-хвилинний сон-каст про музику, де ви можете поринути під заспокійливий голос Джона Легенда!

Ви коли-небудь раптово прокидалися посеред ночі від чогось на кшталт бідного розуму чи кошмару? Використовуйте вправи Nighttime SOS від Headspace, щоб заспокоїти свій розум і добре виспатися.

8. Використовуйте Headspace для боротьби зі стресом

Регулярна медитація може допомогти вам менше стресувати через повсякденні проблеми, але Headspace пропонує набагато більше. Коли справа доходить до стресу, прокрутіть сторінку «Дослідження» вниз, доки не дійдете до Reframe Stress and Relax. Ця колекція включає SOS-медитації, засоби для знищення стресу у вихідні та п’ять днів повсякденних занять для зменшення стресу.

В іншому випадку ви можете ввести пошуковий запит «стрес», щоб знайти кілька курсів, пов’язаних зі стресом, як-от «Позбавлення від стресу» та «Управління фінансовим стресом». Існує також чотиритижнева керована програма під назвою «Керування стресом», де ви дізнаєтеся, як виробити звички для керування стресом від викладача медитації усвідомленості Кесонги Гіскомбе.

9. Діти також можуть використовувати Headspace

Headspace містить кілька розділів, які ідеально підходять для дітей, незалежно від того, чи потрібна їм невелика допомога зосередитись чи розлучитися. Більше того, є цілий розділ сну, який може допомогти вашим дітям заснути.

У цьому розділі «Діти та батьки» пропонуються сновидіння з улюбленими персонажами серіалу «Вулиця Сезам» ваших дітей, а також затишні розслаблюючі сесії для дітей і батьків.

Крім того, є чарівне анімаційне шоу під назвою «Знайди свою силу». Це серіал від Headspace і Star Wars, який спрямований на сприяння добробуту та стійкості дітей.

Headspace — це набагато більше, ніж звичайний додаток для медитації

Незважаючи на те, що програма Headspace пропонує сеанси медитації на будь-яку тему від А до Я, це не все, для чого вона корисна.

Headspace може допомогти вам різними способами, незалежно від того, чи хочете ви пройти курс із 30 занять, щоб краще спати, чи випустити пару, навчившись танцювати самбу.

Достатньо лише трохи пошукати та прокрутити програму Headspace, і ви знайдете безліч вправ, уважних заходів, курсів, відпочинку, музики та навіть тренувань.