9 способів використання мобільних пристроїв для людей похилого віку

| | 0 Comments| 4:09 PM
Categories:

Носимі пристрої для молодих людей є звичним явищем, але чи знаєте ви, що вони стають все більш корисними для старшого покоління? Основна причина полягає в тому, що люди похилого віку можуть використовувати їх у своїх інтересах, щоб жити щасливішим і здоровішим життям.

Нижче наведено кілька вражаючих способів, завдяки яким носима техніка може бути корисною для людей похилого віку: від екстрених функцій, таких як виявлення падінь до моніторингу артеріального тиску та пульсу.

1. Виміряйте ЧСС

Важливо активно стежити за пульсом і звертати на нього пильну увагу, якщо він стає надто високим, особливо під час тренувань. З віком це стає ще важливішим.

Багато пристроїв, які можна носити, переважно розумні годинники та фітнес-трекери, зазвичай вимірюють ваш пульс протягом дня. Насправді Apple Watch навіть надсилатиме вам сповіщення про високий, низький або нерегулярний пульс.

Однак існують пристрої, створені спеціально для вимірювання пульсу, і їх зазвичай носять на зап’ясті або на грудях. Деякі видатні переносні монітори пульсу включають різні варіанти від Fitbit і Garmin, включаючи Fitbit Versa 4 і Garmin HRM-Pro.

2. Швидко отримайте допомогу з виявленням падіння

Літні люди схильні до падіння через втрату м’язової маси, проблеми з рівновагою та падіння артеріального тиску, як зазначено в цьому стаття Національного інституту старіння. Хороша новина полягає в тому, що існує багато носимих пристроїв для людей похилого віку, які покращують своє здоров’я та безпеку за допомогою вбудованої системи виявлення падінь.

Одним із чудових прикладів є годинник Samsung Galaxy Watch (серія 3 і новіші). Ці розумні годинники ідеально підходять для людей похилого віку, оскільки вони сповіщать органи екстреної допомоги та вибрані вами контакти для надзвичайних ситуацій, якщо ви сильно впадете. Крім того, система виявлення падіння автоматично встановлюється на всіх Годинники Apple які вийшли після серії 3.

  Опануйте Java за допомогою цих 18 онлайн-курсів

Регулярна фізична активність може запобігти втраті кісткової маси, підвищити імунітет і запобігти хронічним захворюванням, як зазначено в цьому стаття Національної ради з питань старіння.

Завдяки технологіям, які можна носити, літнім людям легше, ніж будь-коли, відстежувати свою фізичну форму та активність. Більше того, вони не повинні коштувати руки та ноги. The Fitbit Inspire 3 є доступним і пропонує відстеження кроків, відстані та калорій, а також автоматичне відстеження вправ.

Крім того, такий розумний годинник, як MGMove дозволяє людям похилого віку встановлювати цілі діяльності, що може спонукати їх вставати і рухатися.

4. Заплануйте нагадування про прийом ліків

Літнім людям може бути важко запам’ятати щоденний прийом ліків. І хоча існують такі пристрої, як розумні дозатори таблеток, їх не можна носити, тому вони не можуть сповіщати людей похилого віку, коли вони на вулиці. Люди похилого віку можуть отримати значну користь, маючи нагадування про прийом ліків прямо на зап’ясті.

Для встановлення стандартних нагадувань можна використовувати практично будь-який розумний годинник, оскільки вони автоматично вбудовані в пристрій. Проте людям похилого віку може бути корисно носити годинник Apple Watch, який підтримує відстеження прийому ліків і можливість встановлювати нагадування про прийом ліків. Apple Watch працює разом із програмою Apple Health, тому на основі вашого розкладу прийому ліків пристрій надсилатиме сповіщення.

5. Моніторинг артеріального тиску

Ан стаття Інституту політики та інновацій у сфері охорони здоров’я каже, що регулярний домашній контроль артеріального тиску може знизити ризик серцево-судинних подій. Який кращий спосіб для людей похилого віку регулярно контролювати артеріальний тиск, ніж за допомогою зручного переносного пристрою?

Багато розумних годинників можуть виступати в якості ефективних вимірювачів артеріального тиску, включно з годинниками Samsung Galaxy Watches OMRON HeartGuide. Однак єдиним пристроєм, зареєстрованим у FDA, є OMRON HeartGuide. Цей пристрій відстежує коливання артеріального тиску та збирає ваші дані, щоб ви могли відстежувати їх і переглядати, коли забажаєте.

  Виправте помилку Alexa 10 2 17 5 1 у Echo Dot

Щоб відстежувати артеріальний тиск за допомогою пристрою HeartGuide, все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку запуску, утримувати її на рівні серця та почекати кілька секунд, щоб отримати результати.

6. GPS відстеження

GPS-відстеження має важливе значення не лише для самих людей похилого віку, а й для тих, хто за ними доглядає. Носимі пристрої можуть заспокоїти близьких і захистити людей похилого віку, особливо якщо вони мають справу з деменцією.

GPS-трекери для людей похилого віку бувають різних форм і розмірів, включаючи розумні годинники, затискачі для пояса, браслети, кишенькові пристрої та підвіски на шию.

The CPR Guardian II Watch є одним із найкращих на ринку годинників для людей похилого віку з GPS-відстеженням. Що робить цей смарт-годинник особливим, так це те, що він дає вам можливість налаштувати зони безпеки геозон. Таким чином, кохана людина або особа, яка доглядає, отримуватиме сповіщення від додатка, якщо користувач залишить або ввійде в певну зону.

7. Покращує гігієну сну

Згідно з ан стаття Американської академії медицини сну, гігієна сну відноситься до серії здорових звичок сну, які можуть покращити вашу здатність засипати та залишатися спати. Люди похилого віку тепер можуть гарантувати, що вони завжди добре відпочивають, використовуючи різні переносні трекери сну.

Деякі з найкращих варіантів включають Оура кільце, Apple Watch Series 8, а також Samsung Galaxy Watch 6. Усі ці носії дають людям похилого віку можливість дотримуватися регулярного розкладу сну та встановлювати структурований час сну та прокидання. Oura Ring може навіть давати літнім людям оцінку сну після кожної ночі на основі таких аспектів, як швидкий сон і частота серцевих скорочень.

  Відмова та видалення FastPeopleSearch

8. Залишайтеся на зв’язку з близькими

Чи знаєте ви, що регулярні соціальні зв’язки та участь можуть мати багато переваг для людей похилого віку, включаючи профілактику захворювань, покращення когнітивних функцій і менше загальних проблем із фізичним здоров’ям? Ан стаття Центру насильства в будинку престарілих деталізує ці переваги.

Щоб залишатися на зв’язку, люди похилого віку можуть використовувати переносні пристрої, такі як розумні годинники, щоб читати та надсилати повідомлення, а також здійснювати та приймати телефонні дзвінки. З іншого боку, MGMove — чудовий варіант для людей похилого віку, який дозволяє їм надсилати записи голосу або використовувати додаток Social Circle, щоб надсилати повідомлення близьким.

9. Створює відчуття незалежності

Люди похилого віку часто потребують допомоги, коли справа доходить до збереження безпеки та здоров’я. Однак переїзд до центрів догляду або спілкування з працівниками по догляду може призвести до того, що люди похилого віку відчують, що вони втратили здатність жити повноцінним і незалежним життям.

Але носіння може допомогти людям похилого віку зберігати свою незалежність якомога довше, тримаючи в курсі подій тих, хто про них піклується. Люди похилого віку можуть використовувати таке носіння, як Angel Watch Assist самостійно контролювати життєво важливі показники, такі як температура тіла, артеріальний тиск і частота серцевих скорочень.

Більше того, носимо медичний пристрій оповіщення, як Намисто LifeStation можна використовувати в екстреній ситуації, просто натиснувши кнопку допомоги.

Носимі пристрої та технічні засоби змінюють правила гри для людей похилого віку

Носимі пристрої — це не просто модний спосіб для людей підкреслити свою моду та стиль або зручно залишатися на зв’язку, коли вони в дорозі. Люди похилого віку також можуть прийняти та використовувати ці переносні пристрої як інструменти для своїх інтересів.

Це кілька фантастичних способів, якими носяться пристрої можуть бути корисними людям похилого віку, незалежно від того, чи шукають вони зручний спосіб відстежувати показники свого здоров’я та фізичну активність чи простий спосіб залишатися на зв’язку з близькими.