9 сонячних генераторів для дому для сталого резервного живлення

Categories:

У наш час, коли ми стикаємося з дефіцитом палива та джерел енергії, використання сонячного генератора для дому виділяється як одна з найкращих інновацій.

Сонячні генератори — чудовий спосіб отримати додаткову енергію, яка може стати в нагоді в різних ситуаціях, коли вам потрібна електрика, але електрики немає.

Отже, ви можете брати енергію сонця з собою куди завгодно, використовуючи сонячні генератори! Оскільки багато сонячних генераторів портативні та прості у використанні, вони забезпечують низький рівень викидів енергії для тих, хто постійно пересувається або кому потрібна резервна електроенергія в надзвичайних ситуаціях.

Сонячний генератор виробляє електроенергію, еквівалентну електроенергії, що виробляється іншими типами генераторів, але є більш екологічним.

У цій статті ми дізнаємося про те, що таке сонячні генератори і як працює сонячний генератор для дому. Також ми дізнаємося про те, як виглядає загальна потужність сонячного генератора для дому і як довго він може витримати наші пристрої в екстрених ситуаціях.

Ми також обговоримо складності налаштування та встановлення цих пристроїв. Нарешті, ми обговоримо 10 сонячних генераторів для дому для стабільного резервного живлення.

Що таке сонячні генератори?

Сонячний генератор — це чудова технологія, яка живиться від сонця. Він працює в унісон з сонячними батареями, оскільки сонячний генератор не може генерувати електроенергію без них. Сонячні панелі вловлюють енергію або промені від панелей. Потім енергія витягується з сонячних панелей сонячним генератором і зберігається всередині.

Тому будь-який пристрій, який використовує сонячну енергію, називають генератором сонячної енергії. Енергія сонця також уловлюється сонячними панелями на портативному сонячному генераторі, який потім зберігає її в акумуляторі для подальшого використання.

Більшість людей використовують сонячні генератори під час кемпінгу, походів, катання на човнах та інших заходів на природі. Ці сонячні генератори служать для таких людей переносними електростанціями.

Зараз він також використовується в будинках, щоб забезпечити наявність додаткового джерела живлення у разі проблеми з фактичним джерелом живлення. Сонячні генератори також використовуються у вуличних ліхтарях, зовнішньому освітленні, зовнішніх пристроях і деяких внутрішніх пристроях.

Як працюють сонячні генератори для дому?

Портативні сонячні батареї, сонячний контролер заряду, сонячна батарея та інвертор є чотирма основними частинами сонячного генератора. Сонячні генератори працюють разом із сонячними панелями та деякими сонячними накопичувачами. Ви можете використовувати сонячне світло як джерело енергії, а потім зберігати його за допомогою сонячних панелей.

Сонячний генератор для дому доступний як частина комплексного пакету сонячної енергії, або ви можете придбати сонячну панель, сонячний генератор і сонячну батарею окремо.

Генератор не працюватиме належним чином без жодного компонента або взагалі не працюватиме. Генератори на сонячних батареях є проривом завдяки взаємодії всіх цих частин.

Сонячні панелі генерують постійний струм (DC), а потім передають через контролер заряду. Акумулятор – це місце, де зберігається вся сонячна енергія для подальшого використання, а контролер заряду контролює напругу живлення, що надходить до нього. Сьогодні літій-іонні батареї складають більшість сонячних генераторів на ринку.

  Які протоколи безпеки використовує WiFi-роутер

Коли вам потрібно використати енергію, що зберігається в акумуляторі, інвертор перетворює електрику на змінний або змінний струм, який використовують більшість побутових приладів і гаджетів. Сонячні генератори зазвичай мають USB-роз’єми, розетки змінного струму та 12-вольтові навіси для автомобіля, щоб ви могли заряджати кілька пристроїв.

Як виглядає загальна потужність таких пристроїв і як довго вона може витримувати наші пристрої в екстрених ситуаціях?

Важливо пам’ятати, що домашній сонячний генератор використовується лише в екстремальних обставинах, таких як відключення електроенергії. У таких ситуаціях буде потрібно менше споживання енергії, ніж зазвичай. Деякі моделі сонячних генераторів є модульними.

Однак більшість сонячних генераторів, які зазвичай мають потужність від 500 до 1000 Вт/год, не можуть виробляти стільки електроенергії. Потужність генератора значно збільшується завдяки цій функції, що робить домашнє резервне джерело живлення практичним вибором. Сонячний генератор буде виробляти електроенергію тим більше, чим більше ват.

Під час кризових ситуацій, як-от відключення електроенергії, ви можете використовувати цю зелену енергію для роботи світла та вентиляторів, підігріву води та обігріву кімнати. Час роботи сонячного генератора обмежений. Це залежить від того, скільки енергії потребують ваші вибрані електроприлади та скільки цінних ват-годин може забезпечити ваш сонячний генератор.

Розрахунок стає надзвичайно важливим, якщо ви використовуєте генератор сонячної енергії для живлення світильників, вентиляторів або вентиляторів всю ніч.

Загальна необхідна потужність (ват) обчислюється шляхом множення номінальної потужності електричного навантаження у Ватах на кількість цієї одиниці для кожного пристрою. Простіше кажучи, ви можете визначити, як довго може працювати сонячний генератор, розділивши доступні ват-години на необхідну потужність.

Наскільки складні налаштування та встановлення цих пристроїв?

Використання дорогих матеріалів робить всю установку сонячного генератора досить дорогою. Крім того, брак кваліфікованих людей для завершення проекту є однією з найбільших перешкод для встановлення сонячних генераторів. Розуміння складності цих систем виробництва сонячної енергії потребує певної підготовки.

Інше питання – як організовуються операції з купівлі сонячних генераторів, де споживач платить за панелі, обладнання та установку.

Потім підприємство або самостійно встановлює панелі, або залучає незалежних установників після доставки елементів. У цих угодах іноді неоднозначно, хто буде платити за ремонт у разі несправності сонячної панелі.

Ми всі зрозуміли, що сонячні генератори справді корисні як для будинків, так і для навколишнього середовища. Але вибрати правильний сонячний генератор для будинку може бути важко.

Нижче наведено список із 10 сонячних генераторів для вашого дому, які можуть допомогти вам отримати стабільну резервну енергію.

BLUETTI AC200MAX

Комплект сонячного генератора BLUETTI AC200MAX + 3*PV200 складається з чистого синусоїдального інвертора змінного струму потужністю 2200 Вт із імпульсною потужністю 4800 Вт. Він має ємність 2048 Вт-год і акумулятор LiFePO4 із 3500+ життєвими циклами. Його ємність також можна збільшити до 6144 Вт-год за допомогою 2×B230 або 8192 Вт-год з 2×B300.

Він має 7 способів підзарядки: від змінного струму, від сонячної батареї, від автомобіля, від генератора, від свинцевої батареї, від подвійного змінного струму та від змінного струму + сонячної зарядки. Сонячний генератор Bluetti може давати максимальну сонячну потужність від 900 Вт до 1400 Вт. Він має швидкий процес подвійної зарядки, який складається з сонячної енергії та адаптера змінного струму. Нарешті, він має інтелектуальне керування та його можна контролювати в додатку BLUETTI.

EF ECOFLOW Сонячний генератор Delta Max (2000)

Завдяки сонячним батареям потужністю 160 Вт контролер DELTA Max (2000) MPPT забезпечує повну зарядку без шуму та вироблення забруднюючих речовин. Він має вихідну потужність 2400 Вт для живлення до 15 пристроїв одночасно.

  Як видалити контакти на iPhone

З увімкненим режимом X-Boost він також може живити прилади потужністю 3400 Вт. Це означає, що ви можете продовжувати використовувати свій холодильник, сушарку та інші прилади навіть під час відключення електроенергії.

Сонячна панель потужністю 160 Вт стійка до атмосферних впливів і води, що робить її ідеальною для активного відпочинку, як-от кемпінгу, скелелазіння та трекінгу. Його можна повністю зарядити від розетки за 1,8 години.

Подвійна зарядка поєднує змінний струм і розумний генератор із неперевершеною швидкістю на ринку. Його можна використовувати на вулиці як сонячний генератор + генератор змінного струму або сонячний + розумний генератор.

Сонячний генератор Geneverse для дому

Сонячні генератори Geneverse пропонують найнадійніше джерело аварійного електропостачання. Оскільки елементи батареї створені для електромобілів, вони безпечні та надійні. Кожна портативна електростанція сонячного генератора має потужність 1002 Вт·год. Він забезпечує до 7 днів заряду для ваших основних приладів і домашніх гаджетів на одному заряді.

Він включає в себе три чисті синусоїдні розетки змінного струму, які витримують 1000 Вт номінальної потужності та 2000 Вт імпульсної потужності при 110 В. Крім того, він має два виходи USB-C з PD 18 Вт, один USB-A з 5 В/2,4 А, один USB-A з Qualcomm Quick Charge 3.0 і одну автомобільну розетку 12 В/10 А.

Ви можете заправлятися за допомогою генератора сонячної панелі SolarPower ONE, розетки змінного струму або свого автомобіля. Він поставляється зі складним портативним дизайном із регульованою підставкою.

Сонячний генератор Jackery 1000

Щоб створити екологічно безпечні, тихі та практичні енергетичні рішення, Jackery Solar Generator 1000 складається з двох комплектів сонячної панелі SolarSaga 100W і Portable Power Station Explorer 1000.

Він має три чисті синусоїдні розетки змінного струму, два порти USB-C і один порт швидкої зарядки. Він має робочу потужність 1000 Вт, 2000 Вт імпульсної потужності та більшу ємність 1002 Вт·год.

Усі ваші прилади, включно з холодильником і кавоваркою, можна заряджати через підключення 3.0. На SolarSaga 100W є один порт USB-A та один порт USB-C. Solar Generator 1000 є екологічно чистим, оскільки він використовує сонячну енергію та майже не виробляє викидів.

EF ECOFLOW Delta Max (1600)

Портативна електростанція EcoFlow DELTA Max (1600) з вихідною потужністю змінного струму 2000 Вт може легко живити все необхідне для дому. Використовуючи технологію X-Boost потужністю 2800 Вт, він може живити вашу систему кондиціонування повітря, обігрівачі та інше високопотужне обладнання.

Для домашнього резервного живлення він має значну ємність 1612 Вт-год, яку можна збільшити до 5644 Вт-год, підключивши додатковий акумулятор. Ви можете використовувати подвійне заряджання, щоб підключити Smart Generator до мережі змінного струму для ще більшої швидкості.

Для зовнішнього використання він має такі пари, як сонячна батарея + змінний струм або сонячна батарея + розумний генератор. Крім того, він відстежує та захищає ваші предмети в режимі реального часу за допомогою інтелектуальної системи керування батареєю (BMS). Надійність підвищується за рахунок вдосконаленої цілісної конструкції та вогнестійких компонентів.

Сонячний генератор AlphaESS

Сонячний генератор AlphaESS має сонячну панель SP200 потужністю 200 Вт і портативний накопичувач енергії ємністю 1036 Вт·год. Ви можете отримати чисту та безмежну сонячну енергію, зарядивши блок живлення AP1000 за допомогою сонячної панелі SP200.

AP1000 включає три звичайні розетки змінного струму з чистою синусоїдальною хвилею потужністю 1000 Вт, роз’єм швидкої зарядки USB-C PD 100 Вт, порт постійного струму, навіс для автомобіля та килимки для бездротової зарядки.

  Виправити помилку, що сталася під час завантаження версії цієї фотографії вищої якості на iPhone

Матеріал корпусу 94-V0 і власно розроблена система BMS пропонують два рівні захисту безпеки. Сонячна панель має вбудований захист від короткого замикання та перенапруги та складається з високосертифікованого монокристалічного кремнію. Є чотири регульовані підставки, які можна швидко зібрати.

Електростанція BougeRV 1100WH

Акумуляторна батарея з алюмінієвим корпусом забезпечує понад 1500 перезарядок, що забезпечує термін служби портативної електростанції BougeRV у 2 рази довший, ніж у звичайних батарей.

Він ідеально підходить для живлення на вулиці та домашніх резервних батарей. Ця електростанція потужніша, ніж багато аналогічних товарів на ринку, з величезною потужністю 1100 Вт·год і номінальною потужністю 1200 Вт з піковою потужністю 2000 Вт.

У разі аварійного відключення електроенергії одна зарядка може забезпечити роботу вашого будинку та основних приладів протягом двох-трьох днів. Він добре підходить для основного електричного обладнання та побутових елементів змінного струму під час подорожей, кемпінгу чи роботи у віддалених місцях.

Сонячний генератор EF ECOFLOW DELTA Pro

В акумуляторній електростанції сонячного генератора EF ECOFLOW DELTA Pro використовується акумулятор LFP. DELTA Pro — це портативна домашня батарея для використання в усьому будинку завдяки великій ємності батареї 3600 Вт·год, вихідній потужності змінного струму 3600 Вт і загалом 15 розеток.

Портативна сонячна панель потужністю 400 Вт використовує алгоритм MPPT у поєднанні з DELTA Pro, щоб працювати з найкращою ефективністю, незалежно від дощу чи світла. Коефіцієнт перетворення сонячних панелей у 22,4 відсотка вражає.

Портативна сонячна панель потужністю 400 Вт стійка до атмосферних впливів і довговічна. Він виготовлений із шарів еластичного EVA та пружного скловолокна для забезпечення довговічності та мобільності.

Сонячний генератор Generark для дому та автофургону

При 110 В/60 Гц HomePower 2 забезпечує постійну високу вихідну потужність 2200 Вт і стрибок потужності 4400 Вт. Його чистий синусоїдальний інвертор регулює та плавно змінює вихідну енергію.

Він може генерувати чистішу, плавнішу, тихішу та надійнішу енергію. Таким чином, 99% типових побутових приладів і пристроїв можна використовувати більш комфортно і безперебійно.

Маючи 9 одночасних виходів, він має високий ступінь сумісності. Він містить 2 виходи USB-C з PD 100 Вт, 2 порти USB-A, сертифіковані Qualcomm Quick Charge 3.0, 4 розетки змінного струму 110 В/60 Гц, 1 автомобільну розетку 12 В/10 А та 4 порти USB-A.

Висновок

Сонячний генератор для вашого дому – відмінна альтернатива, якщо ви хочете бути готовими до відключень електроенергії або природних катастроф. Використовуючи відповідні акумуляторні модулі, можна збільшити потужність багатьох типів сонячних генераторів. Це може забезпечити багато енергії для вашого будинку. Цієї енергії буде достатньо для роботи багатьох побутових приладів протягом певного періоду часу.

Вони допомагають вам і вашим домочадцям у надзвичайних ситуаціях. Вони можуть використовувати енергію сонця для виробництва електроенергії та допомоги навколишньому середовищу. Сонячні генератори працюють відносно добре в порівнянні з тими, які використовують викопне паливо.

Сонячні генератори не тільки корисні, але також є кроком у напрямку припинення використання викопного палива та методом очищення нашого довкілля.

Далі перегляньте кілька найкращих портативних зарядних пристроїв.