9 смарт-годинників WearOS із найкращим співвідношенням ціни та якості, які варто купити прямо зараз

| | 0 Comments| 8:07 AM
Categories:

Технології розвиваються щодня, і в результаті регулярно випускається кілька цифрових гаджетів.

Розумний годинник — це цифровий продукт, який також робить наше життя простішим. Розумні годинники, крім показу часу для вас, також мають велику кількість функцій. Вони синхронізуються з вашим смартфоном і працюють у поєднанні з ним. У результаті вони можуть виконувати для вас наступні завдання.

  • Отримувати сповіщення про дзвінки та повідомлення
  • Дозволяє стежити за своїм здоров’ям
  • Допомога з GPS-навігацією
  • Легко знайдіть свій загублений телефон

Також є багато інших функцій, які допомагають вам виконувати повсякденні завдання та рутину. Усі ці функції та особливості роблять смарт-годинник обов’язковим гаджетом.

Найважливіше те, що з підвищенням уваги до здоров’я функція відстеження здоров’я розумних годинників зробила їх набагато популярнішими.

На початку появи розумних годинників існували лише обмежені можливості. І це були в основному LG і Motorola. У той час використовувалася ОС Android Wear. Однак багато компаній вийшли на цей ринок із ребрендингом Android Wear на WearOS. Тепер ви можете побачити годинники WearOS від годинникарів, модних брендів і виробників смартфонів.

Що таке WearOS?

WearOS іноді також називають Wear. Це версія операційної системи Android від Google, створена спеціально для розумних годинників та інших переносних пристроїв.

Ця WearOS інтегрує функції помічника Google і мобільних сповіщень у розумний годинник. Розумні годинники WearOS можна поєднувати зі смартфонами з Android 6.0 або останніми версіями або iOS 10.0 або останніми версіями.

Особливості розумних годинників WearOS

Більшість розумних годинників WearOS мають базовий набір функцій, які роблять їх видатними. Поговоримо про такі особливості.

Сповіщення смартфона

Розумні годинники WearOS тісно інтегрують всю екосистему вашого телефону. На розумний годинник ви отримуєте ті самі сповіщення додатків, що й на смартфон. Якщо ви отримаєте повідомлення WhatsApp на свій телефон, воно також з’явиться на вашому розумному годиннику. Так само ви отримуєте всілякі сповіщення від різних програм. Це дозволяє вам відповідати за допомогою екранної клавіатури або голосового диктування. Крім того, якщо ви віддалите сповіщення від смарт-годинника, їх буде видалено з телефону.

Уміння відповідати на телефонні дзвінки

Деякі розумні годинники WearOS дозволяють відповідати на дзвінки з зап’ястка. Для цієї функції ваш розумний годинник повинен мати вбудований динамік і мікрофон. І вони повинні бути підключені до вашого смартфону. Однак, незалежно від типу смарт-годинника WearOS, ви можете миттєво відхиляти або приймати вхідні дзвінки.

  Як використовувати свій iPad як зовнішній дисплей Mac з коляскою

Голосова допомога

Усі типи розумних годинників WearOS надають доступ до Google Assistant. Тільки Galaxy Watch 4 має доступ лише до асистента Bixby від Samsung. WearOS не підтримує Amazon Alexa. Ви можете активувати Google Assistant на розумному годиннику, сказавши «Hey Google» або «OK Google».

Варіант оплати

Більшість розумних годинників WearOS мають функцію Google Pay для підтримки безконтактних платіжних систем. На цих смарт-годинниках користуватися Google Pay досить просто, і для його налаштування потрібно лише кілька хвилин.

Офлайн та онлайн музика

Ви можете керувати онлайн і офлайн музикою на своєму телефоні за допомогою розумного годинника WearOS. Для цього вам потрібно використовувати спеціальну програму потокового передавання музики.

Карти та навігація

Розумні годинники WearOS підтримують карти Google, тому вони можуть допомогти вам у навігації.

Ринок повний різноманітних розумних годинників WearOS, які мають різні функції та функції. Якщо ви шукаєте надійний розумний годинник WearOS, ви можете розглянути ці варіанти.

Samsung Galaxy Watch5 Pro

Це розумний годинник преміум-класу, розроблений спеціально для покращення вашого стилю життя. Незалежно від того, чи займаєтеся ви в поході, плаваєте, бігаєте, веслуєте чи тренуєтеся під час будь-якої пригоди на природі, він може відстежувати все за вас. Його вдосконалені датчики пропонують вам точні статистичні дані про фізичну форму, наприклад частоту серцевих скорочень тощо. Завдяки цьому ви можете ефективно досягати своїх фітнес-цілей.

Його потужний GPS дозволяє вам орієнтуватися на найскладніших шляхах, не боячись заблукати. Він має 1,6-кратний потужний дисплей із сапфірового скла.

Samsung Galaxy Watch5

Samsung Galaxy Watch5 дозволяє керувати загальною якістю вашого сну за допомогою відстеження сну. У ньому також є розширене навчання сну, яке допоможе вам виробити кращі звички спати. Він надає вам такі дані про склад тіла, як жир, вода в організмі, індекс маси тіла тощо. Ви також можете відстежувати стан свого серця в будь-який час і в будь-якому місці.

  Як показати відсоток заряду батареї на вашому iPhone

Його система автоматичного відстеження тренувань дозволяє відстежувати понад 90 вправ. Покращений термін служби акумулятора допоможе вам виконувати більше роботи та менше думати про зарядку. Він підтримує GPS з голосовою навігацією.

Samsung Electronics Galaxy Watch4 Classic

Galaxy Watch4 Classic має непідвладний часу та витончений дизайн, який є легким і елегантним. Він працює як розширення вашого телефону. Це означає, що він дозволяє вам надсилати текстові повідомлення, розмовляти та робити все, що завгодно, у дорозі.

За допомогою цього розумного годинника WearOS ви можете стежити за своїм здоров’ям і розпорядком тренувань. Ви можете аналізувати дані про склад свого тіла та відстежувати загальний стан здоров’я. Це дозволяє контролювати ЕКГ в реальному часі. Це допомагає вам керувати якістю сну, надаючи адекватні дані про ваш розпорядок сну.

Samsung Galaxy Watch4

Цей алюмінієвий смарт-годинник WearOS LTE 40 мм пропонує мотивуючу інформацію про ваше здоров’я та самопочуття. Його елегантний і сучасний дизайн також підкреслює вашу особистість. Він має розширені тренування з бігу та автоматичне відстеження тренувань. Завдяки груповим завданням ви перейдете на наступний рівень.

Його система інтегрується з такими додатками Google, як Google Pay, Google Maps, Google Assistance або Bixby і YouTube Music. Це дозволяє вам надсилати текстові повідомлення, розмовляти або транслювати потоки на ходу.

Розумний годинник Fossil Gen 5

Цей потужний розумний годинник Fossil Gen 5 заснований на WearOS і дозволяє керувати всім із зап’ястка. Його вбудовані динаміки дозволяють швидко відповідати на дзвінки. Його інтелектуальні режими батареї дають змогу зарядити розумний годинник за годину та подовжити термін служби батареї до багатьох днів.

Інтеграція з Google Pay дозволяє здійснювати безконтактні платежі будь-де. Він дозволяє відстежувати ваші пробіжки за допомогою GPS без прив’язки. Він поставляється з 8 ГБ пам’яті, що дозволяє завантажувати більше додатків, коли потрібно. Завдяки найкращим додаткам для здоров’я ви можете ефективно відстежувати свої фітнес-цілі.

Розумний годинник TicWatch Pro 3 Ultra GPS

Смарт-годинник TicWatch Pro 3 Ultra GPS має винятковий час автономної роботи до 72 годин у розумному режимі. Поєднання двопроцесорної системи Mobvoi та платформи Qualcomm Snapdragon Wear 4100 забезпечує плавнішу та швидшу роботу.

Він поставляється з 1 ГБ оперативної пам’яті та 8 ГБ ПЗП. Цей розумний годинник дає змогу легко відстежувати дані про здоров’я в режимі реального часу та досягати цілей у формі. Він має понад 100 спортивних режимів і вбудовану функцію GPS. Вбудований мікрофон і динаміки дозволяють приймати дзвінки в дорозі. Він також пропонує дані про склад тіла.

  Як застосувати фільтр до кількох шарів одночасно в Photoshop

Розумний годинник Ticwatch E3

Розумний годинник Ticwatch E3 має режими економії заряду батареї та основні режими, щоб ви могли максимально насолоджуватися часом роботи акумулятора. Це дозволяє вам досліджувати всі дані про вашу фізичну форму та здоров’я в режимі реального часу та навіть ділитися ними з родиною чи друзями.

За допомогою цього розумного годинника ви можете насолоджуватися 24 функціями моніторингу серцевого ритму, відстеженням сну, моніторингом стресу, визначенням насичення крові киснем тощо. Він має понад 100 професійних режимів тренувань, які допоможуть вам досягти ваших фітнес-цілей.

Смарт-годинник Skagen Gen 6

Skagen Gen 6 — це розумний годинник WearOS із сенсорним екраном, сумісний із усіма останніми смартфонами Android та iOS. Він дозволяє автоматично відстежувати частоту серцевих скорочень, сон, кроки, рівень кисню в крові, кардіотренування тощо. GPS, який він має, допомагає вам знаходити правильні шляхи та напрямки.

Він підтримує сотні додатків від фітнесу до помічника, безконтактних платежів, музики, новин, соціальних мереж тощо. Це дозволяє залишатися на зв’язку з телефонними дзвінками, текстовими повідомленнями та сповіщеннями.

Спортивний смарт-годинник SUUNTO 7 GPS

Suunto 7 GPS — це універсальний спортивний розумний годинник, який дозволяє точно відстежувати ваші вправи за допомогою понад 70 спортивних режимів. Його GPS і датчик частоти серцевих скорочень на зап’ясті значно підтримують вас під час щоденних тренувань або бігу. Він розроблений і протестований у Фінляндії та водонепроникний на глибині до 50 метрів.

Ви можете завантажити свій улюблений подкаст, музику чи аудіо на цей смарт-годинник і насолоджуватися ними будь-коли, підключивши навушники. Ви можете переглядати свої списки справ, переглядати повідомлення та дзвінки та здійснювати платежі за допомогою Google Pay.

Висновок

Отже, це кілька чудових варіантів, якщо ви шукаєте розумний годинник WearOS. Ці годинники пропонують більшість функцій, якими відомі розумні годинники. Ви можете розглянути будь-який із цих розумних годинників і полегшити свої повсякденні справи.

Ви також можете ознайомитися з найкращими розумними пристроями для вимірювання артеріального тиску.