9 сайтів, де можна знайти безоплатну музику для своїх відео

Знайти ідеальну музику 🎵 для ваших відео – нелегка робота.

Відповідна музика може вивести ваше відео на вищий рівень, ніж будь-що інше. Невідповідна музика може одночасно зруйнувати всі ваші зусилля зі створення відео.

Якщо ви переглянете різні відео на YouTube, ви побачите, що кожне відео складається з музики. І з кожним днем ​​пошук найкращих безоплатних мелодій і музики стає неспокійним для виробників відео. Це стосується людей з меншими бюджетними обмеженнями.

Але перш ніж ми продовжимо пошук безкоштовних музичних ресурсів, давайте спочатку розберемося, що це таке.

Що таке безоплатна музика?

Це ліцензія, яка дозволяє покупцеві використовувати музичний тон у кількох програмах лише за разові покупки. Це означає, що покупцеві не потрібно багаторазово платити власнику музики за її повторне використання.

Отже, чи можете ви отримати музику без гонорару безкоштовно?

Так, деякі постачальники аудіофайлів або виконавці дозволяють вам безкоштовно використовувати їх музику. Для цього вам не потрібно робити передоплату. Однак авторські права на музику залишаться за ними. Власник музики сам вирішує види ліцензії на музику.

Переваги безкоштовної музики

Для виробників відео є кілька переваг використання безоплатної музики. Давайте розглянемо деякі з них.

  • Дешево чи безкоштовно: безкоштовна музика пропонує економічно ефективний спосіб додавати музику до ваших відео. Ви навіть можете знайти безкоштовну безкоштовну музику. Різниця полягає в якості музики.
  • Немає проблем з авторським правом: використовуючи безкоштовну музику, ви можете уникнути проблем з порушенням авторських прав.
  • Багаторазове використання: безоплатна музика дозволяє використовувати її в кількох програмах залежно від типу ліцензії.

Уявіть, що ви провели дні й години наполегливої ​​роботи над створенням відео, його просуванням тощо. І зрештою, ви знаєте, що його було видалено через порушення авторських прав. Це трапляється з багатьма творцями відео, особливо з тими, хто тільки увійшов у цю сферу.

Усіх цих речей можна уникнути, якщо ви використовуєте безоплатну музику. Це дає вам можливість створювати юридично дійсні відео та доступний варіант для створення цікавого вмісту.

В Інтернеті є кілька сайтів, які пропонують безкоштовну музику. Ви можете використовувати наявну там музику та ефективно створювати вражаючі відео.

Давайте дослідимо кілька хороших веб-сайтів, де можна знайти безкоштовну музику.

Bensound

Bensound пропонує захищену авторським правом і готову до використання безоплатну музику для таких платформ, як YouTube, TikTok, Vimeo, Twitch, Instagram тощо. Ви отримуєте дійсну ліцензію на все життя навіть після закриття свого облікового запису чи членства.

Безкоштовна музика, яку ви тут отримуєте, включає ембієнт, епік, спокійну, темну, фолк, джаз, рок тощо.

Pixabay

Pixabay пропонує вам понад 110 000 безкоштовних музичних композицій. Ці композиції ідеально підходять для використання у відео YouTube, фоновій музиці, подкастах тощо. Окрім музики, ви можете безкоштовно отримувати відео та зображення.

Уся музика доступна за ліцензією Pixabay, що робить треки безпечними. І вам також не потрібен дозвіл від художника.

Soundstripe

Soundstripe надає вам доступ до понад 70 000 SFX і понад 8 000 пісень високої якості. Ви можете використовувати ці безкоштовні музичні треки в трансляціях, на YouTube тощо.

Soundstripe, поряд із музикою без відрахувань, також пропонує 100 безкоштовних ресурсів для редагування Tropic Color.

Він також складається з музичних треків виконавців, які отримали премію Греммі. Категорії музики, які ви можете досліджувати тут, включають класичну, електронну, оптимістичну, звукову, акустичну, інді-рок тощо.

Ставок5

Pond5 представляє одну з найбільших фондових музичних бібліотек, яка дає вам доступ до мільйонів музичних композицій без гонорару. Усі треки безпечні для YouTube і не перешкоджають монетизації вашого контенту.

Тут ви можете досліджувати безкоштовні композиції лише від 5 доларів США. Доріжки, які ви можете мати, включають бойовик, акустику, ембієнт, спокійний, темний, сумний, хіп-хоп тощо.

Звук епідемії

Шукаєте безкоштовну музику для своїх відео, подкастів або потоків? Epidemic Sound має необмежену бібліотеку звукових ефектів і музичних композицій, які захищені авторським правом.

Ліцензії на те, що його музичні треки постачаються з усіма необхідними правами. Ви можете мати персональні та комерційні підписки на Epidemic Sound і насолоджуватися 30-денною безкоштовною пробною версією. Ви можете використовувати безкоштовну музику для створення вмісту для YouTube, Twitch, Facebook, Instagram тощо.

Такетони

Taketones пропонує безкоштовну музику чи саундтреки, які можна використовувати на будь-якій платформі. Жанри, які ви можете досліджувати тут, включають корпоративний, кінематографічний, фолк, рок, ембієнт, дитячий, фанк, поп тощо.

Найкраще в Taketones те, що його музичні треки вимагають мінімального редагування. Це пояснюється тим, що вони здебільшого випускаються у версіях на 60, 30 або 15 секунд, що робить їх зручними у використанні.

Безкоштовний музичний архів

Free Music Archive пропонує безкоштовну музику, яка повністю захищена авторським правом. Ви можете використовувати музику з FMA на різних платформах, таких як Facebook, YouTube або будь-який подкаст.

Ця платформа надає миттєвий доступ до оригінальної музики незалежних виконавців. Усю музику можна безкоштовно відтворювати, ділитися та навіть завантажувати.

SoundCloud

Відкрийте для себе величезну колекцію безоплатної музики за допомогою SoundCloud. Композиції, захищені авторським правом, ідеально підходять для гуртів, музичних продюсерів і незалежних творців відео.

Ви можете використовувати треки на будь-якій платформі, як-от Twitch, YouTube тощо, і монетизувати свій вміст без проблем.

Масив руху

Досліджуйте безкоштовну музику Motion Array в Інтернеті та покращуйте якість своїх відео без будь-яких проблем із претензіями щодо авторських прав.

Ви можете підписатися на їхні місячні або річні пакети та насолоджуватися необмеженим доступом до їхньої музичної бібліотеки.

Висновок

Отже, якщо вам важко знайти музичні треки для своїх відео, які не порушують авторські права, спробуйте ці веб-сайти. Їхня величезна музична бібліотека може допомогти вам запропонувати своїй аудиторії контент найкращої якості без будь-яких порушень.

Ви також можете дослідити найкращі відеоредактори з відкритим кодом.