9 Розширювач тексту, який допоможе швидше друкувати [Windows/Mac]

Час має велике значення, особливо коли справа доходить до письма. Написання повторюваних слів і абзаців може забрати багато часу, втрачаючи дорогоцінні хвилини.

Незалежно від того, чи написання повторюваних пропозицій, чи багаторазове звернення до того самого запиту, повторюване завдання — це не що інше, як втрачений час, який можна було б інвестувати в більш продуктивні завдання.

Однак у вас є рішення, яке допоможе вам заощадити дорогоцінні години та виконувати роботу ефективніше. Такі технології, як інструменти розширення тексту, можуть допомогти полегшити втому, пов’язану з повторюваними завданнями.

За допомогою текстового розширювача ви можете заощадити час і гроші, забезпечивши контроль якості.

Хочете дізнатися більше?

Давайте вникнемо в тему!

Що таке Text Expander?

Текстовий розширювач — це інструмент підвищення продуктивності, призначений для економії вашого часу та енергії. Він автоматично генерує попередньо визначені фрагменти тексту у відповідь на конкретні слова або фрази, що викликають виклик.

Наприклад, ви можете використовувати текстовий розширювач для автоматичного заповнення ваших даних або швидкого додавання кількох речень часто використовуваного вмісту в документи; якщо ввести слово «intro», інструмент покаже ваш вступ.

Ви можете використовувати потужність розширювача тексту для автоматизації частих і повсякденних завдань, таких як копіювання підписів електронної пошти та написання довгих електронних листів служби підтримки клієнтів тощо. Розширювач тексту також приносить переваги підтримки професійного тону разом із спрощенням ваших процесів написання.

Таким чином, розширювачі тексту забезпечують зручність і швидкість, необхідні для максимізації продуктивності та ефективності.

Переваги використання Text Expander

Розширювач тексту зрештою може вам допомогти.

Економити час

Розширювач тексту дозволяє зберігати натискання клавіш і автоматизувати загальні, часто вживані фрази, допомагаючи вам бути ефективнішими та підвищувати продуктивність. Це економить багато вашого дорогоцінного часу, витраченого на щоденне бездумне введення тієї самої інформації.

Наприклад, ви можете запрограмувати розширювач тексту з абревіатурою «CR», це змусить її автоматично вводити вашу повну контактну інформацію кожного разу, коли ви вводите цю абревіатуру.

Швидше відповідайте на запити

Розширювачі тексту можуть допомогти спростити процес вирішення запитів клієнтів за допомогою шаблонних відповідей. Це дозволяє швидко та ефективно відповідати на запити клієнтів.

Розширювач тексту зберігає загальні фрази та слова в легкодоступній базі даних і дозволяє підприємствам забезпечити швидке й ефективне задоволення потреб клієнтів.

Покращена якість і точність

Програма розширювача тексту дозволяє користувачам призначати часто використовувані слова, фрази та шаблони електронних листів для комбінацій клавіш, зменшуючи час введення та кількість помилок.

Це забезпечує точність роботи та запобігає будь-яким помилкам під час введення фрази вручну, включаючи друкарські та граматичні помилки. Витрачаючи менше часу на завдання ручного друку, професіонали можуть зосередити свою енергію на більш важливих, цінних заходах.

Вища продуктивність

Автоматизація процесу створення однакового або повторюваного тексту усуває стомлюючі завдання друку. Це дозволяє зосередитися на більш важливих завданнях.

Розширювач тексту не тільки зберігає фрази та абзаци для використання, він також може запам’ятовувати інформацію для входу та скорочувати час введення під час заповнення веб-форм. Тож вам не потрібно буде повторно вводити ту саму інформацію.

Персоналізація

Розширювачі тексту створені не для того, щоб ваші клієнти відчували, ніби текст написав бот. Вони підкрадаються з гнучкістю, щоб налаштувати тексти з натяком на персоналізацію.

  Як перевірити частоту оперативної пам’яті в Windows 10

Ви зможете редагувати та додавати інформацію до ідентичного тексту, створеного розширювачем тексту. Це дозволяє персоналізувати повідомлення та забезпечити кращий досвід клієнтів.

Уніфікований голос бренду

За допомогою розширювача тексту підприємства можуть забезпечити послідовне спілкування бренду з клієнтами. Щойно ви інтегруєте свій бренд у свої повідомлення, інструмент автоматично наздожене його.

Це допоможе переконатися, що ваші позиції бренду збігаються з усіма вашими клієнтами.

Як вибрати найкращий текстовий розширювач?

На ринку є багато інструментів розширення тексту. Хоча деякі можуть виглядати найбільш бюджетними, інші можуть порадувати вас своїми солідними пропозиціями. Тож легко заплутатися та запитати, як вибрати найкращий розширювач тексту!

Ось кілька порад, щоб почати:

Враховуйте свої потреби

По-перше, вирішіть, які типи текстових фрагментів вам потрібно охопити розширювачем тексту. Він може містити форматування тексту, шаблони документів або спеціальні скорочення. Які слова, фрази чи символи ви часто друкуєте? Чи пропонує це розширювач тексту, який ви розглядаєте? Знайдіть ті, які задовольнять усі ваші потреби.

Перевірте розширювач тексту

Отримавши список потенційних розширювачів тексту, спробуйте кожен із них. Подивіться, наскільки простим є використання програмного забезпечення, чи є безкоштовна пробна версія або чи можете ви отримати доступ до відгуків клієнтів. Важливо оцінити зручність використання розширювача тексту та переконатися, що інтерфейс простий і зручний для навігації.

Дослідіть можливість налаштування

Бажаєте налаштувати власні скорочення? Якщо ваші вимоги також включають це, шукайте розширювачі тексту, які дозволяють створювати та редагувати ваші скорочення. Це підвищить загальну зручність використання інструмента розширення тексту.

Забезпечте сумісність

Подумайте, чи можна використовувати розширювач на платформах і програмах, які ви використовуєте найчастіше.

Наприклад, вам може знадобитися використовувати його з такими програмами, як Microsoft Office, Google Docs, Outlook або веб-браузерами. Це позбавить вас від необхідності вимикати пристрої або розширювач тексту під час оновлення до нової операційної системи чи апаратного забезпечення.

Дослідження надійності

Переконайтеся, що розширювач тексту, який ви дивитеся, надійний і точний. Виділіть трохи часу, щоб переглянути відгуки клієнтів, або зв’яжіться безпосередньо з компанією з будь-якими запитаннями чи проблемами, щоб уникнути будь-яких незручностей у майбутньому.

Врахування цих моментів допоможе вам зробити правильний вибір і знайти ідеальний текстовий розширювач для ваших потреб.

Тепер давайте розглянемо найпопулярніші інструменти розширення тексту, які допоможуть вам друкувати швидше.

Утиліта заміни тексту

Утиліта заміни тексту — це зручна внутрішня функція Mac, яка надає користувачам спрощений спосіб вводити текст швидше та з меншою кількістю натискань клавіш.

Ви можете визначати тексти або фрази та асоціювати їх із скороченнями. Це допоможе вам швидко й точно створювати довгі, складні фрагменти тексту лише кількома натисканнями клавіш.

Наприклад, введення «myaddr» може автоматично ввести вашу повну адресу. Користувачі також можуть налаштувати свої ярлики для введення свого підпису або навіть певного смайлика.

Ви також можете використовувати утиліту заміни тексту, щоб упорядкувати типові помилки друку. Введення кількох літер може призвести до фрази, яку ви хотіли, замість ваших звичайних помилок.

TextExpander

Незалежно від того, чи є ви фізичною особою, яка шукає підвищеної ефективності, чи підприємством, якому потрібне комплексне рішення для розширення тексту, TextExpander може допомогти вивести ваше написання та створення документів на наступний рівень.

  Додайте або видаліть програми з меню «Новий елемент» у Провіднику файлів у Windows 10

TextExpander знає синтаксис і структуру мови та може автоматично доповнювати слова, які найчастіше використовуються кожною мовою. Крім того, його можна розширити за допомогою різних плагінів, таких як вставка URL-адрес, зображень і календарів.

Ви можете використовувати TextExpander для macOS, Windows, iOS і Chrome. Це платний інструмент, вартість якого починається від 3,33 доларів США на місяць за людину. Вони також пропонують користувачам безкоштовну пробну версію, щоб перевірити, чи це той!

 • Він працює на:

 • вікна

 • macOS

Типінатор

Ви втомилися годинами постійно вводити ту саму інформацію? Машиніст тут, щоб врятувати ситуацію! Цей чудовий інструмент для розширення тексту створений, щоб зробити ваш робочий процес ефективнішим.

За допомогою Typinator ви можете вводити довгі фрагменти тексту лише кількома натисканнями клавіш і без жодного копіткого повторення тексту. Завдяки передовій технології та широким можливостям інструмент автоматизації Typinator є потужним ресурсом для компаній і команд, щоб автоматизувати комунікації, залишатися організованими, економити час і дозволяти вашим пальцям відпочивати!

Він доступний для Mac OSX 10.6 або новішої версії. Їхня ліцензія коштує 25 євро або 28 доларів США для особи. Вони не пропонують жодної місячної підписки.

Ракетна друкарка

Rocket Typist — це потужний розширювач тексту, який допомагає підвищити вашу продуктивність завдяки таким функціям, як шаблони, що економлять час, і ефективні функції макросів.

Його зручний інтерфейс спрощує розширення тексту, а за допомогою параметрів налаштування ви можете швидко й ефективно адаптувати програму відповідно до ваших конкретних потреб.

Rocket Typist має вбудовані покажчики місця заповнення, які дозволяють швидко вставляти настроюваний вміст у розгорнутий текст. За допомогою цього інструменту ви можете включати такі елементи, як поточний час, дата та випадковий вибір символів у заповнювачі.

Rocket Typist доступний для Mac і пропонує деякі найкращі у своєму класі основні функції безкоштовно. Вони також розширюють платний пакет Pro, який починається від 9,99 доларів на місяць.

Еспансо

Espanso — це вдосконалений безкоштовний інструмент розширення тексту з відкритим кодом для macOS, Linux і Windows. Він пропонує широкий набір функцій, що дозволяє користувачам ефективно розширювати свій написаний текст.

За допомогою Espanso користувачі можуть підвищити ефективність письма та заощадити дорогоцінний час, залишаючись продуктивними. Простий у використанні текстовий розширювач містить усі необхідні функції, як описано вище, і не вимагає щомісячної плати.

Правила заміни Espanso дозволяють користувачам створювати розширені ярлики для розширення тексту та коду. За допомогою гарячих клавіш і макросів користувачі можуть створювати сценарії та запускати їх безпосередньо з текстового розширювача.

Він пропонує три платні плани від $9,99 на місяць.

 • Він працює на:

 • вікна

 • Linux

 • macOS

TypeIt4Me

TypeIt4Me — це потужний інструмент розширення тексту, який допомагає швидко розширювати фрагменти тексту, які часто використовуються, або створювати ярлики для слів, фраз і цілих абзаців лише кількома натисканнями клавіш.

За допомогою TypeIt4Me ви можете вводити довші фрагменти тексту швидко, без зусиль і точно, заощаджуючи дорогоцінний час. Інструмент підтримує дії перетягування та його можна легко налаштувати відповідно до ваших конкретних потреб набору тексту.

TypeIt4Me доступний для macOS і Windows. Програмне забезпечення не пропонує пакет місячної підписки. Ви можете зробити одноразову покупку на суму 19,99 доларів США.

 • Він працює на:

 • вікна

 • macOS

  Замініть меню «Пуск» у Windows 10 цими альтернативами

PhraseExpress

PhraseExpress — це потужний інструмент розширення тексту, доступний для користувачів Mac. Цей потужний інструмент дозволяє користувачам Mac економити час, вводячи довгі фрази, адреси електронної пошти та речення лише кількома натисканнями клавіш.

PhraseExpress дозволяє швидко заповнювати форми, опитування, документи тощо за допомогою попередньо створених шаблонів. Його історія буфера обміну – це все, що вам потрібно для відстеження скопійованого вмісту. Його функція текстової статистики допомагає відстежувати та вимірювати ваш рівень продуктивності. Він забезпечує показники в реальному часі щодо часу та кількості використаних символів.

PhraseExpress пропонує платний план із вартістю від 96 до 241 доларів США. Цей план є одноразовою покупкою, після чого щомісячна плата не стягується.

Автотекст JitBit

JitBit AutoText — це вдосконалений інструмент розширення тексту, розроблений, щоб допомогти вам підвищити вашу продуктивність. За допомогою автотексту можна створювати власні бібліотеки фраз для зберігання часто використовуваних фраз і слів, автоматично форматувати текст за допомогою стилів і вставляти динамічні фрази, які містять дати, числа, контактну інформацію та інші текстові заповнювачі.

Користувачі також можуть створювати власні шаблони та форми автоматичного заповнення повідомлень із розкривними полями, що ще більше спрощує процеси та робить взаємодію з клієнтами ще більш легкою. Ви можете насолоджуватися більшою продуктивністю з меншою кількістю натискань клавіш завдяки автотексту.

Він доступний для Windows безкоштовно для індивідуального використання. Підприємства можуть розглянути можливість придбання бізнес-ліцензії, яка коштує 22,85 доларів США та має 14-денну гарантію повного повернення грошей.

aText Автоматизація тексту

Інструмент aText Text Automation виділяється своїми надійними функціями, які максимізують продуктивність для компаній і команд. aText дозволяє автоматизувати повторювані завдання та сповіщення, щоб спростити стомлюючі процеси.

Цей інструмент автоматизації допомагає компаніям робити більше за менший час, чи то спрощує спілкування з клієнтами, чи швидко надсилає оновлення статусу колегам.

Платформа дозволяє вам створювати персоналізовані повідомлення та контент, а потім надсилати їх у вказані дати та час, забезпечуючи своєчасну доставку та створюючи стабільний досвід для клієнтів.

aText Text Automation підтримує Windows, а також macOS. Їхній платний план починається від 4,99 доларів США.

 • Він працює на:

 • вікна

 • macOS

Висновок

Інструменти розширення тексту дозволяють швидко створювати значущий вміст і гарантувати ефективність ваших повідомлень. Інвестування в такі інструменти може стати ключем до економії часу та грошей під час написання повторюваного вмісту. Перш ніж вибрати будь-який інструмент розширення тексту, ви повинні добре знати свої вимоги, а потім переходьте до свого відкриття!

Розширювач тексту може бути безцінним інструментом для компаній або команд будь-якого розміру. При правильному використанні це може допомогти оптимізувати ваші повсякденні завдання та мінімізувати час, витрачений на створення готових відповідей, одночасно покращуючи відносини з клієнтами.

Якщо ви використовуєте macOS, ви можете використовувати їх вбудовану утиліту автоматичної заміни тексту. Припустимо, ви хочете вибрати сторонній інструмент. У цьому випадку TextExpander є найкращим вибором, оскільки він має простий інтерфейс користувача та такі функції, як змінні інтелектуальних пропозицій, легка перевірка оновлень, розділювачі та інтерфейс одним дотиком.

Ви також можете ознайомитися з деякими чат-ботами, такими як ChatGPT, які можуть надавати інформацію та спілкуватися з вами, як із справжньою людиною.