9 програм для читання ePUB для ПК з Windows [Paid & Free]

Зробіть своє читання електронних книг безпроблемним за допомогою пристроїв для читання ePUB.

ePUB, формат файлу, є відкритим стандартом для електронних книг і був створений IDPF або Міжнародним форумом цифрових видань. Як і будь-який веб-сайт HTML, він підтримує векторні зображення, вбудований растр, стилі CSS і метадані.

Незалежність від макета є найпопулярнішою особливістю файлів ePUB. Це означає, що незалежно від розміру екрана, це не вплине на форматування вмісту. Мінімальний розмір вмісту, який файл ePUB може відобразити на екрані, становить 3,5 дюйма.

Формат файлу ePUB широко відомий і використовується для електронних книг. Однак, навіть після того, як вони настільки популярні серед читачів, іноді ви можете зіткнутися з труднощами під час відкриття цих файлів.

Kindle — це відомий пристрій для читання електронних книг, який не підтримує файли ePUB. Це тому, що Amazon використовує власні формати. Щоб прочитати ці файли на пристрої Kindle, їх спочатку потрібно конвертувати за дорожчу вартість.

Однак, крім Kindle, є кілька хороших програм для читання ePUB, які можуть відкривати ці файли на всіх комп’ютерах під керуванням Windows. Давайте дослідимо таких читачів.

Adobe

Adobe Digital Edition це одна з найвідоміших безкоштовних програм для читання ePUB, якій довіряють більшість видавців. Ви можете завантажити його на свій ПК з Windows, Mac, планшет або мобільний пристрій.

Отримавши програму для читання Adobe ePUB, ви можете купувати та завантажувати цифровий вміст і читати як онлайн, так і офлайн. Він підтримує ePUB 3, який пропонує багатий досвід читання. Це включає відтворення аудіо-відео вмісту, підтримку читання справа наліво, динамічну зміну розміру зображення, краще представлення математичних формул тощо.

  Як увімкнути запит на збереження завантаження в Microsoft Edge у Windows 10

Книги, які ви купуєте або завантажуєте на одному зі своїх пристроїв, автоматично відображатимуться на інших ваших пристроях із ADE. Він має функцію повнотекстового пошуку, за допомогою якої ви шукаєте певні ключові слова в усіх розділах. ADE дає вам доступ до електронної книги кількома мовами. За допомогою цього рідера ви можете виділити важливі моменти та зробити закладками потрібні частини книги.

Microsoft Edge

Microsoft Edge це не спеціальна програма для читання, а веб-браузер, який також дозволяє легко відкривати файли ePUB.

Корпорація Майкрософт підтримує файли ePUB вже готово, оскільки жоден інший браузер, як-от Chrome, Mozilla тощо, не підтримує електронні книги. Причина цього в тому, що MS продає електронні книги через програму MS store. Таким чином, ці електронні книги стали доступними для читання в MS Edge у Windows 10.

Sony

Sony Reader для ПК дозволяє завантажувати, додавати та читати електронні книги у форматі ePUB. Це безкоштовне програмне забезпечення, яке також підтримує Sony Cloud.

За допомогою цього пристрою для читання ви можете отримувати доступ до газет і журналів на додаток до електронних книг. Ви можете легко синхронізувати свій вміст із магазину читачів на пристроях Mac, ПК і Android.

Морозиво

Якщо вам важко читати електронні книги ePUB на ПК з Windows, Читалка морозива може допомогти. Цей пристрій для читання може перетворити вашу систему на спеціальний пристрій для читання електронних книг.

  Як створити точку відновлення системи в Windows 10

Окрім формату файлів ePUB, він також підтримує такі формати файлів, як FB2, MOBI, CBR тощо. Незалежно від того, скільки електронних книг ви хочете мати, ви можете просто створити свою бібліотеку електронних книг без будь-яких турбот.

Він містить такі функції, як можливість додавати нотатки, відстежувати прогрес читання, використовувати закладки, перекладати текст тощо.

Охайний читач

Якщо ви шукаєте спеціальну програму для читання ePUB, Охайний читач це варіант, який вам слід вибрати. Окрім ПК з Windows, він доступний для всіх пристроїв Android, iOS та Mac.

Завдяки своїй прихильності до файлів ePUB, він чудово відображає електронні книги на основі цього формату файлів.

Він оснащений функцією позначення нотаток, яка допомагає вам підвищити ефективність. Він навіть дозволяє експортувати позначені нотатки. Ця система читання підтримується хмарним сховищем. Це означає, що ви можете зберігати свої електронні книги в хмарі та мати до них доступ, коли це буде потрібно.

SysTools це безкоштовна служба, яка також призначена для відкриття та читання файлів ePUB. Він оснащений розширеним режимом пошуку, який допоможе вам ефективно шукати файли.

Він не має жодних обмежень щодо вмісту та розміру для перегляду файлу електронної книги. Він ідеально сумісний з усіма операційними системами Windows.

ePUBor

ePUBor це потужна програма для читання електронних книг, яка має багато функцій і підтримує файли ePUB. Окрім формату файлів ePUB, він також підтримує AZW, PRC, MOBI, TXT, HTMLZ, AZW3 тощо.

Однак він не підтримує зашифровані книги.

Це настроювана програма для читання електронних книг, яка дозволяє змінювати шрифт, розмір тексту та кольори фону сторінок ваших електронних книг. За допомогою цього зчитувача ви можете швидко виділяти текст, робити нотатки та закладати улюблені сторінки. Ви також можете перемикати режими горизонтального та вертикального прокручування.

  Як встановити оновлення Windows 11 22H2 прямо зараз

Суматра PDF

Суматра PDF підтримує формат файлу електронних книг ePUB, який дає змогу легко читати ваші електронні книги.

Це дозволяє вам мати кілька типів перегляду вашої електронної книги. Він також містить вашу улюблену електронну книгу ePUB кількома мовами. Це легка програма, яка пропонує швидке функціонування та кілька варіантів налаштування.

PDF-файл Sumatra доступний безкоштовно.

FBReader

FBReader це популярна програма для читання ePUB, яка працює на основі власного механізму візуалізації та аналізатора книг. Цей легкий механізм працює з вищою швидкістю та підтримує кілька форматів, окрім ePUB.

Крім Windows, він працює в системах iOS, Android, Mac OS і Linux.

Висновок

Оцифровка заохочує все більше людей до цифрового читання. Однак хороший досвід читання можна отримати лише за наявності відповідної програми. Отже, якщо ви любитель читання, спробуйте будь-який із запропонованих вище пристроїв для читання ePUB і подивіться, як вони покращать ваші враження від читання.

Ви також можете конвертувати свою книгу ePUB у PDF.