9 програм для створення шаблонів електронної пошти у 2022 році

Якщо ви надсилаєте багато електронних листів для комерційних чи маркетингових потреб, вам слід почати використовувати інструмент створення шаблонів електронних листів.

Ваші маркетингові листи виглядають нудно? Ви витрачаєте багато на утримання команди дизайнерів маркетингових електронних листів? Ви можете позбутися всіх цих проблем і запустити чудові маркетингові заходи, зосередившись на шаблонах електронних листів.

Якщо ви фрілансер, власник малого бізнесу або досвідчений маркетолог електронної пошти зі знаннями програмування, вам слід прочитати цю статтю.

Тут ми познайомимо вас із деякими вдосконаленими та відомими інструментами створення шаблонів електронної пошти, які можуть кардинально змінити правила вашого маркетингу електронною поштою.

Що таке шаблон електронної пошти?

Шаблон електронної пошти є важливим активом вашої маркетингової кампанії електронної пошти. Це модуль коду мови гіпертекстової розмітки (HTML) для вашої маркетингової електронної пошти з повторно використовуваними елементами. Такі HTML-коди прості та містять кілька заповнювачів коду, куди можна просто скопіювати та вставити посилання на зображення, текстовий вміст, маркетингову копію тощо.

Окрім настроюваних компонентів коду, решта HTML-коду формує вигляд електронної пошти, структуру та позиціонування вмісту. У більшості випадків вам не потрібно взаємодіяти з файлом коду HTML.

Існують різні конструктори шаблонів електронної пошти та інструменти редагування, які дозволяють змінити призначення електронної пошти за допомогою графічного інтерфейсу користувача (GUI). Крім того, кодова база HTML дозволить вам додавати посібники зі стилю каскадних таблиць стилів (CSS), які визначають візуальне представлення електронних листів, написаних мовами розмітки, наприклад HTML.

Агентства електронного маркетингу зазвичай зберігають шаблони електронних листів на платформах для створення шаблонів. Іноді компанії також можуть використовувати бази даних кодової бази для автоматизованого використання шаблонів маркетингових електронних листів у сторонній програмі електронної пошти за допомогою інтерфейсу прикладного програмування (API).

Які компоненти хорошого шаблону електронної пошти?

Ви можете відрізнити маркетингові електронні листи від конкурентів і привернути позитивну увагу одержувача, включивши такі стратегічні елементи:

#1. Тема без спаму, яка успішно пройде бот-фільтр спаму програм електронної пошти.

#2. Перехоплення вмісту або попередній заголовок електронної пошти, який відображається в попередньому перегляді електронної пошти. Перший рядок вашого електронного листа переконує користувача прочитати весь електронний лист.

#3. У маркетинговому електронному листі має бути релевантних і прийнятних зображень, але не надто багато, оскільки деякі програми електронної пошти не показують зображення автоматично.

#4. Вам також потрібно включити відповідні посилання на вміст блогу, портфоліо, офіційні документи, додаткові веб-сайти та цільові сторінки, щоб клієнти могли отримати більше вмісту.

#5. Спростіть для цільової аудиторії підписку на ваші профілі в соціальних мережах, надавши посилання на Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn тощо.

#6. Перш за все, переконайтеся, що в електронних листах достатньо кнопок заклику до дії (CTA). Крім того, не пов’язуйте CTA із зображеннями, оскільки деякі інструменти електронної пошти можуть обмежувати візуальний вміст, доки користувач не дозволить це вручну.

#7. Нарешті, дотримуйтесь Закону федерального уряду США про спам, додавши простий спосіб скасування підписки на маркетингові електронні листи.

Які переваги використання конструктора шаблонів електронної пошти?

Шаблони електронної пошти захопили екосистему електронного маркетингу штурмом. Це революціонізувало те, як сучасні маркетологи практикують маркетинг продуктів/послуг/брендів за допомогою електронних листів. Крім того, шаблони електронної пошти приносять користь усім, хто потребує автоматизації, продуктивності та ефективності своїх маркетингових систем електронної пошти. Ці переваги:

  Як зареєструватися в Apple One на iPhone та iPad

Легкий брендинг

Агентства електронної пошти та цифрового маркетингу завжди стикаються з проблемою щодо контенту маркетингової кампанії бренду, оскільки їм потрібно керувати кількома обліковими записами клієнтів. Оскільки ручне керування активами бренду в маркетингових електронних листах кількома співробітниками не є ефективним завданням.

Таким чином, агентства можуть використовувати шаблони маркетингових електронних листів, код CSS і заповнювачі зображень. Ваш маркетинговий персонал може легко додавати відповідні активи бренду без помилок під час надсилання електронних листів.

Надайте персоналізований контент

Останній трюк маркетингу електронною поштою – це надання персоналізованого вмісту вашим передплатникам або потенційним потенційним клієнтам для кампаній з продажу. Але як можна налаштувати тисячі електронних листів, які ви надсилаєте щодня?

Багаторазові шаблони електронної пошти разом із надійним інструментом автоматизації електронного маркетингу, як-от SendGrid, Bee, Stripo тощо, допоможуть надсилати персоналізований вміст.

Все, що вам потрібно зробити, це підключити таблицю Excel із електронними адресами клієнтів до вашої автоматизованої системи електронної пошти. Інструмент електронної пошти автоматично змінить ім’я користувача, адресу електронної пошти, дані про погоду та налаштування вмісту.

Послідовний вміст

Шаблони електронної пошти також допомагають вирішити проблеми непослідовної структури електронної пошти, візуальних елементів і загального вмісту. Більшість полів електронної пошти, як-от привітання, загальний текстовий вміст, візуальні елементи бренду та стокові зображення, є попередньо встановленими ресурсами.

Отже, все, що вам потрібно зробити, це змінити ім’я клієнта, адресу електронної пошти та посилання на блог і миттєво розіслати електронні листи.

Розширення електронного маркетингу

Шаблон електронної пошти допомагає вашій маркетинговій агенції розширити клієнтські операції від сотень електронних листів на день до тисяч електронних листів для десяти або більше клієнтів одночасно.

Бренди, які ведуть власні маркетингові програми електронною поштою та бажають збільшити кількість цільових потенційних клієнтів, також можуть скористатися шаблоном електронної пошти, який можна налаштувати.

Ось деякі з найкращих розробників шаблонів електронної пошти, які ви повинні спробувати.

Stripo

Ви повинні почати пробувати Stripo для кількох маркетингових кампаній електронною поштою. Ви отримаєте адаптивні та професійні шаблони електронних листів. Красиво оформлені маркетингові листи добре читаються на всіх пристроях, таких як ноутбуки, настільні комп’ютери та смартфони.

Якщо ви вважаєте, що інструмент задовільний для вашої маркетингової агенції чи бізнес-цілей, ви можете підписатися на будь-який із його гнучких планів.

Але ви можете запитати, чому цей інструмент. По-перше, його бібліотека модулів або редактор шаблонів досить простий у використанні. Вам не потрібен попередній досвід проектування електронної пошти чи програмування, щоб створювати професійні шаблони електронної пошти.

По-друге, його функція редагування перетягуванням прискорює створення маркетингових електронних листів. Нарешті, у Stripo працюють власні дизайнери електронної пошти, які створюють красиві шаблони електронної пошти для особистого та комерційного використання.

Бджола

Бджола це ще один популярний конструктор шаблонів електронної пошти, редактор коду електронної пошти на основі HTML та інструмент розробки цільової сторінки. Ви можете отримати доступ до його веб-додатку в хмарі, заощадивши час на налаштуванні локального програмного забезпечення. Але найкраща перевага полягає в тому, що ви можете почати розробляти ефективні шаблони електронної пошти без реєстрації, ввівши особисту інформацію.

Незалежно від того, чи є ви маркетологом із навичками програмування, ви можете скористатися цим інструментом. Ви можете створити унікальний шаблон електронної пошти з нуля за допомогою редактора HTML. Замість цього просто виберіть готовий шаблон маркетингової електронної пошти з бібліотеки Bee і персоналізуйте електронну пошту. Редактор підтримує дії перетягування.

Коли шаблон буде готовий, експортуйте шаблон електронної пошти в будь-яку програму електронної пошти, як-от Gmail, Outlook або Yahoo! Пошта для масової розсилки. Крім того, Bee також дозволяє підключити його до розширених маркетингових інструментів електронної пошти, таких як Mailchimp, SendinBlue, ActiveCampaign тощо.

  Збирайте монети, маневруючи своїм кораблем навколо клонів [Game Review]

Зняти шар

Якщо ви хочете уникнути незліченних втрачених годин мозкового штурму з кодувальниками HTML і графічними дизайнерами, вам слід спробувати Зняти шар. Ви можете створювати видатні шаблони маркетингових електронних листів без будь-яких навичок проектування вмісту та програмування HTML. Як і його конкуренти, основний редактор шаблонів електронної пошти пропонує перетягування.

Unlayer має величезний каталог шаблонів електронних листів. Інструмент упорядковує ці приклади файлів HTML у сегментах «Колекції», «Використання» та «Галузь». Крім того, ви можете сортувати шаблони за безкоштовною ліцензією, платною ліцензією, популярністю тощо.

Вибравши шаблон, ви можете відредагувати його в онлайн-редакторі. Крім того, ви можете поділитися ним з іншим користувачем для спільної роботи над дизайном.

TOPOL.io

TOPOL.io це HTML-редактор електронної пошти без коду, відомий у всьому світі розширеними налаштуваннями електронної пошти. По-перше, на відміну від інших інструментів, він дозволяє просувати продукти/послуги з ваших онлайн-магазинів простим клацанням. По-друге, ви можете створити видатні спеціальні блоки для одного маркетингового заходу, зберегти їх на майбутнє та заощадити дорогоцінний час.

Крім того, шаблони електронної пошти від TOPOL.io дозволяють швидко персоналізувати електронні листи, ввівши теги злиття. Таким чином, налаштувати шаблон відповідно до імен клієнтів, уподобань та іншої динамічної інформації стає набагато простіше за допомогою цього інструменту для створення електронної пошти.

Його безкоштовна пробна версія дає вам необмежений доступ до платформи протягом 14 днів. Пізніше, якщо вам сподобається інструмент, ви можете отримати TOPOL Pro, якщо вам потрібен складний редактор у хмарній програмі TOPOL. Крім того, ви можете отримати плагін TOPOL, якщо вам потрібно полегшити створення шаблону електронної пошти в сторонньому або внутрішньому програмному забезпеченні електронної пошти.

Листівки

Ніша електронного маркетингу переживає надзвичайну модернізацію. Тоді чому ваш маркетинговий контент має виглядати як застарілі електронні листи? Настав час спробувати Листівки конструктор шаблонів і оновіть візуальний вигляд ваших електронних листів.

Ви отримуєте такі стандартні функції, як редагування тексту, редагування зображень, експорт електронної пошти та створення шаблонів у Postcards. Але в чому унікальність цього засобу? Це була б спільна робота корпоративного рівня та історія вмісту, що робить цю хмарну програму надзвичайною.

Ви можете створювати проекти на інструменті та призначати завдання різним дизайнерам або маркетологам. Вся команда може або провести мозковий штурм над новим проектом, або відредагувати готові шаблони для термінових потреб.

Крім того, інструмент зберігає всю вашу роботу в детальній історії версій. Таким чином, ви можете повернутися в минуле та отримати шаблон електронної пошти, який добре працював. Інші функції, які додають цінність вашим інвестиціям, — це шрифти Google, необмежений експорт шаблонів, адаптивні шаблони HTML тощо.

Хамайлеон

Ви хочете заощадити більше часу і вас не влаштовують лише шаблони електронних листів? У такому випадку вам потрібен інтелектуальний і розумніший конструктор електронної пошти Хамайлеон.

Замість лише прикладів HTML-файлів хмарна програма постачається з детальним робочим процесом для створення маркетингових електронних листів. Таким чином, ваша маркетингова команда залишається зосередженою та створює більше електронних листів, дотримуючись керованого шляху.

Це відповідний інструмент для спільної маркетингової електронної пошти в реальному часі для стартапів, малого та середнього бізнесу (SMB) і корпорацій. Робоча область онлайн-редагування електронної пошти має рольовий доступ. Отже, ви можете визначити, хто має мати доступ до редагування або перегляду.

Інші важливі функції – чисті HTML-коди, створення електронної пошти перетягуванням, багаторазові блоки електронної пошти, перегляд електронної пошти в режимі реального часу з боку користувача тощо.

  Включені виправлення для початківців та експертів

Таксі для електронної пошти

Таксі для електронної пошти це ще один конструктор електронної пошти HTML, який варто спробувати, оскільки він дозволяє створювати розширені маркетингові електронні листи та експортувати їх у ваш існуючий інструмент електронної пошти. Його код дуже сумісний із більшістю постачальників послуг електронної пошти (ESP).

Оскільки це веб-додаток без коду, ваші автори вмісту, редактори та копірайтери можуть легко створювати ефективні електронні листи. Немає абсолютно ніяких вимог щодо поглибленого навчання кодуванню та дизайну.

Для масштабування ви можете підключити хмарну програму до системи розробки електронної пошти для узгодженого макета та форматування вмісту. Крім того, масштабовані проекти, які виконуються на Taxi for Email, економлять на 80% більше часу, ніж інші інструменти, і, отже, більш прибуткові.

Кампанії Zoho

Кампанії Zoho це повний пакет маркетингу електронною поштою. Він пропонує спеціальну функціональність для керування маркетинговими стимулами, включаючи конструктор електронної пошти HTML перетягуванням. Ви можете імпортувати наявні дизайни електронної пошти з інших платформ або використовувати редаговані шаблони із Zoho. Його бібліотека прикладів електронної пошти містить понад 240 шаблонів для бізнесу та випадкових випадків.

Конструктор шаблонів електронної пошти є надлегким із меншою кількістю опцій. Ви можете перемикати інтерфейс редагування між базовим, розширеним і дизайном. Кожна з цих категорій має деякі унікальні компоненти дизайну. Наприклад, категорія «Додатково» пропонує такі параметри, як «Створити опитування», «Відео», «Віджети», «Вкладення» тощо.

Якщо ви хочете розважити користувачів персоналізованим вмістом, ви можете скористатися функцією дизайну Merge Tags. Нарешті, інструмент ідеально підходить для маркетологів і власників електронної комерції, оскільки ви можете інтегрувати продукти з Shopify, Zoho Commerce і WooCommerce.

SendGrid

SendGrid пропонує як самообслуговування, так і кероване обслуговування для створення шаблонів маркетингових електронних листів. Ви отримуєте всі найновіші функції в одному центральному місці, починаючи від автоматизованих API електронної пошти й закінчуючи статистикою доставки.

Ви можете почати безкоштовно зі стандартними функціями, такими як ретрансляція SMTP, веб-перехоплення, редактор динамічних шаблонів, інструменти оптимізації доставки тощо. Коли ви розширите масштаб, ви отримаєте такі преміум-опції, як Essentials, Pro та Premier.

Усі облікові записи SendGrid отримують доступ до бібліотеки адаптивних і професійних шаблонів електронної пошти. Шаблони також містять посилання для спільного використання, щоб ви могли створювати вміст разом зі своєю командою.

Його робоче середовище дизайну електронної пошти є інтуїтивно зрозумілим і доступне в двох версіях: редактор дизайну та редактор коду. На відміну від інших інструментів, робочий процес створення шаблону є динамічним, і ви можете змінити будь-який елемент, коли забажаєте. Веб-програма зберігає зміни в хмарі, щоб ви могли забрати роботу над дизайном з іншого пристрою.

Заключні слова

Почніть використовувати будь-який із наведених вище конструкторів шаблонів електронної пошти для досягнення видатних маркетингових результатів за доступною ціною. Усі вищезазначені інструменти пропонують щось унікальне, тому виберіть інструмент, який відповідає вашому стилю та меті маркетингу електронною поштою.

Ви також можете переглянути ці автовідповідачі електронної пошти, оскільки ви зацікавлені в автоматизації свого маркетингового каналу.