9 Програмне забезпечення для планування робочої сили для підвищення продуктивності

Categories:

Програмне забезпечення для планування робочої сили – це хмарний інструмент, який допомагає вам призначати зміни працівникам на основі різних критеріїв.

Хоча планування співробітників у різні зміни для виконання роботи є складним завданням саме по собі, переконатися, що співробітники успішно планують графік, пам’ятаючи про численні обмеження, такі як місцезнаходження, час, кількість працівників, необхідних для виконання завдання, додає складності. .

Ось чому особа, відповідальна за розподіл змін між працівниками, має бути достатньо пильною, щоб знати, які люди доступні в певний день і навіть часовий інтервал. Якщо це не зроблено ідеально, втрачається сама суть планування співробітників для максимізації продажів і зниження витрат на робочу силу.

Звучить складно, правда? Щоб гарантувати точне виконання цього ризикованого та критичного завдання, організації використовують програмне забезпечення для планування робочої сили незалежно від свого розміру.

Програмне забезпечення Workforce Scheduling вміло надає вам інформацію про співробітників у відпустці або недоступних у певний часовий проміжок. Таким чином, ймовірність помилки та плутанини порівняно з тим самим процесом, виконаним вручну на аркуші паперу, майже незначна.

Давайте розглянемо потенційні переваги використання програмного забезпечення для управління робочою силою для вашого бізнесу:

Керуйте розкладами різних відділів: якщо вам важко жонглювати між керуванням співробітниками різних відділів, програмне забезпечення для планування може стати вашим найкращим супутником.

Мінімізуйте людські помилки: людині властиво помилятися — це дуже популярне прислів’я, і воно в цілому вірне. Навіть якщо ви використовуєте цифрову електронну таблицю для створення графіків співробітників, помилки, як-от нестача персоналу, все одно можуть виникнути. Програмне забезпечення для планування дозволяє автоматизувати завдання, надаючи всю необхідну інформацію в одному місці та навіть сповіщаючи, якщо ви щось пропустите.

Зменшує кількість зайвих завдань: планування співробітників по суті означає створення та призначення змін тиждень за тижнем і місяць за місяцем; це завдання повторюється нескінченно. Однак за допомогою програмного забезпечення для планування співробітників ви можете створювати шаблони та використовувати їх у майбутньому та навіть копіювати минулі графіки, тим самим заощаджуючи багато часу.

Співробітники можуть співпрацювати над плануванням: хмарне програмне забезпечення для планування співробітників дозволяє працівникам мінятися змінами та часовими інтервалами. Таким чином, він гарантує відсутність конфліктів.

Створіть базу знань: програмне забезпечення для планування також може прогнозувати потреби співробітників у пікові сезони на основі минулих даних, які зберігаються в програмному забезпеченні.

ой! Це більше, ніж ви можете собі уявити. Тепер, коли ви знаєте, як програмне забезпечення для планування співробітників може підвищити ефективність і продуктивність ваших співробітників і зменшити витрати на оплату праці, давайте глибше зануримося та дізнаємося про найпопулярніше програмне забезпечення для планування співробітників, доступне на ринку.

Дихайте Рота

Rota від Breathe робить планування вашої команди простим і ефективним.

Цей інструмент постачається з конструктором обсмажування з функцією перетягування зі спрощеним призначенням ролей і параметрами спільного використання.

Крім того, ви можете зберегти будь-який шаблон жаровні для майбутнього планування робочої сили. Крім того, хмарні програми та сповіщення тримають усіх на одній сторінці.

Rota також має особисту інформаційну панель, за допомогою якої співробітники можуть приймати, відхиляти та міняти зміни. Крім того, годинник допомагає складати автоматичні табелі.

Ви можете почати з Breathe Rota з безкоштовної 14-денної безкоштовної пробної версії, щоб отримати безпосередній досвід управління персоналом.

Shiftboard

Shiftboard це хмарна платформа, яка допомагає компаніям відстежувати планування робочої сили та деталі управління. В основному він зосереджений на працівниках, які працюють на погодинній основі, де планування роботи, взаємодія в режимі реального часу та надання зворотного зв’язку є важливими для виконання щоденних завдань. Окрім планування співробітників, Shiftboard також включає реєстрацію робочого часу та відвідуваності, відстеження заявників та інструменти адаптації.

Таким чином, відомо, що Shiftboard допомагає скоротити витрати на оплату праці та підвищити продуктивність співробітників у довгостроковій перспективі. Shiftboard відрізняється від іншого програмного забезпечення тим, що він легко налаштовується. Тож ви можете налаштувати його відповідно до унікальних потреб вашого бізнесу.

Основні переваги використання Shiftboard такі:

 • Оптимізуйте планування: налаштуйте робочі профілі, робочі графіки та бізнес-правила відповідно до завдань планування роботи. Shiftboard інформує вас про доступність співробітників, запобігаючи плануванню працівників, які недоступні.
 • Сповіщення в реальному часі: коли ви призначаєте працівникам зміни, Shiftboard автоматично повідомляє їх. Крім того, автоматичні нагадування допомагають їм не пропускати зміни.
 • Планування попиту: добре організовані історичні дані допомагають оптимізувати робочий графік, що призводить до скорочення витрат, і дає змогу узгодити робочий графік із графіком роботи ваших клієнтів.
 • Незалежність від платформи: ваші працівники можуть переглядати призначені їм зміни та керувати ними за допомогою веб-браузера з будь-якої операційної системи. Користувачі Android і iPhone можуть вільно користуватися програмами.
  Як знайти найкращі рвані джинси American Eagle

Shiftboard пропонує два варіанти програмного забезпечення для планування робочої сили, щоб задовольнити потреби організацій, орієнтованих на виробництво та обслуговування. Їхні корпоративні плани дуже масштабовані та обслуговують понад 100 000 працівників.

ScheduleAnywhere

ScheduleAnywhere це онлайн-платформа планування робочої сили, яка допомагає менеджерам планувати роботу співробітників у різних відділах і місцях. Це надає організаціям повноваження контролювати потреби в персоналі, відстежувати робочі години, відповідати на запити про відпустку, призначати понаднормові, повідомляти працівників про їхні робочі зміни тощо.

Це програмне забезпечення для планування робочої сили запрограмовано відповідно до вимог різних галузей і секторів, таких як роздрібна торгівля, бізнес-послуги, транспорт, уряд, енергетика, охорона здоров’я, громадська безпека та правоохоронні органи. Менеджери можуть призначати та планувати зміни, чергувати робочі зміни та створювати шаблони змін. Можливість складати розклад для кількох співробітників і копіювати цілі розклади усуває необхідність повторного введення графіків роботи.

Інші переваги:

 • Усуває ймовірність призначення змін, що перекриваються, щоб жоден працівник не був перевантажений.
 • Отримуйте статистичні дані та створюйте звіти, включно з такими відомостями про співробітників, як місце розташування, графіки змін, відділи тощо.
 • Співробітники можуть вибрати бажаний засіб зв’язку, щоб отримувати сповіщення про призначені їм зміни.
 • Можна вибирати з різних діапазонів графіків, таких як 1-денний, 7-денний, 14-денний, 28-денний і 42-денний графіки. Крім того, їх можна позначити кольором, щоб визначити дні хвороби, відпустку та інші типи відпусток.
 • Ви також відстежуєте навчання, навички, сертифікати своїх співробітників і автоматично сповіщаєте їх до закінчення 90 днів після їх закінчення.

ScheduleAnywhere досить доступний, і плани починаються від 25 доларів на місяць. Ви можете надіслати запит на налаштування плану залежно від розміру вашого бізнесу та інших вибраних доповнень.

Людяність

Людяність це програмне забезпечення для планування співробітників, яке підходить для малих, середніх і великих компаній, які допомагають своїм власникам і менеджерам призначати робочі місця та розкладати зміни між працівниками.
Ви можете налаштувати програмне забезпечення, щоб воно відповідало стандартам компанії. Humanity також сумісна з мобільними пристроями, тому ви можете керувати розкладом співробітників і вирішувати проблеми з будь-якого місця.

Humanity включає вражаючі функції планування, як-от можливість перетягування, призначення змін працівникам на основі їхніх навичок і рівня роботи. Окрім керівників команд, від цього програмного забезпечення для планування виграють і співробітники. Вони можуть помінятися змінами та запросити відпустку з будь-якого місця. Вони також можуть переглянути свій розклад у мобільному додатку Humanity.

Програмне забезпечення для планування співробітників Humanity пропонує такі функції:

 • Він використовується більш ніж у 175 000 компаніях по всьому світу, щоб задовольнити потреби своїх співробітників у розкладі, наприклад планування в режимі реального часу, керування графіком зміни та затвердження запитів на вихідні.
 • Ця потужна програма для планування має вбудований часовий годинник, який дозволяє точно відстежувати робочі години зміни співробітників, обчислювати відвідуваність і експортувати точні табелі, створені для керування заробітною платою.
 • Модуль Leave Module, інтегрований у додаток для планування співробітників Humanity, спрощує для працівників запити на вихідні. Таким чином стає легше дізнаватися про наявність персоналу в режимі реального часу.
 • Humanity також дозволяє імпортувати ключові показники ефективності, які можуть допомогти передбачити майбутні шаблони планування, підкріплені аналітичними даними.

Humanity пропонує три плани передплати для персоналу. Початковий план коштує 3 долари на користувача на місяць. Його корпоративний план можна налаштувати відповідно до потреб великих компаній.

ZoomShift

Зміщення масштабу це ще одна платформа планування робочої сили, яка дозволяє планувати робочі зміни та призначати роботу працівникам, які працюють на погодинній основі, наприклад фрілансерам.

Будучи хмарним програмним забезпеченням, воно дозволяє відповідати на запити про відпустку, призначати понаднормову роботу та перевіряти наявність працівників. Це допомагає уникнути конфліктів і плутанини після створення розкладів. Після створення розкладу ZoomShift неявно сповіщає ваших співробітників про це на їхній бажаній комунікаційній платформі. Співробітники мають можливість вимагати заміни змін і обмінів.

  Ви можете пережити GameCube на сучасному телевізорі, і це дивовижно

ZoomShift має вбудований годинник, який дозволяє відстежувати робочі години, якщо вам не подобається вести табелі вручну. Він також надає цінну інформацію про те, коли співробітники запізнюються на роботу, працюють раніше або працюють поза графіком. Ви також можете створювати звіти про заробітну плату та експортувати їх у програмне забезпечення для заробітної плати, щоб ініціювати обробку заробітної плати. Ви можете отримати доступ до ZoomShift із веб-браузера та його рідної мобільної програми.

Ключові переваги використання ZoomShift як платформи планування

 • Створюйте робочі графіки без клопоту
 • Дизайн шаблонів планування
 • Затвердити запити на відпустку
 • Керуйте змінами
 • Контролюйте понаднормові зміни та усувайте конфлікти змін
 • Відстежуйте години роботи співробітників
 • Надсилайте сповіщення про планування працівникам
 • Створюйте та експортуйте звіти про планування та години роботи для цілей нарахування заробітної плати.

Плани передплати ZoomShift починаються від $2,50 за користувача на місяць для невеликих організацій. Преміум-плани, які підходять для середніх організацій, коштують 4 долари за користувача, а для великих компаній доступний індивідуальний план.

Коли я працюю

Коли я працюю це платформа планування співробітників, доступна у всіх популярних веб-переглядачах. Він допомагає компаніям і організаціям створювати та змінювати графіки роботи співробітників, призначати робочий час і додавати нові завдання. Окрім цього, він також дозволяє відстежувати робочі години, заповнювати робочі зміни та керувати відвідуваністю співробітників.

Менеджери можуть керувати робочими графіками та відстежувати робочі години безпосередньо з рідних мобільних додатків. Співробітники отримують сповіщення про розподіл зміни в мобільних додатках і можуть подати запит на зміну звідти.

Менеджери можуть обробляти запити на відпустку та затверджувати їх на платформі. Таким чином, це допомагає мінімізувати конфлікти та помилки при створенні графіків роботи. Ви також отримуєте можливість імпортувати дані співробітників у вигляді файлів CSV, щоб уникнути ручного вставлення даних.

When I Work може інтегруватися з програмним забезпеченням для обробки заробітної плати, таким як Gusto, QuickBooks і ADP, що сприяє швидшому формуванню заробітної плати. Він керує процесом адаптації нових співробітників, затверджує відпустку, затверджує змінні професії та заповнює робочі зміни.

Це також дозволяє підтверджувати зміни, призначати завдання та спілкуватися зі співробітниками, щоб тримати їх у курсі подій.
When I Work також підтримує приватні та групові чати, що допомагає полегшити спілкування.
Співробітники можуть повідомляти про свою вільність, просити відгул і брати участь у змінній торгівлі.

Where I Work коштує 2 долари США на користувача на місяць для малого бізнесу, а більшим компаніям потрібно вибрати корпоративну версію, яку можна налаштувати відповідно до їхніх потреб.

Слінг

Sliпg це ефективна платформа для планування та співпраці співробітників, розроблена, щоб допомогти широкому колу компаній, які наймають працівників позмінно для керування змінами працівників, робочим часом, нарахуванням заробітної плати та іншими завданнями.

На його централізованій інформаційній панелі ви можете налаштовувати спеціальні шаблони змін, щоб планувати роботу, переглядати доступність співробітників, відповідати на відпустку та запити на зміну. Sling має інтегровану функцію годинника, яка дозволяє працівникам фіксувати точний час входу/виходу, відстежувати робочі години та навіть отримувати сповіщення про пізнє прибуття та неповні записи в мобільних додатках. Завдяки єдиному спільному робочому календарю адміністратори можуть призначати зміни та завдання працівникам різних робочих місць.

Sling містить чотири основні функції: завдання, зміни, повідомлення та стрічку новин. Можливості спілкування в чаті дозволяють співробітникам спілкуватися за допомогою публікацій, посилань, відео та фотографій, щоб обговорити зміну змін і повідомити про внесені зміни.

Платформа також має шаблони Shift, які менеджери можуть використовувати для призначення робочих змін, не проектуючи їх з нуля. Ці шаблони також мають вбудовані фільтри, такі як дата, посада, відділ. Вони стають у пригоді для швидкого пошуку конкретної інформації. Подібним чином працівники також можуть подавати запити на відпустку та змінюватись через портал для працівників програмного забезпечення для планування робочої сили Sling.

Безкоштовна версія Sling пропонує чимало функцій. Але ви завжди можете оновитися до преміум-версії та бізнес-версії вартістю 3 і 4 долари США.

  Як вимкнути чат у Zoom

Робоча сила

Робоча сила це наскрізне хмарне рішення, яке пропонує менеджерам з персоналу організацій можливості планування та керування відвідуваністю. Його унікальний редактор перетягування дозволяє менеджерам автоматизувати створення розкладів, зважаючи на місце розташування співробітника та обмеження щодо доступності.

Програмне забезпечення для планування робочої сили автоматично гарантує, що ви дотримуєтеся законів, і сповіщає вас, якщо цей графік порушує політику компанії або трудове законодавство.

Платформу планування робочої сили можна успішно інтегрувати з популярними системами інформації про людські ресурси та програмним забезпеченням для формування заробітної плати, такими як Gusto, ADP, Paychex, Square, Sage та іншими. Workforce також має додаток, який тримає співробітників в курсі останніх подій, навіть коли вони зайняті роботою.

Однак працівники можуть вибрати інші засоби, такі як SMS, електронна пошта, щоб отримувати оновлення зміни. Якщо працівник просить скасувати зміну, менеджери можуть швидко передати інформацію про вакантну зміну, щоб будь-який вільний працівник міг поміняти свої зміни.

Цікаво, що Workforce дозволяє аналізувати історичні дані планування, щоб знати, скільки працівників вам потрібно запланувати для певного місця чи на певний день. Це значною мірою допоможе вам оптимізувати свій робочий графік. Крім того, на цій платформі також можна створювати шаблони робочого графіка та зберігати їх під рукою на майбутнє.

Можливості планування Workforce пропонуються в бізнес-плані передплати вартістю 4 долари США за користувача на місяць. Ви можете підписатися на 14-денну безкоштовну пробну версію перед покупкою програмного забезпечення.

Заступник

Заступник це популярна платформа управління людськими ресурсами, яка надає вбудовані можливості керування персоналом і планування робочої сили. Його складна функція складання графіків дозволяє планувати робочі зміни, призначати завдання та автоматично розраховувати тривалість понаднормової роботи.

Програмне забезпечення для планування заступників також може відстежувати робочі години та відвідуваність співробітників за допомогою вбудованого годинника. Крім того, вбудовані комунікаційні можливості стають у пригоді для створення загальних оголошень. Це наскрізне рішення для управління робочою силою можна легко інтегрувати з популярними платформами для керування заробітною платою, POS та управління персоналом, щоб запропонувати додаткові функції та функції управління.

Інтуїтивно зрозумілий мобільний додаток Deputy на основі штучного інтелекту дозволяє керувати робочими змінами незалежно від вашого місцезнаходження. Крім того, програма-кіоск, спеціально створена для iPad, дозволяє працівникам самостійно обслуговуватись і записувати час входу та виходу.

Заступник автоматично сповіщає працівників про призначення їхньої зміни через обраний ними засіб зв’язку, наприклад електронну пошту, SMS, push-повідомлення тощо. Співробітники також мають можливість скасувати призначену їм зміну, а менеджери можуть призначити іншого працівника на їх місце.

Переваги використання Deputy як програмного забезпечення для планування робочої сили такі:

 • Керуйте кількома робочими місцями та відділами з одного облікового запису
 • Прискорити процес формування заробітної плати та виконання адміністративних завдань
 • Отримати підтвердження погодження зміни працівниками
 • Позмінно ставте завдання працівникам і відстежуйте їх прогрес
 • Зменшіть надмірність у обробці графіків і табелів
 • Зберігайте свої дані в безпеці
 • Спеціальне обладнання та програмне забезпечення не потрібні

Програмне забезпечення для планування заступників коштує 2,50 доларів США за кожного користувача на місяць, плата за щомісячну оплату. Перш ніж придбати платну версію, ви можете користуватися пробною версією протягом тридцяти одного дня.

Підсумок 👨‍💻

Ось і дійшли до кінця! Це найкраще програмне забезпечення для планування робочої сили серед безлічі програмного забезпечення для робочої сили на ринку, яке дає змогу легко керувати своїм працівником і робочими змінами. Якщо вам цікаво, яке програмне забезпечення для вас найкраще, однозначної відповіді немає; це залежить від вимог і стандартів вашої компанії.

Ви також можете переглянути деякі з найкращих програм для керування ресурсами.

Перегляньте відеоверсію цієї статті нижче.
Поставте лайк і підпишіться на канал techukraine.net Youtube.