techukraine.net techukraine.net 9 причин, чому всі геймери повинні використовувати Steam

9 причин, чому всі геймери повинні використовувати Steam

Categories:

Оскільки Steam перетворився з пропонування лише ігор Valve на надійну платформу для ігор і геймерів сторонніх розробників, це ім’я стало відомим у ігровій індустрії ПК та Mac. І, мабуть, єдина платформа для покупки та сортування відеоігор.

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

Можливо, ви не використовуєте Steam, але можете зробити собі ведмежу послугу. Використовуючи флагманську платформу керування іграми Valve, можна отримати більше, ніж втратити. Тут ми заглибимося в причини, чому використання Steam є не просто вибором, а стратегічним кроком, який може покращити ваш ігровий досвід.

1. Скористайтеся перевагами економії на хмарі

Steam містить хмарну службу, яка автоматично завантажує налаштування гри, файли збереження, статистику профілю та інші дані, пов’язані зі Steam. Більшість основних ігор підтримують збереження Steam Cloud, і ви можете скористатися цим і зберігати свої ігрові дані в Інтернеті.

Таким чином, ви можете продовжити там, де зупинилися на іншому пристрої, оскільки Steam має копію файлу збереження вашої гри у своїй хмарі. Ви можете керувати файлами збереження на Сторінка віддаленого сховища Steamзавантажте файли для збереження та продовжуйте з того місця, де зупинилися.

Можливо, існують інші платформи з збереженням хмарного сховища, але мало хто інтегрує це так бездоганно, як це робить Steam. Отримайте Steam, щоб користуватися безкоштовним хмарним сховищем.

2. У Steam є велика бібліотека цифрових ігор, яка забезпечує організованість ваших ігор

Steam має понад 50 000 ігор, колекція на милі випереджає найближчих конкурентів. З точки зору абсолютної різноманітності, кількість ігор, які ви можете завантажити з Steam, вражає. Від ігор PopCap початку 2000-х до нещодавно випущених CRPG, Steam є цифровим магазином номер один для багатьох розробників і видавців.

  12 найкращих інструментів розробки на основі тестування (TDD) для екстремального програмування

Але недостатньо просто завантажити ігри; Steam докладає більше зусиль і зберігає всі ваші ігри в акуратній бібліотеці. Однак є більше; ви можете додавати ігри, які не належать до Steam, до вашої бібліотеки Steam і отримувати до них доступ із програми. Це дозволить вам використовувати накладення Steam в іграх, які не належать до Steam, тобто ви зможете спілкуватися з друзями та насолоджуватися кооперативними функціями, такими як Steam Remote Play Together.

3. Завантажте свої ігри на кілька пристроїв

Ви можете завантажити та встановити всі свої ігри Steam на скільки завгодно пристроїв. Це не означає, що ви можете грати в них усі одночасно. Steam не дозволить вам цього зробити, намагаючись стримати людей, які надають свою інформацію для входу в Steam. Одночасно ви можете входити в обліковий запис Steam лише на одному комп’ютері.

Якщо ви хочете поділитися своїми іграми, натомість вам слід скористатися функцією Steam Family Sharing.

Отже, вам не потрібно носити з собою жорсткий диск, заповнений вашими іграми, якщо ваші ПК знаходяться в різних місцях. Ваші збереження буде синхронізовано, якщо ігри підтримуються, і ви можете просто повторно завантажити гру на новий комп’ютер і продовжити з того місця, де зупинилися. Це також може бути дуже корисним, якщо ви втратите комп’ютер або вам доведеться придбати новий. Усі ваші ігри в безпеці в Steam.

4. Грайте в VR-ігри за допомогою SteamVR

SteamVR — це платформа віртуальної реальності Steam. Його розроблено, щоб забезпечити основу для досвіду VR і вмісту на різних гарнітурах VR, включаючи гарнітури Oculus Rift, HTC Vive та Microsoft Mixed Reality (серед інших). Він поєднує апаратне забезпечення VR, програмне забезпечення та екосистему Steam, дозволяючи вам безперешкодно отримувати доступ до вмісту VR і насолоджуватися ним.

Немає жодного прямого конкурента Steam, який би пропонував такий же рівень підтримки VR, як Steam. Якщо у вас є гарнітура віртуальної реальності або ви плануєте отримати її для ігор, вам слід завантажити та використовувати Steam, щоб отримати від неї найкраще.

  9 найкращих інструментів продажів зі штучним інтелектом, які підвищать ваш дохід

5. Майстерня Steam для модів і контенту, створеного користувачами

Якщо ви любите комп’ютерні ігри з неофіційними модифікаціями для ігор, ви можете скористатися Steam Workshop, щоб установити їх і навіть завантажити власні. Ігрові модифікації або моди можуть бути складними для встановлення та дещо заплутаними для геймерів, які не дуже підковані в техніці. Існує також той факт, що ви ризикуєте завантажити неоптимізовані моди від менш скрупульозних творців модів.

Майстерня Steam допомагає усунути це, дозволяючи ранжувати моди залежно від того, наскільки вони подобаються геймерам і скільки разів їх завантажували. Він також легко інтегрує моди у ваші ігри, тож вам не доведеться возитися з файлами гри. Нарешті, майстерня має власні форуми спільноти, на яких можна обговорювати модифікації та давати поради моддерам і завантажувачам.

6. Здобувайте досягнення та приєднуйтеся до спільнот онлайн-ігор

Одне, що мені дуже подобається в Steam, це те, що він позбавляє від самотності в іграх. Натиснувши одну кнопку, ви можете увійти на форуми спільноти вашої улюбленої гри, переглянути коментарі щодо останніх оновлень і виправлень, а також прочитати докладні примітки до виправлень від розробників.

І поки ви граєте та досягаєте певних етапів, Steam може записувати їх і додавати як досягнення, щоб покращити ваш профіль. Ці соціальні функції додають набагато більше задоволення від гри, особливо після того, як ви докладете додаткових зусиль, щоб повністю завершити гру. Ви можете носити досягнення та час гри як знак пошани, надаючи конструктивний відгук іншим гравцям і, можливо, творцям ваших ігор.

Ви також можете заробити колекційні картки зі своїх ігрових досягнень, які можна продати, щоб отримати кредит у гаманець Steam (який, у свою чергу, можна використовувати для покупки ігор).

​​7. Рейтинги та огляди ігор

Як розширення внеску в ігрову спільноту, Steam дозволяє користувачам, які мають рейтинг гри, і переглядати гру. Він також показує, скільки годин користувач провів, граючи в гру, чи отримав він гру в подарунок чи ні, і наскільки корисним був відгук користувача для інших гравців.

  Як використовувати розумні відповіді в Gmail

Ви можете використовувати ці відгуки, коли вирішуєте, які ігри ви хочете придбати (хоча вам не обов’язково на них покладатися). Але ви також можете залишити власний відгук про ігри, які вам подобаються або не подобаються, сприяючи безпосередньо сприйняттю гри.

Через те, наскільки великий Steam, огляди Steam є набагато потужнішими, ніж будь-яка інша ігрова платформа. Steam — це правильне місце, куди можна піти, якщо ви хочете стати більш значущою частиною прийому гри.

8. Steam підтримується на більшості ОС і віртуальних машинах

Ви можете отримати Steam у Microsoft Windows 7 і вище, Mac OS X El Capitan і новіших версіях, а також Ubuntu для Linux (але спільнота Linux допомогла запустити Steam у різних дистрибутивах). Ця майже корисна підтримка також полегшує роботу на віртуальних машинах, оскільки вона оптимізована для різних ОС. По суті, завдяки CrossOver ви можете використовувати Steam для запуску ігор Windows на Mac.

9. Ви можете отримати ігри дешевше в Steam

Хоча це не обов’язково найдешевший варіант, ви можете використовувати Steam, щоб отримати ігри дешевше, ніж зазвичай. Ви можете дочекатися відомого літнього розпродажу Steam, додати товари до свого списку бажань і спробувати кілька інших способів отримати найкращі пропозиції в Steam.

Метод списку побажань особливо корисний, оскільки ви можете додати гру, яку хочете купити, до свого списку побажань і чекати, поки вона надійде в продаж. Щойно він надійде в продаж, ви отримаєте сповіщення електронною поштою або мобільним додатком Steam. Ви можете використовувати це, щоб отримувати обмежені за часом пропозиції з вигідними пропозиціями.

Steam чудовий, але не ідеальний

У MUO ми рішуче виступаємо за різноманітність, і це також має поширюватися на ваші ігрові платформи. За винятком випадків, коли ви намагаєтеся заощадити пам’ять свого комп’ютера та свій час, немає причин мати лише одну ігрову платформу як гравець. Ви повинні доповнити Steam будь-якою з численних доступних альтернатив.

Таким чином, ви не піддасте себе повністю милості Valve, і ви зможете комбінувати ігрові платформи, щоб знайти комбінацію, яка найкраще підходить для вас.