9 поширених причин невдачі нових каналів YouTube

YouTube – це широко використовувана цифрова платформа, яка об’єднує творців контенту з мільйонами людей у ​​всьому світі. Багато з них досягли величезного успіху на сайті. Вони заробляють тисячі або навіть мільйони на спонсорованих відео, партнерських посиланнях, комісії YouTube Premium і Google AdSense.

Тим не менш, цим творцям знадобилися роки, щоб досягти успіху. Лише один із тисячі каналів має мільйон підписників, а переважна більшість відео має менше 1000 переглядів. Немає секретної формули успіху. Але ви можете покращити свої шанси на успіх на YouTube, уникаючи поширених помилок, яких роблять нові канали.

1. Потрапити на YouTube за гроші

Автор зображення: Dominguero Youtube/Wikimedia Commons

Багато впливових людей недооцінюють наполегливу працю та відданість, необхідні для досягнення успіху на YouTube. Вони сприймають створення контенту як спосіб заробити легкі гроші. Хоча багато успішних каналів безперечно заробляють мільйони щомісяця, вони представляють невелику частину спільноти.

Щоб заробити свій перший долар, можуть знадобитися місяці чи навіть рік. Google заявляє щоб приєднатися до партнерської програми YouTube, у каналів має бути 1000 підписників і 4000 годин перегляду або 10 мільйонів переглядів коротких відео. Ви зможете монетизувати свій канал лише після досягнення цього порогу. Отже, якщо у вас ще немає спонсорів або партнерів бренду, ви ще не заробите гроші.

2. Починаючи з нуля підписки

Вам потрібна наявна база шанувальників, щоб процвітати на конкурентному ринку YouTube. Релевантні відео з відомих каналів отримують вищі рейтинги в пошуку та частіше з’являються в рекомендаціях. Крім того, відео з менш ніж 1000 переглядів ледве отримують видимість.

Зареєструйтеся на інших сайтах соціальних медіа, які платять творцям, щоб отримати підписників і глядачів на YouTube. Деякі платформи використовують більш зручні для початківців алгоритми. Візьміть TikTok як приклад: навіть автори з невеликою кількістю підписників можуть потрапити на сторінку For You, якщо вони будуть керуватися трендами.

Ви також можете приєднатися до контент-хаусу, якщо плануєте працювати в соціальних мережах повний робочий день. Моральна та фінансова підтримка досвідчених впливових людей допоможе вам розробити кращі стратегії, а з’явитися в їхніх відеороликах дає вам більше можливостей. Тільки зауважте, що вони візьмуть частину вашого доходу як компенсацію.

3. Сліпе копіювання успішних каналів YouTube

Творці YouTube часто копіюють вміст один одного. Якщо конкретна тема чи ніша показує хороші результати, ви можете очікувати притоку нових відео, блогів і сценок навколо неї. Теми стають трендами, коли викликають достатньо галасу.

У той час як обговорення відповідних тем покращує вашу видимість, поспішне переходження до трендів ставить під загрозу ваш бренд. Люди просто сприймуть вас як чергового лідера. Щоб досягти сталого зростання, ви повинні створити лояльних глядачів, які щиро зацікавлені у вашому вмісті, і зв’язатися з ними.

4. Послідовне використання однакових звукових ефектів і звуку

Нові автори YouTube, як правило, зловживають безкоштовними звуковими ефектами та фоновою музикою. Зрештою, це дешево і широко доступно. А відтворення пісень, захищених авторським правом, у ваших відео, навіть випадкове, може призвести до вимкнення звуку, вимкнення монетизації чи видалення.

Незважаючи на зручність безкоштовних аудіо, використовуйте їх економно. Ваші глядачі, ймовірно, втомилися слухати однакові сигнали, звукові ефекти та фонову музику. Створюйте користувацькі аудіоелементи, щоб підтримувати зацікавленість аудиторії у своїх відео.

Новим творцям слід припинити обмежувати себе звичайними нішами. Потрапити в рейтинг у популярних конкурентоспроможних категоріях, як-от подорожі, фітнес, фінанси та краса, важко, незважаючи на велику аудиторію. Надто багато творців борються за одних і тих же глядачів, і вони, ймовірно, проігнорують ваші відео, якщо ви обговорюватимете теми, які вони вже бачили на більших каналах.

Визначтеся, спершу зосередившись на підкатегоріях. У той час як нішеві теми приваблюють меншу аудиторію, публікація свіжих унікальних ідей допоможе вам утвердитися як авторитет у галузі.

6. Імітація редагування та відеозйомки інших користувачів YouTube

Як і тенденції та ніші, творці нового контенту часто копіюють методи редагування та відеозйомки з більш популярних каналів. Візьмемо, як приклад, одного з найбільших користувачів YouTube, Mr. Beast. Мільйони творців у всьому світі наслідують його моделі мовлення, стилі редагування, переходи та стратегії вмісту, а деякі просто переробляють його речі взагалі.

На жаль, копіювання відео інших авторів не гарантує того, що ви досягнете такого ж рівня успіху.

7. Використання банальних ескізів і заголовків Clickbait

Багато творців YouTube зловживають мініатюрами клікбейтів для переглядів. Вони зазвичай демонструють перебільшені вирази обличчя або висувають надмірні заяви про свої історії.

Припустімо, творець X відвідує іншу країну. Замість того, щоб казати, що вони відвідують місця X, вони висвітлюють суперечливі теми або роблять обурливі заяви, щоб підвищити зацікавленість. Деякі з цих мініатюр навіть не точно описують свій вміст.

Спочатку ви можете отримати декілька переглядів, але ваша аудиторія буде дратуватися, що ви обманюєте їх оманливими назвами. Згодом вони ігноруватимуть ваш вміст, коли асоціюватимуть вас із клікбейтом.

Більшість каналів, сумно відомих своїми наживками для кліків, досягають успіху лише тому, що вони вже мають лояльну базу шанувальників. Нові канали не можуть легко скопіювати їхні стратегії.

8. Виключно покладаючись на дохід від AdSense

Поширена помилкова думка, що творці YouTube заробляють більшість своїх грошей на Google AdSense. Ваші прибутки перевищуватимуть чотиризначну цифру, лише якщо у вас є кілька відео, які генерують понад 100 000 переглядів на місяць, інакше ви заробите лише кілька сотень доларів.

Не довіряйте сліпо перебільшеним цифрам, які Калькулятор Google AdSense шоу. Це дає вам найвищі можливі прогнози, яких ви досягнете, лише якщо всі ваші глядачі закінчать ваше відео та ніколи не пропускатимуть рекламу.

Більш реалістична оцінка того, скільки YouTube платить за перегляд, становить від 0,003 до 0,005 доларів США. Ці цифри представляють середнє значення по галузі для ніш і регіонів. Вони також враховують, коли глядачі пропускають рекламу, запускають блокувальники реклами в браузері та пропускають ваші відео.

Ретельно досліджуйте онлайн-курси та інструменти, перш ніж інвестувати в них. Багато нічого не підозрюючих творців стають жертвами самопроголошених гуру, які продають «секрети» для магічного розвитку своїх каналів. На жаль, ці програми містять лише загальні, оманливі поради. Якщо ви необережно довіряєте їм, це дає незначні результати для вашого каналу — ви просто витратите гроші на плату за підписку.

Замість майстер-класів на YouTube знайдіть курси, які викладають певні предмети. Щоб побудувати прибутковий канал, потрібні різні навички, від маркетингу бренду до редагування відео, і ви не можете навчитися їх усіх за один раз.

Щоб уникнути шахрайства, купуйте платні курси лише на перевірених сайтах. На Udemy, Skillshare, Masterclass або Coursera ви знайдете кілька корисних програм для нових творців контенту.

Ключові висновки

  • Не розраховуйте на швидкий заробіток на YouTube. Створення успішного каналу потребує часу та відданості. Лише невелика частина авторів отримує значний дохід від своїх відео.
  • Для успіху на YouTube важливо мати наявну базу шанувальників. Приєднуйтесь до інших соціальних мереж, щоб отримати підписників і глядачів. Подумайте про те, щоб приєднатися до контент-хаусу для підтримки та висвітлення.
  • Уникайте сліпого копіювання успішних каналів YouTube. Створення бази лояльних глядачів завдяки унікальному та релевантному вмісту є ключовим фактором сталого зростання. Не шкодіть своєму бренду, поспішно перескакуючи тренди.

Прискорюйте розвиток каналу, уникаючи помилок інших творців

Створити успішний канал YouTube нелегко. Ви б витратили час, гроші та енергію, якщо випадково занурилися у створення відео. Знову ж таки, мільйони початківців впливових людей вже зазнали невдачі. Ви повинні відрізнятися від них і уникати їхніх помилок, інакше ви підете тим самим шляхом.

І якщо ви майже не присутні в Інтернеті, спершу досліджуйте інші соціальні мережі. Творці нового вмісту не повинні починати свою кар’єру на YouTube. Це надзвичайно конкурентоспроможна платформа — імовірність того, що ви заробите гроші на своєму каналі YouTube, є більшою ймовірністю, якщо у вас уже є підписники.