9 платформ для розумного та легкого вертикального садівництва в приміщенні

Categories:

Відсутність місця та невеликі відкриті площі зробили критий вертикальний сад відомим. Можна сказати, що внутрішній вертикальний сад є однією з найкращих архітектурних інновацій усіх часів.

Хто не любить вирощувати красиві рослини, які роблять довкілля яскравим і зеленим? Рослини корисні не тільки для навколишнього середовища, але й для добробуту людей. Але найпоширенішою проблемою, з якою стикаються люди в наш час, є питання, пов’язані з місцем для вирощування рослин.

У цій ситуації вам на допомогу приходить кімнатний вертикальний сад. Ці вертикальні сади бувають різних форм і підходять для різних будинків. Вони також ідеально підходять для різноманітних кліматичних умов і різних сезонів року.

У цій статті ми обговоримо вертикальні сади та наскільки життєздатним є критий сад у вашому домі. Ми також обговоримо різні переваги внутрішнього вертикального саду та які рослини можна вирощувати в цих садах. Нарешті, ми обговоримо дев’ять найкращих платформ, щоб зробити кімнатне вертикальне садівництво розумним і легким.

Що таке вертикальний сад?

Вертикальний сад або зелена стіна – це сад, у якому рослини можна вирощувати вертикально за допомогою техніки вертикального садівництва. Рослини вкорінюються в каркасі, прикріпленому до стіни або вертикальному каркасі. Вони отримують поживні речовини та воду з вертикальної опори, а не із землі.

Цей тип садівництва використовує креативну та високоефективну техніку росту, використовуючи опори знизу вгору та зверху вниз для багатьох рослин як у крихітних, так і у великих садових просторах.

Вертикальне садівництво — чудова техніка, щоб підкреслити будь-який регіон або навіть приховати той, який не привабливий. Всередині або зовні будь-якої будівлі можна встановити вертикальний сад або зелену стіну.

Ви можете побудувати вертикальний сад, щоб максимально використовувати простір, створивши сад, який росте за допомогою грядок, контейнерів або решіток. У цих садах використовується вертикальне, спрямоване вгору зростання рослин, щоб найкраще використовувати доступну площу в будь-якому тісному середовищі.

Наскільки життєздатним є внутрішній вертикальний сад?

Ми знаємо, що вертикальне садівництво популярне, оскільки воно ідеально підходить для міських умов і людей, які прагнуть отримати високий урожай. Будівництво закритого вертикального саду дуже життєздатне. Використання вертикальних садів збільшить ваш урожай.

Ризик того, що мікроби завдадуть шкоди вашим культурам, і загроза від шкідників значно зменшуються завдяки внутрішньому вертикальному саду. Внутрішній вертикальний сад додає різноманітності, краси та виняткової краси вашому відкритому простору.

Було б найкраще, якби ви пам’ятали кілька речей, вибираючи критий вертикальний сад. По-перше, важливо пам’ятати, що рослини не можуть рости вертикально. Тому спочатку потрібно починати розсаду горизонтально. Рішення про вертикальне розміщення гарантує, що рослини добре провітрюються та, якщо необхідно, забезпечують найбільше сонячного світла.

  8 платформ, які можна найняти, щоб отримати найкращі послуги друку

Крім того, ви повинні вибрати грунт для горщиків, щоб сприяти зволоженню та живленню. Нарешті, внутрішні вертикальні сади можуть бути дорожчими, ніж звичайні сади. Але результати внутрішнього вертикального саду варті витрат!

Які переваги внутрішнього вертикального саду?

Існують численні переваги кімнатних вертикальних садів. Ці сади пропонують численні естетичні, фінансові, фізіологічні та екологічні переваги перед звичайними садами. Використовуючи вертикальний сад, ви можете максимізувати і використовувати кожен квадратний фут простору, особливо в багатолюдних і тісних містах.

Крім того, вертикальне садівництво є чудовим способом вирощування їжі в регіонах з обмеженим простором. Технології внутрішнього вертикального саду пропонують ефективні, прості та екологічно чисті способи вирощування фруктів, овочів і трав, покращуючи продовольчу безпеку для міського населення та громад, які не мають сільськогосподарських площ.

Вертикальний сад у приміщенні зменшує кількість небезпечних ЛОС (летких органічних сполук) і поглинає забруднюючі речовини, щоб покращити якість повітря всередині. Навіть у невеликих місцях, таких як підвіконня, балкони, вхідні двері тощо, вертикальне вирощування рослин впливає на якість повітря.

Будинки з зеленими стінами мають кращу ізоляцію, що зменшує потребу в енергії для їх обігріву або охолодження. Енергозберігаючий внутрішній вертикальний сад зберігає тепло в будівлі взимку та прохолоду влітку.

Ви можете максимально використати обмежений простір і відновити невикористані ділянки за допомогою вертикальних рослин. Порожній простір можна перетворити на естетично красивий і творчо привабливий, додавши зелену стіну.

Які рослини краще всього вирощувати в кімнатному вертикальному саду?

У кімнатному вертикальному саду можна виростити майже будь-яку рослину. Сюди входять сукуленти, багаторічники, трави, квіти та овочі. Однак вам потрібно враховувати гнучкість цієї зелені, оскільки ви вирощуєте її вертикально.

Ваші кімнатні вертикальні сади більше підходять для вирощування овочів, таких як помідори або гіркий гарбуз, ніж для вирощування кущів із жорсткими дерев’яними стеблами. Звички розвитку рослин є наступним пунктом для розгляду.

Було б найкраще, якщо б ви вибрали рослини, які мають однакові вимоги до росту. Ви можете вибрати лише рослини, які люблять сонце, або лише рослини, які віддають перевагу тіні. Рослина, яка росте повільніше, буде утруднена, якщо ви розмістите рослину, що росте швидше, поруч із рослиною, що росте повільніше. Вертикальна кашпо не може вмістити величезні рослини, якщо це не міцний каркас, тому майте це на увазі.

Нижче наведено список із 9 платформ, які можуть зробити ваш внутрішній вертикальний сад розумним і легким.

Гардин

Gardyn — компанія, яка отримала нагороди, добре відома своїм чотирма етапами внутрішнього вертикального садівництва. Усе, що вам потрібно робити як кімнатному садівнику, це вирощувати, збирати врожай, насолоджуватися та повторювати. Внутрішні вертикальні садові системи Gardyn забезпечують рослинам ідеальне освітлення протягом дня в будь-якому місці за допомогою високоякісних світлодіодних світильників за розумною ціною.

  Як імпортувати фотографії з камери або телефону за допомогою фотографій на Mac

Найновіші досягнення в гібридному землеробстві, створені Гардіном і вченими з Університету Макгілла, дозволяють нам вирощувати рослини вертикально без ґрунту, повністю змінюючи масштаб і обсяг, у якому ми можемо виробляти їжу. Gardyn також має рішення для машинного навчання та штучного інтелекту, щоб цілодобово доглядати за посівами.

Підйом

Місія Rise — об’єднувати людей, допомагаючи їм вирощувати здорові та смачні фрукти та овочі, якими вони можуть пишатися. Rise пропонує рішення для внутрішнього вертикального садівництва з ультрасучасним освітленням, підтримкою Wi-Fi, синхронізацією з Alexa та модульною системою.

Вони також мають систему автополиву, а також включають стартовий набір разом із вертикальним садом. Вони також мають дизайн рослин, вирощують, збирають і повторюють. Rise був представлений у багатьох відомих журналах і отримав нагороди за новаторські інновації в кімнатному садівництві.

Просто вертикально

Just Vertical забезпечить вам більше ніж 200+ сортами рослин у своїх рішеннях для вертикального саду в приміщенні протягом року. Все, що вам потрібно зробити, це підключити критий вертикальний сад, додати туди стручки та воду та насолоджуватися свіжим урожаєм із саду. Найкраща частина Indoor Vertical Gardens від Just Vertical полягає в тому, що вони роблять садівництво доступним, красивим, простим і щедрим.

Натисніть і розвивайтеся

З розумними садами Click & Grow навіть найзайнятіші сім’ї можуть вирощувати рослини 365 днів на рік. Вони піклуються про полив, освітлення та поживні речовини, поки ви насолоджуєтеся врожаєм. Цілий рік ви можете насолоджуватися чарами садівництва, найсмачнішими смаками та найприємнішими запахами. Click & Grow використовує Smart Soil, який забезпечує вашим рослинам ідеальну атмосферу для росту.

Коріння рослин завжди мають доступ до води завдяки постійному розподілу води Smart Soil по всій наноструктурі.

Це гарантує, що рослини отримують ідеальну комбінацію води, кисню, поживних речовин і ідеальний рівень pH. Середовище для вирощування не містить пестицидів, фунгіцидів та інших небезпечних компонентів і складається з натуральних відновлюваних інгредієнтів.

Nutritower

Метод гідропоніки використовується у внутрішніх вертикальних садах Nutritower. Це спосіб вирощування рослин без використання ґрунту. У гідропонному землеробстві вода виконує завдання, зокрема постачає поживні речовини до коренів рослин. Для розвитку рослини потребують поживних речовин, світла, вуглекислого газу та води, і все це забезпечує вежа.

Використання традиційних методів гідропоніки у вертикальній системі з гравітаційним живленням – ось як працює вертикальна гідропоніка. На тій же території вертикальне землеробство може виростити значно більше їжі. Крім того, Nutritower містить запатентовану систему освітлення та активну гідропонну систему.

Miracle-Gro Дванадцять

Miracle-Gro Twelve обіцяє листову зелень і трави, які свіжі та легкодоступні зі стебла. Вони підтримують ідеальні умови для росту листової зелені та трав у приміщенні за допомогою комплексної гідропонної системи. Все, що вам потрібно зробити, це посадити, підгодувати, підстригти та служити, щоб рослини росли у воді. Додаток також нагадає вам, коли збирати врожай і насолоджуватися овочами.

  Як виправити помилку входу в League of Legends (LoL не вдалося ввійти в недійсний сеанс)

Тауер Сад

Ви можете вирощувати свою їжу за допомогою вертикальних аеропонних садових систем Tower Garden без будь-яких вкладень часу або періоду навчання традиційному садівництву.

За допомогою Tower Garden HOME ви можете вирощувати зелень і трави в приміщенні або використовувати Tower Garden FLEX для вирощування різноманітних фруктів, овочів, трав і квітів. Кожна з їхніх моделей займає площу менше 3 квадратних футів. Tower Garden — це ідеальна технологія для шкільних садів, оскільки вона дозволяє рости кімнатні рослини без бруду.

Супрасад

Покупці внутрішніх вертикальних садових систем Supragarden можуть скористатися трьома захоплюючими перевагами. Їх органічне оздоблення, очищення повітря та гідропонне виробництво їжі. Він використовує систему поливу, модульні ступені для рослин, світлодіодні світильники для вирощування та технологію вертикального вирощування на гідропоніці.

За допомогою вертикального гідропонного саду ви можете швидко й ефективно вирощувати харчові рослини, такі як помідори, салати, трави та перець чилі. Використання цих вертикальних садів може допомогти у фільтрації повітря, оскільки рослини дуже ефективно очищають повітря в приміщенні.

Назад до коріння

«Назад до коріння» — перша фірма з органічного садівництва в Сполучених Штатах. Їхня мета — знову познайомити кожну сім’ю та дитину з їхніми джерелами їжі, дозволивши їм відкрити для себе диво, як робити це самостійно, без допомоги саду чи заднього двору. Численні відомі компанії та видання також відзначили свої товари для кімнатного садівництва. Виберіть набір насіння, щодня зволожуйте його, спостерігайте за його розвитком і збирайте його.

Заключні слова

Безсумнівно, кімнатний вертикальний сад – це інновація, яка стане в нагоді в наш час. Для людей, які люблять вирощувати свої рослини та овочі, але стикаються з проблемами тісного простору, згадані вище платформи пропонують вертикальні садові системи, які приходять на допомогу. Кімнатні вертикальні сади не тільки вирощують рослини, але й допомагають очищати повітря.

Найкраща частина цих садів полягає в тому, що вони пишні та красиві одночасно. Якщо ви думаєте про власний сад, вам слід розглянути цей чудовий варіант вертикального садівництва.

Вас також можуть зацікавити найкращі камери відеоспостереження для приміщень.