9 онлайн-клубів для найкращих рекомендацій щодо читання

| | 0 Comments| 5:14 AM
Categories:

Книжкові онлайн-клуби – це місця, які книголюб не повинен пропустити. Дозвольте познайомити вас із дев’ятьма такими клубами, які допоможуть вам у житті книжкового хробака. Продовжуйте читати!

Насолода, яку я отримую від гарної книги, набагато більше, ніж перегляд фільму, заснованого на ній. «Гаррі Поттер», «Сутінкова сага», «Володар перснів» — будь-які, а книжки приносять більше задоволення, якщо вистачить терпіння гортати сторінки, щоб прочитати їх усі.

Але ще більше задоволення стає, коли ти зустрічаєш когось зі своїм смаком, який займається тим самим жанром і має схожі думки щодо назв, які ти поділяєш.

Можна вважати книжкові клуби соціальною мережею бібліофілів. Деякі є регіональними, оскільки вони можуть зустрітися особисто, поговорити, запропонувати одне одному гарне читання, організовувати заходи тощо.

Книжкові онлайн-клуби, з іншого боку, є онлайн, подібно до Facebook. Однак суть членства в книжковому клубі залишається незмінною. Просто все, що стосується онлайн-книжкових клубів, відбувається через чати, дзвінки з масштабування, програми для смартфонів, веб-сайти тощо.

Тим не менш, досить великий клуб також може проводити регіональні зустрічі та заходи.

Отже, тепер ви знаєте про них, подивіться, що ми маємо порекомендувати.

Книжковий клуб Різа

Цей книжковий клуб, заснований Різ Візерспун, розповідає про жіночі сюжети. Їхній щомісячний вибір зазвичай полягає в тому, що Різ обирає книгу, в якій зображена головна жінка, яка веде історію.

Приєднатися до книжкового клубу Reese безкоштовно, і ви можете зробити це на своєму смартфоні, завантаживши програму клубу.

Все, що ви купуєте в додатку, буде приносити партнерський дохід для клубу, що характерно для таких груп. Незвичайним є те, що всі (100%!) кошти від ваших покупок йдуть на підтримку «різноманітних письменників», «незалежних книготорговців» і «розширення доступу до книг».

Останній вибір:

Goodreads

Goodreads — це не окремий книжковий онлайн-клуб, а (велика) група клубів, до яких кожен може звернутися за жанром, який йому подобається.

Крім того, кількість людей, з якими ви спілкуєтеся, є однією з сильних сторін Goodreads. Ви можете побачити учасників групи, їхні особисті колекції та те, що вони зараз читають.

  8 найкращих інструментів і програмного забезпечення для якості даних [2022]

Залежно від доступу сторонніх осіб існує чотири різні типи груп, до яких можна приєднатися або створити: загальнодоступні, обмежені, приватні та секретні.

Загалом Goodreads виглядає як зображення «відкритого вихідного коду» та «безкоштовності» у сфері книжкових онлайн-клубів, що відрізняє його від інших.

Між двома книгами

Це має цікаву історію.

Коротше кажучи, все почалося з того, що ірландський підліток написав у Твіттері британській рок-зірці Флоренс про те, що їй слід створити власний книжковий клуб. Незабаром Between Two Books виникла всесвітніми шанувальниками англійської рок-групи Florence and the Machine.

Він все ще є сильним, оскільки ті самі члени-засновники керують усіма діями в Instagram, Facebook і Twitter клубу.

Зрештою, приєднатися до Between Two Books — це проста справа, якщо ви дбаєте про жваву спільноту або є шанувальником Флоренції.

Останній вибір: pposed Positions by Gwendoline Riley, Why Not Say Wc.

Книга місяця

Якщо ви регулярно перестаєте читати книжки й хочете продовжувати продовжувати читати, книжка місяця може бути саме для вас.

По-перше, це не безкоштовно. Ви платите 9,99 доларів США за першу книгу, а потім 15,99 доларів США на місяць. І ви можете пропустити, коли вам зручно, і не будете платити за цей період.

Після того, як ви виберете потрібну вам книгу з доступного вибору, книга місяця буде доставлена ​​на вашу адресу в США.

Без будь-яких довгострокових зобов’язань ви можете будь-коли скасувати підписку. Однак є довші плани зі знижкою, якщо ви прагнете зробити книги своїм другом.

Відверто кажучи, це відчувалося не стільки про клуб, скільки про книжковий онлайн-магазин. Тож навіщо купувати в них книгу, коли це можна зробити де завгодно?

Ціна! Підписка на «Книгу місяця» дає вам книги в твердій обкладинці, які в інших магазинах (читайте Amazon) трохи дорожчі, принаймні на момент випуску. Але якщо ви можете почекати кілька місяців, то це, мабуть, не для вас, оскільки ціна (я перевірив кілька) стає майже такою ж, як їхня місячна підписка.

  Як виправити, що Cuphead не зберігає прогрес

Однак, окрім квоти на одну книгу на місяць, ви маєте свободу вибрати ще кілька книг (у твердій обкладинці) як доповнення за 9,99 доларів США за кожну, що знову робить це крадіжкою.

Крім того, їхні спільноти у Facebook тощо можуть бути зручними для обміну тими, які ви закінчили.

Останній вибір:

Книжкові клуби

Bookclubs — це колекція багатьох клубів (ви також можете створити один безкоштовно) і є альтернативою Goodreads із сучасним дизайном веб-сайту.

Йдеться про пошук таких людей, як ви, щоб розділити любов до читання. Немає передплати, і Bookclubs фінансується з прибутку партнера, де ви купуєте будь-яку запропоновану книгу. Це дає їм невелику комісію з покупки, але нічого не коштує покупцеві.

Тим не менш, можна зареєструватися в Bookclubs на Patreon, щоб підтримати їх і отримати доступ до ексклюзивного вмісту від його виробників.

На фронті спільноти Книжкові клуби проводять зустрічі, які можна переглянути в розділі подій. Існує також розділ форуму, але він часто заповнений людьми, які просувають власні клуби без будь-яких змістовних тем для обговорення.

Нарешті, Книжкові клуби рекомендуються всім, хто хоче познайомитися з людьми, зацікавленими в їхньому жанрі.

Останній вибір:

Книжковий клуб Netflix

Це створено Netflix для своїх користувачів, які також є ненажерливими читачами.

Книжковий клуб Netflix зацікавить усіх, хто цікавиться, як книги стають шоу. Щомісяця на веб-сайті клубу з’являється книга, яку згодом адаптує Netflix.

Згодом ви також отримаєте деякі передісторії з ведучим, Узо Адубою, і авторами шоу та/або авторами книг, насамперед про адаптацію Netflix.

Зрештою, це для тих, хто хоче дізнатися більше про свої улюблені шоу та познайомитися з пов’язаними людьми.

Останній вибір:

Книжковий рух

Book Movement — це дім книжкових клубів, подібних до Goodreads і Bookclubs, про які ми говорили раніше.

З одного погляду він скаже вам, що рекомендують інші 80 000 клубів, і допоможе вам нормально функціонувати у вашому власному клубі. Наразі клуби приватні та не розміщені на сайті Книжкового Руху.

  Як скинути Face ID на iPhone

Однак це зміниться, і книжкові клуби матимуть свою сторінку разом із інформацією, якою вони хочуть поділитися з іншими.

Для індивідуальних читачів це означає вибір чудового читання, участь у подіях роздачі та бути в курсі.

Останній вибір:

Книжковий клуб Rebel

Нон-фікшн і сильна спільнота – це переваги, заради яких вам слід приєднатися до Rebel Book Club.

Сильна сторона цього клубу полягає в особистих (та онлайн) зустрічах, які наразі відбуваються лише в Лондоні та Брістолі.

Безпосередньо Rebel — це клуб преміум-класу, який спрямований на зміцнення звичок читання та спілкування з однодумцями.

Щомісяця учасники обирають одну з трьох книжок, які всі читають перед зборами спільноти. На кількох таких подіях також виступає популярний автор, відкриваючи шлях для захоплюючих розмов.

Останній вибір:

OnlineBookClub

OnlineBookClub — ще один безкоштовний варіант для людей, які читають різні жанри. Дизайн веб-сайту спочатку може збити з пантелику. Незважаючи на це, можна перевірити величезні спільноти та полиці учасників.

Щоденні розіграші, книжки зі знижками та обговорення на форумі – ось те, заради чого можна приєднатися до OnlineBookClub.

Іншою корисною функцією є огляди книг, які допомагають визначитися з назвою.

У них також є безкоштовний додаток для смартфонів, на який можна завантажити безкоштовні та приватні книги з клубної бібліотеки.

Останній вибір:

Приєднуйтесь до них!

Є багато книжкових онлайн-клубів, до яких може приєднатися кожен з усіх куточків земної кулі. І хоча ви можете робити це самостійно, особисто я вважаю, що дискусії можуть відкрити нові ракурси, про які ви навіть не думали, про що ця книга.

З відповідними членами ми впевнені, що вам сподобається приєднатися до книжкового клубу. І багато з них безкоштовні, ви можете приєднатися сьогодні, щоб побачити, чому люди це роблять.

PS: Читати книги – це чудово, але не у всіх є на це час або терпіння. Таким чином, ці програми для резюме книг можуть стати в нагоді.