9 налаштувань, які повинен використовувати кожен власник Nintendo Switch

| | 0 Comments| 1:09 AM
Categories:

Nintendo Switch уже є дуже зручною та зручною консоллю, але є кілька налаштувань, на яких ви, можливо, спите, і які можуть покращити роботу з нею. Жодне з цих налаштувань не активовано за замовчуванням, тому, якщо ви про них не знаєте, ви, ймовірно, не використовуєте свій Switch на повну.

Якщо ви хочете дізнатися, як подовжити термін служби батареї комутатора, підвищити швидкість завантаження та отримати кращу графіку під час гри в док-станції, ви можете знайти все це та багато іншого нижче.

1. Увімкніть збереження даних у хмарі

Ви коли-небудь витрачали години на гру і втрачали весь свій прогрес? Ця проблема більш поширена, ніж ви думаєте. Незалежно від того, чи вкрадуть ваш комутатор, чи ви випадково зламаєте консоль, чи, можливо, ви позичите комутатор своєму братові чи сестрі, і вони випадково збережуть ваш файл збереження. Ці речі прикро, але вони можуть статися, і це може призвести до годин прогресу в трубу.

Якщо ви коли-небудь стикалися з цим, ви зрозумієте сім етапів горя, що йдуть далі, кульмінацією яких зазвичай є те, що ви вирішуєте назавжди відмовитися від гри, а не витрачати незліченну кількість годин на відновлення до того рівня, на якому ви були раніше. Однак усього цього можна уникнути, якщо активувати хмарні збереження на своєму пристрої.

Для цього перейдіть до налаштувань і перейдіть до Керування даними. Звідти натисніть Save Data Cloud і виберіть свій профіль користувача. Прокрутіть вниз до Налаштувань унизу та ввімкніть Автоматичне резервне копіювання, збереження даних. Після активації цього параметра ви зможете відновити всі втрачені дані. Ця функція доступна, лише якщо у вас є онлайн-членство Nintendo Switch.

  Як почистити будь-який смарт-годинник, носіння чи ремінець для фітнесу

2. Використовуйте режим польоту, щоб продовжити термін служби батареї комутатора

Переведення Nintendo Switch у режим польоту обмежує вашу можливість підключення до Інтернету. Але якщо гра, у яку ви зараз граєте, не використовує Інтернет, ви можете пристойно заощадити заряд батареї, перевівши свій комутатор у режим польоту, навіть якщо ваші ноги міцно стоять на землі.

Якщо ви підключені до Інтернету, а ваша консоль постійно надсилає й отримує цей сигнал, споживається енергія. Переведення вашої консолі в режим польоту зберігає цінні ресурси, які, якщо ви все одно ними не користуєтеся, краще використовувати в іншому місці.

Щоб перевести телефон у режим польоту. Просто відкрийте налаштування та прокрутіть вниз до режиму польоту. Це другий параметр у меню, його активація займе лише деякий час, але може зберегти вам дорогоцінні моменти у грі.

3. Використовуйте Quick Archive, щоб звільнити місце на комутаторі Nintendo

Комутатор не має багато місця для зберігання. Switch Lite, наприклад, має лише 32 ГБ вільного місця, і частина цього зарезервована для системи. 32 ГБ може здатися чималим, але якщо ви плануєте завантажувати великі ігри, навіть покращені 64 ГБ у Switch OLED швидко зникнуть.

Тут ви можете придбати велику SD-карту, щоб надати комутатору більше місця для зберігання, або жонглювати своїми іграми. Якщо ваш Switch заповнений, але ви хочете завантажити нову гру, не хвилюйтеся. Вам не потрібно видаляти всі свої ігри, щоб звільнити місце, ви можете швидко заархівувати їх. Програмне забезпечення для архівування на комутаторі все ще звільняє місце для зберігання, але залишає піктограму гри на головному екрані, тож ви можете швидко та легко повторно завантажити її, коли будете готові.

4. Увімкніть Bluetooth Audio

Аудіо Bluetooth не підтримувалося комутатором на момент запуску, але пізніше воно було представлено в оновленні системи. Тож власники Switch тепер можуть насолоджуватися всіма чудовими звуками Switch без надокучливих проводів.

Не всі в курсі тонкощів кожного оновлення Nintendo Switch, яке виходить. Отже, якщо ви, як і багато інших, досі не знали про те, що ви можете підключити навушники Bluetooth до Switch, це може стати для вас приємним сюрпризом. Підключення та використання навушників Bluetooth на комутаторі – це простий і легкий процес, який може змінити спосіб прослуховування вашої системи.

  9 найкращих портативних фотопринтерів у 2023 році

5. Налаштуйте роздільну здатність телевізора, щоб отримати кращу графіку

Одне з найбільш недооцінених налаштувань Nintendo Switch насправді може покращити графіку вашої системи, коли ви граєте в режимі док-станції. Але, як і багато інших параметрів у цьому списку, він прихований у меню, і його нелегко знайти, якщо ви не знаєте, що саме шукаєте. На щастя, у вас є ми, щоб показати вам.

Якщо ваш телевізор здатний відображати зображення 1080p, ваш Nintendo Switch також. У портативному режимі Switch підтримує лише 720p, але це можна покращити в режимі док-станції. Однак вам потрібно змінити налаштування роздільної здатності телевізора. Покращити роздільну здатність Nintendo Switch у режимі док-станції так само просто, як перейти до налаштувань, перейти до ТВ-виходу та вибрати 1080p у налаштуваннях ТВ-роздільності.

6. Відкалібруйте контролери Nintendo Switch

Ахіллесовою п’ятою Nintendo Switch є дрейф Joy-Con. Це явище, спричинене зносом механізмів усередині джойстика, що призводить до помилкового введення на контролері та змушує вашого персонажа або камеру почати рухатися самостійно.

Ця проблема може викликати серйозні головні болі в грі, але є спосіб її вирішити (якщо випадок досить легкий). Це повторне калібрування вашого Joy-Con або будь-якого іншого контролера, з яким у вас можуть виникнути проблеми. Просто перейдіть до налаштувань, виберіть «Контролери та датчики» та натисніть «Калібрувати контрольні палички». Комутатор проведе вас через решту процесу, і ви, нарешті, повинні відчути деяке полегшення від дрейфу, принаймні на деякий час.

7. Змініть налаштування MTU, щоб розблокувати більш високу швидкість завантаження

MTU означає максимальну кількість одиниць передачі. Таким чином, збільшивши свій MTU, ви можете дозволити більшій кількості даних надходити на ваш комутатор із швидшою швидкістю, таким чином допомагаючи досягти більшої швидкості завантаження. Це також надзвичайно швидко та легко, завдяки чому покращення швидкості Інтернету на комутаторі Nintendo займає щонайбільше кілька секунд.

Для початку переконайтеся, що комутатор підключено до Інтернету, і перейдіть до налаштувань Інтернету. Звідти виберіть Wi-Fi, до якого ви підключені, і натисніть «Змінити налаштування». Потім прокрутіть униз і підвищте MTU з 1400 до 1500. Це забезпечить передачу максимальної кількості даних, і ви повинні відчути покращення швидкості завантаження.

  12 найкращих платформ хостингу для ринку Німеччини

8. Подовжте час автоматичного блокування на комутаторі Nintendo

Ви не хочете розряджати батарею комутатора, випадково залишаючи екран увімкненим на години, коли ви ним не користуєтеся, але ви також не хочете постійно розблоковувати його після вимкнення на кілька секунд.

Пошук ідеального балансу, щоб зменшити непотрібну втрату заряду батареї, а також запобігти розчаруванню, може вимагати певних проб і помилок, але є кілька часових рамок на вибір, і одна з них повинна забезпечити баланс, який ви шукаєте.

Щоб налаштувати автоматичний режим сну на комутаторі Nintendo, перейдіть до налаштувань і прокрутіть униз до пункту «Режим сну». У вас є два варіанти для автоматичного переходу в режим сну: один, коли ви використовуєте консоль у портативному режимі, а інший, коли ви граєте на телевізорі.

Обидва можна налаштувати окремо. Виберіть режим, який ви шукаєте, і виберіть ідеальний таймфрейм із наданого списку. Ви можете вибрати одну, три, п’ять, 10 і 30 хвилин або навіть ніколи, якщо ви не боїтеся випадково залишити систему увімкненою на ніч.

9. Дізнайтеся про режим обслуговування Nintendo Switch

Меню відновлення — це те, що ви сподіваєтесь ніколи не побачите, але все одно важливо знати про нього, оскільки воно може допомогти у вирішенні певних проблем без необхідності відправляти консоль на ремонт. Є, звичайно, деякі речі, з якими навіть режим обслуговування не може допомогти вам, але багато програмних проблем можна вирішити за допомогою скидання до заводських налаштувань або навіть програмного скидання.

Автор зображення: Nintendo

Щоб відкрити режим обслуговування, утримуйте кнопки збільшення гучності + зменшення гучності + кнопки живлення протягом кількох секунд, доки система не завантажиться в режимі обслуговування, і ви зможете усунути несправності комутатора звідти.

Підніміть рівень свого комутатора за допомогою цих корисних порад щодо комутаторів

Switch вже є чудовою консоллю, але якщо ви використовуєте деякі або всі ці налаштування, ваш досвід роботи з Switch може стати ще кращим. Отже, якщо ви відчуваєте, що ваш комутатор трохи повільний або графіка не зовсім на належному рівні, ці налаштування можуть допомогти.

Навіть у найгіршому випадку вони можуть врятувати ваші втрачені збережені дані або допомогти виправити дрейф Joy-Con або інші проблеми, пов’язані з програмним забезпеченням, без головного болю, пов’язаного з відправкою вашої системи на ремонт.