9 найкращих WhatsApp CRM для безпроблемного спілкування з клієнтами

| | 0 Comments| 7:29 AM
Categories:

Ваш посібник із найкращих платформ WhatsApp CRM для найкращого обслуговування клієнтів!

Компанії переосмислюють способи спілкування зі своїми клієнтами у світлі появи додатків для обміну повідомленнями. Управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) WhatsApp, яке стало неймовірно популярним серед великих компаній, сайтів електронної комерції, банків та інших галузей, є революційним інструментом.

Тоді як на електронні листи користувачам зазвичай потрібно приблизно 10 годин, щоб відреагувати. Однак близько 80% повідомлень WhatsApp читаються протягом 5 хвилин після надсилання, що робить його ефективнішим, ніж Gmail CRM!

Таким чином, WhatsApp CRM використовує переваги цієї широко використовуваної служби обміну повідомленнями, щоб допомогти компаніям швидко взаємодіяти з клієнтами, інформувати їх і допомагати їм. Ось список найкращих WhatsApp CRM, які ми детально описали в статті нижче, щоб ваш бізнес міг забезпечити безперебійне обслуговування клієнтів!

Назва

опис

Досліджуйте

HubSpot

Автоматизуйте повідомлення, збирайте обговорення, персоналізуйте взаємодію.


Досліджуйте

Бітрікс24

Пряме спілкування, маркетинг WhatsApp, ефективні канали продажів.


Досліджуйте

WAPlus

WhatsApp CRM, автоматизований маркетинг, настроюваний чат, швидкі відповіді.


Досліджуйте

Kommo

Оптимізація продажів, безпечне спілкування, шаблони швидкого заповнення, прониклива поведінка користувачів.


Досліджуйте

InTouchApp

Розширення Chrome для клієнтів WhatsApp, збереження контактів, керування профілями.


Досліджуйте

WhatsTool

Зростання бізнесу за допомогою WhatsApp, чат-ботів на основі штучного інтелекту, масових повідомлень, інтеграції CRM.


Досліджуйте

VTiger

Підключайте WhatsApp до CRM, автоматизуйте замовлення, надсилайте різні типи повідомлень.


Досліджуйте

OnePageCRM

Інтеграція OnePageCRM із WhatsApp, потенційні клієнти, ефективні холодні дзвінки.


Досліджуйте

TeleCRM

WhatsApp CRM, автоматизація збору потенційних клієнтів, персоналізований чат-бот, запис командних комунікацій.


Досліджуйте

Крім того, текстові повідомлення є просто частиною повного підходу, який поєднує знайомство WhatsApp з ідеями CRM, щоб забезпечити практичний досвід роботи клієнта. Нижче наведено приклади того, як великі компанії, магазини електронної комерції, банки тощо спілкуються/надсилають оновлення через WhatsApp:

 • Електронна комерція: WhatsApp CRM дозволяє компаніям надсилати підтвердження замовлень, повідомляти інформацію про доставку та відповідати на запитання клієнтів безпосередньо через WhatsApp.
 • Індустрія подорожей: щоб гарантувати успішну подорож, туристичні агенції можуть використовувати WhatsApp CRM, щоб отримувати деталі розкладу, пропонувати своєчасні оновлення та брати участь у розмовах із споживачами.
 • Банківська справа. Завдяки WhatsApp CRM банки можуть надавати негайну підтримку, сповіщати про транзакції та навіть дозволяти споживачам без зусиль здійснювати банківські операції через платформу WhatsApp.

Переваги WhatsApp CRM

Управління взаємодією з клієнтами та даними відрізнятиметься через інтеграцію WhatsApp із системами CRM. Ця співпраця забезпечує динамічний альянс, який може збагатити діяльність вашої компанії та відносини з клієнтами.

Управління комунікаціями, продажами та маркетингом з єдиної платформи стає можливим, якщо об’єднати CRM і WhatsApp, що забезпечує більш переконливі процеси та покращує взаємодію з клієнтами.

Нижче наведено ключові переваги використання WhatsApp як інструменту CRM:

Уніфікована база даних клієнтів: ви можете створити базу даних клієнтів, у якій усі клієнти можуть легко взаємодіяти.

Покращене обслуговування клієнтів: дає змогу швидко й ефективно відповідати на запити. Глибоко знаючи історію та вподобання своїх клієнтів, ви можете забезпечити персоналізоване обслуговування клієнтів, підвищуючи задоволеність і лояльність клієнтів.

Покращення продажів і маркетингу: дозволяє вашим відділам продажів і маркетингу використовувати WhatsApp для надання індивідуальних пропозицій, повідомлень і рекламних акцій на основі інформації про споживачів, що сприяє зростанню коефіцієнтів конверсії.

Спрощені операції: ця система об’єднує ваші команди на одній платформі, зменшуючи плутанину та викорінюючи дублюючу роботу.

Аналітика точного часу: ви можете підрахувати взаємодію клієнтів, поєднавши WhatsApp із системою CRM. Це дає змогу вивчити поведінку та вподобання клієнтів.

Автоматизація: полегшує автоматизацію повторюваних дій, таких як надсилання додаткових повідомлень, нагадувань про зустріч або реклами. Це покращує експлуатаційну значимість і одночасно економить час.

Багато доступних систем керування взаємодією з клієнтами (CRM) можуть значно вплинути на вашу здатність керувати взаємодією з клієнтами та перевершити конкурентів.

Розуміння того, які рішення CRM працюють найкраще в поєднанні з вашим обліковим записом WhatsApp Business, має вирішальне значення для досягнення ваших маркетингових і продажних цілей. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про найпопулярніші платформи WhatsApp CRM, які використовуються сьогодні.

HubSpot

Клієнти хочуть спілкуватися з брендами просто й невимушено, подібно до того, як вони спілкуються з друзями та родиною. З послугою HubSpotЗавдяки з’єднанню WhatsApp усі обговорення клієнтів можна зібрати на одній платформі, гарантуючи, що ваші відділи обслуговування клієнтів і маркетинг ніколи не пропустять жодного нового повідомлення.

Особливості😍:

 • Спростіть процедуру розсилки нагадувань про покинуті візки та персоналізуйте повідомлення на основі операцій клієнтів.
 • Використовуйте добре відому спільну папку “Вхідні”, щоб обслуговувати клієнтів на обраному та доступному каналі.
 • Адаптуйте шаблони WhatsApp, використовуючи інформацію з HubSpot CRM.
 • Використовуючи заздалегідь визначені шаблони робочого процесу, автоматично надсилайте повідомлення WhatsApp від компаній.

Ваша команда отримує детальні знання про історію взаємодії кожного клієнта, підключаючи WhatsApp до спільної папки вхідних повідомлень HubSpot, забезпечуючи незмінно відмінну підтримку клієнтів.

Бітрікс24

Налаштування a Бітрікс24-Інтеграція з WhatsApp дозволяє вам налагоджувати прямі канали зв’язку з потенційними клієнтами та вести повний облік кожної взаємодії.

Особливості😍:

 • Надсилайте маркетингові повідомлення WhatsApp категоріям клієнтів, які були розділені на основі сегментації клієнтів і їхніх купівельних звичок.
 • Діліться веб-формами, звітами та рахунками-фактурами зі своїми продавцями за допомогою WhatsApp, щоб спростити співпрацю.
 • Він використовує точні звіти для ефективного проектування та управління продажами.
 • Зауважте, що повідомлення, надіслані користувачам більше ніж через 24 години після початкового повідомлення, не отримають відповіді.

Бітрікс24 дає змогу вашій команді ефективно взаємодіяти з клієнтами на будь-якому етапі їхнього шляху до покупки, навіть якщо попередні розмови ще не відбулися. Це, у свою чергу, веде до глибшого розуміння процесу купівлі клієнта та сприяє точнішому націлюванню, зрештою підвищуючи рівень конверсії.

WAPlus

WAPlus Workspace — це спеціальна програма CRM для WhatsApp, яка адекватно керує потенційними клієнтами WhatsApp, автоматизованим маркетингом, якісним обслуговуванням клієнтів і вдосконаленою командною роботою.

Особливості😍:

 • Це також дозволяє безконтактним особам ініціювати чати.
 • Дозволяє легко стежити за зовнішніми джерелами.
 • Налаштуйте дизайн кнопки чату, включаючи колір і текст заклику до дії (CTA).
 • Щоб створити особливу та привабливу взаємодію з користувачем, змініть назву свого бренду, підзаголовок, текст привітання та повідомлення користувача за замовчуванням.
 • Він надає такі функції, як автоматичні відповіді, швидкі відповіді та додавання приміток до обговорень.

Його попередня мета полягає в тому, щоб дозволити користувачам ефективніше керувати відносинами з клієнтами, увімкнувши миттєве підключення споживачів лише за 2 секунди.

Kommo

WhatsApp спочатку був призначений більше для імпровізованих переговорів, ніж для ефективної обробки важливих ділових операцій. Покращуйте роботу WhatsApp, використовуючи Kommoспеціалізована платформа для спрощення процесу продажів.

Особливості😍:

 • Швидко отримуйте нових потенційних клієнтів із WhatsApp і керуйте ними за допомогою простого процесу перетягування.
 • Забезпечте безпечне та контрольоване спілкування, контролюючи доступ користувачів до облікового запису WhatsApp вашої компанії.
 • Операційні профілі клієнтів можуть допомогти вам бути більш організованими.
 • Шаблони чату з миттєвим заповненням дозволять вам додати індивідуальності.
 • Дізнайтеся важливу інформацію про поведінку користувачів, зокрема такі важливі дані, як типовий час відповіді WhatsApp.

Створіть повну комунікаційну базу даних, збагачену мультимедійними матеріалами та кнопками швидкого доступу, до яких легко отримати доступ і надіслати.

InTouchApp

Основна функція InTouchApp Розширення Chrome призначене для керування клієнтами WhatsApp. Це спрощує процедуру миттєвого збереження невідомих номерів із чатів і груп WhatsApp на ваш телефон.

Особливості😍:

 • Безпосередньо зберігайте в телефоні кожен контакт зі спільного списку контактів.
 • Швидко та легко зберігайте номери телефонів усіх учасників групи одним клацанням миші.
 • Змінюйте контактну інформацію, додавайте нотатки, налаштовуйте зображення профілю, телефонуйте та виконуйте інші дії.
 • Здійснюйте дзвінки з WhatsApp Web та інших веб-сайтів якомога швидше.

У WhatsApp клієнтські запити часто відображаються як «невідомі номери». Ви можете швидко додати ці номери до своїх телефонних контактів одним клацанням миші за допомогою додатка InTouchApp.

Через WhatsApp, WhatsTool пропонує різноманітні можливості для розвитку бізнесу. Серед багатьох інших опцій ці послуги включають створення чат-ботів на основі штучного інтелекту, масову розсилку повідомлень WhatsApp і безперебійне підключення до ваших поточних систем CRM.

Особливості😍:

 • Прискорення доставки інтерактивних кнопок в автоматизованих повідомленнях WhatsApp.
 • Створіть чат-бота WhatsApp, щоб реалізувати персоналізовані відповіді на запити, які часто запитують.
 • Керуйте всіма повідомленнями WhatsApp з легкістю за допомогою єдиної інформаційної панелі.
 • Інтегруйте взаємодію WhatsApp із потенційними потенційними клієнтами у свою систему CRM, автоматично збираючи та зберігаючи їх.

Ви можете взаємодіяти з відвідувачами WhatsApp за допомогою WhatsTool, щоб привернути їх увагу. Крім того, це прискорює створення чат-бота для вашого номера WhatsApp із безкоштовним підключенням через API.

VTiger

Зручно підключати WhatsApp до VTiger CRM для підтримки потенційних клієнтів і початку розмов із вашої CRM-системи: автоматизуйте процеси відстеження замовлень, сповіщень, нагадувань і відгуків клієнтів, щоб спростити роботу.

Особливості😍:

 • Безпосередньо у Vtiger CRM ви можете легко надсилати й отримувати повідомлення WhatsApp за допомогою своїх з’єднань.
 • Використовуйте WhatsApp для надсилання різних типів повідомлень, таких як звичайні повідомлення, схвалення, сповіщення та сповіщення.
 • Поєднуйте настроювані шаблони з різними модулями CRM, щоб створювати персоналізовані повідомлення.
 • Покращуйте спілкування, додаючи відповідні файли до ваших розмов у WhatsApp, наприклад пропозиції та рахунки-фактури.
 • Уважно стежте за розвитком ваших повідомлень і будь-якою пов’язаною інформацією, такою як статус повідомлення.

Усунувши адміністративні перешкоди, ви також можете покращити внутрішню комунікацію — використовуйте робочі процеси, керовані CRM, щоб покращити процеси продажів.

OnePageCRM

Завжди було складно підтримувати зв’язок із клієнтами та збільшувати продажі. Шляхом інтеграції OnePageCRM у WhatsApp ви можете максимізувати його потенціал і спілкуватися з клієнтами та потенційними клієнтами більш ефективно та без додаткових кліків.

Особливості😍:

 • Ви можете зателефонувати потенційним клієнтам із CRM, натиснувши номер телефону контакту.
 • Встановіть нагадування одразу після кожного дзвінка, щоб скористатися будь-якою можливістю зв’язатися.
 • Використовуючи розділену панель, ви можете підвищити ефективність холодних дзвінків і спростити контакт із потенційними потенційними клієнтами.

За допомогою OnePageCRM можна тримати свою команду в курсі, швидко й легко фіксуючи результати викликів лише кількома клацаннями миші.

TeleCRM

Whatsapp CRM і інструмент автоматизації називається TeleCRM має на меті посилити ваші продажі. Ця практична програма збирає потенційні клієнти з численних каналів, включаючи рекламу Facebook, рекламу Google і WhatsApp, і ефективно розподіляє їх між членами вашої команди.

Особливості😍:

 • Використовуйте чат-бот WhatsApp, щоб створювати персоналізовані рішення для поширених запитів.
 • Взаємодії потенційних клієнтів у WhatsApp можна автоматично записувати та зберігати в CRM.
 • Усі командні комунікації можна записувати та централізувати в CRM.
 • На одній інформаційній панелі можна швидко перевірити всі повідомлення WhatsApp, надіслані та отримані членами команди.

Автоматичний автоматичний набір номера, одна з його визначних функцій, забезпечує ефективне використання часу та запобігає будь-яким помилкам шляхом автоматичного набору номерів по одному.

Висновок

Наша основна думка полягає в тому, що інтеграція ваших даних CRM, інструментів маркетингу та продажів із WhatsApp є дуже ефективною стратегією для охоплення великої аудиторії в двадцять першому столітті, незалежно від обраного вами постачальника.

Кожен інструмент пропонує єдину скриньку для керування всіма повідомленнями клієнтів.

Щоб визначити найкращий варіант для вашої компанії, уважно вивчіть унікальні характеристики кожної пропозиції та оцініть її ціну.

Далі дізнайтеся, що таке обслуговування клієнтів у соціальних мережах і навіщо воно потрібне вашому бренду.

  Чат-бот WhatsApp і автоматизація для залучення потенційних клієнтів за допомогою Landbot