techukraine.net techukraine.net 9 найкращих HR-чат-ботів для кращого залучення співробітників

9 найкращих HR-чат-ботів для кращого залучення співробітників

| | 0 Comments| 7:45 AM
Categories:

Роль людських ресурсів змінилася завдяки поширенню дистанційної та гібридної культури роботи. У цьому сценарії кадрові чат-боти на основі штучного інтелекту стали потужними інструментами, які допомагають компаніям керувати діяльністю в сфері управління персоналом.

Цілі будь-якого відділу кадрів прості. Швидко заповнюйте запити на наймання, спілкуйтеся зі співробітниками, щоб вирішити конфлікти щодо заробітної плати, пільг і робочих місць, а також залучайте працівників до цілей розвитку компанії.

Хоча ваша існуюча команда відділу кадрів може працювати чудово, ви можете підвищити її продуктивність у багато разів, якщо придбаєте найкращого чат-бота HR із штучним інтелектом. HR-чат-бот на основі штучного інтелекту зменшує навантаження на менеджерів і керівників відділу кадрів. Таким чином, ваша команда кадрів може витрачати більше часу на вирішення складних питань.

Продовжуйте читати, щоб ознайомитися з найкращими чат-ботами для кадрів із розмовним штучним інтелектом і підняти залученість співробітників у вашу організацію на вищий рівень.

Що таке HR Chatbot?

HR-чат-бот використовує генеративний штучний інтелект, обробку природної мови (NLP), машинне навчання (ML), глибоке навчання та технології нейронної мережі. Чат-бот використовує такі обчислювальні методи, щоб надавати швидку допомогу з питань HR, таких як пільги, політика відпусток, адаптація, оцінювання та програми розвитку.

Окрім розширеної підтримки штучного інтелекту, HR-чат-боти також мають з’єднувачі даних та інтеграцію програмного забезпечення для автоматизації процесів HR. Ви можете підключити внутрішню базу даних політик, процеси найму та інші HR-інструменти до чат-бота AI, щоб він міг автоматично обробляти повторювані завдання.

Не кажучи вже про те, що HR-чат-боти є ідеальними інструментами для організованого збору необмеженої кількості відгуків, опитувань і даних опитувань. Пізніше ви зможете використовувати будь-який інструмент аналізу даних штучного інтелекту, щоб отримати практичні висновки з таких необроблених даних.

Як HR-чат-бот допомагає взаємодіяти між HR-працівниками?

Якщо у вашій компанії є віддалені, гібридні та локальні співробітники, то втримати всіх залучених є складним завданням. Віддаленим, прямим і гібридним співробітникам може бути дуже важко зв’язатися з відділом кадрів, щоб вирішити проблеми, пов’язані з персоналом, або отримати відповіді.

Знову ж таки, коли кількість співробітників на місці значно зростає, наявна робоча сила відділу кадрів може не впоратися з усіма вхідними запитами. Ось навчений штучним інтелектом HR-чат-бот.

Він може підключатися до ваших бізнес-додатків, системи HRMS, інструментів найму та інших баз даних. Потім він з’явиться як розмовний чат-бот штучного інтелекту в корпоративних мережах, на веб-сайтах, у мобільних додатках або інструментах продуктивності.

Співробітники можуть задавати запитання чат-боту штучного інтелекту природною мовою та швидко отримувати відповіді, не турбуючись про справжнього відділу кадрів. Якщо проблема складна і потребує справжнього втручання кадрового працівника, він може створити запит і передати його на наступний рівень.

По суті, HR-чат-боти створені для того, щоб зменшити навантаження на вашу команду відділу кадрів, щоб кадри могли виконувати складніші та стратегічні обов’язки, ніж відповідати на повторні запити щодо зарплати, пільг тощо.

Знайдіть нижче інші помітні переваги використання чат-бота AI HR:

 • HR-чат-боти впроваджують роботизовану автоматизацію процесів у виснажливих HR-процесах
 • Зменште потребу в кадрах, коли кількість співробітників зростає
 • Швидко поширюйте інформацію про кадрову політику, нарахування заробітної плати, пільги, просування по службі тощо
 • Оформлення пільг, відпусток, заробітної плати тощо стає швидшим та доступнішим
 • Відділ кадрів може набирати та адаптувати персонал швидше
 • Ви можете зробити службу кадрової підтримки доступною 24 години на 7 протягом 365 днів
 • Дайте неупереджені, вишукані та персоналізовані відповіді на запити співробітників щодо процесів управління персоналом
  9 найкращих програм Motion Graphic для кожного

Читайте також: Залучайте більше на цільові сторінки за допомогою чат-бота

#1. Переваги зарахування

Розмовні чат-боти зі штучним інтелектом можуть допомогти співробітникам зрозуміти та зареєструватися в пільгах компанії, таких як медичне страхування, пенсійні плани тощо.

#2. Онбординг співробітників

Такі інструменти допоможуть вашим новим працівникам пройти весь процес адаптації. Інструмент надає їм необхідну інформацію та документи. Він також відповідає на їхні запитання, пов’язані з процесом.

#3. Навчання та розвиток

Чат-боти можуть рекомендувати навчальні програми та навчальні ресурси на основі ролей і кар’єрних цілей співробітників.

#4. Вирішення конфліктів

HR-чат-боти також можуть запропонувати вказівки та ресурси, які допоможуть співробітникам вирішити конфлікти на робочому місці.

#5. Комплаєнс і етика

Ці розмовні інструменти штучного інтелекту можуть навчити співробітників політикам компанії та етичним принципам.

#6. Підтримка просування по службі

Розумні чат-боти зі штучним інтелектом для відділу кадрів можуть допомогти співробітникам досліджувати можливості кар’єрного зростання в організації.

#7. Виїзні інтерв’ю

ШІ HR-чату можуть проводити співбесіди та збирати відгуки від співробітників, які звільняються, щоб покращити утримання та виявити потенційні проблеми.

#8. Опитування та відгуки співробітників

HR-чат-боти можуть проводити опитування для збору відгуків від співробітників про різні аспекти їх досвіду роботи.

#9. Управління відпустками

Чат-боти також можуть полегшити процес запиту та затвердження відпустки, забезпечуючи дотримання політики компанії.

#10. Управління продуктивністю

ШІ генеративного чату зі спеціалістами з управління персоналом може допомогти у встановленні цілей ефективності, проведенні оцінювання та наданні зворотного зв’язку працівникам.

Наразі ви дізналися, чому варто використовувати HR-чат-бот на основі штучного інтелекту для керування кадровими процесами організації чи кадрового аутсорсингового агентства.

А тепер знайдіть нижче популярні інструменти, які створюють галас на ринку, надійно вирішуючи питання HR та автоматизації для будь-якої галузі:

Парадокс А.І

Якщо ви рекрутер, який ненавидить годинами виконувати повсякденні, повторювані завдання, ви повинні почати використовувати Paradox AI. Це розмовне програмне забезпечення для набору персоналу автоматизує процес спілкування з кандидатами та допомагає швидше найняти потрібних людей.

Він пропонує широкі можливості для налаштування чат-бота відповідно до потреб вашого бізнесу. Ви також можете використовувати це для автоматизації розкладу співбесід. Функція візуальної оцінки полегшує вам прийняття рішень. Це рішення підтримує понад 30 мов, тому ви можете використовувати його для найму співробітників з усього світу.

Чат-бот Paradox AI може легко знайти найбільш підходящу роботу для кандидата, використовуючи його місцезнаходження, перехресне зіставлення резюме та контекст розмови. Крім того, він пропонує особистий досвід користувачам на основі їхніх запитів і відповідей.

По-людськи

По-людськи це правильний розмовний чат-бот зі штучним інтелектом для організацій, які хочуть найняти й утримати велику кількість співробітників. Він пропонує комбінацію автоматизованих взаємодій у чаті та віртуальної аналітики інтерв’ю AI. Це модернізує вашу взаємодію з кандидатами, роблячи процес ефективним.

Цей HR-чат-бот використовує різні канали взаємодії, як-от чат, SMS, соціальні мережі та QR-коди, і може бути інтегрований із наявними ATS та CRM для оптимізації взаємодії з кандидатами. Він може поставити правильний набір запитань заявникам, щоб перевірити їх без будь-яких упереджень.

  Чи є у Xbox Mario Kart?

Humanly також може запропонувати поставити кандидатам правильне культурне запитання. Це також допомагає виміряти потенційну життєву цінність кандидата за допомогою прогнозного навчання. Автоматизація планування та перевірки, віртуальний помічник співбесіди та перевірка рекомендацій – це інші функції цього рішення.

Landbot

Якщо ви хочете отримати HR Chatbot з людським дотиком, вибирайте Landbot. Це рішення не тільки покращить процес залучення талантів у вашу компанію, але й запропонує аплікантам чудовий досвід адаптації.

На цій платформі навіть нетехнічні спеціалісти можуть легко створювати та розгортати власних чат-ботів за допомогою конструктора чат-ботів без коду. Ви також можете використовувати змінні для збору, зберігання, отримання та впорядкування даних у режимі реального часу. Таким чином, ви можете переконатися, що бот пропонує об’єктивні, резервні дані та персоналізовані відповіді на запити для сприяння прозорості.

Landbot дозволяє організаціям підключати свої HR-чат-боти до наявних інструментів для оптимізації робочого процесу та вдосконалення внутрішніх процесів. Його розумна інтеграція підтримує Slack, Mailchimp, Airtable, Calendly, Dragonflow, Zapier і Google Analytics.

Фія

Фія — це HR-чат-бот на основі штучного інтелекту, який дозволяє запропонувати своїм співробітникам оновлений досвід. Цей інтелектуальний помічник може допомогти компаніям у підготовці до посадки, поширених запитаннях, адаптації, залученні та службі підтримки кадрів.

Він пропонує співробітникам цілодобову допомогу в режимі реального часу та генерує квитки відділу кадрів, які автоматично призначаються потрібній особі чи відділу. Ви навіть можете завантажити дані про політику вашої компанії та пов’язану з ними відповідність на Phia. Він навіть може генерувати контекстні відповіді з довгих документів, щоб відповідати на запити.

З Phia взаємодія співробітників буде інтерактивною та веселою – завдяки кампаніям ідей, опитуванням, визнанням, завданням і пропозиціям, створеним нею. Він також підтримує інтеграцію в різні канали зв’язку, такі як Slack і MS Teams. Його розмовний інтерфейс також ідеально підходить для перевірки календарів свят, балансу відпусток тощо.

Rezolve.ai

Rezolve.ai це інноваційне рішення, яке може розширити можливості вашого відділу кадрів. Його функції автоматизації та самообслуговування підвищують ефективність вашої команди відділу кадрів, зберігаючи при цьому зацікавленість і продуктивність ваших співробітників. Віртуального помічника цього рішення на основі штучного інтелекту можна інтегрувати в Microsoft Teams і Slack.

Він може відповідати на загальні запитання та створювати робочі процеси для відділу кадрів. Rezolve.ai також автоматизує адаптацію, призначає навчання та відповідає на запитання нових учасників. Це також залучає співробітників до опитувань, тестів і вікторин.

DRUID Розмовний ШІ

DRUID Розмовний ШІ Віртуальний помічник безперебійно обслуговує численні кадрові ролі. Ви можете інтегрувати його з веб-сайтом вашої компанії, внутрішньою мережею та мобільним додатком для обробки завдань HR. Завдання, які він може виконувати, варіюються від відповідей на поширені запитання щодо кадрів, публікації про найм персоналу, адаптації нових співробітників, проведення співбесід щодо утримання співробітників і звільнення співробітників.

Якщо вам потрібно розгорнути розмовний AI для допомоги внутрішнім співробітникам або зовнішнім підрядникам, бібліотека рішень DRUID може допомогти вам у цьому. Він містить понад 500 навичок HR на базі ШІ. Навички змішуються та поєднуються в простих у розгортанні шаблонах.

Його розмовний інструмент ШІ базується на стандартних галузевих технологіях ШІ, таких як NLP і NLU. Чат-бот забезпечує точність понад 99% відповідей на запитання співробітників. Він може досягти цього завдяки інтеграції з базами даних і системами вашої компанії.

  15 потужних підказок, щоб покращити ваш досвід ChatGPT

Ліна А.І

Визнано Gartner, Ліна А.І є надійним постачальником рішень, пов’язаних із віртуальними помічниками відділу кадрів, програмним забезпеченням для підбору персоналу та системами адаптації нових працівників. Крім того, Leena AI є надійним постачальником технічних оркестрів для досвіду співробітників, голосу співробітника та інтегрованого управління кадровими службами.

Він поставляється з комплексним рішенням для управління персоналом, яке може виконувати будь-яке завдання від найму працівника до виходу на пенсію. Чат-бот HR відомий як Leena AI WorkLM. Чотири основні модулі цього чат-бота AI:

 • Надання кадрових послуг
 • Загальноорганізаційні або персоналізовані оголошення
 • Залучення співробітників
 • Управління знаннями організації

WorkLM поставляється з попередньою підготовкою зі стандартною інформацією про кадровий процес. Ви можете легко інтегруватися з внутрішньою мережею, веб-сайтами, WhatsApp, мобільним додатком, каналами Slack тощо. Крім того, Leena AI WorkLM може підтримувати понад 100 мов.

CoRover AI

CoRover AI може стати чат-ботом для вас і ваших співробітників, щоб отримати відповіді на всілякі питання щодо підтримки кадрів, оскільки цей інструмент базується на найсучасніших рішеннях штучного інтелекту та машинного навчання, щоб запропонувати автоматизацію підтримки кадрів для залучення працівників і управління досвідом.

Чат-бот HR може приймати текст, голос і відео з кількох засобів масової інформації, таких як WhatsApp, Facebook, Google Business Messages тощо. Його VIdeoBot працює на основі інтегрованого цифрового близнюка.

Різноманітна та багатоканальна інтеграція є однією з його найкращих функцій. Він може синхронізувати дані з більшості бізнес-систем CRM, ERP, програмного забезпечення баз даних, облікових записів соціальних мереж, електронної пошти тощо. Крім того, він також дозволяє інтегрувати в нього системи за допомогою викликів API.

ONLIM

ONLIM дає змогу максимально використати розмовний штучний інтелект, щоб запропонувати футуристичний досвід управління персоналом у процесах найму, адаптації та адміністрування співробітників. Цей HR-чат-бот також корисний для всіх видів внутрішнього та зовнішнього спілкування з вашими співробітниками та кандидатами на роботу.

Коли ваша компанія почне використовувати це рішення, ваша команда відділу кадрів звільниться від щоденних повсякденних завдань. Оскільки вони можуть більше зосередитися на складних завданнях і розмовах, ефективність ваших бізнес-процесів покращується.

ONLIM надає точні, персоналізовані та миттєві відповіді вашим заявникам цілодобово та без вихідних, інформуючи їх про статус їхньої заявки. Це сприяє швидкому впровадженню, що призводить до вищого рівня задоволеності серед заявників. Крім того, компанії можуть підключати це рішення до джерел даних, таких як бази даних знань, щоб відповідати на складні запитання.

Заключні слова

Включення та регулярне впровадження HR-чат-ботів на робочому місці має доведені переваги. Ці розмовні інструменти AI пропонують персоналізовану підтримку за доступною ціною. Співробітники, які працюють віддалено, на місці та гібридно працюють, тепер можуть швидко отримувати допомогу з питань управління персоналом онлайн.

Спробуйте вищезазначені HR-чат-боти зараз і виберіть той, який відповідає потребам і бюджету вашої компанії.

Далі ознайомтеся зі спеціальними конструкторами чат-ботів на базі ChatGPT для вашого веб-сайту.