9 найкращих API збагачення компанії, доступних у 2022 році

Інтерфейси API для збагачення компанії чудово підходять для збору глибоких і точних даних і використання їх для покращення бізнес-стратегії, кращого розуміння клієнтів, надання індивідуальних пропозицій і досягнення більшого успіху в бізнесі.

Збагачення даних є корисною частиною стека продажів, яка допомагає збільшити обсяг продажів.

Це допомагає вам приймати кращі рішення та збирати потенційних клієнтів, щоб ви могли ефективно персоналізувати охоплення та підвищити свої шанси на укладення нових угод і початок нових розмов.

Таким чином, бренди можуть краще розуміти спосіб життя клієнтів, використовуючи дані зі сторонніх баз даних. А маркетологи можуть налаштовувати спосіб взаємодії з клієнтами, створювати плідні записи про клієнтів і використовувати методи для підвищення конверсій і залучення.

Давайте розберемося, що таке збагачення компанії та як воно може допомогти вашому бізнесу.

Що таке API збагачення компанії?

Перш ніж пояснити все, дозвольте мені познайомити вас із тим, що тут означає «збагачення». Збагаченням називають процес підвищення вартості або якості чогось.

Коли ми використовуємо термін «збагачення компанії», це не що інше, як підвищення якості бізнесу шляхом посилення його залученості та конверсії шляхом додавання додаткової інформації від третьої сторони.

Отже, API збагачення компанії збиратиме дані з бази даних із захищеним з’єднанням після виклику API. Ви можете збагатити свою базу даних, додатки та системи цими даними та оновити мільйони записів за допомогою настроюваних точок даних, таких як технологічні дані, дані керівництва команди, дані соціальних мереж, фірмова інформація та багато іншого.

Чому API збагачення компанії важливий?

Дані є найважливішим активом сучасного бізнесу. Наявність цінних і точних даних може зміцнити ваш бізнес у різних аспектах, наприклад:

 • Покращте взаємодію з клієнтами, допомагаючи зрозуміти їхні потреби
 • Глибша інформація дає змогу вашим співробітникам впевнено відповідати на запитання

Таким чином, ви можете розвиватися більше в будь-якій країні, штаті чи регіоні, за яким ви хочете, розуміючи поведінку клієнтів з часом. Використовуючи пристойний API для збагачення компанії, компанії можуть збирати дані та використовувати їх для адаптації своїх продуктів і послуг відповідно до потреб клієнтів. Розберемося в цьому докладніше.

Покращує точність даних

API збагачення компанії відіграє важливу роль у зборі точних даних із різних джерел. Якщо компанія вносить зміни у свої дані, API негайно оновлює її базу даних. Використовуючи цей API, ви можете усунути важку ручну роботу зі збору даних із різних джерел і заощадити час.

Просто зробіть виклик API, використовуючи свій особистий ключ API, і швидко отримайте відповідь у форматі JSON. Ці точні та цінні дані допоможуть вам створити кращий профіль компанії.

Цільові клієнти

Коли дані є актуальними та точними, компанії можуть легко налаштувати свої маркетингові кампанії. API збагачення компанії дозволяють сегментувати інформацію на основі користувачів.

Ви можете збирати дані про поведінку клієнтів з інших регіонів і налаштовувати свої послуги відповідно до їхніх потреб. Націлювання на ваших потенційних клієнтів допоможе вам швидко розвиватися за рахунок більшого залучення та конверсій.

Покращує досвід клієнтів

Якщо у вас є достатньо даних про цільовий ринок, ви можете налаштувати рекламу відповідно до очікувань клієнта. Від обміну повідомленнями до електронних листів і реклами персоналізація запропонує кращий досвід користувачів і підвищить залучення клієнтів. Ви також можете надавати кращі продукти та послуги своїм клієнтам і залучати їх більше.

Варіанти використання API збагачення компанії

API для збагачення компаній має багато застосувань у компаніях, особливо в маркетингових фірмах B2B або B2C, таких як аналіз веб-сторінок, аналіз конкурентів, бізнес-дослідження тощо. Давайте подивимося, як ви можете використовувати API для збагачення компанії.

 • Виявлення ідеальних клієнтів
 • Сегментація та структурування маркетингових даних
 • Поширення даних у різні інструменти
 • Персоналізація
 • Створення системи підрахунку лідерів
 • Скорочення форм Leadgeneration
 • Видалення полів форми після визначення полів, які відштовхують людей
 • Моніторинг бізнес-сигналів
 • Відродження втрачених потенційних клієнтів

Тепер ви маєте чітке уявлення про API збагачення компанії та те, як вони справді допомагають багатьом підприємствам розвиватися. Давайте почнемо з рішень API та дізнаємось про функції та переваги цих інструментів.

Абстрактний API

Збагатіть будь-яку електронну пошту чи домен точними даними про компанію, включно з місцезнаходженням, галуззю та кількістю персоналу за допомогою Abstract’s API збагачення компанії. Він забезпечує надшвидкий REST API, тож ви отримаєте негайну відповідь без особливих зусиль.

  Оновіть WinRAR зараз, щоб захистити свій ПК від атак

Abstract API складається з кількох бібліотек, навчальних посібників і чудової документації, щоб ви почали миттєво. Понад 10 000 розробників довіряють Abstract, оскільки його API створено для використання з блискавичною швидкістю та масштабом. Таким чином, ви отримаєте вигідні фундаментальні функції для збагачення вашої компанії.

Отримайте відмінну підтримку та надійну безвідмовну роботу, які допоможуть вам швидко налагодити роботу, вирішити всі проблеми та підтримувати роботу. Незалежно від того, що ви створюєте і де ви знаходитесь, Abstract API працює всюди. Це дозволяє вам покращити ваші процеси адаптації, продажів та інші процеси.

API для збагачення компаній у Abstract працює з кількома джерелами, щоб запропонувати точне та глибоке розуміння компаній, як-от кількість працівників, розташування офісів, галузь тощо. Для нетехнічних користувачів Abstract API завантажує дані через CSV, який можна використовувати для розуміння якості даних.

Він охоплює різні компанії в 175+ країнах, щоб надати докладні дані, щоб ви завжди могли вигравати та розширювати свій поточний бізнес. API для збагачення компанії фіксує зміни, що відбуваються, і показує правильні дані кожного разу, коли ви робите виклик API. Таким чином ви можете бути на вершині своїх конкурентів і клієнтів, маючи надійні дані.

Безкоштовно захищайте свої надіслані й оброблені дані за допомогою 256-бітного шифрування SSL (HTTPS) і отримайте 100 запитів. Його ціна починається від 9 доларів США на місяць, якщо ви хочете використовувати його в комерційних цілях, і включає 50 запитів на секунду.

Лабораторії даних людей

Отримайте миттєвий доступ до записів із Лабораторії даних людей‘ набір даних компанії та використовуйте дані, необхідні для збагачення вашої компанії. Ви знайдете цінні та точні дані, використовуючи наявну у вас інформацію.

Досягніть більшого успіху у своєму бізнесі та розвивайтеся в багатьох країнах за допомогою докладних даних. Ви можете генерувати інформацію на вимогу за допомогою налаштувань і націлених потенційних клієнтів, щоб зосередитися на вихідних кампаніях. Відкрийте для себе дані та таланти, які важко знайти, навіть для найважливіших нішевих ролей.

Інвестиційні дослідження є вкрай необхідним кроком у розвитку кожного бізнесу. Виявлення корисної інформації та пошук нових можливостей за допомогою API допоможе вам оптимізувати провідні в галузі дані та роботу.

API People Data Labs допомагає покращити ваші можливості прийняття стратегічних рішень за допомогою конкурентної розвідки. Це допоможе вам зрозуміти розмір ринку та ринкову модель для націлювання на профілі клієнтів, дозволяючи керувати демографічними групами.

API розширення компанії створено розробниками для розробників, що дозволяє використовувати будь-які точки даних для пошуку, як-от веб-сайт, ім’я, соціальний профіль, тикер, місцезнаходження тощо. Він знаходить для вас найкращий результат із набору даних на основі вхідних даних.

Якщо ви не вмієте кодувати, ви можете використовувати інтеграцію, щоб підключити дані до робочих процесів, щоб швидко виконати роботу. Це вдалий час для вибору рішення. Почніть користуватися API безкоштовно за допомогою безкоштовного ключа API.

Clearbit

Відчуйте найкраще використання Clearbit API, який розробляє, доповнює та виправляє записи, щоб надати вам збагачення в реальному часі для вашої компанії. Отримайте потрібний контекст для кожного контакту, облікового запису та потенційного клієнта, щоб перетворити найкращі можливості за допомогою ідеальних дій.

Дозвольте вашій команді мати повні дані за допомогою Clearbit Enrichment API прямо під рукою. Потужність точного маршрутизації та підрахунку потенційних клієнтів, звітів і різноманітної сегментації клієнтів. Отримайте понад 100 атрибутів B2B із понад 250 джерел даних і багатьох точок даних.

У той момент, коли будь-яка компанія змінює свої дані, Clearbit негайно й автоматично оновлює записи, щоб ви не отримували неправильні дані. Він постійно вдосконалюється завдяки висококваліфікованим спеціалістам із забезпечення якості та машинному навчанню. Тепер отримати дані про місцезнаходження, дохід, контактну інформацію, кількість співробітників тощо з Clearbit легко та без зусиль.

Припиніть витрачати час на збір даних вручну, координацію своїх ринкових команд і прийняття стандартних рішень. Clearbit побудовано на основі сучасних веб-перехоплювачів і потужних API, які дозволяють інтегрувати ваші поточні інструменти, щоб надавати потрібні дані в потрібний момент часу.

  Як купити віртуальну землю в Метавсесвіті?

Покращуйте свої робочі процеси, аналізуйте та виходьте на ринок протягом життєвого циклу клієнта для розумнішого зростання. Ви можете перетворити своїх кваліфікованих відвідувачів веб-сайту й ніколи не втрачати цінного потенційного клієнта відтепер. Clearbit дозволяє створити точне націлювання, щоб збільшити кількість конверсій і залучень.

Ціноутворення повністю залежить від місячного веб-трафіку, розміру бази даних, зростання та загальних витрат на рекламу. Ви отримаєте гнучку модель ціноутворення, тому замовте демо-версію сьогодні та почніть використовувати її з наступного моменту.

Луша

Збагатіть свою компанію ЛушаAPI для збагачення, який полегшує вам підключення до будь-якої системи, програми чи бази даних із контактною інформацією та інформацією про компанію. Розпочати роботу з Lusha легко, оскільки потрібно виконати лише три кроки:

 • Вам потрібно зв’язатися з відділом продажів Lusha та дозволити експертам негайно допомогти вам почати роботу
 • Виберіть, що ви хочете збагатити, будь то API компанії Lusha, API особи чи обидва.
 • Дозвольте своїм розробникам налаштувати API, щоб ви отримували регулярно оновлювані та чисті дані.

Збирайте точні контактні дані, зокрема адреси електронної пошти, прямі номери тощо, щоб збагатити свою компанію. Оновіть систему вашої компанії за допомогою розширеного профілю компанії, який містить такі деталі, як галузь, веб-сайт, технічна графіка, розмір компанії та назва.

Почніть запитувати з величезного набору даних і збагачуйте профіль своєї компанії й отримуйте дані на основі домену, електронної пошти чи назви компанії. Усі запити надсилаються через SSL, що означає, що ваші вхідні та вихідні дані захищені.

Миттєво підключайтеся до потенційних клієнтів безкоштовно за допомогою 5 кредитів на місяць. Спробуйте професійний план Lusha від 276 доларів США за користувача на рік.

Experian

Оскільки дані є найважливішим і найціннішим активом, вам потрібен відповідний API, який миттєво надає вам точні та стандартизовані дані, щоб ви могли збагатити свою компанію. ExperianAPI збагачення даних покращує необроблені дані, щоб надати вам додаткові можливості для кожної взаємодії.

Experian перевіряє кожну деталь, включаючи ім’я, номер телефону, адресу електронної пошти та адресу, щоб гарантувати, що ви щоразу отримуватимете правильну інформацію. Створюйте персоналізовані повідомлення та залучайте свою аудиторію за допомогою повного та точного профілю клієнта.

Збагатіть контактні дані сторонньою інформацією, такою як демографічні дані, дані про поведінку та життєві події. Понад 69% компаній у всьому світі отримують прибуток від інвестицій завдяки якості даних.

Завжди забезпечуйте релевантні, персоналізовані та контекстні повідомлення та покращуйте маркетингову віддачу. Ви можете покращити конверсію свого веб-сайту, оптимізувавши відстеження потенційних клієнтів. Це допоможе вам створити потужні профілі для пошукових зусиль і оптимізованого залучення.

API Experian — це ефективна та легка веб-служба, і ви отримаєте послугу з максимальною ефективністю та захистом. Вам потрібно налаштувати його з меншим форматуванням і налаштувати правила вашої компанії, щоб створити надійний і зрозумілий профіль.

ZoomInfo

Отримайте повне уявлення про свій ринок у режимі реального часу, у робочих процесах і системах, щоб спонукати вашу компанію розвиватися швидше, ніж раніше. ZoomInfo дозволяє збирати ефективні та точні дані за допомогою API та приймати розумніші рішення.

Отримайте дані про збагачення своєї компанії, отримавши доступ до багатьох джерел постачальників для кращої якості даних. Ви можете налаштувати доступні дані для підтримки бізнес-програм. За допомогою ZoomInfo Company Enrichment API ви можете підтримувати точність і актуальність автоматизації маркетингу та CRM.

Отримайте цінну інформацію про стан бази даних за допомогою вбудованих звітів і показників. Zoominfo підтримує всі ніші та великі дані з понад 60 джерел за допомогою заснованого на правилах і гнучкого рецепту збагачення компанії.

Ви отримаєте інтуїтивно зрозумілий інтерфейс без коду, щоб підготувати дані до справжньої дії за допомогою дедуплікації, сегментації, нормалізації, стандартизації, зіставлення потенційних клієнтів з обліковими записами, трансформацій тощо за допомогою оркестровки даних на основі правил.

Готові володіти ринком? Скористайтеся безкоштовною пробною версією зараз і відчуйте її зручність для свого бізнесу. Укажіть свій ідентифікатор електронної пошти та отримайте ідеальну цінову пропозицію відповідно до ваших потреб.

Companda

CompandaAPI розширення компанії — це розумний фільтр потенційних клієнтів, який дозволяє створити точний і простий профіль потенційних клієнтів, оцінити їх і сегментувати на основі домену. Обробка даних відбувається відповідно до вимог; і, отже, безпечно використовувати.

  Збільште продажі за допомогою розумних маркетингових стратегій FOMO

Enrich від Companda визначає найкращих потенційних клієнтів і допомагає вам уникнути здогадок під час переходів. Створіть кращий досвід, дозволивши Companda скоротити форми до одного поля або попередньо заповнити дані.

Спрямовуйте своїх нових потенційних клієнтів до найбільш кваліфікованого репозиторію продажів. Додайте дані до наявних і нових записів у сторонніх рішеннях, таких як DMP або CRM. Як тільки ваші потенційні клієнти підключаться, сегментуйте та оцінюйте їх на основі технологій, доходу, галузі та інших даних.

Покращуйте свою маркетингову ефективність, залучайте потенційних клієнтів і персоналізуйте взаємодію з клієнтами за допомогою Companda Company Enrichment API і залишайтеся на висоті своїх конкурентів. Заповніть форму та подивіться, що Companda може зробити для вас.

Клазіфікувати

Отримайте найточніший API класифікації вмісту для збагачення вашої компанії Клазіфікувати. Від логотипів веб-сайтів і категоризації до даних компанії ви отримаєте набагато більше з універсальним джерелом даних.

API Klazify пропонує лише точні результати разом із 385 категоріями тем. Він базується на стандарті IAB V2, який можна використовувати для персоналізації 1-1, онлайн-фільтрації, маркетингової сегментації тощо. За допомогою одного виклику API ви знайдете актуальний логотип компанії, URL-адресу та IP-адресу.

Ви отримаєте результати в режимі реального часу навіть для найнезрозуміліших і найновіших брендів за допомогою лише одного виклику API. Klazify пропонує структури категорій верхнього рівня, з яких ви можете вибрати. Незалежно від того, чи потрібна вам проста структура категорій чи глибока категоризація за таксономією IAB, Klazify допоможе вам.

API розширення компанії використовує механізм машинного навчання, який дуже корисний для сканування мета-тегів і вмісту веб-сайту. API Klazify витягує текст, щоб призначити три категорії та класифікувати сайт за допомогою обробки природної мови.

Пройдіть тест-драйв API категоризації веб-сайтів Klazify, щоб збагатити свою компанію корисними даними. Просто надішліть IP-адресу або URL-адресу веб-сайту й отримайте миттєву відповідь JSON із потрібними даними. Робіть 100 викликів API щомісяця безкоштовно.

Для великих компаній він включає 10 000 викликів API на місяць за 89 доларів США на місяць. Отримайте ключ API зараз і почніть збирати необхідні дані.

ProspectWith API

Скористайтеся перевагою ProspectWith API і створіть власну машину продажів для вашої зростаючої команди. Шукайте серед 15 мільйонів компаній у певних галузях на основі технології та розташування.

Використовуючи понад 50 точок даних, ви можете отримати профіль із корисними та точними даними про компанію. Крім того, отримайте шаблони електронної пошти, якими користуються понад 400 мільйонів компаній у всьому світі, і зберіть усі списки компаній, потенційних клієнтів та їхні дані.

ProspectWith API побудовано на основі REST, який має передбачувану ресурсно-орієнтовану URL-адресу, яка приймає лише тіла запиту, закодовані у формі. Цей API повертає відповіді, закодовані в JSON, і використовує стандартні коди HTTP, дієслова та автентифікацію.

Ви отримаєте маркер API, який надає багато привілеїв. Виклики через звичайні запити HTTP та API без належної автентифікації можуть бути невдалими, але ProspectWith API надає вам точну оновлену інформацію в потрібний час. Це допомагає створити потужний пошуковий запит, поєднуючи умови ProspectWITH.

Знайдіть інформацію про компанію за її назвою, URL-адресою, IP-адресою, місцем розташування тощо та керуйте своїми потенційними клієнтами та компаніями за допомогою списків, які ви отримуєте з API. Отримавши інформацію про місцезнаходження компанії, ви можете розширити свій бізнес.

Отримайте ProspectWith API безкоштовно або виберіть план від 95 доларів США на місяць, щоб отримувати 100 000 компаній, 10 000 потенційних клієнтів і 25 000 кредитів API щомісяця. Якщо ви будете виставляти рахунок щорічно, ви отримаєте додаткові два місяці безкоштовно.

Висновок

Збагачення компанії цінними та точними даними є частиною процесу продажу продукції. Чим точнішою інформацією ви володієте, тим ефективніше ви зможете сегментувати список і персоналізувати електронні листи та повідомлення. Це збільшує шанси на більше залучення та конверсії.

Використання корпоративного API для збагачення даних позбавить вас ручного процесу збагачення даних і надасть вам якісні дані та заощадить ваші зусилля. Це також допоможе вам зрозуміти своїх ідеальних клієнтів і здійснити виклик API, щоб отримати всі корисні дані та покращити робочий процес, заощадити час і зосередитися на конверсіях.