9 найкращих API для інтеграції трейдерів у фінансові продукти

Протягом останніх кількох років фінансова галузь стає свідком більшого впровадження технологій. Інноваційні технології, такі як фінансові API, є одними з них, які почали використовувати підприємства будь-якого розміру.

А чому б і ні!

Фінансові API можуть допомогти розробникам досить легко підключитися до своїх програм і платформ і прискорити час виходу на ринок. У свою чергу, вони також пропонують бездоганний досвід для ваших клієнтів, які очікують швидкого, оперативного та безпечного доступу до даних із ваших програм.

Це безпрограшна ситуація для всіх, якщо ви використовуєте ефективний фінансовий API для створення своїх цифрових продуктів.

Але що це таке, і які варіанти є на ринку?

Давайте знайдемо відповідь на всі ці запитання, і більше, щоб ви могли вибрати найкращі фінансові API для розробки якісних програм.

Що таке фінансові API?

Фінансові API – це програмне забезпечення, яке може взаємодіяти з фінансовими програмами для полегшення доступу до даних, обробки платежів і транзакцій. Фінансові платформи та інститути використовують ці API для покращення взаємодії з користувачем, спрощення інтеграції та забезпечення безперебійної співпраці між фінансовими партнерами.

Фінансовий API має на меті надати користувачам доступ до фінансової інформації в будь-який час за допомогою кількох клацань. Це також забезпечує безперебійний обмін даними між додатками для користувачів, ділових партнерів, сторонніх постачальників і співробітників. Фінансові API заповнюють прогалини між різними програмами та синхронізують дані в різних програмах. Вони можуть підключатися до застарілих фінансових програм і збирати з них дані, отримуючи вхідні запити. Потім вони обробляють запити, отримують доступ до запитаних даних і надсилають відповідь.

Навіщо використовувати фінансові API?

Використання API може допомогти трейдерам і компаніям підключати фінансові програми, отримувати доступ до даних і швидше створювати продукти. Є ще багато переваг. Ось деталі того, як вам можуть допомогти фінансові API.

швидкість

Фінансові API допомагають пришвидшити час розробки додатків, що є однією з головних причин, чому підприємства їх використовують. Ви можете швидко створювати, оптимізувати та швидше розгортати свої продукти за допомогою безпечного та відкритого API. Це ефективніше, ніж створення програми всередині компанії шляхом написання коду з нуля. Натомість ви можете використовувати API, щоб розпочати розробку продукту та швидко вийти на ринок раніше за конкурентів. Цей процес подання заявок може заощадити багато грошей, часу та зусиль.

Ефективне управління даними та безпека

Безпечний і постійний доступ до якісних даних із відповідними дозволами користувача – це не тільки круто, але й необхідно, коли мова йде про фінансові програми. Використовуючи безпечний фінансовий API, ви можете ввімкнути надійну безпеку, як-от доступ до рахунків і транзакцій на основі дозволів. Він пропонує захист на рівні банку та дозволяє вам ефективно керувати своїми даними для легкого звітування та дотримання нормативних вимог.

Чудове підключення та аналітика

Ви можете легко підключити фінансовий API до фінансових програм, облікових записів і даних про транзакції та виконувати необхідні фінансові завдання без проблем. Він пропонує кращу функціональність, цінність і бездоганний досвід для користувачів, щоб виконувати різноманітні завдання, такі як банківські цифрові операції, управління грошима, обробка платежів, перевірка рахунків тощо.

Крім того, ви можете легко інтегрувати аналітику даних у свою програму за допомогою API, щоб отримати глибше розуміння поведінки ваших клієнтів. Він може містити таку інформацію, як моделі витрат і тенденції за географічним розташуванням, магазинами, продавцями тощо. Це допоможе вам визначити потреби й очікування клієнтів і відповідно сформувати свої пропозиції.

Доступ до даних у реальному часі

Захоплення інтернет-магазинами та банківськими послугами швидко зростає серед користувачів, а також потреба в якісних та адаптивних програмах для задоволення цього попиту. Отже, було б корисно, якби ви створювали програми, які можуть чудово працювати будь-де та будь-коли на різних типах пристроїв.

Ви можете ввімкнути це за допомогою фінансового API під час створення програми. Це допоможе користувачам швидко отримувати доступ до даних у режимі реального часу, підключатися до своїх облікових записів, переглядати доступні баланси, завершувати транзакції, переглядати історію транзакцій тощо. Він також може запропонувати легку перевірку облікового запису для позик, відкриття рахунків, продажу або купівлі акцій, покупок в Інтернеті тощо.

  Що таке коди Google Meet?

Покращений досвід користувача

Сучасні клієнти просунуті; вони очікують легкого використання програми чи служби. Навряд чи є місце для клопоту, оскільки все стало більш оптимізованим і доступним завдяки прогресивним технологіям.

Використання фінансових API у ваших програмах дозволяє вам робити саме це. Замість того, щоб витрачати більше часу на написання кодів, використовуйте API і більше зосередьтеся на забезпеченні користувачів через інновації. Ви можете надати користувачам більш оперативний та персоналізований досвід, об’єднавши в програмі фінансові послуги, як-от продукти, банківські дані, дані онлайн-платежів тощо.

Цей корисний, зручний, безпечний і спрощений досвід користувача приверне їхню увагу та зацікавить їх вашою програмою.

Ви можете зрозуміти, наскільки фінансові API можуть бути корисними для вашого бізнесу, переглянувши переваги вище. Тому має сенс інтегрувати деякі з існуючих API для створення ваших фінансових продуктів. У нас є кілька чудових рекомендацій для вас, щоб ви могли вибрати найкращі фінансові API відповідно до своїх потреб.

Перевірте їх!

Фінансовий шар

Фінансовий шар це API для фінансових новин у реальному часі, який використовує корисне навантаження JSON для отримання динамічних фінансових даних. Завдяки єдиній інтеграції ви можете підключатися до більш ніж 100 фінансових ринків і отримувати багато даних про котирування акцій.

Вставте живі фінансові новини в будь-яку програму чи веб-сайт разом із стрічками статей. Ви також можете отримати доступ до фінансової звітності компанії, урядових економічних звітів, котирувань акцій тощо в структурованому форматі. Він також охоплює всю інформацію, від історичних даних до новин у реальному часі.

API новин підтримує будь-які серверні та клієнтські мови програмування, такі як Python, JQuery, Ruby, Go та PHP. Він оснащений більш ніж 100 попередньо написаними кодами, які допоможуть вам почати роботу за лічені хвилини.

Отримуйте 250 дзвінків на місяць, усі джерела новин, історію новин за 3 місяці, інформацію про відкладені новини та багато іншого абсолютно безкоштовно. Ви також можете вибрати платний план, щоб отримати до 1000 викликів API на місяць і 1-річну історію новин за 59,99 доларів США на місяць і 47,99 доларів США на місяць, якщо стягувати рахунок щорічно.

Marketstack

Marketstack це простий у використанні та безкоштовний інтерфейс REST API, який надає глобальні дані фондового ринку у форматі JSON. Ви можете отримувати дані в режимі реального часу для тикерів з точністю до хвилини та запитувати котирування або отримати історичні ринкові дані за 30+ років.

Легко інтегруйте API зі своїми фінансовими продуктами та використовуйте понад 170 000 світових біржових тикерів, які збираються з 70 світових бірж, включаючи NYSE, Nasdaq тощо.

Marketstack гарантує безвідмовну роботу майже на 100%, і ви отримуватимете ринкові дані в реальному часі, внутрішньоденні ринкові дані, понад 750 ринкових індексів та багато іншого. Він базується на масштабованій хмарній інфраструктурі та передовій технології, яка здатна обробляти будь-які запити від сотень запитів щомісяця до мільйонів на день.

Кожен байт і біт захищено галузевим стандартом 256-бітного шифрування HTTPS. Крім того, обширна документація допоможе вам налаштуватися на роботу за лічені хвилини за допомогою прикладів коду та інтерактивних демонстраційних запитів.

Отримайте його безкоштовно або платіть 9,99 доларів США щомісяця, щоб отримати 10 000 запитів на місяць, 70 обмінів, 10 років історії, ринкові індекси, шифрування HTTPS тощо.

Існує більше API даних фондового ринку, які ви можете дослідити.

Монетник

Швидко дізнавайтеся курси обміну криптовалют у реальному часі у форматі JSON за допомогою Coinlayer Rest API, що охоплює понад 385 монет і 25 бірж. API підтримується високодоступною та надійною хмарною інфраструктурою, щоб надавати ваші дані за мілісекунди.

Монетник гарантує, що ви отримаєте найвищий рівень точності, оскільки серія надійних постачальників обміну забезпечує криптовалютні курси. Він також шифрує всі відповіді та запити за допомогою 256-бітного шифрування HTTPS. Крім того, ви отримаєте історичні дані приблизно за 10 років і побачите, як з часом розвивалися криптовалюти.

  Список промо-кодів RBX Demon для Robux

Крім того, Coinlayer надасть послідовну інформацію, коли вам це потрібно. Розробники розробили API, зберігаючи послідовність, простоту використання та продуктивність, щоб забезпечити найкращу взаємодію з користувачем. Використовуйте його з відповіддю RESTful і запитом, а також інтерактивною та розширеною документацією.

Coinlayer пропонує час відповіді лише 20 мілісекунд. З посібником з інтеграції ви також отримаєте можливість дізнатися більше. Незалежно від того, чи є ви великою корпорацією, малим і середнім бізнесом чи фрілансером, Coinlayer API має все, щоб мати повні дані.

Отримайте Coinlayer безкоштовно зі 100 запитами щомісяця, щогодинними оновленнями та історичними даними. Крім того, ви можете спробувати платну версію, щоб отримати доступ лише за 9,99 доларів США на місяць із розширеними результатами, шифруванням SSL і кінцевою точкою перетворення.

CoinMarketCap

CoinMarketCap має професійний API, який пропонує вам новий набір гнучких, точних і надійних кінцевих точок даних ринку криптовалют. Це дозволяє перевірити торгівлю та запустити моделювання разом із стратегіями інвестування за допомогою даних криптовалюти.

Кожного разу, коли ви шукаєте дані бірж, ви отримаєте ідеальну картину зі зведеними даними з тисяч монет і сотень бірж. Ви також матимете повну видимість усіх даних про криптовалюту за період до 5 років. За допомогою API CoinMarketCap ви можете надавати своїм користувачам правильні дані на ринку.

Його оновлені та вдосконалені ринкові дані також допоможуть вам створювати нові медіа-пропозиції, інструменти управління портфелем, гаманці тощо. Отримайте детальну інформацію про минулі та поточні ціни, інформацію про обмін та обсяги, щоб приймати правильні рішення в потрібний час. За допомогою набору зібраних даних ви можете створювати якісні програми, які можуть підвищити інтерес користувачів і підвищити залучення.

CoinMarketCap поставляється з безкоштовним ключем API з обмеженими перевагами. Скористайтеся перевагами додаткових функцій за 29 доларів США на місяць за умови щорічної оплати.

Webhose

Отримуйте найновіші, повне висвітлення новин і каналів даних API новин за допомогою Webhose, найкраща альтернатива Google News API. Ви отримаєте уніфіковані, структуровані та зведені дані у форматах XML і JSON з понад 1 мільйона веб-сайтів.

Webhose News API надає прямий доступ до даних у реальному часі з різних сайтів новин. Він також пропонує вам фільтри з параметрами сутностей, настроїв, архівних даних і соціальних сигналів. Крім того, ви можете запускати запити про місця, організації та осіб і заряджати свою аналітику та дослідження історичними даними.

Удосконалюйте моделювання ризиків і прогнозну аналітику за допомогою попередніх даних і отримуйте уявлення про організації, осіб і компанії за допомогою фінансового аналізу. Ви також можете знайти плідні можливості на ринку завдяки цінам на продукцію конкурентів, онлайн-оглядам і новинам.

Створюйте кращі та цінні моделі штучного інтелекту за допомогою різних даних. Отримайте доступ до всіх історій, які ви збираєте, і отримайте повне уявлення про свій бренд, щоб контролювати його в режимі реального часу. Webhose також використовує такі джерела, як форуми, радіостанції, новинні статті та блоги, щоб надавати вам ідеальні дані.

Ви можете ознайомитися з іншими API глобальних новин тут.

Крипто API

Використовуйте найнадійніший SaaS, який дозволяє створювати додатки Crypto та Blockchain з більшою безпекою, легкістю та швидкістю, використовуючи Крипто API. Він пропонує багато продуктів, у тому числі гаманець як послугу, дані блокчейну, події блокчейну, автоматизацію блокчейну, інструменти блокчейну та ринкові дані, які допомагають на кожному етапі розвитку.

API підтримує багато токенів, бірж, стандартів, рівнів і блокчейнів. Він постійно моніторить ринок на наявність нових даних щоразу, щоб ви залишалися попереду конкурентів. Ви також отримаєте захист корпоративного рівня для шифрування всіх конфіденційних даних, пам’яті та REST.

Отримайте уніфіковані дані, які вам потрібно буде інтегрувати лише один раз для криптообміну та протоколів блокчейну, щоб заощадити величезні зусилля. API також використовує архітектуру мікросервісів, яка базується на хмарі та використовує Kubernetes для автоматичного масштабування.

Crypto API можуть обслуговувати 5000 запитів на секунду без будь-яких змін у часі відповіді. Ви також отримаєте доступ до SDK і бібліотек на обраних вами мовах програмування. Швидко генеруйте зразки коду разом із додатковими SDK і використовуйте всі продукти Crypto API безкоштовно з деякими обмеженнями, яких ви не знайдете в платних підписках.

  Як примусово оновити Chromecast

Polygon.io

Polygon.io це платформа даних фінансового ринку для форексу, криптовалюти, біржових API тощо. Він надає API історичних даних і даних про акції в реальному часі для американських акцій з американських фондових бірж і темних пулів.

Отримуйте покрокову інформацію про 1000 валютних пар від провідних банківських установ. Крім того, ви отримаєте історичні дані та криптодані в реальному часі від провідних криптобірж в одному API. Ви також знайдете угоди, котирування, інформацію про тикери, розподіл акцій, статус ринку та багато іншого в одній програмі.

Крім того, ви можете створити програму мовою програмування, яку ви бажаєте, без обмежень Java або C++. Замість того, щоб витрачати більше часу на інтеграцію, присвятіть його створенню програм із використанням технології та отриманню прикладів кодів для запуску в Nodejs, C#, Python тощо на Github.

Крім того, структуровані JSON RESTful API дозволяють надсилати запити за допомогою мови кодування. Він також підтримує наднизьку затримку API менше однієї мілісекунди. Polygon.io — це швидкий, надійний і точний API, який дозволяє створювати потужні візуалізації для будь-якої операційної системи чи платформи мовою, яку ви знаєте.

Безкоштовно отримуйте 5 викликів API за хвилину, історичні дані за 2 роки, зведені стовпчики, довідкові дані, корпоративні дії тощо. Отримайте більше функцій і переваг за 19 доларів США на місяць.

Alpha Vantage

Alpha Vantage надає фондові API в Excel, Google, таблиці JSON, канали даних форекс, канали даних криптовалюти, понад 50 технічних індикаторів і глобальне покриття. Він оснащений передовими технологіями, ретельними дослідженнями та непохитним доступом до фінансових даних.

Пройдіть тест-драйв бібліотеки API за допомогою документації щодо API Alpha Vantage. Коли будете готові, вимагайте безкоштовний ключ і досліджуйте більше. Він підтримує багато мов програмування, включаючи NodeJS, PHP, Python, C#/.NET тощо. Він охоплює історичні дані за понад 20 років, необхідні для ваших програм.

Ви можете використовувати кінцеву точку пошуку, щоб отримати таку інформацію, як ринкові дані та відповідні символи на основі вибраних вами ключових слів. Зареєструйтесь, щоб отримати безстроковий доступ і користуватися Alpha Vantage безкоштовно, надаючи точну інформацію про себе.

Економіка торгівлі

Завантажуйте багато рядків історичних даних, запитуйте економічні календарі в реальному часі та підписуйтесь на оновлення за допомогою API економіки торгівлі. Він надає історичні ціни та поточні котирування акцій, облігацій, товарів і валют. Використовуйте його, щоб отримати доступ до історичних даних і поточних цифр за 20 мільйонами показників для 196 країн.

Ви знайдете запатентовані прогнози для ринків та індикаторів і отримаєте переваги відкритого коду, де ви можете використовувати будь-які мови програмування, які вам зручні, включаючи R, NodeJS, Java, PHP, C#, Python тощо. Ви також можете отримувати дані національної статистики безпосередньо з офіційних джерел.

Крім того, ви отримаєте такі дані, як валюти (із 150 валют і 29000 обмінних курсів), акції, облігації, світовий банк, comrade, FRED та товари (наприклад, метали, худоба, промислові речі, енергетика та сільське господарство).

Отримайте Trading Economics API лише за 49 доларів США на тиждень або 199 доларів США щомісяця та скористайтеся тижневою пробною версією. Ви також можете скористатися знижками на квартальні та річні плани.

Висновок

Фінансові API зручні для розробників, щоб створювати швидші, адаптивні та безпечні програми. Це допоможе вам забезпечити чудову взаємодію з користувачем, забезпечить ефективне керування даними та запропонує багато інших переваг. Це корисно не лише для компаній, але й для ваших клієнтів. Тому виберіть фінансовий API із наведеного вище списку на основі ваших потреб і створіть чудові фінансові продукти.