9 найкращих інструментів для визначення запитань, які «люди також запитують» у Google

Categories:

Інструменти «Люди також запитують» допомагають знайти публічні запитання в пошуковій системі Google із різних баз даних і регіонів. І так, це допомагає вам із SEO!

У наш час пошукова система Google не просто дає рейтинг веб-сайтів. Він пропонує інтерактивний пошук за допомогою результатів «Люди також запитують».

З моменту запуску експерти з пошукової оптимізації (SEO) випробували різні способи використання функції «Люди також ставлять запитання» для рейтингу веб-сайтів.

Іноді Люди також запитують показує обмежені запитання або не відображається взагалі. Крім того, вам потрібні регіональні запитання, які відображатимуться лише з певних країн. Сюди приходять люди також запитують інструменти на ваш порятунок. Читайте далі, щоб дізнатись про найкращі до ваших послуг, не витрачаючи часу та енергії!

Що люди також запитують?

Люди також запитують – це інтерактивний результат пошуку у форматі запитання. Це стосується вашого початкового пошуку за ключовим словом, фразою чи реченням у пошуковій системі Google. Він популярний як блок PAA в індустрії SEO.

Google почав показувати вікно PAA у 2015 році. Відтоді «Люди також запитують» показуватиме кілька дуже релевантних запитань до вашого пошукового запиту. Іноді ви можете знайти справжнє запитання та відповідну відповідь у вікні PAA.

Говорячи про його структуру, блок PAA може містити від 3 до 4 запитань на початку. Але коли ви натискаєте на одне запитання, у вікні з’являться інші запитання, що стосуються теми. Усі запитання та відповіді відображатимуться у вигляді маленьких фрагментів.

Коли ви натискаєте на фрагмент запитання, вікно розгортається, щоб відобразити більше вмісту, посилання на веб-сайт, назву SEO та мета-опис.

Важливість людей також запитуйте

Люди також запитують користувачів

PAA box призначений насамперед для користувачів Google SERP. Google почав показувати ці фрагменти запитань, щоб допомогти користувачам знайти дуже релевантний і чіткий вміст відповідно до пошукового запиту.

Крім того, це допомагає тим користувачам, які не знають, як правильно скласти пошуковий запит Google, щоб отримати точні результати.

Алгоритм пошукової системи Google перевіряє мету пошуку та намагається зрозуміти правильний настрій пошуку. Потім він показує деякі запитання, які користувач вважатиме дуже винахідливими.

Наприклад, якщо ви шукаєте штучний інтелект, у вікні PAA з’явиться кілька запитань, серед яких перше – «Що таке штучний інтелект із прикладами?».

Тут пошукова програма Google розглядає узагальнене запитання як мету пошуку. Однак, якщо ви продовжуєте розширювати запитання, ви знайдете більше нішевого вмісту.

Не кажучи вже про те, що для тих користувачів, які не впевнені, що вони шукають, вікно PAA може скерувати їх до відповідного запитання та відповіді на нього.

Люди також запитують власників веб-сайтів

Власники веб-сайтів і маркетологи в основному використовують вікно PAA для отримання кліків і відвідувань веб-сторінок. Якщо ви зможете виконати достатню оптимізацію вмісту веб-сторінки, ваш веб-сайт може з’явитися у фрагментах «Люди також запитують», якщо не в топі результатів пошуку.

  Використовуйте рецепти для створення випадкових паролів, які вам не потрібно буде запам’ятовувати [Paid]

Ви також можете покладатися на запитання вікна PAA для нових ідей вмісту. Не кажучи вже про те, що додавання цих запитань у розділ поширених запитань вашого вмісту може підштовхнути ваш веб-сайт до фрагмента вікна PAA.

Як люди також просять про допомогу маркетологів?

Якщо ви маркетолог, то PAA box є могутнім маркетинговим інструментом. Це дає вам змогу знати, що цільова аудиторія запитує в Google. Коли ви знаєте ці запитання, ви зможете оптимізувати вміст свого веб-сайту, статті, вміст блогу тощо.

Такі оптимізації часто сприяють позиціонуванню вашого веб-сайту в пошуковій системі Google і в полі PAA. Крім того, ви отримуєте сотні ідей щодо контенту для своєї команди з виробництва контенту, не проводячи жодних мозкових штурмів. У більшості випадків такий вміст дуже важливий для підвищення рейтингу вашого веб-сайту, а не загальні ключові слова.

Крім того, якщо ви націлюєтеся на ключові слова з довгим хвостом у маркетингових цілях, то блоки PAA можуть допомогти. Ви можете скопіювати питання як є та створити авторитетний і стислий вміст навколо запитання.

Щойно ваш вміст буде розміщено в Інтернеті, є більша ймовірність того, що він може відобразитися вашій цільовій аудиторії, якщо він має більшу цінність, ніж ваші конкуренти.

Коли ваша веб-сторінка з’являється у фрагменті PAA, вона отримує більше кліків і переспрямувань. Отже, ваша маркетингова стратегія збільшує відвідуваність вашого сайту.

Причини стежити за людьми також запитуйте

Запитання з блоку PAA допоможуть вам скористатися наступними перевагами. Тому для оптимізації вмісту вам слід звернутися до фрагментів «Люди також запитують»:

 • Двічі позиціонуйтеся в пошуковій системі Google, один раз на першій сторінці, а другий – у вікні PAA.
 • Це допоможе вам створити стратегію контенту, якщо ви тільки починаєте як видавець контенту або маркетолог.
 • Блоки PAA також допоможуть вам визначити тенденцію пошуку ваших послуг або продуктів.
 • Отримайте доступ до ексклюзивних запитань користувачів, яких ви можете не знайти на жодному форумі чи в соціальних мережах.
 • Отримайте ідеї високоякісного контенту.
 • Отримайте величезний органічний трафік завдяки кращій видимості, оскільки поля PAA з’являються в перших трьох результатах пошуку.

Тепер, коли ви знаєте, що таке PAA box, знайдіть нижче кілька видатних платформ, щоб отримати довгі списки людей, які також ставлять запитання разом із розширеною фільтрацією:

Люди також запитують за фразою

Ви можете вивести створення контенту на новий рівень за допомогою «Люди також запитують за фразою». Це допоможе вам знайти питання, яке шукає ваша аудиторія. Таким чином, ви можете включити їхні відповіді у свій вміст, щоб створити корисну статтю.

Цей інструмент має зрозумілий і мінімальний інтерфейс, де ви можете ввести свою тему, щоб дізнатися про всі запитання, які «люди також ставлять», доступні в Інтернеті. Ви також можете розгорнути більшість запитань, щоб знайти пов’язані запити з цим конкретним питанням.

Щоб скористатися цією функцією, вам також не потрібно підписуватися на платні плани Frase. Незалежно від того, чи створюєте ви вміст за допомогою технології штучного інтелекту цього програмного забезпечення, чи пише його людина, ви завжди можете скористатися цією функцією.

Включіть у свою статтю те, що люди запитують про певну тему, і отримайте більше видимості та органічного трафіку.

Якщо ви вже використовуєте Semrush для SEO-проектів, вам не потрібно шукати високоякісних і привабливих людей, які також задають питання.

  Глибоке занурення в різні фази життєвого циклу DevOps

Просто перейдіть на інформаційну панель Semrush або екран «Проекти». На лівій бічній панелі ви повинні побачити інструмент підключення ключових слів. Натисніть на нього, введіть ключове слово, і ви отримаєте багато результатів. Перейдіть у розділ «Запитання», щоб миттєво отримати популярні запитання про програму PAA.

Інструмент пропонує такі функції для результатів запитань PAA:

 • Намір пошуку, як-от транзакційний, інформаційний, навігаційний тощо.
 • Відсоток складності ключового слова
 • Теги намірів
 • Лінія тренду за останні 12 місяців
 • Функції SERP

Цей безкоштовний інструмент PAA від SearchResponse.io тут, щоб допомогти авторам і маркетологам, надаючи запити PAA з бази даних із понад 150 мільйонів запитань. Усі ці запитання унікальні й створені завдяки технології машинного навчання Google.

На цій платформі ви можете знайти відповідні запитання щодо вашої основної теми, відсортовані за популярністю. Якщо ви думаєте, що це ще один інструмент для скребка PAA, ви помиляєтеся. Окрім надання запитів PAA, це також додає вимір популярності, щоб ви могли легко визначити пріоритети.

Оскільки PAA є динамічною функцією, на вашому комп’ютері можуть з’являтися різні запитання залежно від місця, часу та пристрою. Оскільки цей інструмент фіксує всі популярні PAA, ви ніколи не втрачаєте можливості згадати про це у своєму блозі. Ця особливість виділяє цей інструмент серед аналогів.

На SearchResponse.io користувачі можуть отримувати PAA-запити з темою, доменом і URL-адресою. Однак зауважте, що цей інструмент використовує для отримання запитань США.

Також запитав

Якщо ви хочете знати, які запитання виникають у людей щодо бренду, запиту чи ключового слова, AlsoAsked — це платформа, яка надасть вам дані PAA.

Його географічні та живі запитання можуть дати вам неперевершене розуміння мети пошуку. У результаті ви можете підібрати свою статтю таким чином, щоб вона була вищою в пошуковій системі.

Цей багатофункціональний інструмент дозволяє вводити ключове слово, вводячи або додаючи файл CSV, що містить кілька тем. Якщо ви шукаєте PAA мовами, відмінними від англійської, ви також можете вибрати одну з популярних мов за допомогою спадного меню.

Крім того, AlsoAsked дозволяє встановити розташування майже будь-якої країни світу та вибрати глибину пошуку між стандартною та глибокою.

Перш ніж вибрати будь-який план передплати для цього інструменту, ви можете перевірити його функціональність за допомогою 3 безкоштовних спроб на місяць. Іншими функціями цієї платформи є візуальне відображення зв’язків між темами та експорт даних у файли CSV.

Ви контент-менеджер чи маркетолог, якому щомісяця потрібно надавати авторам сотні ідей щодо контенту? Більше не хвилюйтеся, оскільки інструмент Nozzle PAA допоможе вам створити численні ідеї для статей, не проходячи через напружені мозкові штурми.

Використовуючи цей надійний інструмент, ви можете відповідно оптимізувати розділ «Люди також запитують» і стратегію SEO. Програмне забезпечення збирає PAA та включає їх у звіт, який можна переглянути в Google Data Studio.

Звіт також містить частоту цих запитань, тож ви можете вирішити, яке з них поставити першим у своєму вмісті.

Ключові словаPeopleUse

Хочете знати, що хочуть знати користувачі про вашу тему чи ключове слово на таких платформах, як Люди також запитують, Quora та Reddit? Використовуйте KeywordsPeopleUse, щоб отримати миттєве уявлення про онлайн-запити. Просто введіть свою тему, бренд або запит, щоб отримати всі запитання, які задають люди з певної мови та місця.

  8 найкращих підготовчих курсів до GRE для покращення результатів іспиту

Хоча ви можете вибрати будь-яку країну світу за допомогою цього інструменту, його підтримувані мови включають англійську, французьку, німецьку, італійську, російську, іспанську та португальську. Якщо ви зможете побудувати свій вміст навколо цих запитань, шанси того, що блог займе вищий рейтинг, зростають.

нейротекст

Якщо ви не знаєте, що відбувається на ринку, пов’язаному з вашою галуззю, PAA box є правильним місцем для початку дослідження. Завдяки нейронному тексту пошук оновлених і відповідних запитань «Люди також ставлять» стає простим.

Він не просто окреслює питання. Він обробляє інформацію, щоб ви могли використовувати її у своїй стратегії SEO. Наприклад, результати пошуку повідомлять вам про наміри та мотиви запитань PAA, які ви бачите.

Крім того, результат пошуку запитань PAA надходить у кластерному форматі. Інструмент групує релевантні запитання в одному вікні та показує кілька полів відповідно до доступності загальнодоступних запитань у пошуку Google.

Безкоштовний інструмент PAA Twaino дає змогу шукати релевантні запитання про PAA за допомогою трьох фільтрів. Перший фільтр – це ключове слово, яке отримує результати, тісно пов’язані з вашим брендом, продуктом або послугою.

Другий фільтр – мова. Ви можете вибрати з довгого списку мов. Коли ви виконуєте пошук, ви отримаєте Люди також задають запитання потрібною мовою.

По-третє, ви також можете вибрати, з якого регіону чи країни ви хочете отримати запитання PAA. Наприклад, якщо ви націлюєтеся на користувачів із США, виберіть Сполучені Штати як країну.

Результати пошуку відображаються як мережевий графік. Графік починається з найбільш актуального питання. Потім він розгалужується до нішевих запитань за тим самим ключовим словом.

База даних Umbrellum PAA

База даних Umbrellum PAA — це місце, де ви можете знайти запити, які шукає ваш цільовий ринок. Ця база даних складається з мільйонів питань PAA, які належать до низки галузей. Введіть ключове слово та виберіть країну зі списку, щоб отримати запитання, які ставлять люди з цього місця.

Дані, які надає інструмент, також містять індекс входження. Це означає, скільки разів це запитання з’являлося в базі даних.

Заключні слова

Google прагне з двигуна інформації перетворитися на двигун знань. Ваша стратегія пошукової оптимізації (SEO) має бути динамічною, оскільки Google часто змінює свою політику рейтингу веб-сайтів.

Люди також запитують — це одна зі стратегій компанії, яка пропонує користувачам семантичні та органічні запитання, а не просто показ веб-сторінок, які вимагають багато перевірок і досліджень. Оскільки ваша стратегія SEO включає PAA, ви можете використовувати згадані вище інструменти, щоб виявити потенційні запитання щодо створення вмісту.

Вас також може зацікавити метод аудиту SEO веб-сайту, щоб переконатися, що методи SEO, які ви використовуєте, отримують потрібні вам результати.