9 найкращих інструментів відеомаркетингу для підвищення продажів і впізнаваності бренду

| | 0 Comments| 4:58 PM
Categories:

Кожен бізнес повинен зробити відеомаркетинг невід’ємною частиною своєї стратегії, щоб залишатися на радарі клієнтів.

З точки зору неспеціаліста, відеомаркетинг – це просто процес використання відео для демонстрації вашого продукту чи послуги перед аудиторією. Це може допомогти вашому бізнесу різними способами, наприклад:

 • Збільшення продажів
 • Збільште трафік
 • Збільште час перебування на веб-сайті
 • Залучайте аудиторію
 • Генеруйте потенційних клієнтів
 • Покращте розуміння вашого продукту/послуги

З огляду на це, інтегрувати ефективний відеомаркетинг у свою стратегію не так вже й легко. Просто створити відео та поділитися ним у соціальних мережах буде недостатньо. Тут є багато іншого, і я вірю, що наведені нижче інструменти точно допоможуть вам у цьому.

Якщо це звучить цікаво, давайте відразу.

Анімото

Анімото дає змогу створювати привертають увагу відео, які можуть допомогти вам залучити трафік, збільшити продажі та залучити аудиторію. Він має величезну бібліотеку стокових відео, зображень, кліпів, музики та інших ресурсів, які можна використовувати для створення відео для будь-якої галузі.

Ви можете додатково налаштувати свої відео, поставити на них водяні знаки та навіть поділитися ними на різних платформах соціальних мереж у відповідних розмірах. Лише за одну підписку ви можете створювати скільки завгодно відео, і це теж у якості 1080p HD. Ви можете або скористатися їхнім безкоштовним планом, або оновити його всього за 5 доларів США на місяць.

Вйонд

Завдяки сотням шаблонів, тисячам ресурсів і купі параметрів налаштування Vyond може взяти на себе тягар створення чудових відео. Від нуля до кінця ви маєте повний контроль над візуальними елементами, шрифтами, аудіо та всіма файлами. Насправді цей інструмент створено таким чином, щоб допомогти вам перетворити ваші ідеї на цікаві відео.

Ось приклад відео, створеного за допомогою Vyond:

Той факт, що відео будуть анімованими, робить усе набагато кращим, оскільки на нього високий попит. Вам навіть не потрібно мати знання «анімації». Все, що ви робите, це вибираєте шаблон і граєте з елементами та функціями, щоб створити власне професійне відео пояснювача.

  Як налаштувати та використовувати програму Microsoft Teams Zoom

Брайтков

Повний пакет відеомаркетингу, Брайтков, є простим, але дуже ефективним для вашого бізнесу. Це комплексне рішення для відеомаркетингу, яке дозволяє:

 • Редагування відео
 • Пряма трансляція
 • Управління контентом
 • Публікація відео
 • Перекодування
 • Аналіз продуктивності

Ви можете зібрати власний відеоплеєр і вставити його будь-де. Насправді в їхній системі ви можете ділитися своїми відео на кількох платформах одночасно, не входячи в систему вручну. Якщо у вас є Brightcove, вам доведеться робити набагато менше речей поза ним, оскільки вони вже мають масу вбудованих функцій, пов’язаних із відео.

Ви можете розпочати безкоштовну пробну версію.

SproutVideo

Чудово підходить для залучення потенційних клієнтів і трафіку за допомогою відеомаркетингу, SproutVideo була заснована в 2010 році, але швидко стала надійним варіантом.

У ньому є купа інструментів, які можна використовувати, щоб покращити свою відеомаркетингову гру, включно з розширеним відеопрогравачем, який має опції спільного використання в соціальних мережах і вбудованого коду. Він також має вбудовані заклики до дії та кінцеві картки, щоб зацікавити глядачів.

Я повинен сказати @sproutvideo має НАЙКРАЩУ документацію з обслуговування клієнтів/підтримки з усіх платформ, якими я коли-небудь користувався. Завжди приємно користуватися їхнім продуктом і спілкуватися з їх командою!

— Кейт Голдсміт (@KGoldsmithMKTG) 15 серпня 2019 р

Крім того, ви можете додати форму захоплення потенційних клієнтів до свого відео, яка інтегрується з провідними платформами, такими як MailChimp і Hubspot.

У нього є й інші особливості, наприклад відео SEO, відстеження продуктивності та багато іншого. Ви можете почати безкоштовно, а потім почати.

БомбаБомба

Якщо ви не професійний маркетолог електронної пошти, вам може бути важко утримати читачів у своїх електронних листах. Однак з використанням БомбаБомба, ви можете принаймні зробити речі набагато кращими, додавши до нього відео. Це як поєднання відеомаркетингу та маркетингу електронною поштою для ефективного результату.

  Voralent Antilope Оптимізуйте JPEG та PNG файли масою, видаляйте дані EXIF

Це допомагає вашим електронним листам виділятися з натовпу, оскільки більшість із них буде лише простим текстом. Усе, що вам потрібно зробити, це встановити розширення BombBomb для Chrome та/або мобільний додаток, записати через нього своє відео, а потім вставити його у свої електронні листи. Ви навіть можете вибрати будь-яке відео зі своєї бібліотеки, якщо не хочете записувати нове.

Шакр

Ви можете створювати чудові відеокампанії для свого бренду Шакр. Щоб досягти хороших результатів у соціальних мережах, ви повинні постійно публікувати свіжий вміст і переважно відео. Пам’ятаючи про це, Shakr створено таким чином, що дозволяє створювати пакети відео набагато швидше та ефективніше.

Ви можете відтворювати відео надшвидко, до того моменту, коли понад 500 відео можна відтворити за частку часу. І після цього ви можете активувати свої кампанії в той же день, щоб усе продовжувалося.

Від’ярд

Універсальне рішення для відеомаркетингу, Від’ярд є буквально все, що вам знадобиться. Швидше за все, вам не доведеться шукати інші інструменти, якщо ви візьмете цей.

І чому я це кажу?

Це тому, що цей інструмент дозволяє:

 • Хост відео
 • Інтегруйте відео в електронні листи та вміст
 • Додайте CTA, кінцеві картки та форми у свій відеопрогравач
 • Оптимізуйте відео для SEO
 • Створіть центр для ваших найкращих відео
 • Додайте персоналізовані функції до відеоплеєра
 • Аналізуйте продуктивність в Інтернеті

Як @HubSpot Користувач Marketing Pro & Sales Pro, я маю доступ до Vidyard. Все йде нормально.

— 🤠 Ренді Міланович (@kayak360) 25 березня 2020 р

Vidyard довіряють і хвалять деякі з найбільших імен, як-от LinkedIn, Microsoft і S&P Global. Не забудьте запросити безкоштовну демонстрацію, щоб спробувати їх.

Wistia

Якщо вам важко налагодити зв’язок із глядачами, Wistia точно може це виправити для вас. Перш за все, це дозволяє розміщувати відео на їхній платформі, яка має одну з найвищої якості відтворення. Ви можете додавати логотип, змінювати кольори та навіть збирати форми, посилання та CTA.

  Як виправити відсутність звуку на телевізорі під час трансляції на Chromecast з Chrome

Ви можете надати своїм глядачам відчуття без реклами та навіть створити міні-канал, який демонструватиме відео, вибрані вами. Окрім цього, ви можете автоматично відтворювати одне відео за іншим, щоб збільшити час затримки.

Якщо говорити про налагодження зв’язку з аудиторією, вони дозволяють використовувати дані глядачів, щоб охопити нових людей, а також переорієнтувати існуючих на різні платформи. Ви можете записати їхні електронні адреси та сповіщати їх, коли з’являється нове відео.

Турбуєтеся про SEO?

не треба

Wistia оптимізує відео для пошукової системи, додаючи розмітку схеми (JSON+LD) і виконує всю важку роботу у фоновому режимі.

Нарешті, ви можете інтегрувати CRM, щоб повністю контролювати все.

Vimeo

Vimeo нещодавно покращили свою гру та стали набагато кращими, ніж були раніше. Фактично, тепер це стало вибором відеохостингу для багатьох людей. А чому б не з усіма цими неймовірними функціями?

З Vimeo ви можете:

 • Хост відео
 • Співпрацюйте з членами команди
 • Виконуйте необхідні маркетингові стратегії
 • Вимірювання продуктивності на глибокому рівні

Ви отримуєте 7 ТБ пам’яті, щоб завантажувати свої відео та впорядковувати їх як завгодно. Відеопрогравач дозволяє додавати заклики до дії, вбудовувати будь-де, фіксувати адреси електронної пошти та інтегрувати з вашим улюбленим програмним забезпеченням маркетингу електронною поштою. Є багато інших функцій, які ви хотіли б дослідити, тому ви можете розпочати роботу всього за 20 доларів США на місяць.

Висновок

Виберіть будь-які вищезазначені інструменти відеомаркетингу, щоб створювати чудові відео, залучати потенційних клієнтів, залучати користувачів і різко підвищити рентабельність інвестицій.