9 найкращих ігор PlayStation VR для захоплюючих вражень

Categories:

Хто не чув про PlayStation? З моменту свого існування вони стали предметом пліток серед дітей і дорослих. Отже, ось ми з найкращими іграми PlayStation VR у цій статті.

Ігри віртуальної реальності зробили революцію в ігровій індустрії. Згідно з даними eMarketer, у 2020 році кількість користувачів віртуальної реальності в США становила 57,4 мільйона, що становило 15% населення США, і використання віртуальної реальності щорічно зростає на 15% щорічно.

Віртуальна реальність є вражаючим прикладом оновлення технологій, і ми бачимо її переваги та переваги в ігровій індустрії.

Віртуальна реальність допомогла геймерам створити реалістичне середовище під час гри, а не прилипати до екрану годинами. Сьогодні в цьому блозі ми розберемося, що таке VR-ігри, і представимо деякі з найкращих VR-ігор, які не можна пропустити, якщо ви любите VR-ігри.

Що таке VR гра?

Ігри віртуальної реальності на крок попереду відеоігор. Зараз VR-ігри змінили світогляд та ігровий досвід. Але як?

Відповідь полягає в його тривимірному середовищі. Якщо традиційні ігри обмежувалися екранами та елементами керування з клавіатури, VR-ігри зробили революцію в ігровій індустрії.

VR-ігри дозволяють гравцеві відчути точне середовище ігор із критичним обладнанням, таким як рукавички для передачі даних, гарнітури тощо.

Крім того, біосенсорне обладнання, як-от рукавички, костюми тощо, додало вишеньку на торт. Це обладнання визначає присутність і рух людини у всесвіті 3D-ігор. Завдяки цьому гравець відчуває себе більш реалістичним і життєво важливою частиною гри. Це називається ефект занурення у VR.

Існують різні мови, які використовує VR для надання реалістичного досвіду та зчитування рухів гравця, але HMD (накладний дисплей) є найпоширенішим і найкращим для ігор.

Що робить ігри VR особливими?

Віртуальна реальність привертає увагу в різних галузях, від освіти до архітектури. Вплив VR на ігрову індустрію було помічено найбільше. Він також став частиною нашого повсякденного життя завдяки своїй простоті. Ви можете потрапити у створений кимось всесвіт, одягнувши гарнітуру VR. Давайте обговоримо, що робить VR-ігри такими особливими.

Чудовий досвід

Ігри у віртуальній реальності створили реалістичне відчуття уявного світу. Коли ви граєте у відеогру, перед вами є екран із графікою. Тим часом у VR ви можете побачити весь віртуальний всесвіт цієї гри навколо себе. Звучить весело, чи не так?

Іншими словами, ми також можемо сказати, що VR-ігри дозволяють жити життям персонажа гри. Ви можете бачити та взаємодіяти з середовищем гри та оточенням, а також відчувати гострі відчуття та задоволення від гри.

Фізичні дії

VR-ігри попрощалися з лінню, яку викликали у геймерів відеоігри. У традиційних відеоіграх гравець керує персонажем за допомогою контролера. У VR-іграх гравець керує персонажем фізично. Це не тільки дає реалістичний досвід, але й допомагає тренуватися.

Так, ви правильно прочитали. Для гри у VR необхідні фізичні рухи, і вони виявляються безболісними вправами. Ви повинні кілька разів підстрибнути в іграх VR, швидко рухати руками, щоб використовувати мечі тощо. Ці рухи спалюють калорії, прискорюють серцебиття тощо. Тому можна сказати, що VR-ігри – це веселе тренування.

  Як створити календар у Google Таблицях

Психічне здоров’я

Проблема психічного здоров’я серед нинішнього покоління зростає. VR-ігри роблять гравця повністю залученим у світ ігор. Залученість і зосередженість гравця не тільки відключають його від реального світу, але й зменшують стрес, тривогу та самотність. Крім того, також помічено, що VR-ігри допомагають зосередитися та відточити мозок завдяки головоломкам у грі.

Відчуйте нові речі

VR-ігри можуть допомогти вам відчути життя будь-якого вигаданого персонажа, яким ви хочете прожити. Ви повинні вибрати гарнітуру, вибрати відповідну гру та продовжувати.

Оскільки популярність VR-ігор зростає, розробники також підвищують свою творчість. Ви можете знайти будь-який жанр ігор онлайн серед тисяч варіантів. Винахід розробників допомагає відчути нове в житті. Це може бути хвилювання від мечів, страх отримати постріл або мій особистий улюблений досвід секретного агента чи детектива на місії.

Вилікувати фобії

Зафіксовано, що VR-ігри дуже допомагають у боротьбі зі страхами та лікуванні фобій. VR-ігри непередбачувані. Ви не можете вгадати, що буде далі. Вам доведеться зіткнутися з темрявою, жахом, висотою тощо, щоб продовжити гру.

Ми змінюємо свій шлях, коли вже знаємо, що нам слід зіткнутися зі своїм страхом. Ви повинні зіткнутися зі своїм страхом, щоб продовжити гру та виконати завдання. VR-ігри заохочують вас боротися з тривогою, бо хто любить програти гру після багатогодинної важкої роботи?

Тепер давайте перейдемо безпосередньо до списку найкращих VR-ігор, які ви не повинні пропустити.

Місія порятунку Astro Bot

Якщо ви фанат пригод і високорівневих ігор, то Astro Bot Rescue Mission — це правильна гра для вас. Гра починається з команди гравців і капітана Астро, який відправляється на місію порятунку своєї команди в різних світах. Звучить цікаво, правда?

Що робить цю гру особливою, так це її управління камерою. Зазвичай камерою керує правий аналоговий джойстик, але в цій грі камерою керує голова гравця, що дає йому ще більш реалістичний досвід.

У грі є п’ять світів, двадцять рівнів і понад 200 ботів для порятунку. Це означає, що задоволення від ігор не закінчується так швидко. Він пропонує багато іншого, наприклад 3D-аудіо, чарівну скриню тощо.

Ви можете придбати Astro Bot Rescue Mission для себе чи дітей на різних сайтах і отримати фантастичний досвід роботи Astro Bot, виконуючи місію порятунку своєї команди в унікальному віртуальному середовищі.

Хітмен 3

Якщо ви досвідчений гравець у Hitman 1 і 2, мені не потрібно розповідати вам більше про гру. Ви вже знаєте, наскільки надзвичайним є цей досвід. Але так, привіт усім новим гравцям Hitman 3. Hitman — це гра для одного гравця, яка дозволяє гравцеві пройти милю на місці агента 47.

Гра в основному від третьої особи. Агент 47, тобто гравець повинен подорожувати в різні локації та місця, щоб завершити замовлені вбивства з попереднього раунду (Hitman 1 і 2). Старі гравці отримують більше переваг у грі.

Hitman 3 більше не обмежується лише місіями. Вони додали багато додаткових функцій, таких як камера та цифрові клавіатури, оскільки гравець повинен знайти чотиризначний код, щоб розблокувати різні двері та локації. Звучить весело, оскільки вам потрібно використовувати свій мозок і залишатися активним.

  Чому варто уникати загальнодоступних портів USB

Battlezone

Battlezone — це гра від першої особи, у яку грають у кабіні танка. Ви б пам’ятали класичну гру Battlezone 1980-х років. Це пост-запуск тієї ж гри в середовищі віртуальної реальності.

Вони також додали функцію класичного режиму, щоб відчути оригінальну гру. Крім того, з рівнями більше гравців можуть приєднатися до розваги, щоб допомогти першому гравцеві.

Однак рятувальний круг обмежений лише трьома доступними для всіх гравців. Це означає, що незначна помилка одного гравця може ризикувати всією грою. Ви також можете робити покупки в грі, але це може бути дорого. Battlezone — це чудова гра з позитивним аспектом, яка потребує великої зосередженості та концентрації для перемоги.

Лондонська студія Blood & Truth

Лондонська студія пропонує найкращі ігри для своєї аудиторії з 2002 року. Вони покращили свій ігровий досвід завдяки розвитку технологій. Blood & Truth — одна з останніх найкращих ігор.

Ця стрілялка не вимагає великих фізичних навантажень. У цій грі солдат Райан (гравець) повинен врятувати свою сім’ю від лондонського кримінального авторитета. Загалом, Blood & Truth — це захоплююча та захоплююча гра, яку ви можете відчути.

Batman: Arkham VR

Batman Arkham VR значно відрізняється від традиційних ігор Arkham. У цій грі вам доведеться розгадувати головоломки, щоб зрозуміти таємницю гри, і мати близько 30 випробувань від суперлиходія Рідлера. У цій пригодницькій грі ви зможете відчути середовище гри очима Бетмена.

Ця гра наповнена численними загадковими головоломками та пригодами з дивовижними візуальними ефектами. Batman Arkham VR саме тут для вас, якщо ви хочете додати надзвичайних творчих вражень своїй гарнітурі.

Elder Scrolls V: Skyrim VR

Екшн-ігри ніколи не йдуть погано серед молоді, і The Elder Scrolls V є однією з найкращих. Особливість гри полягає в тому, що вона не обмежується лише різними містами чи країнами. Ви можете відчути віртуальне середовище лісів, сіл, печер тощо.

Гра дозволяє гравцеві вибрати персонажа, стать, зовнішність і багато іншого з 10 варіантів. The Elder Scrolls V виділяється з-поміж інших ігор з багатьох точок зору. Замість того, щоб обговорювати всі його секрети, ми б хотіли, щоб ви спробували його самі.

Bethesda Game Studios ніколи не розчаровувала своїх геймерів, і якщо ви знайомі з серією, не забудьте спробувати це.

Gran Turismo

Гонки у віртуальній реальності здаються набагато веселішими, ніж пригодницькі та бойовики. Але як щодо досвіду перегонів? Ніщо не може перемогти викид адреналіну, який ви відчуваєте під час гри в перегони, тому ось ми з серією Gran Turismo для вас.

Gran Turismo відомий своїми симуляційними гонками. Їхній нещодавній випуск Gran Turismo 7 створює велику базу шанувальників серед геймерів.

Геймери люблять серію Gran Turismo завдяки її реалістичній графіці, варіантам численних ліцензованих транспортних засобів тощо. Розробники приділили увагу кожній дрібниці гри для найкращого досвіду, від деталей автомобіля до точної фізики водіння. Ви все одно не можете пошкодувати про це після гри в цю гру.

Крім того, продуктивність налаштування дає більш реалістичний досвід, оскільки звук двигуна базується на реальних записах автомобілів. Ви б уже зрозуміли, як добре розробники Gran Turismo пограли з VR для вас.

  Як Ctrl + F шукати текст у друкованому документі

Нічиє небо

Хочете провести вихідні за чудовою пригодницькою грою? Тоді No Man’s Sky тут для вас. Спочатку він був запущений у 2016 році, і йому не знадобилося багато часу, щоб привернути увагу геймерів. Сьогодні у них повна серія, популярна серед молоді.

Дизайн цієї пригодницької екшн-ігри нестандартний. Він включає в себе унікальні форми флори і фауни, планети, інопланетні види і т. д. Припустімо, вам набридло одне і те ж місто або місто у віртуальному світі. Ви можете спробувати цей ексклюзивний новий вміст і відкритий всесвіт з багатьма новинками.

Розробники проявили багато креативності та попрацювали над кожною деталлю, щоб зберегти тему. No Man’s Sky дає гравцям внутрішньоігрову валюту за досягнення та завершення місій. Ви також можете грати в цю гру офлайн.

Супергарячий

Superhot — гра з 31 рівнем і реалістичним середовищем. Сюжет гри дає вам досвід спільного світу природи та гангстерського фентезі.

Ця гра повністю заснована на фізичній активності гравця. Отже, ви повинні бути надзвичайно активними, щоб залишитися в живих у цій грі. Якщо вам набридли ці ігри зі стрибками та бігами, це краща пригодницька гра для вас. У грі пропонується різна зброя, гармати тощо, а сюжет повністю закручений. З кожним рівнем ви отримуєте новий сюрприз.

Гарне поєднання позитиву та інтенсивності – це надзвичайно жарко. Не пропустіть цей досвід, незалежно від того, які ігри ви любите, оскільки ця гра може дати вам гарну поїздку на американських гірках.

Примітка автора

Божевільне захоплення VR-іграми почалося в 2016 році і привертає увагу до сьогодні. В останні роки індустрія VR-ігор помітила швидке зростання, оскільки VR має силу розкрити уявний світ між нами. З моєї точки зору, VR-ігри — це досвід, який ніколи не можна пропускати, оскільки це єдиний спосіб прожити життя інших або відчути створений людиною всесвіт зі справжніми почуттями.

Висновок

Ігри віртуальної реальності (VR) дозволяють вам опинитися в центрі подій як один із ігрових персонажів, змішуючись з іншими гравцями, відтворюючи та навіть вигадуючи події та сценарії, як вважаєте за потрібне. Ви можете спілкуватися з гравцями з усього світу незалежно від їхніх пристроїв, тому найнеймовірніші ігри віртуальної реальності дозволяють грати на багатьох платформах. Ці платформи включають мобільні пристрої, ПК з ОС Windows і пристрої з iOS.

Цей посібник проведе вас через деякі з найкращих ігор віртуальної реальності, у які ви можете грати, не виходячи з дому, самостійно чи з іншими.

Ви також можете ознайомитися з найкращими класичними іграми для Playstation (PS1) і безкоштовними іграми VR.