9 найкращих шаблонів звітів про витрати для відстеження ваших витрат

Шаблони звітів про витрати пропонують рішення як для окремих осіб, так і для компаній. Використовуючи ці шаблони звітів про витрати, можна досягти кращої фінансової прозорості. Перегляньте ці шаблони звітів про витрати, щоб зберегти баланс між своїми витратами та бюджетом.

За допомогою звітів про витрати роботодавці можуть знати, скільки грошей відшкодувати своїм працівникам. Це також допомагає працівникам отримати звільнення від податків. Перш за все, ці звіти дозволяють відстежувати витрати, зроблені в різних випадках, з деталями та квитанціями.

Перш ніж перейти до обговорення шаблонів звітів про витрати, давайте дізнаємося більше про звіти про витрати та їх важливість. Але якщо вам дуже хочеться почати відстежувати ці витрати, подивіться на таблицю нижче, де ви знайдете найкращі шаблони звітів про витрати!

Назва

опис

Досліджуйте

Настроюваний звіт із автоматичним підрахунком суми.

Легко відстежуйте бізнес-витрати, персоналізуйте та створюйте звіти.

WPS

Додавайте витрати за місяцями та переглядайте тенденції витрат.

Зохо

Безкоштовний шаблон із базовими стовпцями, який можна налаштувати.

Різні шаблони для різних цілей із попередженнями.

Спендеск

Готові до використання Google Sheets і шаблони Excel.

Сігнізі

Настроювані шаблони для малого бізнесу.

Divvy

Відстежуйте бізнес-витрати та вимагайте відшкодування.

Кліппа

Спеціальне відстеження витрат на подорожі з детальним описом.

Що таке звіт про витрати?

Видаткова відомість — документ для обліку витрат фізичної особи чи підприємства. У цьому звіті ви зазвичай включаєте дату, витрати, опис товару, підтверджуючі документи та квитанції.

Це дозволяє відстежувати ваші витрати, одночасно керуючи бюджетом і забезпечуючи фінансову прозорість. Для організацій належним чином ведений звіт про витрати корисний для відшкодування працівників і дотримання правил і політики.

Як це допомагає відстежувати витрати?

Звіт про витрати – це в основному детальний перелік ваших витрат і видатків. Це допомагає відстежувати витрати, показуючи, скільки грошей було витрачено, а також коли та чому. Тут як підтвердження додаються не лише перераховані витрати, а й квитанції.

Оскільки він показує, куди йдуть гроші, окремим особам і організаціям стає легше керувати витратами та контролювати їх. Крім того, у цьому звіті витрати класифіковані. Тому досить кинути погляд, щоб дізнатися, у який сектор витрачається найбільше грошей.

Крім того, ви можете легко відстежувати тенденції витрат, що допоможе вам приймати розумні фінансові рішення та дотримуватися свого бюджету як професіонал. Загалом, ви можете назвати це картою вашого шляху витрат.

Читайте також: Найкращі безкоштовні особисті фінансові шаблони Excel для складання бюджету.

Переваги звіту про витрати

Зазвичай люди думають, що шаблони звітів про витрати лише допоможуть їм дізнатися, як були витрачені гроші, однак вони мають більше переваг!

  • Без особливих зусиль дізнайтеся, куди хтось витрачає гроші
  • Відстежуйте, чи входять витрати в бюджет чи ні
  • Використовуйте дані для прийняття обґрунтованих фінансових рішень
  • Забезпечити дотримання фінансового законодавства та правил
  • Компенсувати працівникам витрати, пов’язані з роботою
  • Підвищення фінансової ефективності шляхом виявлення незвичайних витрат
  • Визначте сфери, де можливе скорочення витрат
  • Отримайте впорядковані записи для фінансових перевірок і податків
  • Вимагайте прийнятних податкових відрахувань і зменшіть податкові зобов’язання

Таким чином, переваги звіту про витрати виходять за рамки простого відстеження фінансів, і саме тому вони є невід’ємною частиною як особистих, так і бізнес-фінансів.

Тому вкрай важливо керувати своїми витратами за допомогою звіту про витрати. Ви також можете скористатися допомогою фінансових інструментів на основі ШІ. Однак, якими б благими не були ваші наміри, створення звіту з нуля може здатися вам складним і трудомістким. Щоб полегшити роботу, ось шаблони, які можна використовувати для звітів про витрати.

HubSpot

Це HubSpot шаблон можна завантажити у форматах Word, Excel, Google Sheets і PDF. Настроюваний шаблон звіту дозволяє вводити період виплати та інформацію про співробітника, як-от ім’я, відділ, призначення, призначення тощо.

Він містить ряд необхідних стовпців категорій, і ви навіть можете додати більше стовпців, якщо хочете. Коли всі витрати будуть внесені у відповідні колонки, загальна сума буде розрахована автоматично. Організації також можуть включити в цей звіт інформацію про схвалення, примітки та загальні суми відшкодування.

FreshBooks

Використовуючи FreshBooks Шаблон звіту про витрати, ви можете легко відслідковувати свої бізнес-витрати, що важливо для бізнес-бухгалтерії. Це спрощує відстеження, оскільки ви можете почати із завантаження шаблону та врахування витрат. Тоді створення ідеального звіту про витрати за будь-який проміжок часу не займає багато часу.

Ви можете персоналізувати його відповідно до вимог вашої компанії. Це дозволяє додати назву компанії, адресу, ім’я клієнта, суму витрат, суму податку та примітки. Малі підприємства, підприємства, а також приватні особи можуть використовувати цей шаблон для відстеження витрат і створення звітів.

WPS

WPS Шаблон діаграми звіту про витрати можна завантажити на свій комп’ютер і відкрити в MS Excel. Користувачі WPC Office також можуть відкривати та редагувати цей шаблон за допомогою свого офісного пакету.

На цьому шаблоні WPS ви можете додати витрати різних категорій для кожного конкретного місяця року. Після введення даних відображатимуться тенденції витрат.

Зохо

Цей шаблон звіту про витрати від Зохо доступний безкоштовно і може бути завантажений без будь-якої реєстрації чи входу. Цей шаблон можна використовувати для будь-яких особистих або ділових цілей. Він доступний у форматі XLS і може бути відкритий у вашій програмі Excel.

Хоча шаблон Zoho містить основні стовпці, такі як опис витрат, дата, категорія та сума, ви також можете налаштувати шаблон відповідно до своїх вимог. Це також дозволяє додати логотип вашої компанії разом із номером звіту, назвою звіту, датою, описом тощо.

Smartsheet

Smartsheet пропонує низку шаблонів звітів про витрати, які можна використовувати для різноманітних цілей. Є шаблони для щотижневих звітів, місячних звітів, бізнес-звітів, простих звітів і засобів відстеження витрат. Ви можете завантажити шаблони, що підтримуються Excel, і налаштувати їх відповідно.

Звіти Smartsheet дають змогу вказати часовий діапазон звіту разом із його метою. Крім того, є стовпці для введення широкого діапазону категорій витрат, тому вам знадобиться мінімум персоналізації. Є також стовпці для додаткових приміток, підписів затвердження та детальних списків витрат. Також міститься попередження про додавання необхідних квитанцій.

Спендеск

Якщо ви шукаєте готовий до використання шаблон для відстеження своїх витрат, скористайтеся наявним на сайті Спендеск веб-сайт. Це допоможе вам заощадити час, надаючи вам шаблон у форматах Google Sheets і Excel, які підтримуються.

Якщо ви є працівником і вам потрібно подати звіт про витрати за місяць або будь-який інший певний проміжок часу, ви можете скористатися цим. Такі загальні категорії, як готелі, транспорт і харчування, уже включено в цей шаблон. Коли ви заповнюєте дату, суму та опис вартості, вам буде розраховано суму відшкодування.

Сігнізі

Ви належите до спільноти малого бізнесу і вам потрібен шаблон звіту про витрати для регулярного використання? Спробуйте цей шаблон із Сігнізінастроюваний шаблон, який можна редагувати в MS Word, MS Excel і Google Sheets.

Це допомагає вашим співробітникам відстежувати свої кишенькові витрати, включаючи категорії. Онлайн-шаблони також дозволяють обійтися без паперу та допомагають зберегти довкілля. Його використання також дозволить вашій команді стати більш продуктивною та покращити їхній досвід.

Divvy

Divvy пропонує надійний шаблон звіту про витрати, який працівники можуть використовувати для запиту відшкодування від своєї компанії. За допомогою цього шаблону можна відстежувати особисті гроші, витрачені на бізнес-цілі. Коли у вас є цей шаблон, не потрібно думати, як створити звіт.

Цей безкоштовний шаблон Divvy дозволяє відстежувати витрати підприємства та вимагати відшкодування від свого роботодавця. Тут ви можете створити звіт, що містить детальну інформацію про витрати, наприклад мету, місце та дату. Роботодавець може перевірити звіт і відшкодувати особисті гроші, які ви витратили.

Кліппа

Цей шаблон від Кліппа є спеціальним, який дозволяє відстежувати витрати на подорожі. Тут ви можете включити свої витрати на різні категорії під час відряджень. Крім суми, ви можете додати детальний опис, включаючи квитанції та оподатковувані суми. Цей шаблон доступний у вигляді файлів Word і Excel.

Створивши звіт про витрати на відрядження за допомогою цього шаблону, працівники можуть вимагати звільнення своїх витрат на відрядження від оподаткування. Витрати на проживання, харчування та транспорт, як правило, входять у витрати на відрядження. Крім того, роботодавці також можуть скористатися цим.

Заключні слова

Шаблон звіту про витрати – це ефективний метод управління своїми витратами та відстеження бюджету. У цій статті ми зібрали кілька найкращих шаблонів звітів про витрати, які ви можете використовувати як фізична особа чи організація.

Якщо ви вважаєте, що шаблонів недостатньо для відстеження витрат вашої організації, спробуйте скористатися будь-яким із цих додатків для відстеження витрат.