9 найкращих хмарних АТС для малого та середнього бізнесу

Якщо ви шукаєте телефонну систему для бізнесу, ви, ймовірно, часто бачили абревіатуру PBX. PBX – скорочення від Приватна біржа. На відміну від телефонної мережі загального користування, PBX дозволяє підприємствам самостійно керувати своєю телефонною мережею.

Традиційно АТС були доступні лише як локальні рішення. Це означало суворе самоконтроль, високу вартість обслуговування та високий рівень складності.

І хоча вони все ще доступні як локальні рішення, сучасним користувачам АТС рекомендується розміщувати свою телефонну систему в хмарі.

Не тільки тому, що він набагато доступніший, але й тому, що ним легше керувати, і ви можете скористатися унікальними функціями. Для ілюстрації ось деякі з цих функцій:

 • Хостинг поза сайтом. Ваша телефонна система керується та обслуговується вашим провайдером, що означає, що центри обробки даних знаходяться за межами сайту. Це зменшує необхідність регулярного обслуговування обладнання.
 • IP телефони. Хмарні АТС повністю працюють через Ethernet. Це означає, що вся ваша компанія може використовувати телефони VoIP та/або мобільні телефони з будь-якого місця, де є підключення до Інтернету.
 • Просте управління. Рішення хмарної АТС об’єднують усі основні функції в онлайн-панель інструментів. Це означає, що ви можете маршрутизувати, призначати дозволи, керувати конфігураціями телефону тощо безпосередньо зі свого браузера.
 • Гнучкість. Незалежно від того, перебуваєте ви у відрядженні чи поза офісом, Cloud PBX гарантує, що ваші клієнти та команда зможуть зв’язатися з вами в будь-який час.
 • Без додаткових витрат. Рішення, показані в цій публікації, розроблені виключно на основі моделі плану. Ви платите лише за ті функції, які вам потрібні, не більше і не менше.

І, нарешті, перехід на цифрові технології гарантує, що ви зможете інтегрувати обрану платформу Cloud PBX із улюбленими інструментами керування взаємовідносинами з клієнтами. Подобається Відділ продажів, Zendesk, Млява, Freshdeskта багато інших.

У якийсь момент перехід на цифровий телефон із вашою бізнес-телефонною системою стосувався лише економічної ефективності. Сьогодні ви можете скористатися перевагами підвищення продуктивності, простоти масштабування та сотень інтеграцій із інструментами, які вже використовує ваш бізнес.

Отже, давайте ближче розглянемо ваш вибір для деяких із найкращих рішень Cloud PBX на ринку.

CloudTalk

CloudTalk це консолідована хмарна телефонна система з інтегрованою платформою кол-центру. Він створений для роботи з сучасними бізнес-інструментами, службою підтримки та магазинами електронної комерції, що допомагає оптимізувати спілкування між клієнтами та компаніями. Найпопулярніший місячний план починається від 20 доларів і може бути оновлений залежно від ваших потреб.

На відміну від нудних внутрішніх АТС – CloudTalk працює повністю з браузера. Це гарантує, що налаштування вашого кол-центру займе лише декілька хвилин, і ви зможете почати отримувати дзвінки з першого дня.

Ви та ваші співробітники маєте можливість записувати кожен окремий дзвінок і робити нотатки в режимі реального часу. Таким чином, ви маєте свободу приймати довгострокові рішення, які позитивно вплинуть на ваш бізнес. А якщо вас це не переконає, ви завжди можете спробувати CloudTalk із 14-денним безкоштовним пробним періодом.

HubSpot є одним із партнерів, з якими CloudTalk тісно співпрацює, тож якщо у вас є існуюча інфраструктура HubSpot – Ви можете комбінувати обидві платформи для більш плавної взаємодії з клієнтами, ніж будь-коли раніше.

JustCall

JustCall це хмарна АТС, яка надає власникам бізнесу телефонні номери в понад 70 країнах. Телефонні номери, створені JustCall, відображаються як місцеві номери кожного разу, коли ви зв’язуєтеся зі своїми клієнтами, що забезпечує високий рівень прозорості.

  CrowdInspect сканує запущені процеси через VirusTotal, WOT та багато іншого

Місцевий номер позбавляє клієнтів від необхідності турбуватися про законність дзвінків, які вони отримують. Невдовзі після реєстрації в якості клієнта JustCall у вас буде можливість генерувати нові телефонні номери в будь-якій країні, яку ви віддаєте перевагу.

Найкраще те, що це не просто спрощений набір телефонних номерів. Список функцій JustCall сягає далеко й широко, коли справа доходить до того, щоб ви та ваші клієнти завжди були на зв’язку. І ось як.

 • Переадресація викликів. у відпустці? Не проблема. JustCall може перенаправляти або розподіляти виклики на номер за вашим вибором, навіть якщо вас немає на місці.
 • Розподіл команди. Жоден дзвінок не повинен залишатися без відповіді. Командні функції JustCall дозволяють призначити кількох співробітників одному номеру.
 • Призначення. Скористайтеся одним із наданих віджетів веб-сайту, щоб додати форму запису на свій веб-сайт. Таким чином, клієнти можуть призначати дзвінки на зручний для них час.
 • Інтеграції. JustCall підтримує понад 30 інтеграцій з вашими улюбленими платформами CRM і служби підтримки.
 • Моніторинг. Плануєте навчити нову групу співробітників центру підтримки викликів? Вбудовані функції моніторингу дозволяють швидко виявляти потенційні помилки, які допускають слухачі, і виправляти їх на ходу.

Компанія постійно оновлює свою платформу новими функціями та інструментами, які допоможуть вам максимально використати вашу телефонну систему. Щодо ціноутворення, то воно справедливе та гнучке. З найдоступнішим планом від 25 доларів на місяць за номер.

Повітряний дзвінок

Ви шукаєте рішення для бізнес-телефону, яке можна масштабувати разом із зростанням вашого бізнесу? Не дивіться далі, ніж Повітряний дзвінок. Ідеальний вибір для власників бізнесу, які хочуть створити власний кол-центр і розширити його разом із зростанням бізнесу.

Отже, наскільки важко використовувати Aircall на практиці? Хороша новина полягає в тому, що все, від реєстрації до створення вашого першого номера телефону, майже автоматизовано. Налаштувавши структуру команди, ви можете почати додавати телефонні номери з понад 50 країн.

Кожен створений вами номер можна налаштувати відповідно до вимог країни, а також ви можете призначити номер певному члену команди. Наприклад, хтось, хто працює в регіоні, де ви обираєте номер, який має бути розташований.

Але це ще не все. Щоб зробити ваш колл-центр максимально повним, вам знадобиться підтримка інтеграції сторонніх розробників. Швидше за все, ви вже керуєте своїм списком клієнтів за допомогою програмного забезпечення служби підтримки чи іншим чином.

І навіть у цьому відділі Aircall надзвичайно чесно надає підтримку. Поточний список інтеграцій включає понад 100 інструментів і платформ, які використовують сучасні власники бізнесу, наприклад Zoho, Shopify, SnapCall, Pipedrive та багато інших.

JivoChat

З усіма функціями віртуальної АТС, які потрібні для вашого бізнесу, JivoChat допомагає безперешкодно отримувати та здійснювати дзвінки, а також SMS-повідомлення. Це дозволяє дзвонити в понад 50 різних країн, і ви навіть можете переадресовувати/розподіляти дзвінки. Чудово те, що ви можете виконувати всі завдання прямо з програми Jivo.

Крім того, ви можете:

 • Надіслати голосове привітання
 • Зберігайте записи клієнтів
 • Легко поповнюйте баланс.

Ви можете вибрати різні номери для різних країн всього за 1 долар США на місяць і здійснювати дзвінки всього за 0,02 долара США на місяць. Також існує цілодобова підтримка клієнтів по телефону, електронною поштою та чатом.

FreshCaller

З понад 40 000 клієнтів за плечима FreshCaller’s хмарна АТС є одним із фаворитів на ринку. Для роботи не потрібні витрати на технічне обслуговування, завантаження чи обладнання. 😉

  Як повернути ОС Chrome до старішої версії на Chromebook

Ви можете легко масштабувати, як вам подобається, і полегшити роботу вашої команди, передавши їм цей найсучасніший голосовий механізм ШІ, який вірить у простоту. Ось деякі з багатьох речей, які ви можете робити за допомогою Freshcaller:

 • Імпортуйте номери або купуйте нові з понад 90 країн
 • Автоматично створюйте спеціальні та докладні звіти, які надсилатимуться прямо у вашу папку “Вхідні”.
 • Відстежуйте розмови, запитуйте та навіть переходьте до важливих розмов, які потребують вашої уваги.
 • Використовуйте голосових ботів, які знають наміри та взаємодіють із клієнтами, щоб легко вирішувати запити

Щоб ознайомитися з усіма функціями, ви можете почати використовувати їх 21-денну безкоштовну пробну версію, перш ніж перейти на платний план.

RingCentral

RingCentral є основним вибором телефонної системи для понад 400 000 власників компаній у всьому світі. Незалежно від того, чи є ви малим бізнесом чи підприємством, що розвивається, RingCentral надає безліч функцій для задоволення ваших потреб.

Будучи хмарною платформою VoIP, RingCentral виділяється функціями для голосових дзвінків, мобільних текстових повідомлень і опцій конференції для відео та аудіо.

Однією з найбільш затребуваних функцій RingCentral є уніфікація мобільних і настільних пристроїв. Це гарантує, що співробітники завжди можуть отримати доступ до важливих дзвінків (пропущених чи ні), незалежно від того, перебувають вони в дорозі чи в офісі.

Завдяки розповсюдженню ви можете розподілити різні команди для різних філій вашого бізнесу, наприклад, для клієнтів, яким потрібна технічна чи фінансова допомога.

Вартість плану Essentials починається від 20 доларів США на місяць, а план Ultimate (все включено) – від 50 доларів США на місяць. Пам’ятай; ці витрати на передплату не покривають окремі телефонні номери, вартість яких починається приблизно з 5 доларів США за один міжнародний номер.

8×8

8×8 зосереджено на допомозі власникам малого та середнього бізнесу створити динамічну телефонну систему для всієї бізнес-структури. Завдяки технології світового класу 8×8 може надавати високошвидкісні послуги АТС, використовуючи лише підключення до Інтернету.

Будучи універсальною платформою, 8×8 може надати більше, ніж просто традиційну систему керування телефоном. Для ілюстрації ось короткий перелік трьох основних продуктів, які 8×8 надає своїм клієнтам:

 • Віртуальний офіс. Традиційна хмарна телефонна служба з використанням VoIP. Ідеально підходить для власників малого бізнесу, яким потрібен надійний номер телефону для зв’язку з клієнтами.
 • Віртуальний офіс Pro. Професійна версія того ж плану включає додаткові функції, як-от факс, конференц-зв’язок і можливість записувати дзвінки. Ідеально, якщо ваш бізнес розвивається і ви хочете завершити бізнес у віддаленому робочому середовищі.
 • Віртуальний контакт-центр. Повноцінний контакт-центр у хмарі. Це включає в себе інструменти для створення звітів, аналізу даних за певний час і багато іншого. Підходить для відомих компаній, які щодня мають справу з тисячами клієнтів.

Однією з особливостей, якими виділяється 8×8, є панель керування роботодавцем. Ця інформаційна панель допоможе вам об’єднати всіх ваших співробітників в одній системі. Співробітники можуть спілкуватися один з одним у чаті, призначати дзвінки або керувати накопиченням голосових повідомлень.

І останнє, але не менш важливе: якщо ви вирішите вибрати 8×8, один із спеціалістів АТС проведе для вас ознайомлювальний тур із продуктом, який триватиме до години. Це гарантує, що ви повністю знайомі з усіма їхніми основними функціями та тим, як ці функції можуть принести користь вашому бізнесу.

RingOver

RingOver – це телекомунікаційна платформа у Франції, яка допоможе вам створити власний цифровий кол-центр менш ніж за 5 хвилин. Від відсутності кол-центру до номера телефону та вашого першого клієнтського дзвінка. Усе завдяки ретельно оптимізованій інфраструктурі, яка допоможе вам досягти ваших цілей.

  Не працює ліва кнопка миші? Ось як це виправити

Щоб краще зрозуміти, чим RingOver перевершує традиційні внутрішні системи АТС, давайте розглянемо основні функції.

 • Створіть номер телефону в більш ніж 60 країнах без обмежень на вихідні та вхідні дзвінки.
 • Використовуйте свій хмарний кол-центр, щоб надсилати текстові повідомлення, спілкуватися з клієнтами, надсилати факс або отримувати голосові повідомлення.
 • Працює з комп’ютерами та мобільними пристроями – приймайте дзвінки ваших клієнтів з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету.
 • Динамічний комутатор, який можна використовувати для структурування інтерактивної навігації для ваших клієнтів. Наприклад, натисніть 1 або 2, щоб отримати доступ до певного відділу.
 • Повністю докладні звіти про вхідні/вихідні дзвінки, історію співробітників тощо.
 • Проста інтеграція з вашою улюбленою платформою управління відносинами з клієнтами.

Найкраще те, що вам не потрібно нічого робити, крім процесу встановлення RingOver. Інформаційна панель, яку ви отримуєте після реєстрації, є всеохоплюючою. Це означає, що ви можете почати додавати нові номери та членів команди одразу після завершення реєстрації.

Найпопулярніший план (Power) починається приблизно з 60 доларів на місяць. Це включає необмежені дзвінки в понад 100 країн світу. Крім того, ви матимете можливість інтегрувати свій кол-центр із більш ніж 15 найпопулярнішими платформами CRM на ринку.

Окремі відгуки показують, що RingOver має високий рейтинг технічної підтримки. Іншими словами, якщо ви ніколи раніше не користувалися рішенням Cloud PBX – прекрасні співробітники RingOver із задоволенням допоможуть вам почати якомога швидше.

Nextiva

Nextiva є одним із найстаріших і, мабуть, найпопулярніших рішень хмарної АТС на ринку. Компанія може похвалитися більш ніж 15-річним досвідом у сфері цифрових телефонних систем. І пережила численні зміни в загальній технології VoIP, яку ми бачимо сьогодні в Інтернеті.

Перлиною успіху Nextiva стала її постійна робота над NextOS платформа. NextOS інкапсулює всі аспекти спілкування, пов’язані з бізнес-середовищем. Зокрема, Nextiva прагне об’єднати комунікації між командою та клієнтами на одній інформаційній панелі. Це, у свою чергу, забезпечує безперебійну роботу цифрового кол-центру.

Від базових функцій, як-от голосові дзвінки, переадресація викликів і черги викликів, до складніших інструментів, як-от інформація про клієнтів і відомості про бізнес.

У довгостроковій перспективі Nextiva допоможе вам накопичити достатньо інформації про ваших клієнтів, щоб ви могли краще зрозуміти їхні потреби.

Це є виконано за допомогою ШІ що допомагає Nextiva збирати важливу інформацію про клієнта в режимі реального часу. І оскільки це унікальний підхід, він найкраще підійде для середнього бізнесу, який прагне експоненціально розвиватися в осяжні часові рамки.

Висновок

Все більше і більше компаній використовують цифрове середовище. І оскільки обслуговування старих систем стає дорожчим, є сенс шукати надійні альтернативи. Хмарні телефонні системи пропонують гнучкість для завершення роботи, де б ви не були.

Найприємніше те, що більшість із них відбувається у вашому браузері. Дзвінки все ще можна записувати, ви можете керувати співробітниками, а деякі рішення в цьому списку роблять все можливе, щоб забезпечити найкращий досвід спілкування з клієнтами.