9 найкращих систем управління навчанням (LMS) для SMB

Використання системи керування навчанням (LMS) допомагає забезпечити послідовне та покращене навчання з корисними функціями та багатьма перевагами.

Навички є новою валютою, і якщо ви навчаєте та підвищуєте кваліфікацію своїх співробітників, ви можете спостерігати кращу залученість, ефективність, продуктивність і вплив на вашу прибутковість.

Динаміка бізнесу та навчання змінюється, і люди вважають за краще працювати чи навчатися де завгодно.

Отже, замість того, щоб запрошувати своїх співробітників навчатися в аудиторії та оплачувати проїзд та інші витрати, надайте їм навчання, і все це віртуально за допомогою LMS.

Це заощадить ваші гроші, час і зусилля, водночас даючи їм можливість навчатися та підвищувати кваліфікацію з будь-якого місця, а також робити більший внесок у вашу організацію.

У цій статті я детальніше обговорю LMS і досліджу деякі з найкращих LMS для вашої організації.

Що таке система управління навчанням?

Система управління навчанням (LMS) відноситься до програмного рішення для адміністрування, автоматизації, звітування, надання та відстеження навчальних програм, навчальних курсів і програм навчання та розвитку (L&D).

Концепція LMS виникла з електронного навчання, яке широко поширене в наш час. Платформи LMS були вперше представлені в 1990-х роках і з тих пір зазнали зростання, а їх використання значно прискорилося під час і після пандемії Covid-19.

Сучасні LMS також підтримують різні види використання. Він зберігає онлайн-контент, наприклад курси та ресурси. У вищій освіті заклади використовують платформу LMS для керування аудиторією та навчання під керівництвом викладача. Розширені LMS можуть використовувати інтелектуальні алгоритми для автоматичного рекомендування курсів відповідно до профілю користувача та наборів навичок, використовуючи метадані з різних навчальних ресурсів.

Деякі характерні риси ідеальної LMS

LMS дозволяє впорядковувати та зберігати інформацію в одному місці та дозволяє відстежувати її. Все, що вам потрібно, це правильний логін і пароль для доступу до цієї системи та інформації, яка в ній міститься.

Деякі з ключових особливостей LMS:

 • Інтерфейс користувача: хороший LMS матиме зручний інтерфейс, який допоможе учням легко орієнтуватися на платформі та отримувати доступ до вмісту.
 • Адаптивний дизайн: LMS має мати адаптивний дизайн, який виглядає приємним для очей і забезпечує легкий доступ до вмісту на різних пристроях, таких як смартфони, настільні комп’ютери, ноутбуки чи планшети.
 • Керування курсами: тут зберігаються всі навчальні курси та пов’язаний вміст, який адміністратори або інструктори легко створюють і керують ним, щоб забезпечити покращений досвід навчання.
 • Аналітика та звітність: можливість візуалізації та відстеження ефективності курсу за допомогою чистої інформаційної панелі та детальних звітів. Це допоможе вам оцінити свої позитивні та негативні сторони та покращити їх відповідно.

 • Гейміфікація: багато LMS пропонують ігрову механіку, щоб запропонувати більше залучення та мотивації за допомогою значків, сертифікатів, балів, таблиць лідерів тощо.
 • Automaton: пропонує такі функції автоматизації, як групування користувачів і курсів, адаптація тощо.
 • Локалізація: він може підтримувати різні мови для усунення мовних бар’єрів разом із засобами геолокації.
 • AI: використовується для персоналізації досвіду навчання шляхом рекомендації відповідних курсів, пропонування тем на основі інтересів, прогнозування успіху тощо.
 • Соціальне навчання: він може підключатися до платформ соціальних мереж для взаємодії та співпраці з однолітками.
 • Інтеграція: LMS має бути сумісною та підтримувати інтеграцію з різними інструментами та технологіями, які ви використовуєте, як-от SCORM, засоби зв’язку, системи безпеки тощо.

Навіщо вам LMS?

Використання якісної LMS приносить багато переваг для компаній, інструкторів і учнів.

 • Дистанційне навчання: учні можуть використовувати LMS з будь-якого місця – вдома, під час навчання, роботи на робочому місці тощо, маючи підключення до Інтернету. Це забезпечує гнучкість і зручність.
 • Економія: оскільки вам не потрібно подорожувати, щоб навчатися, це економить час і гроші учнів. Крім того, організаціям не потрібно інвестувати в поїздки співробітників і вони можуть оптимізувати використання та витрати на навчання.
 • Автоматизація: ви можете автоматизувати регулярні повторювані завдання, такі як адаптація, надання сертифікатів тощо, щоб заощадити час.

 • Послідовність навчання: LMS централізує проведення курсів і навчання, щоб забезпечити послідовне навчання.
 • Покращена продуктивність: оскільки ви можете відстежувати ефективність за допомогою аналітики та відстеження, ви можете легко знаходити недоліки та виправляти їх, щоб покращити ефективність навчання.
 • Безпека та відповідність: системи LMS розроблені з використанням новітніх технологій безпеки та відповідають вимогам відповідності, оскільки вони можуть обслуговувати регульовані галузі, такі як фармацевтика, будівництво, банки тощо.
  Як додати Dropbox і Google Drive до MS Office 2016 Save Locations

Отже, якщо ви шукаєте найкращі варіанти LMS, ось деякі.

Adobe Captivate Prime

Надайте сучасний досвід навчання за допомогою відзначеної нагородами хмарної платформи LMS – Adobe Captivate Prime. Він може впоратися з усіма потребами вашого підприємства, пропонуючи видатні функції LMS і зручність використання. G2 назвав цю платформу Лідером програмного забезпечення LMS корпоративного рівня.

Ви отримуєте обширний ринок контенту з 70 тисячами курсів разом із навчанням клієнтів, навчанням відповідності вимогам, перенавчанням працівників, навчанням партнерів, франчайзі та продажам. Він пропонує рекомендації та персоналізацію на основі ШІ, безголовий LMS, гейміфікацію, соціальне навчання та інтеграцію.

Прискорюйте впровадження продукту за допомогою ефективних освітніх програм для клієнтів, покращуйте утримання шляхом відстеження прогресу та легко керуйте процесом адаптації. Ви також можете збирати глибоку інформацію з вичерпних звітів для кампаній збереження палива, підвищувати задоволеність клієнтів і приймати профілактичні рішення, застосовуючи шаблони навчання.

Механізм рекомендацій зі штучним інтелектом від Adobe також полегшує програми навчання на основі навичок. Його бали гейміфікації, значки та сертифікати також заохочують працівників до підвищення кваліфікації. Крім того, менеджери можуть використовувати дані зі звітів для прийняття попереджувальних рішень.

Швидше укладайте угоди, навчаючи свою зовнішню та внутрішню команду продажів на цій платформі. Він швидко забезпечує ефективні навчальні програми, коли вони потрібні співробітникам. Організації також можуть використовувати керування аудиторією, щоб надавати персоналізований контент і отримати доступ до комплексної аналітики ефективності для покращення свого бізнесу.

Крім того, ви проходите тренінг із відповідності, щоб підготуватися до аудиту та легко налаштувати свою LMS і масштабувати її. Навчіть своїх співробітників, надавши їм доступ до внутрішніх курсів і стороннього контенту, а також відстежуйте показники за допомогою звітів.

Ця платформа сертифікована FedRAMP і безпечна з SOC2 і SSO і GDPR, а також підключається до найкращих рішень, таких як Slack, Zoom, Навчання LinkedInтощо. Він також підтримує адаптивне потокове відео з Brightcove, масштабований AWS і швидкий CDN з Akamai.

LearnDash

LearnDash стверджує, що це єдина LMS на основі WordPress, розроблена експертами з електронного навчання. Йому довіряють такі популярні організації, як Yoast, Keap, Університет Флориди тощо.

У LearnDash ви знайдете зміст курсу, структурований за допомогою найкращих практик онлайн-навчання та принципів для оптимізації доставки вмісту та підвищення рівня завершення. Він пропонує чудові тести, сертифікати та завдання, щоб запропонувати студентам захоплюючий досвід навчання.

Ця LMS створена для масштабування разом з вами; Ви можете продати більше курсів онлайн, отримавши повний контроль над своїми курсами, вибравши відповідну модель ціноутворення, налаштувавши автоматичні нагадування та пропонуючи додаткові пропозиції, щоб спостерігати за високим зростанням прибутків. Ви можете вибрати з різних моделей ціноутворення – підписки, одноразові розпродажі, пакети, членство тощо.

LearnDash підтримує кілька платіжних шлюзів, таких як PayPal, 2Checkout, Stripe та ще 300 із WooCommerce. Ви також можете запланувати вміст, щоб зменшити ставки відшкодування, одночасно збільшуючи свій дохід. Почати роботу з LearnDash легко завдяки ресурсам, які він надає, щоб ви могли швидко створювати онлайн-курси.

Крім того, ви отримаєте можливість інсталювати WordPress одним кліком, можливість автоматично планувати свої курси для доставки вмісту та сповіщення електронною поштою для інформування користувачів. Він також має потужне керування користувачами та розширює свої можливості завдяки підключенню до різних інструментів.

TalentLMS

Використовуйте навчальну платформу TalentLMS, щоб створити розумну організацію, орієнтовану на підвищення кваліфікації та зростання співробітників. Він забезпечує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, до якого легко отримати доступ на всіх типах пристроїв, щоб допомогти учням використовувати його в будь-який час.

Ця платформа дозволяє легко створювати курси кількома клацаннями миші, додавати користувачів і починати швидше, замість того, щоб довго налаштовувати. Ви персоналізуєте його відповідно до свого бренду та мови, щоб покращити досвід учнів. Він пропонує:

 • Навчання на борту
 • Навчання відповідності
 • Навчання клієнтів
 • Навчання продажам
 • Навчання партнерів

Ви отримуєте велику бібліотеку готових курсів, які охоплюють навички м’якого спілкування для учнів, щоб допомогти їм досягти більшого успіху в роботі.

  Як здійснювати дзвінки та відповідати на них на iPad

Eduflow

Використовуйте просту у використанні та потужну платформу LMS Eduflow керувати та створювати соціальне навчання. Цей масштабований інструмент довів потенціал для отримання кращих результатів для організацій. Фактично понад 1000 організацій довіряють цій платформі, включаючи Google, Hyper Island тощо.

Eduflow робить створення курсів насолодою, а не затягуванням. Це дає вам змогу швидко розробляти курси, навіть найскладніші, використовуючи авторські розробки світового рівня. Він пропонує максимальну свободу та гнучкість для інновацій без шкоди для взаємодії з користувачем.

Ви можете використовувати його потужний редактор, щоб без особливих зусиль створювати свої курси та виглядати професійно, але красиво на всіх екранах. Крім того, завантажуйте файли, імпортуйте пакети SCORM і вставляйте вміст із сотень різних інструментів. Стимулюйте змістовне навчання за допомогою кращої співпраці та відгуків від інструкторів, менеджерів і експертів, окрім тестів і відео.

Зробіть процес навчання більш незабутнім і захоплюючим завдяки експертній оцінці та заощадьте час викладачів. Ви також можете створювати асинхронні дії для сприяння почуттю приналежності та командної роботи серед учнів. Крім того, використовуйте статистику на основі даних, щоб ітерувати та покращувати навчальний досвід.

Eduflow дозволяє відстежувати продуктивність, використовуючи дані з інформаційної панелі, діаграми прогресу, метадані та бали. Ви також можете використовувати їхній всеосяжний GraphQL API для доступу до даних ваших учнів, як вам заманеться. Він також пропонує сотні готових БЕЗКОШТОВНИХ шаблонів курсів для таких заходів, як адаптація, продажі тощо.

Розумніше

The Brainier LMS це корпоративне рішення для навчання та розвитку, спрямоване на навчання, розширення можливостей і залучення учнів. Ця хмарна система створена для всіх типів навчальної діяльності, незалежно від того, чи це в офісі, віддалено чи на робочому місці.

Brainier допомагає вам проводити ефективне дистанційне навчання на всіх типах екранів і пристроїв, будь то настільний комп’ютер, планшет, ноутбук або мобільний телефон, за допомогою рідної мобільної програми або браузера. Він доступний як на торгових площадках iOS, так і на Android і дозволяє отримати доступ до вмісту з будь-якого місця.

Цю платформу можна налаштувати під брендинг, жаргон і кольори. У результаті ви отримуєте чудовий зовнішній вигляд, який може сприяти захоплюючому досвіду навчання та відчувати себе природно з наявними системами. Він отримав кілька нагород від G2, Brandon Hall Group та інших як провідний LMS завдяки своїм розширеним функціям, гнучкості та вдосконаленому досвіду навчання.

Картки талантів

Картки талантів це чудова мобільна навчальна платформа для працівників на передовій, безстільних працівників і працівників на місцях. Це дозволяє вам швидко створювати курси мікронавчання за лічені хвилини та навчати своїх співробітників незалежно від того, де вони працюють.

Використовуючи цю платформу, вам не доведеться відривати своїх співробітників від роботи на навчання; надавати навчання безпосередньо їм через мобільний телефон і надавати інформацію. Почніть із створення наборів карток, наповнених навчальним матеріалом, додавання користувачів, запрошення їх для завантаження програми та надання карток усім, щоб забезпечити мобільний доступ.

Ця LMS використовує справжній потенціал мікронавчання, щоб справити вплив на учнів. Все, що їм потрібно, це кілька хвилин їхнього часу на день, щоб освоїти навички, отримані в навчальних темах. Це також забезпечує відчутні результати, такі як вищі показники завершення, нижчі витрати на навчання та більше залучення.

Запустіть TalentCards БЕЗКОШТОВНО.

Moodle

Цей список платформ LMS не буде повним цією назвою – Moodle, популярна навчальна платформа. Нещодавно було випущено нову версію Moodle 4.0, яка має новий зовнішній вигляд і покращену взаємодію з користувачем, щоб покращити онлайн-навчання та викладання для учнів, викладачів та адміністраторів.

Ця платформа має новий інтерфейс і інтелектуальну навігацію з вкладками, щоб переосмислити процес навчання. Це допомагає тренерам і викладачам легко створювати курси та редагувати їх, щоб визначити пріоритети своїх завдань і зменшити відволікання.

Візуалізуйте весь свій вміст одним клацанням миші, перегляньте структуру та відстежуйте, як далеко ви досягли. Ви можете легко знайти будь-який вміст і помітити незавершену роботу. Ви також можете покращити фокус, зменшивши видимий вміст на екрані, згортаючи блоки та легко отримуючи доступ до додаткових даних, коли потрібно.

Ви отримуєте такі функції:

 • Можливість вимкнути розширені функції одним клацанням миші, зберегти налаштування конфігурації та імпортувати та експортувати конфігурації сайту.
 • Працює як споживач (платформа LTI), так і хост LTI 1.3 Advantage (постачальник програмного забезпечення LTI)
 • Прискорює адаптацію за допомогою виділень і підказок, що пояснюють функціональність і функції кожної сторінки
 • Інтерфейс перетягування, миттєвий попередній перегляд і користувацькі звіти для спільного використання, щоб приймати зважені рішення
 • Сповіщення про зміни курсу через сповіщення мобільного додатку та електронні листи
 • Вбудована відеоконференція з використанням рішення BigBlueButton з відкритим вихідним кодом, яке дозволяє створювати кімнати для сеансів, ділитися нотатками, слайдами, відео та аудіо, спілкуватися в чаті та спілкуватися в реальному часі та отримувати аналітику участі користувачів
 • Переглядайте дедлайни курсу на інформаційній панелі та плануйте свої завдання в календарі
 • Інтеграція з іншими навчальними інструментами та платформами через протокол LTI 1.3 Advantage для забезпечення безпечного та безперебійного обміну даними
  Як очистити та прискорити Ubuntu

Moodle — це платформа з відкритим вихідним кодом, яка підтримується в усьому світі та керується спільнотою, і вже має велике значення завдяки відкритому якісному навчанню для всіх. Він підтримується понад 70 сертифікованими партнерами по всьому світу, включаючи Nomad, Ballistic Learning, VidyaMantra тощо.

Якщо ви вирішите використовувати Moodle, ви можете розмістити на цих платформах.

Looop

Автоматизуйте повний процес навчання та розвитку (L&D) з Looop, від адаптації та навчання до навчання клієнтів і відповідності вимогам. Ви можете навчити свою команду продажів, менеджерів і партнерів за допомогою цієї платформи LMS і отримати більший вплив на бізнес.

Ви можете легко створювати кампанії та за потреби надавати корисні ресурси, автоматизуючи свої рутинні завдання, щоб заощадити час. Looop дозволяє автоматично надсилати ресурси та спілкуватися незалежно від того, чи є користувачі 100 чи 100 тисяч. Це також допомагає візуалізувати залучення, підвищити рентабельність інвестицій і швидко повторювати відгуки.

Ця LMS наступного покоління дозволяє легко створювати та завантажувати вміст і надавати його безпосередньо учням через SMS, командний чат, електронну пошту чи програму. Він створений для навчання та впливу, а також дозволяє отримати розуміння за допомогою детальної аналітики.

Він пропонує такі функції:

 • Розумна автоматизація на основі правил
 • Попередньо створені шаблони, які можна настроювати, і ресурси для запуску розширених кампаній, що полегшує створення всього з нуля
 • Навчальна спільнота L&D для обміну знаннями, вирішення проблем і навчання разом
 • Інтеграція з вашим командним чатом, наявним вмістом і наборами кадрів, такими як Salesforce, Google SSO, Drive, Okta, Slack, Teams, програми для iOS/Android, LinkedIn Learning, SCORM, AICC тощо.

SkyPrep

Скористалися понад 1000 тисяч учнів SkyPrep підвищувати кваліфікацію. Це інтуїтивно зрозуміла LMS, розроблена для задоволення очікувань сучасної робочої сили. Це допомагає вам автоматизувати навчання, запропонувати дистанційне навчання та підвищити продуктивність співробітників.

SkyPrep спрощує адаптацію співробітників і змушує їх працювати з першого дня. Це також сприяє зростанню співробітників і ефективному масштабу організації. Завдяки навчанню клієнтів ви можете створити довіру, зміцнити стосунки та підтримувати клієнтів.

Крім того, централізуйте свої записи щодо відповідності в одному місці та захистіть свою компанію. Він пропонує інструменти для проведення вебінарів для оцифрування вашого досвіду в класі та надає надійні інструменти електронної комерції для монетизації курсів.

SkyPrep має зручне програмне забезпечення як для тих, хто навчається, так і для адміністраторів, і його досить легко почати зі створення та запуску курсів. Він пропонує соціальне навчання, гейміфікацію та розширені функції навчання для підвищення залученості співробітників.

Висновок

Системи управління навчанням – це чудовий спосіб проводити ваші курси та тренінги в Інтернеті та покращувати їх доступність і використання. Він поставляється з корисними функціями, щоб заощадити ваш час і гроші, полегшити вашу роботу, задовольнити потреби безпеки та відповідності, а також покращити загальний досвід навчання для користувачів.