9 найкращих серверів Syslog для ефективного керування мережею

Categories:

Сервери системного журналювання (Syslog) корисні для моніторингу та керування різними мережевими пристроями.

Коли справа доходить до моніторингу всієї мережі організації, кожен шукає найкраще рішення.

Якщо одна мережа не працює, пристрої в мережі почнуть виявляти деякі проблеми.

Таким чином, необхідно контролювати свої мережеві пристрої з єдиного місця, щоб швидше знати про проблеми та краще їх вирішувати.

Хоча це можна зробити вручну, перевіривши повідомлення журналу кожного пристрою, запустивши їх і знайшовши першопричину. Але процес цей виснажливий і трудомісткий.

Для цього сервери Syslog працюють із протоколами Syslog, щоб полегшити ефективне керування журналами та відстеження.

Давайте розберемося, що таке сервер Syslog, його особливості та найкращий для вашої організації.

Що таке Syslog?

Джерело: Paessler

Syslog (системне журналювання) — це технологія, яка використовується для того, щоб ваші корпоративні пристрої в мережі надсилали повідомлення журналу про останні події на сервер, де реєструються пристрої. Журнал діє як кімната для запису всіх подій у всій інфраструктурі. Це дозволить вам переглядати події на великій кількості пристроїв через єдину систему.

Сервер системного журналу збирає повідомлення від пристроїв, таких як віртуальна машина, служба програмного забезпечення або сервер без використання. Потім ці дані збираються в одному місці. Адміністратор використовує цю інформацію для моніторингу продуктивності всієї мережі.

Сервери Syslog складаються з наступного:

 • Прослуховувач Syslog, який отримує вхідні дані та інтерпретує їх
 • База даних для зберігання всієї інформації
 • Система фільтрації для фільтрації повідомлень журналу

Як працює сервер Syslog?

Сервери Syslog мають клієнт-серверну архітектуру, де сервер отримує повідомлення журналу. Потім він пересилає локальні повідомлення на віддалений аналітичний сервер через Syslog, широко відомий як стандартне промислове рішення для журналювання.

Трафік системного журналу за замовчуванням використовує UDP-порт 514. Але деякі мережеві пристрої надсилають дані через TCP 1468, щоб забезпечити доставку повідомлення в потрібне місце.

Джерело: Coralogix

Syslog визначає три рівні:

 • Рівень вмісту системного журналу: містить фактичні дані в повідомленнях про події. Він містить деякі інформаційні елементи, зокрема рівні серйозності та коди об’єктів.
 • Прикладний рівень системного журналу: він генерує, маршрутизує, інтерпретує та зберігає повідомлення.
 • Транспортний рівень системного журналу: він передає повідомлення через мережу.

Він надсилає повідомлення в такому форматі:

seq:timestamp: %facility-severity-MNEMONIC:опис

Терміни означають:

 • Seq: Порядковий номер, що вказує порядок повідомлення.
 • Мітка часу: вказує час створення повідомлення.
 • Facility: це значення, яке показує, який процес на вашому пристрої генерує повідомлення.
 • Серйозність: це число, яке визначає серйозність події.
 • МНЕМОНІКА: це короткий код, який використовується для повідомлень, що вказує на те, що сталося.
 • Опис: Детальна інформація про подію.

Важливі функції сервера Syslog

Перш ніж вибрати будь-який сервер Syslog, переконайтеся, що він має такі функції:

 • Збір і моніторинг повідомлень Syslog
 • Перегляд системного журналу та журналу для Windows
 • Колекція журналів
 • Архівація журналів
 • Усунення несправностей мережі
 • Моніторинг журналу сервера
 • Моніторинг перехоплень SNMP
 • Управління системним журналом
 • Аудит додатків
 • Управління відповідністю ІТ
 • Аналіз загроз і безпеки
 • Кросплатформенний аудит

Тепер давайте перевіримо деякі з найкращих серверів Syslog для ефективного керування мережею.

SolarWinds Kiwi Syslog

Керуйте своїми повідомленнями Syslog, журналами подій Windows і перехопленнями SNMP за допомогою Kiwi Syslog Server від SolarWinds – доступної локальної програми. Це допомагає вам керувати повідомленнями системного журналу з мережевих пристроїв, таких як системи UNIX, Windows і Linux, з однієї консолі.

  12 найкращих симуляторів життя для захоплюючих і захоплюючих вражень

Ви отримуватимете сповіщення в реальному часі про проблеми, пов’язані з вашим сервером або пристроєм. Ця консоль керування Syslog дозволяє легко перевіряти повідомлення журналу з пристроїв, щоб швидше усунути проблему, порівняно з перевіркою кожного пристрою термін за терміном.

Активуйте сповіщення електронною поштою, файли журналів, пересилайте повідомлення, запускайте сценарії та виконуйте інші дії, щоб автоматично відповідати на вхідні повідомлення із сервера Syslog. Крім того, ви можете запланувати автоматичне очищення та архівування журналів, що допоможе вам дотримуватися HIPAA, PCI DSS, SOX тощо.

Сервер Kiwi Syslog дозволяє запланувати створення звіту електронною поштою разом із статистикою. Ви можете переглядати дані будь-де, маючи безпечний веб-доступ. Крім того, це дозволяє відстежувати та фільтрувати повідомлення журналу на консолі перегляду Syslog із численними спеціальними переглядами.

Фільтруйте розширені повідомлення за IP-адресою хоста, часом доби, пріоритетом або іменем хоста. Укажіть і автоматично надсилайте події з робочих станцій і серверів Windows для пересилання за джерелом, ключовими словами та ідентифікатором типу. Пересилайте події до ваших зовнішніх систем, щоб ви могли легко перевіряти, зберігати та сповіщати.

Завантажте безкоштовний інструмент, який веде збір даних на п’яти пристроях, або виберіть ліцензійну версію, щоб отримати додаткові переваги.

Аналізатор журналу подій ManageEngine

Контролюйте всі мережеві пристрої за допомогою централізованого сервера Syslog для підтримки кращої безпеки мережі. EventLog Analyzer допомагає проводити аудит системних журналів і дозволяє організаціям контролювати свою мережеву діяльність і отримувати сповіщення в реальному часі про підозрілі події.

Сервер Syslog збирає системні журнали з ваших мережевих пристроїв і дає детальну інформацію про стан безпеки. Він візуалізує та отримує повний огляд вашої мережі за допомогою моніторингу Syslog, забезпечуючи кращу систему керування Syslog.

EventLog Analyzer обробляє системні журнали, створені мережевою інфраструктурою, включаючи комутатори, системи запобігання вторгненням, пристрої, робочі станції, брандмауери, сервери, системи виявлення вторгнень тощо.

Ви можете використовувати критичні дані, приховані в журналах подій, щоб ідентифікувати зловмисну ​​або ненормальну діяльність у вашій мережі. EventLog Analyzer допомагає відстежувати ідентифікатори подій, пов’язаних із безпекою, наприклад 4719 (змінена політика аудиту системи), 4625 (невдалий вхід до облікового запису) тощо.

Отримайте контроль над керуванням і безпекою систем Linux за допомогою аудиту системних журналів. Це допоможе вам відстежувати дії користувачів, процеси Linux, вихід із системи, події поштового сервера, виконання команд sudo тощо. Крім того, ви отримаєте понад 100 шаблонів для середовищ Linux.

Крім того, ви отримаєте поглиблені сповіщення та звіти про аудит, автоматизоване керування інцидентами, спрощену ІТ-відповідність тощо. Ви знайдете інші функції, як-от аналіз журналу додатків, моніторинг журналу Active Directory, моніторинг привілейованих користувачів, криміналістичний аналіз журналу, моніторинг журналу подій, і більше.

Отримайте безкоштовну пробну версію сьогодні.

PRTG Syslog Server

Отримайте єдине рішення для всіх проблем із подіями Syslog за допомогою PRTG Syslog Server. Це допоможе вам контролювати ваші повідомлення системного журналу та всю мережу. Ви отримуватимете сповіщення в реальному часі про інциденти та помилки. Крім того, це дозволяє контролювати та оптимізувати продуктивність вашої мережі.

PRTG спочатку отримує повідомлення Syslog, а потім дозволяє PRTG Syslog Receiver відображати всі необхідні дані, включаючи IP-адресу, позначку часу та саме повідомлення. Як сервер системного журналу він аналізує ці повідомлення та перевіряє надзвичайні ситуації, якщо такі є, у діапазоні від 0 до 7 (що означає надзвичайну ситуацію для налагодження).

Ви можете визначити тип повідомлення одразу після того, як PRTG прочитає код об’єкта та обробить його. Це полегшує вам перегляд даних повідомлень і отримання уявлень про доступність програмного забезпечення, помилки ресурсів, продуктивність програми та інші речі.

  18 онлайн-курсів для вивчення штучного інтелекту (AI) у 2022 році

Ви можете налаштувати PRTG Syslog Receiver, вибравши один із двох параметрів конфігурації сервера:

 • Централізований датчик Syslog Receiver
 • Датчик Syslog Receiver для конкретного пристрою

Після цього ви зможете стежити за всією мережею будь-де та будь-коли. Завантажте Syslog Server безкоштовно та скористайтеся чудовими функціями.

Сервер журналу Nagios

Nagios Log Server пропонує централізований моніторинг і керування журналами, а також аналіз програмного забезпечення. Це спрощує процес пошуку даних журналу та налаштовує сповіщення. Ви можете отримати всі дані журналу в одній консолі з можливістю перемикання після збою та високою доступністю.

Легко зв’яжіть події журналу кількома клацаннями миші та переглядайте дані журналу. Nagios Log Server надає можливість вирішувати проблеми та глибоко аналізувати кожну інформацію. Це забезпечить безпеку, безпеку та безперебійну роботу вашої інфраструктури.

Крім того, його можна масштабувати відповідно до ваших вимог, щоб ви могли додати додаткові екземпляри Syslog Server до свого кластера моніторингу. Це додає більше потужності, пам’яті, надійності та швидкості вашій платформі аналізу журналів, окрім прискорення зростання вашої компанії.

Nagios Log Server призначений для аудиту та безпеки мережі, створюючи сповіщення на основі запитів на основі інтерфейсу. Він сповіщає користувачів електронною поштою, сценарієм, перехопленнями SNMP тощо, щоб забезпечити швидше вирішення проблеми. Крім того, це дає змогу зануритися в проблему, щоб швидше знайти рішення.

Потужні інформаційні панелі забезпечують дизайн, налаштування для кожного користувача, налаштування макета тощо, надаючи членам вашої команди та клієнтам потрібну гнучкість. За допомогою Nagios Log Server ви можете глибше досліджувати журнали, мережеві події та події безпеки.

Fastvue Syslog

Отримайте спрощений, але потужний і необмежений сервер Syslog для Windows за допомогою Fastvue Syslog. Це допоможе збирати, ідентифікувати, аналізувати та реєструвати інформацію Syslog. Він забезпечує простий спосіб реєстрації даних системного журналу в одній консолі, не сплачуючи жодного цента.

Легко виявляйте вхідні дані та автоматично реєструйте повідомлення для впорядкування текстових файлів. Ви також можете пересилати повідомлення системного журналу на інші сервери та переглядати загальний розмір архівованих журналів і розмір кожного пристрою за допомогою статистики журналів.

Інтегруйте його API, щоб програмно отримувати журнали та статистику та вносити зміни до налаштувань за допомогою Rest API. Fastvue Syslog автоматично архівує старі журнали та переміщує їх до інших архівних папок, мінімізуючи вимоги до дискового простору.

Інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс Fastvue Syslog дозволяє отримати доступ до архівів і журналів, налаштувати сервер Syslog і багато іншого. Внесіть зміни в інтерфейс, клонувавши його репозиторій GitHub з відкритим кодом. Процес налаштування досить простий; вам просто потрібно:

 • Встановіть порти прослуховування, шляхи до архіву та журналу
 • Виявляйте джерела Syslog автоматично

Тепер безкоштовно реєструйте та керуйте всіма даними Syslog у вашій Windows. Завантажте його сьогодні та насолодіться ефективним мережевим зв’язком, що призведе до кращої продуктивності.

SolarWinds Papertrail

Сервер і менеджер хмарного системного журналу від SolarWinds Papertrail допомагають керувати всіма даними системного журналу в хмарі. Це пропонує:

 • Простіше керування та зберігання
 • Доступ до повідомлень системного журналу з уніфікованого інтерфейсу для моніторингу, пошуку та перегляду даних журналу в режимі реального часу
 • Налаштування засобів керування доступом, режимів архівування та політики збереження всього за пару кліків

Сервер Cloud Syslog отримує події від серверів, маршрутизаторів, принтерів, робочих станцій та інших пристроїв і створює кінцеву точку для негайного надсилання подій журналу. Він передає журнали через TCP або UDP із шифруванням TLS для кращої безпеки.

Рішення підтримує як RFC 3164, так і RFC 5424 для сумісності з різними реалізаціями Syslog, фреймворками та бібліотеками. Ви можете переглядати всі повідомлення журналу та фільтрувати журнали на основі відправника, вмісту повідомлення, закладу, дати чи пріоритету.

  5 ГГц Wi-Fi не завжди краще, ніж Wi-Fi 2,4 ГГц

Крім того, ви можете налаштувати сповіщення для виявлення помилок програми та сповіщення про збої обладнання та інші пріоритетні події. Керуйте всіма своїми політиками з одного місця, щоб уникнути ручного налаштування компонентів журналювання. Автоматизуйте створення резервних копій і архівів, налаштуйте політики, визначте права доступу користувачів і багато іншого за допомогою Cloud Syslog Server.

Розпочніть безкоштовну пробну версію сьогодні та легко керуйте, упорядковуйте та збирайте свої журнали з одного місця.

WinSyslog

Отримайте сервер Syslog для своєї Windows від WinSyslog, який пропонує широкий спектр функцій. Він постачається з Microsoft Windows 11 і останньою версією, і до нього можна отримати віддалений доступ за допомогою веб-переглядача, який містить веб-програму.

WinSyslog підтримує всі галузеві стандарти, включаючи TCP Syslog, UDP Syslog і RELP. Він дуже надійний і забезпечує високу продуктивність. Крім того, інтерфейс потужний і простий у використанні, тому звичайний користувач може легко отримати до нього доступ.

Незалежно від того, чи потрібен він вам для індивідуального користування, домашнього середовища чи великого підприємства, WinSyslog добре масштабується для всіх і будь-якої компанії. Ви можете завантажити поточну версію та отримувати повідомлення від маршрутизаторів, комутаторів, надсилання закордонних систем тощо.

Завантажте продукт, натиснувши посилання, і виберіть план обслуговування від 1 до 5 років.

RSYSLOG

Відчуйте надзвичайно швидку систему обробки журналів за допомогою RSYSLOG. Ви отримаєте чудову безпеку, високу продуктивність і простий для розуміння дизайн. Він може отримувати дані з багатьох джерел, перетворювати їх і надсилати в різні місця призначення.

RSYSLOG також здатний доставляти мільйони повідомлень щосекунди до локальних пунктів призначення, поки обробка застосовується відповідно до ліміту. Коли мова заходить про складнішу обробку та віддалені місця призначення, продуктивність також приголомшлива.

Особливості RSYSLOG:

 • Кілька потоків
 • Підтримує такі протоколи, як SSL, RELP, TLS і TCP
 • Варіант для таких баз даних, як PostgreSQL, MySQL, Oracle тощо
 • Відфільтруйте кожну частину повідомлень Syslog
 • Повністю настроюється, а вихідний формат зрозумілий
 • Підходить для релейних ланцюгів.

Ви можете завантажити поточну версію та почати отримувати сповіщення від різних мережевих пристроїв, щоб покращити вашу мережу, що також призводить до вищих темпів зростання.

Syslog Watcher

Отримайте високопродуктивний сервер Syslog для централізованого керування журналами з вашого місця. Syslog Watcher збирає повідомлення журналу з багатьох програм і пристроїв і зберігає їх на окремому сервері. Це допомагає покращити безпеку та відповідність.

Syslog Watcher скорочує час на виявлення тенденцій і закономірностей, що дозволяє легко вирішувати проблеми. Ви можете легко відстежувати події безпеки та негайно вживати необхідних заходів. Ви можете налаштувати сповіщення для отримання сповіщень, коли створюються певні повідомлення журналу подій безпеки.

Крім того, ви можете відповідати нормативним стандартам, таким як PCI DSS, і отримати центральне розташування для зберігання та перевірки повідомлень журналу. Syslog Watcher підтримує сучасні транспорти від UDP і TCP для безпечної передачі журналів через канали, зашифровані TLS.

Ви знайдете центральне сховище для всіх ваших записів подій. Це спростить аналіз Syslog і прискорить процес усунення несправностей. Syslog Watcher аналізує системні журнали для відстеження проблем за допомогою гнучкої системи фільтрації.

Завантажте останню версію Syslog Watcher сьогодні.

Висновок

Syslog — це потужна технологія, яка може полегшити роботу адміністраторів, керуючи складними мережами. Обсяг даних є найбільшою проблемою для Syslog. Сервери Syslog використовуються для спрощення керування журналами та дозволяють адміністраторам фільтрувати повідомлення та зосереджуватися на подіях. Тому виберіть будь-який із наведених вище серверів Syslog відповідно до ваших потреб.

Вам також може бути цікаво прочитати про ці інструменти керування журналами.