9 найкращих рішень для обробки платежів для вашого онлайн-бізнесу

Попит на онлайн-магазини зростає безпрецедентно. Це підвищило потребу в рішеннях для обробки онлайн-платежів, щоб забезпечити швидкі, безпечні та прості платежі по всьому світу.

За даними Statista, закінчено 5 трильйонів доларів було створено за допомогою цифрових платежів у всьому світі в 2020 році. Інше опитування також показало, що 27% клієнтів у США використовували рішення для онлайн-обробки, як-от PayPal і Amazon. І в майбутньому цей попит зростатиме.

Отже, якщо у вас є онлайн-бізнес, ви повинні включити рішення для онлайн-платежів, щоб відповідати очікуванням клієнтів. Це допоможе вам зробити транзакції швидше, запропонує зручність і допоможе збільшити ваші продажі.

Давайте обговоримо це детально та знайдемо кілька найкращих рішень для онлайн-платежів.

Що ви маєте на увазі під рішеннями для онлайн-платежів?

Онлайн оплата означає оплату продуктів або послуг онлайн, тобто за допомогою електронних режимів. Платіжне рішення – це послуга або програмне забезпечення, яке дозволяє здійснювати онлайн-платежі. Він отримує платіжні запити покупця через веб-сторінку, перевіряє платіжні деталі та транзакції та переказує кошти на рахунок онлайн-продавця.

Найвідомішими рішеннями для онлайн-платежів є PayPal, Stripe, Amazon Pay тощо.

Наприклад, ви відвідуєте такий онлайн-магазин, як Amazon, щоб придбати продукти, які ви так довго тримали у своєму кошику. Під час покупки вас попросять підтвердити адресу. Далі ви перейдете на сторінку, де вам потрібно буде вибрати спосіб оплати, як-от кредитна чи дебетова картка, Amazon Pay, інтернет-банкінг тощо, щоб оплатити з комп’ютера чи смартфона. Ось як відбуваються онлайн-платежі.

Хоча це може виглядати просто, щось відбувається за лаштунками, що робить ваші платежі успішними, і ви можете розмістити замовлення або робити покупки онлайн. Тут постає роль компаній з обробки платежів.

Що таке компанії з обробки платежів?

Компанії з обробки платежів або процесори платежів є посередниками між компанією та її клієнтами, які обробляють платежі та забезпечують плавну та безпечну онлайн-покупку.

Платіжні процесори перевіряють транзакції та переказують кошти з рахунку покупця, незалежно від того, який спосіб електронної оплати вони обрали. Вони підключають продавців до віртуальних терміналів, які можуть приймати онлайн-платежі. Вони керують повним процесом онлайн-транзакцій через усі вузли – клієнтів, онлайн-продавців, банки/фінансові установи та мережі карток.

Як працюють рішення для обробки платежів?

Коли рішення для обробки платежів отримує запит від покупця через веб-сайт продавця, воно починає автентифікацію платіжних даних покупця. І коли все виглядає чудово, і у покупця достатньо коштів на рахунку, він підтверджує транзакцію. Нарешті, він переказує кошти з рахунку покупця на рахунок продавця та завершує онлайн-платіж.

Давайте розберемося, як взаємодіють всі вузли.

Необхідність обробки платежів:

  • Обліковий запис продавця для здійснення переказу коштів
  • Веб-сторінка з кнопкою оплати для ініціювання транзакцій
  • Рахунок на платіжному розчині

Отже, коли відвідувачі заходять на ваш веб-сайт, вони можуть вибрати продукти та послуги, натиснувши кнопку «купити зараз». Він спрямує їх на сторінку платежів, яка вже підключена до платіжного рішення.

Коли вони продовжать платити онлайн і виберуть свій режим, їх запитають деталі або вони будуть перенаправлені на сайт постачальника платежів. Постачальник послуг розгляне запит і підтвердить платіжні реквізити. Це відбувається безпечно через зашифровані дані, щоб ніхто не міг переглянути обліковий запис або особисту інформацію покупця.

Після перевірки облікових даних покупця постачальник послуг ініціює переказ коштів. Коли переказ буде успішним, і покупець, і продавець отримають сповіщення, а необхідні кошти будуть списані з рахунку покупця для перерахування на рахунок продавця. Це сповіщення допоможе оновити статус трансакції. Але якщо транзакція не вдасться через недостатню кількість коштів або недійсні облікові дані покупця, це також відобразиться.

Навіщо це потрібно вашому бізнесу?

Якщо ви керуєте онлайн-бізнесом, створення системи онлайн-платежів може бути корисним. Ця цифрова ера зробила віртуальну валюту цінною та зручною для всіх, від окремих осіб до компаній. Це може запропонувати багато переваг перед збором готівкових платежів, таких як:

зручність

Завдяки онлайн-платежам покупцям зручно в кілька кліків здійснювати платежі, замовляти товари та послуги, реєструватися на вебінарах, робити пожертви тощо.

Припустімо, якщо хтось хоче зробити пожертву без системи онлайн-платежів. Їм доведеться поспішити до свого банку та зняти суму, якщо у них недостатньо готівки під рукою (їх сьогодні люди не так багато зберігають). Це вбиває їхній час, що нікому не потрібно.

  Як перевірити, яка відеокарта (GPU) у вашому ПК

Але за допомогою лише онлайн-платежів вони можуть зробити це швидко, не виходячи з дому, без будь-яких турбот. Це економить не тільки їхній час, а й зусилля. Крім того, це вигідно для підприємств, оскільки вони можуть швидко завершити продажі.

Швидший процес транзакції

Коли ви розумієте процес транзакції, ви можете думати про нього як про тривалий процес, який стосується багатьох вузлів. Однак весь процес займає лише кілька секунд, щоб завершити весь процес оплати. Це набагато швидше, ніж традиційні платежі готівкою. Вам не потрібно стояти в черзі й заповнювати форми чи чекати днями, поки чек буде затверджено.

Міжнародні платежі

Люди можуть відсторонити вас через обмеження режиму оплати, навіть якщо ваші продукти чи послуги є видатними. Отже, якщо ви працюєте в усьому світі, збереження системи онлайн-платежів для обслуговування ваших клієнтів у всьому світі є ще важливішим. Це робить їх щасливими, пропонуючи швидкий і зручний спосіб оплати, а також допомагає вам утримати їх.

Отже, якщо ви хочете скористатися всіма цими перевагами, перегляньте деякі з найкращих рішень для обробки онлайн-платежів для вашого бізнесу.

Authorize.net

Виберіть спрощений процес оплати для свого бізнесу – Authroize.net які можуть допомогти вам отримувати платежі за допомогою кредитних карток, електронних чеків і безконтактних платежів. Ви також можете запропонувати своїм клієнтам багато інших типів платежів, таких як пункти продажу, мобільні платежі, телефонні платежі, електронна комерція, інструменти виставлення рахунків і пристрої для зчитування мобільних карток.

Authorize.net захищає інформацію про клієнта від шахраїв і дозволяє налаштовувати інструменти та фільтри на основі правил, щоб захистити вашу бізнес-модель. Він також має просте у використанні платіжне рішення, яке дозволяє приймати платежі будь-де та будь-коли.

Його Customer Information Manager зберігає платіжні реквізити ваших клієнтів, тому, коли вони повернуться, не потрібно буде знову вводити реквізити. Ви можете швидко приймати щомісячні виплати та регулярні платежі, і він постійно оновлює інформацію про картку, щоб втратити продажі та призупинити платіж. Крім того, надішліть цифровий рахунок-фактуру після завершення платежу на їхню пошту та додайте кнопку «пожертвувати» або «купити зараз» на свій веб-сайт, щоб повідомити клієнту, де платити.

Authorize.net не стягує з вас жодної плати за встановлення. Ви сплачуєте лише щомісячну плату за шлюз у розмірі 25 доларів США та комісію за кожну транзакцію у розмірі 2,9% від суми рахунку плюс 30 центів.

Checkout.com

Розвивайте та збільшуйте свої продажі за допомогою Checkout.com рішення для обробки платежів. Він забезпечує надійні та швидші платежі разом із прямим еквайрингом на основних ринках. Він підтримує місцеві способи оплати, 150+ валют і 20+ валют розрахунків.

Ви можете користуватися потужною інтеграцією та керувати своїми платежами за допомогою платіжних API та інструментів. Інструмент допоможе вам збільшити ваші доходи, оптимізуючи кожен платіж і швидко створюючи інноваційні продукти, використовуючи миттєву статистику та актуальні дані.

Подаруйте своїм клієнтам досвід передових технологій і будьте попереду у своєму онлайн-бізнесі. Використовуючи місцеві знання, ви можете налаштувати своє рішення відповідно до різних ринків і підвищити ефективність продажів. Checkout.com пропонує кілька варіантів оплати, включаючи APM, цифрові гаманці, місцеві картки тощо.

Оптимізуйте свій розвиток за допомогою детальніших, практичних і доступних даних. Його зручна та проста у використанні панель інструментів допоможе вам оцінити кожну можливість і вийти за межі очікувань користувачів завдяки широкому спектру платіжних інтерфейсів, зручних платежів і засобів захисту від шахрайства.

Від PCI до SCA, Checkout.com допоможе вам. Він надає кожну деталь, щоб перевірити вартість кожної транзакції. Вони стягуватимуть з вас плату відповідно до вашого бізнес-профілю, від прозорої комісії асоціації карток до комісії за обмін.

GoCardless

Збирайте одноразові та регулярні платежі безпосередньо з банківських рахунків клієнтів за допомогою GoCardless рішення для обробки онлайн-платежів. Малі підприємства можуть отримати такі переваги, як покращення грошового потоку, зменшення витрат, зменшення кількості невдалих платежів і можливість відстежувати свої платежі.

Це допомагає підприємствам зменшити відтік, операційні витрати, міжнародні бар’єри, час на оплату та ризики конверсії. Ви також можете збирати платежі за членство та підписку за допомогою прямого дебету по всьому світу. GoCardless також усуває трудомісткий процес керування рахунками-фактурами та легко їх відстежує.

GoCardless надає RESTful API, який забезпечує просту інтеграцію у ваш бізнес і вимагає менше інвестицій ресурсів. Його аналіз повторюваних платежів також керує та прогнозує збої платежів. Ви також можете вбудувати налаштований процес оформлення замовлення на свій веб-сайт, оптимізований для покращення конверсії для понад 30 країн.

Надсилайте безпечні платіжні посилання своїм клієнтам, щоб легко отримувати платежі безпосередньо на ваш бізнес-акаунт. GoCardless має сертифікат ISO27001 і відповідає GDPR. Він має вбудовану відповідність, і йому довіряють багато компаній. Ви також отримаєте приклади коду на різних мовах програмування, включаючи Python, Java, .NET, JavaScript, Ruby та PHP, щоб створити для вас план передплати.

  Як визначити, чи дві клітинки в Excel містять однакове значення

WePay

WePay надає надійні API для онлайн-платформ на базі JPMorgan Chase. Він пропонує інтегровані платежі для систем POS, онлайн-ринків і систем SMB SaaS. Ви можете легко та швидко інтегрувати його за допомогою зразків коду з відкритим кодом і SDK.

Незалежно від вашої бізнес-моделі, у WePay є рішення для вас. Продавці з обліковим записом Chase можуть швидко отримати виплати в той же день без додаткових витрат. Він також підтримує попередньо сертифіковані пристрої для рішень з використанням карток.

WePay керує відповідністю вимогам, виплатами та ризиками, щоб ви могли створити найкращу взаємодію з користувачем, включаючи спілкування з клієнтами, звітування та адаптацію. Ви також отримуватимете інформацію через API WePay. Програмне забезпечення використовує різні способи оплати та оптимізовані випадки для безпеки, масштабованості та ефективності.

смужка

смужка надає вам надійну платіжну інфраструктуру для вашого веб-сайту. Ви можете використовувати його API та програмне забезпечення для надсилання платежів, керування бізнесом в Інтернеті та прийому платежів. Незалежно від того, чи ви – стартап, чи велика галузь, Stripe пропонує вам однакову якість і послуги для підприємств будь-якого розміру.

Stripe — це повністю інтегрований пакет, який допоможе вам створити програми та веб-сайти для надсилання виплат і прийому платежів у всьому світі. Він надає вам багато продуктів для здійснення платежів для вашого бізнесу з передплатою, онлайн-магазинів, особистих продавців, ринків і програмних платформ.

Крім того, Stripe може допомогти вам надсилати рахунки-фактури, отримувати фінансування, випускати фізичні та віртуальні картки, керувати витратами бізнесу та боротися з шахрайством. Ви знайдете серверні та клієнтські бібліотеки PHP і React для iOS і .NET. Він працює на всіх рівнях фінансового стека.

Stripe гарантує час безвідмовної роботи 99,99%+ і зберігає резервування та масштабованість. Він випускає багато вдосконалень і функцій щороку, щоб завжди бути на висоті вашої гри. Ви також можете використовувати інтелектуальну оптимізацію Stripe, щоб отримати знання про збільшення доходу, шахрайство, повернення доходу тощо.

Під час підписки немає щомісячних, прихованих комісій або комісій за налаштування. Отримайте доступ до повного платіжного рішення за допомогою простого плану оплати за використання 2,9% + 30 центів за успішну транзакцію.

Брейнтрі

Охопіть більше покупців і збільште свій дохід Брейнтрі платіжна платформа, яка надає Venmo, PayPal, дебетові та кредитні картки, а також інші популярні цифрові гаманці, як-от Google Pay і Apple Pay, у єдиній інтеграції.

Ви отримаєте користь від інновацій, досвіду та масштабованих рішень Braintree. Використовуйте глибокі відносини Braintree з фінансовими установами та великі знання, щоб збільшити конверсію. Це допоможе вам розширити свій ринок за допомогою технологій наступного покоління та мережі PayPal.

Автоматизуйте серверні процеси та керуйте внутрішніми витратами без втрати доходу. Ви також можете запобігти шахрайським транзакціям, виявивши їх під час схвалення замовлень. Крім того, вони нададуть платіжний шлюз, обліковий запис продавця, шифрування даних через Braintree Vault, основні інструменти для боротьби з шахрайством, допомогу в міграції даних, звітність, регулярне виставлення рахунків, інтеграцію сторонніх розробників, розширені інструменти для боротьби з шахрайством тощо.

Сплачуйте відповідно до платіжної служби, якою ви користуєтеся. Наприклад, якщо ви використовуєте картки та цифрові гаманці, ціна становитиме 2,59% від суми рахунку-фактури плюс 0,49 доларів США за транзакцію.

BlueSnap

Знизити витрати та збільшити продажі за допомогою BlueSnap платіжна платформа «все в одному». Він розуміє, як ваші платежі можуть вплинути на ваш онлайн-бізнес, і пропонує рішення для підвищення частоти авторизації, зменшення кількості відмов від оформлення замовлення, уникнення транскордонних комісій і зменшення технічної заборгованості.

Отримайте єдиний обліковий запис, щоб отримати всі зручності, які вам потрібні. Усе рішення є модульним, тому ви можете використовувати функціональні можливості відповідно до своїх потреб. Приймайте платежі по-різному за допомогою BlueSnap, включаючи платежі через POS, мобільну касу, онлайн-касу, підписки, віртуальний термінал, оплату рахунків-фактур, ринкові майданчики, вбудовані платежі та автоматизацію AR.

Легко інтегруйте його з програмним забезпеченням, таким як системи ERP, системи CRM, візки для покупок та інші бізнес-платформи, щоб працювати швидше та краще. За допомогою Chargebacks911 і Kount захистіть свій бізнес від шахраїв і використовуйте вбудовані рішення для дотримання податкових і нормативних вимог. Отримуйте дані в режимі реального часу, щоб швидко вжити заходів, отримуйте доступ до платіжного рішення будь-коли з будь-якого місця та отримуйте точні звіти для покращення видимості та спрощення звірки.

Немає комісій за налаштування, додаткових комісій або комісій за скасування. Дозвольте BlueSnap розробити модель ціноутворення відповідно до потреб вашого бізнесу. Ви отримаєте індивідуальні цінові рішення, включаючи глобальну обробку з одним обліковим записом, ціноутворення за принципом обміну плюс, ціноутворення за фіксованою ставкою, тарифи обробки даних рівня 2 і 3, тарифи обробки некомерційних платежів і автоматизацію дебіторської заборгованості.

  Найкращий спосіб упорядкувати електронні листи: просто заархівуйте їх

PayPal

Безсумнівно, одна з найбільш використовуваних платіжних станцій у всьому світі PayPal яка обслуговує підприємства будь-якого розміру, масштабу та галузі. Він пропонує численні інструменти для ведення вашого бізнесу та покращення вашого зростання, одночасно надаючи вашим клієнтам можливість платити за бажанням з будь-якої точки світу.

Широкий набір функцій PayPal включає розумні технології для ваших щоденних потреб. Ви можете створити посилання для спільного використання для оплати або додати повнофункціональну касу на свій веб-сайт. Розширюйте нові канали, продаючи в соціальних мережах, пропонуючи підписки або стягуючи плату за послуги.

У міру того, як ви розвиваєтеся, комплексний інструмент комерційної платформи PayPal росте разом з вами. Використовуйте додаток PayPal, щоб переглядати комплексні рішення, які відповідають потребам вашого бізнесу. Використовуйте такі рішення, як прийом платежів, здійснення платежів, створення рахунків-фактур, управління ризиками, прискорення зростання та оптимізація операцій, щоб ваш онлайн-бізнес розвивався швидше.

Ад’єн

Ад’єн пропонує будь-яке рішення, від прийому платежів онлайн на будь-якому пристрої чи каналі до додавання методів оплати для підвищення коефіцієнтів конверсії. Ви можете використовувати майже всі способи оплати, яким довіряють ваші клієнти. Це дозволяє оптимізувати платежі в кожній точці взаємодії та підвищити рівень авторизації.

Інформаційна панель Adyen об’єднує тестування, звітування та продуктивність в одному інтерфейсі. Він розроблений відповідно до вашої швидкості доставки, ресурсів розробки та потреби в налаштуванні. Захистіть себе від шахраїв за допомогою екосистем ризиків на основі правил і ШІ. Крім того, надайте своїм покупцям швидкий і якісний досвід, який вони очікують, створіть унікальний досвід оплати та збільште кількість конверсій, винагороджуючи лояльних покупців.

Налаштуйте платіжні потоки, рекламу, чайові, квитанції, мови та макети. Зробіть легким застосування винагород, купонів на знижку та платежів одним клацанням миші та дозвольте своїм клієнтам простий процес реєстрації, щоб вони поверталися за новими. Крім того, захистіть свою базу даних від завоювання довіри ваших покупців і зменшіть проблеми з узгодженням і бухгалтерським обліком за допомогою простих у використанні та гнучких варіантів оплати для нових постачальників.

Adyen пропонує способи інтеграції платіжних рішень у ваш веб-сайт із використанням лише компонентів і API. Крім того, drop-in – це найпростіший і найшвидший спосіб додати способи оплати. Ви також можете додавати компоненти для кожного платежу та поєднувати їх із логікою форми. Найкраще те, що ви можете створити свій інтерфейс користувача для методів оплати, щоб мати повний контроль.

Adyen стягує лише комісію за обробку та комісію за транзакцію відповідно до методу оплати. Немає комісії за встановлення, і ви можете мати кілька банківських рахунків.

Як вибрати хороше рішення для обробки платежів?

Кожен бізнес має різні потреби щодо розміру, аудиторії, бюджету та інших факторів. Але деякі речі залишаються загальними; ви повинні отримати безпечне, просте та гнучке рішення. Тому завжди вибирайте рішення для обробки платежів на основі ваших унікальних потреб і довгострокових цілей. Перш ніж вибрати постачальника платіжних послуг, врахуйте деякі фактори:

  • Перевірте, наскільки простий і швидкий для вас процес реєстрації.
  • Запитайте про рівень успіху постачальника послуг. Це допоможе вам забезпечити простий процес оплати для ваших клієнтів, щоб підвищити їхнє задоволення та лояльність до бренду. Шукайте різні варіанти оплати, прості розрахунки та швидкий плавний потік транзакцій.
  • Дізнайтеся про комісії за транзакції та порівняйте їх з іншими постачальниками, щоб вибрати найкращого з урахуванням вашого бюджету.
  • Запитайте їх, наскільки безпечно їх платіжне рішення та їхні правила відповідності для захисту облікових записів і даних покупців.

Висновок: яке майбутнє оплати? 💰

Потреба в рішеннях для онлайн-платежів швидко зростає по всьому світу через збільшення кількості онлайн-покупок. І останні тенденції показують, що в майбутньому він, швидше за все, зросте.

Отже, якщо ви працюєте в Інтернеті, переконайтеся, що ви використовуєте найкраще рішення для обробки платежів у своєму бізнесі, щоб забезпечити покращений, швидший і безпечний процес транзакцій.

Вас також можуть зацікавити платіжні рішення для блогерів.