techukraine.net techukraine.net 9 найкращих рішень для керованого виявлення та реагування (MDR) для покращення безпеки

9 найкращих рішень для керованого виявлення та реагування (MDR) для покращення безпеки

| | 0 Comments| 8:03 AM
Categories:

Рішення керованого виявлення та реагування (MDR) — це поєднання передових технологій безпеки, інструментів і досвіду, які постачальники пропонують своїм клієнтам у моделі надання безпеки як послуги.

Замість того, щоб інвестувати у дороге власне рішення з кількома продуктами, організація передає свою ІТ-безпеку сторонньому постачальнику MDR.

У цьому випадку провайдер відстежує інфраструктуру клієнта, одночасно виявляючи та усуваючи поточні та нові загрози.

Послуга MDR забезпечує розширений захист і ідеально підходить для всіх організацій, особливо для тих, хто не має відповідних інструментів і навичок для захисту сучасних складних ІТ-середовищ.

Він розширює внутрішні системи безпеки за допомогою передових інструментів і висококваліфікованих експертів, щоб забезпечити цілодобовий моніторинг і вдосконалене виявлення загроз і реагування на них – краще, ніж інші рішення кібербезпеки.

Отже, організації можуть отримати доступ до найновіших і найефективніших технологій безпеки та досвіду, не інвестуючи у дорогі власні рішення.

Переваги послуги MDR

Однією з головних переваг рішення MDR є покращення загальної безпеки організації. Він також надає дієву інформацію про загрози та звіти, що містять інформацію, яка допомагає виявити та усунути вразливі місця та прогалини в системах і практиках безпеки.

Серед інших переваг керованого рішення виявлення та реагування:

 • Цілодобовий моніторинг і швидке виявлення в режимі реального часу та усунення всіх загроз, що мінімізує кількість успішних атак і збитків.
 • Дозволяє організаціям отримати кращий огляд своєї ІТ-інфраструктури, таким чином відстежуючи дії користувачів і виявляючи підозрілі або зловмисні дії.
 • Зменшення витрат – усуває необхідність інвестувати у дорогі власні системи безпеки та команди
 • Допомагає організаціям дотримуватися різноманітних галузевих і нормативних стандартів

Чим MDR відрізняється від інших рішень кібербезпеки

Служба MDR відрізняється від інших рішень кібербезпеки тим, що вона надається стороннім постачальником. Хоча може існувати власне рішення, послуга MDR доповнює існуючі рішення безпеки клієнта, такі як антивірусні програми, брандмауери, системи виявлення вторгнень та інші інструменти.

Однак клієнтам не потрібно вкладати значні кошти в закупівлю дорогих власних технологій і наймати експертів. Натомість постачальник послуг MDR пропонує інструменти безпеки та досвід як послугу за нижчою ціною.

Постачальник проактивно відстежує інфраструктуру організації, кінцеві точки, мережевий трафік, програми, файли журналів, активність користувачів та інші точки даних.

Виявивши будь-яку загрозу або підозрілу діяльність, провайдер швидко розслідує та усуває інцидент без обов’язкової консультації з клієнтом. Отже, це зупиняє атаку до того, як вона пошкодить або скомпрометує системи.

Ключові характеристики послуги MDR

Основні характеристики керованої служби виявлення та реагування включають наступне;

 • Розширений пошук загроз за допомогою найновіших і передових інструментів і висококваліфікованих експертів. Це дозволяє рішенням MDR виявляти нові загрози, які обходять інші рішення безпеки.
 • Використовує розширену аналітику безпеки, штучний інтелект, машинне навчання, прогнозний аналіз, моделювання поведінки, мережеву криміналістику, аналітику поведінки користувачів і об’єктів (UBEA), керування безпекою в хмарі (CSPM) тощо, щоб зрозуміти, як зловмисники компрометують ІТ-системи.
 • Забезпечує захист у режимі реального часу 24/7 шляхом постійного моніторингу систем на наявність поточних і нових загроз і будь-яких підозрілих дій. Це дозволяє їм швидко виявляти будь-які загрози та реагувати на них, перш ніж вони завдадуть будь-якої шкоди.
 • Виявивши загрозу або підозрілу активність, експерти постачальника послуг MDR досліджують проблеми та негайно вживають заходів для припинення атаки. За винятком нових загроз, які виникають, деякі сторонні рішення виконують автоматичне виправлення, поміщаючи підозрілі файли в карантин або блокуючи доступ до ІТ-ресурсу в разі підозрілої активності.
 • Автоматизований постійний моніторинг ІТ-інфраструктури організації, мереж, кінцевих точок, додатків та інших ресурсів і дій для виявлення та усунення будь-якої загрози. Він також сповіщає служби безпеки про будь-які спроби атак і потенційні загрози.

Чому організації обирають послуги MDR

У зв’язку з розвитком комп’ютерного ландшафту традиційних рішень безпеки недостатньо для захисту складної ІТ-інфраструктури. MDR допомагає заповнити критичні прогалини в ІТ-безпеці через неадекватні технології, досвід і можливості моніторингу. Більшість провайдерів інвестують у висококваліфікований персонал із передовим досвідом пошуку загроз.

Крім того, вони розгортають високоефективні інструменти EDR та інші технології. Отже, організації, які не мають належних навичок, часу та бюджету для інвестицій у надійне рішення безпеки, можуть передати послуги безпеки постачальникам MDR.

  Як завантажити музику зі Spotify для відтворення в автономному режимі

Сервіс надає організаціям технології та досвід для ефективного виявлення та припинення всіх загроз, які обходять внутрішні рішення кібербезпеки. В ідеалі сторонні послуги забезпечують безперервний моніторинг і глибоку аналітику, щоб отримати повну видимість інфраструктури організації та надійно виявляти та реагувати на загрози, які не під силу впоратися внутрішнім рішенням і командам.

Випадки використання керованого виявлення та реагування

Нижче наведено деякі з організацій, які можуть використовувати керовані служби виявлення та реагування.

Малі підприємства

Вони можуть отримати комплексний захист своїх активів, не вкладаючи стільки у власні інструменти та навички. Зазвичай малим підприємствам не вистачає достатніх ресурсів, щоб придбати пакет рішень безпеки та найняти висококваліфікований персонал. Таким чином, аутсорсинг безпеки забезпечує їх найновішими технологіями та ресурсами за невелику частку вартості.

Великі організації

Оскільки організації та підприємства продовжують зростати в розмірі, персоналі та інфраструктурі, групи безпеки можуть бути перевантажені через складність систем. Крім того, велика організація може мати офіси, розподілені в кількох регіонах із різноманітною базою користувачів, включаючи віддалених працівників і різноманітні пристрої.

MDR допомагає контролювати та захищати хмарне середовище, кінцеві точки, внутрішні системи, робочі навантаження, дані та ідентифікаційні дані.

Державні установи

Більшість державних установ керують великими та складними ІТ-системами з конфіденційними та приватними даними. Крім того, системи повинні працювати без перерв, щоб забезпечити ефективне та оперативне надання послуг. Таким чином, вони повинні захищати внутрішні та зовнішні програми та системи.

Фінансові установи

Фінансові організації зберігають широкий спектр конфіденційних і приватних даних, які вимагають високого рівня безпеки для запобігання атакам, шахрайству та крадіжкам. Рішення MDR може забезпечити додатковий рівень безпеки та цілодобовий моніторинг і аналіз для швидкого виявлення та реагування на підозрілі дії.

Постачальники медичних послуг

Постачальники медичних послуг обробляють конфіденційні дані пацієнтів, до яких сторонні особи не повинні мати доступу. Крім того, вони повинні відповідати різним нормативним стандартам, таким як HIPPA, щодо того, як вони керують особистими даними. Рішення MDR дає їм змогу швидко виявляти та пом’якшувати загрози, одночасно допомагаючи відповідати різноманітним нормам.

Щоб допомогти вам вибрати правильне рішення, ось найкращі послуги MDR.

Cybereason MDR

Cybereason MDR — це швидке й ефективне рішення для виявлення, реагування та запобігання, яке допомагає організаціям ідентифікувати та зупиняти всі типи загроз. Він захищає ІТ-системи навіть від найскладніших атак, які не можуть виявити внутрішні рішення. Рішення MDR забезпечує швидке виявлення та швидке усунення загрози.

Ключові особливості:

 • Забезпечує комплексний і ефективний зовнішній захист усіх ваших ІТ-систем, тим самим покриваючи всі ваші потреби в безпеці та дозволяючи вашому ІТ-персоналу зосередитися на інших питаннях.
 • Дозволяє організаціям покращити рівень безпеки та захистити всі кінцеві точки незалежно від їх розташування.
 • Використовує інтелектуальну функцію оцінки серйозності Cyberreason для фільтрації та зменшення втоми сповіщень.
 • Безпроблемне та швидке розгортання, яке дає змогу захистити ваші активи лише за кілька хвилин
 • Має мобільний додаток Cybereason MDR, який надає командам безпеки актуальну інформацію та дозволяє їм отримувати доступ до інформаційних панелей і реагувати на загрози з будь-якого місця.

Sophos MDR

Sophos MDR — це чудова та економічно ефективна служба MDR, яка забезпечує цілодобовий розширений захист від злому та програм-вимагачів.

Керовані рішення для виявлення та реагування на основі SaaS допомагають звільнити час ваших команд із безпеки та дозволити їм зосередитися на інших проблемах. Sophos пропонує організаціям новітні інструменти та досвід кібербезпеки без інвестицій у дорогі власні системи.

Ключові особливості:

 • Індивідуальні рішення, які дозволяють командам безпеки налаштовувати рівень обслуговування на основі унікальних потреб організації та наявних прогалин у безпеці.
 • Забезпечує повне реагування на інциденти, що забезпечує мінімальний час простою та збиток. Дозволяючи швидко оговтатися від загрози та продовжити роботу.
 • Централізована інформаційна панель і система звітів, яка надає інформацію про ваш стан безпеки, випадки безпеки та заходи, які вживаються щотижня та щомісяця.
 • Безпроблемно інтегрується та працює в поєднанні з існуючими рішеннями безпеки
 • Забезпечує цілодобовий моніторинг і службу негайного реагування на інциденти після виявлення загрози. Потім він надсилає вам сповіщення про загрозу та вжиті дії.
  Google Диск і фотографії розділяються: що вам потрібно знати

Rapid7 MDR

Rapid7 MDR — це потужний сервіс, який допомагає виявляти та пом’якшувати загрози за допомогою новітніх та найефективніших технологій. Він також забезпечує моніторинг і пошук загроз, щоб зупинити зловмисників до того, як вони атакують.

Рішення для керованого виявлення та реагування покладається на численні передові технології виявлення, такі як аналітика поведінки, аналіз загроз, аналіз мережевого трафіку та інші, щоб виявляти загрози та реагувати на них.

Ключові особливості:

 • Забезпечує економічно ефективний повний цілодобовий наскрізний операційний центр безпеки (SOC) із миттєвим реагуванням на загрози кінцевої точки та користувача.
 • Відмінні функції звітування та попередження. Він надає вичерпні звіти, аналіз і широкий спектр показників.
 • Дозволяє організаціям розширити свої команди безпеки за допомогою експертів із цифрової судової експертизи та реагування на інциденти (DFIR) і експертів з аналізу загроз.
 • Поєднує численні передові технології, такі як XDR InsightIDR, криміналістичні інструменти, зовнішню та внутрішню розвідку про загрози та рішення для пошуку. Таким чином, Rapid 7 може швидко виявляти та пом’якшувати всі існуючі та нові загрози.
 • Необмежені налаштування правил і сповіщень відповідно до потреб вашої організації.

Crowdstrike Falcon Пройдіть MDR

CrowdStrike Falcon Complete MDR — це потужна передова хмарна MDR-платформа, яка захищає сервери, робочі станції, хмарні робочі навантаження, кінцеві точки, користувачів, дані та ідентифікаційні дані.

Він використовує індикатори в реальному часі, такі як розвідка про загрози, кібератаки, телеметрія та інші, щоб точно виявляти загрози та отримати видимість вразливостей. Крім того, він забезпечує автоматичний пошук загроз і пом’якшення захисту.

Ключові особливості:

 • Легкий, масштабований і швидкий інструмент із високим покриттям виявлення, підвищеною продуктивністю та захистом.
 • Забезпечує швидке виявлення та усунення загроз, одночасно поміщаючи підозрілі файли в карантин і сповіщаючи команди організації для подальшого розслідування.
 • Захищає критично важливі активи, зокрема хмарні робочі навантаження, кінцеві точки, облікові записи користувачів і дані, з найвищою ефективністю.
 • Крім виявлення та реагування, він забезпечує безкоштовне очищення та відновлення у випадку, якщо атака скомпрометувала системи.
 • Забезпечує видимість у реальному часі та розширений аналіз загроз.

Cynet 360 AutoXDR

Cynet 360 AutoXDR — це комплексний MDR, який забезпечує ефективний цілодобовий захист, покращуючи видимість, виявлення загроз, реагування та запобігання. Це економічно ефективне рішення, яке усуває необхідність інвестувати у дорогі багатопродуктові рішення та великі кваліфіковані групи безпеки.

Автоматизована наскрізна аутсорсингова платформа безпеки допомагає організаціям захистити свої системи за допомогою економних внутрішніх команд.

Ключові особливості:

 • Покращений захист активів організації, мережі, кінцевих точок, користувачів, внутрішніх і сторонніх програм і систем
 • Поєднує сигнали від мереж, кінцевих точок, маяків-приманок, користувачів та інших джерел, щоб забезпечити бачення потенційних загроз у реальному часі.
 • Використовує попередньо встановлені інструменти поведінки та динамічне профілювання поведінки для виявлення підозрілих дій користувачів
 • Він забезпечує багаторівневий захист від Man-In-The-Middle (MITM), крадіжки даних, атак сканування, атак на файли, зловмисного програмного забезпечення, програм-вимагачів та інших експлойтів.
 • Отримайте уявлення про надані послуги виявлення, реагування та розслідування.

Логіка оповіщення

Alert Logic — це комплексна платформа для виявлення загроз, реагування та запобігання. Рішення можна налаштувати відповідно до конкретних потреб безпеки будь-якої організації.

Він допомагає виявляти, досліджувати та зупиняти активні загрози на кінцевих пристроях, програмах і мережах. Alert Logic має такі розширені можливості, як відстеження поведінки користувачів, сканування PCI, аналітика веб-журналів і звітування в реальному часі.

Ключові особливості:

 • Зводить до мінімуму атаки шляхом виявлення та усунення потенційних загроз, проблем конфігурації та будь-яких інших вразливостей, які можуть призвести до компрометації.
 • Для успішних атак рішення забезпечує швидке виявлення та усунення, таким чином зменшуючи вплив або шкоду від атаки.
 • Забезпечує просту у використанні інформаційну панель, яка надає детальну інформацію, включаючи всі сповіщення, аналіз та інші звіти, створені висококваліфікованими експертами з безпеки Alert Logic.
 • Цілодобове виявлення та усунення загроз SaaS у режимі реального часу, інструкції з виправлення та попередження за підтримки команди експертів із безпеки
 • Це допомагає організаціям виявляти та запобігати загрозам і витоку даних, а також дотримуватися GDPR, HIPAA, COBIT, ISO та інших нормативних стандартів.
  8 найкращих керованих хостингів Redis для ваших програм

Secureworks Taegis

Керований XDR Secureworks Taegis — це потужна платформа безпеки, яка пропонує чудове виявлення загроз і реагування. Він поєднує вдосконалене виявлення загроз із розширеним досвідом безпеки для забезпечення цілодобового захисту.

Ключові особливості

 • Він забезпечує цілісний моніторинг хмари, кінцевої точки, мережі, ідентифікаційних даних та інших точок даних, щоб надавати вам корисну статистику, розвідку про загрози та реагування на інциденти, дозволяючи зменшити ризики безпеки.
 • Отримайте доступ до висококваліфікованих експертів із безпеки, щоб вирішити проблеми з браком навичок у вашій організації.
 • Збільште свої інвестиції в рішення безпеки.
 • Використовує комплексні дані про загрози для захисту ваших активів від останніх експлойтів і атак.

Атос

Atos — це ефективне рішення MDR, яке пропонує вдосконалене та швидке виявлення інцидентів і реагування, забезпечуючи постійний захист від усіх загроз. Служба MDR використовує розширену аналітику безпеки щодо поведінки користувачів, програм, кінцевих точок і мережі, щоб забезпечити більш глибоке виявлення.

Він також використовує штучний інтелект і машинне навчання для автоматичного виявлення, розслідування та реагування на загрози.

Ключові особливості:

 • Використовуйте налаштовані моделі штучного інтелекту відповідно до стану безпеки вашої організації та потенційних загроз.
 • Має бібліотеку розвідки про загрози в реальному часі, щоб допомогти експертам із безпеки виявляти старі та нові загрози та реагувати на них?
 • Розширений моніторинг безпеки, який перевіряє мережі, програми, поведінку користувачів і кінцеві точки, а також забезпечує розширене виявлення загроз і захист
 • Швидке та ефективне реагування на випадки, щоб зупинити всі атаки, перш ніж вони завдадуть шкоди
 • Дозволяє виявляти, реагувати та захищати свою ІТ-інфраструктуру без інвестування у власні інструменти та експертів із безпеки
 • Автоматизоване усунення загроз у режимі реального часу до того, як вони спричинять збитки чи скомпрометують ваші системи.

Червона канарка

Red Canary — це провідне рішення MDR із чудовим цілодобовим виявленням загроз та захистом мереж, хмар, кінцевих точок, додатків SaaS, робочих навантажень та ідентифікаційних даних. Він забезпечує цілодобовий моніторинг під час розслідування та звітування про загрози та сповіщення.

Платформа використовує численні технології виявлення загроз, висококваліфікованих аналітиків безпеки та мисливців за загрозами для проведення поглибленого аналізу зловмисного програмного забезпечення, дослідження та розслідування загроз, забезпечуючи максимальну безпеку.

Ключові особливості:

 • Розширений пошук загроз із використанням терабайтів телеметрії безпеки, понад 3000 аналітичних даних і понад 20 000 тестів для виявлення загроз, які важко ідентифікувати.
 • Виявляйте та реагуйте на підозрілу активність хакера або зловмисне програмне забезпечення на кінцевій точці.
 • Прості та передбачувані тарифні плани з єдиною ставкою для кожної кінцевої точки
 • Розширені фільтри сповіщень для мінімізації помилкових спрацьовувань і запобігання сповіщень і втоми аналітиків.
 • Забезпечує комплексний моніторинг і розслідування загроз і попереджень. Він також попереджає користувачів точнішою інформацією про загрози з мінімальною кількістю помилкових спрацьовувань.

Висновок

Керована служба виявлення та реагування є однією з найбільш економічно ефективних і надійних засобів безпеки для будь-якої організації. Оскільки кібератаки продовжують розвиватися, більшість організацій не можуть впоратися з усіма загрозами через брак інструментів, технологій і навичок.

З іншого боку, постачальники послуг MDR інвестують у новітні технології та досвід, які дозволяють їм протистояти поточним і новим загрозам. Пропонуючи розширену безпеку як послугу, постачальники MDR надають організаціям доступ до високонадійної, ефективної та недорогої безпеки.

Окрім захисту організації від загроз у режимі реального часу, більшість рішень MDR мають глибоку аналітику та вичерпні звіти, які допомагають організаціям отримати видимість стану безпеки, виявити та усунути прогалини та запобігти повторним проблемам.

Далі ви також можете прочитати Систему управління інформаційною безпекою (ISMS).