9 найкращих піратських ігор, які допоможуть гравцям подолати сім морів

Categories:

Життя пірата звучить захоплююче для всіх, чи не так? Отже, давайте розглянемо кілька піратських ігор, де ви можете пограти в їх життя.

Грати у відеоігри – це весело. Бажання спробувати нові типи ігор є великим викликом для кожного геймера. Пам’ятаючи про це, сьогодні ми підготували для вас унікальні ігри. Незалежно від того, чи є ви фанатом «Піратів Карибського моря» чи любите гострі відчуття та таємничі історії морських хвиль, ми розповімо про все для вас.

У цьому блозі ми вибрали найкращі піратські ігри, які подарують вам справжній досвід плавання навколо семи морів, сидячи вдома. Сьогоднішній список містить кілька найкращих ігор, які не обмежуються лише одним жанром. Натомість жанр цих ігор розширюється від бойових до тактичних симуляторів, щоб охопити вибір кожного.

Що таке піратські ігри?

Вирішальним чинником популярності відеоігор є їхні унікальні та вигадані концепції. Відеоігри дозволяють гравцеві походити на роль свого улюбленого персонажа чи вигаданих історій. Прямий приклад цього – піратські ігри.

Бути студентом або звичайною людиною, жити повсякденним життям і очікувати можливості поплисти морем і очікувати життя пірата також складно і небезпечно. Однак піратські ігри все одно дозволяють відчути все це, не зашкодивши навіть на сантиметр.

Піратські ігри — це відеоігри, розроблені виключно на історіях і стилі життя піратів. Ігровий сюжет цих ігор обертається навколо таємниць морів, островів тощо.

Які основні цілі Піратських ігор?

Численні піратські ігри доступні онлайн, кожна з унікальними концепціями та поворотами. Тому визначити критичні цілі цих ігор складніше.

Тим не менш, місії та таємниці є тією характеристикою, яка об’єднує всі піратські ігри під одним дахом. Основні цілі піратських ігор включають виконання місій, отримання нагород, розгадування різноманітних таємниць острова тощо.

Крім того, багато піратських ігор мають багатокористувацькі режими, де гравцеві доводиться змагатися з суперником, щоб стати легендою піратів, як у відомій піратській грі Sea of ​​Thieves.

Типи піратських ігор, які можна спробувати

Пригодницькі ігри та стрілялки – лише для деяких людей. У кожного є різні варіанти, але знайти ігри з тією самою концепцією досить неспокійно, особливо у випадку Pirate Games.

Але що, якщо ми скажемо, що навіть у піратських іграх доступні численні варіанти? Не тільки на основі ігор, але й на основі їх типу. Коли ми згадуємо про піратські ігри, максимум, про який ми думаємо, це пригодницький бойовик і шутер, але це більше.

Ви можете знайти різні типи піратських ігор, і ті, які ви повинні спробувати, це піратські настільні ігри, стратегічні ігри, багатокористувацькі ігри з відкритим світом тощо. Однак вибір може бути різним. Але ви можете знайти гру на свій вибір у цьому блозі.

Ось деякі з найкращих піратських ігор, які ви повинні спробувати цими вихідними. Ці ігри не впорядковані в якомусь конкретному порядку, а чітко підібрані на вибір кожного.

  Як перевірити акумулятор AirPods на iPhone, Apple Watch і Mac

Assassin’s Creed IV: Чорний прапор

Говорячи про піратські ігри і не згадуючи Assassin’s Creed IV: Black Flag, може здатися, що історія незавершена. Серія Assassin Creed подарувала глядачам багато любовних і захоплюючих ігор. Завдяки допомозі Black Flag вони змінили ігровий досвід кожного.

Грати в швидкі ігри весело, але бути частиною цього і жити життям персонажа — це зовсім інший досвід. Саме це чудово пропонує Black Flag. Сюжет гри Black Flag розгортається в стародавній вигаданій історії природного світу асасинів і тамплієрів.

Спойлерів робити не варто, але якщо говорити про геймплей, то розробники внесли в цю серію безліч змін, приділяючи увагу найменшим рухам. Основна роль гравця — керувати кораблями та покращувати їх. Це може здатися простим, але це не так.

Assassin’s Creed IV: Black Flag вважається одним із видань серії Creed, де Едвард Кенуей витрачає скарби на дослідження, захоплення та бої за інші кораблі. Black Flag — ідеальна гра з правильними смаками.

Випуск – жовтень 2013

Жанр – пригодницький бойовик

Розробник/Видавець – Ubisoft

Платформи – PlayStation 3, Xbox, Windows

Єва онлайн

Ігри значно розвинулися з часом у всіх аспектах, будь то графіка чи сюжетні лінії. Але перш ніж вважати сучасні ігри найкращими, ви повинні один раз зіграти в Eve Online. Зрештою ви можете знайти золотий шматок.

Eve Online — це гра 2003 року, яка була набагато далі свого часу. Як наслідок, його винагородили та оцінили по всьому світу. Eve Online — це космічна одиночна та багатокористувацька гра, у якій гравці беруть участь у незапланованих економічних змаганнях, війнах і політичних схемах з іншими гравцями.

Eve Online пропонує понад 5000 зіркових систем, що прямо вказує на нескінченні розваги та веселощі. Основна розвага в грі – політ на космічних кораблях. Крім того, ігровий процес може бути складним. Ви можете спробувати поодинці, але місія з часом стає ще складнішою. Ви шукаєте складну та складну гру? Скористайтеся цим.

Випуск – травень 2006

Жанр – Космічний симулятор

Розробник/ Видавець – CCP

Платформи – Windows

GreedFall

Наступна гра, яку ми підготували для вас, це GreedFall: Gold Edition. Якщо ви шукаєте розваг у RPG, ця гра тут, щоб задовольнити всі ваші потреби. GreedFall — це потужна гра з точки зору RPG, оскільки вона включає всі системи, які ви можете очікувати.

GreedFall – довга гра з божевільним сюжетом і сюжетною лінією. Ця гра дає вам змогу відвідати різні острови з різними викликами та захоплюючою історією. Це одиночна гра, де гравець разом із поселенцями, найманцями та шукачами скарбів відправляється на різні острови, щоб досліджувати історію та таємниці.

Реліз – вересень 2019

Жанр – рольовий бойовик

Розробник/видавець – Spider

Платформи – PS4 і 5, Xbox One

Пірати Карибського моря

Хто не чув про Піратів Карибського моря? Ця гра дозволяє гравцеві відчути веселі та пригодницькі сцени всіх чотирьох фільмів. Від обожнювання піратів до досвіду життя піратів, ви можете розважитися тут.

З точки зору геймплея, можна сказати, що Lego Pirates of The Caribbean вас ні в чому не розчарує. У грі використовується кооперативна механіка для двох гравців, як і в більшості ігор Lego. Гравець може розблокувати персонажів і додаткові функції з порту, щоб продовжити гру.

  Як вимкнути функцію відповіді всім Outlook 365

Кожен персонаж у грі має різні здібності; переконайтеся, що ви вибагливі. Пірати Карибського моря — це не лише пригодницька гра. Натомість він наповнений головоломками та стратегіями.

Випуск – травень 2011

Жанр – пригодницький бойовик

Розробник/видавець – Disney Interactive Studios

Платформи – Windows, PS 3, Xbox 360

One Piece: Pirate Warriors 3

One Piece: Pirate Warriors 3 — японська бойова відеогра. Функції цього видання схожі на оригінальну серію One Piece у всіх аспектах, незалежно від того, чи йдеться про сюжетну лінію чи сюжет гри.

У грі представлено до 37 ігрових персонажів, 10 з яких нещодавно додано в цьому виданні. Будучи екшен-грою, гравець повинен мати швидкий час реакції. Крім того, гра також підтримує багатокористувацький режим. Тому ви можете насолоджуватися низкою рівнів у цій грі.

Гра розділена на різні режими: журнал легенд, журнал мрій і щоденник легенди. Кожен режим має унікальні концепції та особливості. One Piece: Pirate Warriors 3 варто вивчити з кількох причин, включаючи довгий сюжет, численні рівні тощо.

Випуск – березень 2015

Жанр – пригодницький бойовик

Розробник/ Видавець – Omega Force

Платформи – PS 4, Windows, Nintendo Switch

Pillars of Eternity II: Dead fire

Pillars of Eternity II: Dead fire — це рольова гра для одного гравця. Ви можете випробувати цю гру з ізометричної точки зору, де сюжет гри продовжується залежно від ваших рішень.

Основний характер гри полягає в здатності зазирнути в душі інших людей і прочитати їхні спогади та минулі життя. Такі вигадані концепції роблять гру унікальною. Геймплей з часом стає все більш захоплюючим.

Однак критичною метою гравця є переслідування Еотаса, бога світла та відродження, який пробуджує насильство та планує знищити Каеда Нуа. Гра наповнена надзвичайними таємницями та таємницями.

Випуск – травень 2018

Жанр – рольова

Розробник/видавець – Versus Evil

Платформи – ПК, PlayStation 4, Xbox One

Космічні пірати і зомбі 2

Space Pirates and Zombies 2 — рольова стратегія в реальному часі. Замість того, щоб плавати в морі, ця гра відправляє вас на різноманітні місії в космосі, де ви можете досліджувати великі галактики.

Головною особливістю гри є жахливий жах зомбі в галактиці. Space Pirates and Zombies — науково-фантастична гра, у якій ви повинні врятувати людство від біомеханічної пандемії, спричиненої ворогами.

Сюжетна лінія гри може подарувати вам героїчний досвід. Ви повинні знайти, боротися і знищити сліди зараження зомбі. У цій пригодницькій грі є 43 різні типи керованих кораблів, різноманітна зброя та кілька місій.

Випуск – листопад 2017

Жанр – Стратегія в реальному часі, RPG

Розробник/ Видавець – MinMax Games

Платформи – Steam

Risen 2: Dark Waters

Якщо ви вже знайомі із серією ігор Risen, ви б знали, наскільки захоплюючу та автентичну сюжетну лінію вони пропонують. The Risen 2: Dark Waters схожа, але набагато захопливіша, ніж її приквел.

З точки зору ігрового процесу, гравець, який є членом інквізиції, відправляється зупинити хаос, спричинений жахливими істотами в морських глибинах. Отже, гравцеві потрібно піти і знайти морських піратів, щоб позбутися всього терору.

  Як швидко шукати текст на поточній веб-сторінці

Ця гра від третьої особи розгортається в темному та суворому всесвіті з захоплюючими функціями оригінальної Risen. Сюжет гри змінюється залежно від рішень гравця, що робить її більш непередбачуваною та складною. Risen 2: Dark Waters — це рольова гра для одного гравця, яка може захоплювати вас годинами.

Випуск – серпень 2012

Жанр – RPG

Розробник/ Видавець – THQ Nordic

Платформи – Windows, Xbox 360, PS 3

Море Злодіїв

Sea Of Thieves — відома піратська гра, наповнена гострими відчуттями, таємницями та фантастичним ігровим сюжетом. Ця гра захоплює мільйони геймерів, оскільки її ігровий сюжет і графіка дають гравцеві ідеальний досвід пірата.

Як ми вже згадували раніше, Sea Of Pirates — це багатокористувацька гра, де гравець досліджує відкритий світ за допомогою піратського корабля. Sea Of Thieves — складна та захоплююча гра. Отже, гравець може об’єднатися з іншими гравцями або піти проти них. Ви не можете передбачити, що це за текст.

Sea Of Thieves успішно завоювала любов понад 30 мільйонів геймерів. Персоналізований аватар, спільний світ і пригоди є основними причинами успіху гри. Крім того, гравець може налаштувати корпус корабля, вітрила та інше.

Реліз – березень 2018

Жанр – пригодницький бойовик

Розробник/ Видавець – Microsoft Studios

Платформи – Xbox One, Windows

Пірати Сіда Мейера

Давайте знову попливемо Карибським морем, але цього разу з «Піратами» Сіда Меєра. Незважаючи на те, що Sid Meier’s Pirates є старовинною грою, ви все одно можете витрачати на неї години, не пропускаючи сучасні ігри.

Піратам цієї гри належить досліджувати численні острови, де кожне рішення, яке вони приймають, приносить різні можливості та виклики. Sid Meier’s Pirates — це гра для одного та кількох гравців, у якій гравці можуть атакувати ворожі кораблі чи міста, шукати скарби, рятувати родини тощо.

Sid Meier’s Pirates — чудова гра, щоб убити час і відчути унікальний піратський спосіб життя. У грі є понад 25 різних кораблів, численна зброя та виклики. Ви можете насолоджуватися цією грою до 4 гравців.

Випуск – листопад 2004 року

Жанр – Пригодницький бойовик, стратегія

Розробник/ Видавець – Firaxis

Платформи – Xbox, PSP, PC

Підведенню

Коли ми закінчили наш список, чи знайшли ви свою гру на ці вихідні? Швидше за все, так. Цей список охоплює для вас найпопулярніші та захоплюючі піратські ігри. Більшість піратських ігор у списку підтримують ПК і PS. Тому ви можете насолоджуватися гострими відчуттями без будь-яких обмежень.

Ви також можете досліджувати найкращі детективні ігри, щоб розкрити Шерлока всередині себе.