9 найкращих програм PSA для малого та середнього бізнесу для зменшення витрат бізнесу

Categories:

Керувати та організовувати повсякденні бізнес-завдання складно, особливо для малих і середніх компаній.

Як власник малого бізнесу ви знаєте, наскільки важливим, але вимогливим є підвищення ефективності та скорочення витрат. Цікаво, що програмне забезпечення для автоматизації професійних послуг (PSA) пропонує ефективний спосіб досягнення цієї мети.

Програмне забезпечення PSA оптимізує операції, покращує видимість і знижує витрати компанії шляхом автоматизації багатьох ручних дій, пов’язаних з професійними послугами. Проте вибір найкращого програмного забезпечення PSA є складним завданням для малого та середнього бізнесу через велику кількість можливостей на ринку.

У цьому дописі обговорюватимуться найкращі доступні програмні рішення PSA, деякі з їхніх основних переваг і те, як вони допомагають знизити операційні витрати.

Переваги використання програмного забезпечення PSA

Програмне забезпечення для автоматизації професійних послуг (PSA) пропонує багато переваг підприємствам, які намагаються скоротити витрати та підвищити продуктивність. Окрім надання інструментів для відстеження ключових показників ефективності, програмне забезпечення PSA може допомогти організаціям більш розумно розподіляти ресурси, що зрештою зменшує витрати бізнесу.

Нижче розглянемо докладніше, як професійне програмне забезпечення для автоматизації послуг може допомогти підприємствам скоротити витрати.

 • Зменшення адміністративних завдань. Автоматизуючи трудомісткі процеси, такі як планування проекту, розклад, фінансова звітність і керування документообігом, підприємства можуть заощадити значну кількість часу, який можна витратити на більш продуктивну діяльність.
 • Більш передбачувані результати. У світлі наявних ресурсів інструменти PSA з підтримкою ШІ можуть допомогти передбачити, коли проекти можуть бути виконані. Підприємства можуть планувати ефективніше, що зменшує ймовірність затримок або перевитрат.
 • Покращте фінансову ефективність. Програмне забезпечення PSA також може допомогти підприємствам зменшити витоки бюджету шляхом відстеження запланованих порівняно з фактичними витратами та визначення областей, де не оплачуваний час і витрати впливають на бюджет. Виявивши перевитрати на ранній стадії, підприємства можуть вжити заходів, щоб закрити бюджетні витоки та покращити загальну фінансову ефективність.
 • Підвищення рентабельності проекту. Нарешті, програмне забезпечення PSA може допомогти підвищити рентабельність проекту, пропонуючи важливі дані про те, які клієнти та проекти є найбільш прибутковими для портфоліо. Майбутні рішення щодо того, які проекти продовжувати та як витрачати ресурси для досягнення оптимального ефекту, можуть ґрунтуватися на цій інформації.
 • Найкращі практики впровадження програмного забезпечення PSA

  Впровадження програмного забезпечення для автоматизації професійних послуг (PSA) може бути складним завданням і вимагає ретельного планування та виконання. Використовуючи програмне забезпечення PSA, пам’ятайте про такі рекомендації:

 • Встановіть свої критерії: перш ніж вибрати рішення PSA, важливо визначити свої вимоги. Які цілі вашої компанії? Які якості необхідні для досягнення цих цілей? Ви можете вибрати найкраще програмне забезпечення PSA та встановити чіткі очікування, визначивши свої потреби.
 • Залучайте ключових зацікавлених сторін: залучайте менеджерів проекту, продажів і фінансів до процесу впровадження. Їхній внесок є важливим для вибору правильного програмного забезпечення, яке відповідає їхнім потребам.
 • Встановіть чіткі цілі: встановіть чіткі цілі для процесу впровадження, наприклад підвищення продуктивності, покращення видимості проекту або скорочення ручних процесів. Наявність чітких цілей допоможе вам оцінити успішність реалізації та тримати всіх на шляху.
 • Розробіть план проекту: розробіть план проекту, який окреслює процес реалізації та часові рамки. Цей план має включати завдання, обов’язки, терміни виконання та основні етапи.
 • Навчіть співробітників: переконайтеся, що члени вашої команди пройшли достатню підготовку, щоб ознайомитися з новим програмним забезпеченням і знати, як його добре використовувати.
 • Слідкуйте за прогресом впровадження: завжди стежте за цим. Це дозволить вам помітити будь-які проблеми чи перешкоди та вжити відповідних заходів, щоб забезпечити реалізацію за графіком.
 • Виконайте тестування програмного забезпечення: Ретельно протестуйте програмне забезпечення перед його розгортанням. Це гарантує належне функціонування всіх функцій і інтеграцій.
 •   Як правильно оцінити криптовалюту [2023]

  Дотримуючись цих найкращих практик, ви можете підвищити ймовірність успішного впровадження програмного забезпечення PSA, яке відповідає потребам вашого бізнесу та допоможе вам досягти поставлених цілей.

  Тож читайте далі та досліджуйте найкраще програмне забезпечення PSA, доступне на ринку, щоб оптимізувати ваш бізнес.

  ManageEngine

  ManageEngine PSA допомагає організаціям визначити сфери, які потребують вдосконалення, і оптимізувати процедури надання послуг. Завдяки вбудованій у програмне забезпечення статистиці та аналітиці в режимі реального часу ви можете оглянути бізнес-процеси та їх результати з висоти пташиного польоту.

  Програмне забезпечення надає комплексне рішення для управління всіма елементами управління проектами. Він також добре взаємодіє з іншими програмами та інструментами, включаючи системи CRM, бухгалтерське програмне забезпечення та програмне забезпечення служби підтримки. Основні функції ManageEngine включають:

  • Керування обліковими записами для керування бюджетами кількох організацій.
  • Ребрендінг зовнішнього вигляду порталу самообслуговування.
  • Автоматизоване виставлення рахунків для економії часу та зусиль, витрачених на створення рахунків-фактур.
  • Інтеграція з декількома власними та сторонніми ІТ- та бізнес-програмами.
  • Ефективно керуйте проектами, створюючи етапи та завдання.

  SuperOps

  SuperOps містить повний модуль Service Desk, який допомагає менеджерам задовольняти потреби команди компаній і правильно організовувати командні завдання.

  Кожен співробітник отримує інформаційну панель, на якій відображається список завдань, статус кожного та завдання, які залишилося виконати. Також є можливість вказати угоди про рівень обслуговування та відстежити, наскільки добре вони виконуються.

  SuperOps оснащений такими модулями:

  • Модуль керування клієнтами для підтримки бази даних контактів клієнтів, журналів взаємодії та контрактів.
  • Автоматизоване виставлення рахунків для налаштування й автоматизації створення контрактів і рахунків-фактур.
  • Управління проектами для візуалізації, співпраці та безперебійного виконання проектів.
  • Управління котируваннями для забезпечення передбачуваності грошових потоків.
  • Автоматизація завдань, щоб перевести повторювані завдання на автопілот і зменшити монотонність.

  Атера

  Atera — це хмарне рішення для автоматизації професійних послуг (PSA), створене для допомоги постачальникам ІТ-послуг. Він допомагає керувати запитами на підтримку клієнтів, автоматизувати управління доходами та контролювати ІТ-інфраструктуру.

    Як скрапувати веб-сайт за допомогою techukraine.net Web Scraping API

  Оскільки воно постачається з усім необхідним, це програмне забезпечення є особливо придатним варіантом для стартапів і малих і середніх компаній, оскільки воно економить їм час від необхідності шукати додаткові програмні модулі на ринку. Atera пропонує користувачам такі функції:

  • Служба підтримки та продаж квитків для керування квитками на ходу.
  • Клієнтський портал для навчання співробітників і клієнтів.
  • Інтеграція виставлення рахунків для створення рахунків-фактур для погодинних, фіксованих термінів і продуктів третіх сторін.
  • Звітність і аналітика, які допомагають приймати обґрунтовані рішення.
  • Network Discovery для виконання комплексного сканування безпеки.

  Syncro

  Syncro надає набір інструментів і функцій, які допомагають MSP оптимізувати свою щоденну роботу та надавати кращі послуги своїм клієнтам.

  Це програмне забезпечення PSA пропонує низку функцій, які можуть принести користь малим і середнім підприємствам, зокрема:

  • Програмне забезпечення забезпечує централізовану платформу продажу квитків для керування запитами клієнтів, включаючи можливість створювати, призначати та пріоритезувати квитки.
  • Вбудована функція відстеження робочого часу, що дозволяє MSP виставляти рахунки клієнтам за їхні послуги та точно контролювати продуктивність співробітників.
  • Автоматизоване виставлення рахунків, щоб заощадити час на регулярних рахунках-фактурах і підрахунок працівників, активів або політик і рахунків.
  • Звітування та аналітика для відстеження рентабельності інвестицій і перетворення даних у корисну інформацію.

  Полярна планета

  Replicon Polaris PSA збирає на 100% правильні бізнес-дані в режимі реального часу, виконує трудомісткий аналіз і пропонує пропозиції для проактивного прийняття рішень.

  Polaris PSA також добре інтегрується у вашу поточну екосистему завдяки своїм відкритим API. Програмне забезпечення надсилає проактивні сповіщення на основі винятків, які інформують вас про все незвичайне, що вимагає вашої уваги. Це автономне рішення PSA спрощує прийняття складних бізнес-рішень для вашої компанії.

  Багатофункціональне програмне забезпечення PSA пропонує такі можливості:

  • Функція аналітики для отримання статистики в реальному часі.
  • Структура для застосування стандартних політик, форматів, даних і робочого процесу.
  • Фінансове моделювання для оптимізації послуг, доходів і ціноутворення та максимізації прибутку.
  • Централізований перегляд проектів клієнта для керування ефективністю та забезпечення прозорості.

  Rocketlane

  Rocketlane — це професійна платформа для автоматизації, встановлення та адаптації клієнтів. Це інструмент, який використовується сучасними підприємствами для покращення клієнтського досвіду, скорочення часу до отримання вартості та підвищення передбачуваності та прибутковості проекту.

  Управління проектами, співпраця над документами та комунікація – усе це бездоганно інтегровано в Rocketlane, щоб забезпечити унікальний бездоганний досвід. Вбудовані модулі, такі як керування ресурсами, відстеження часу, керування портфелем і бюджетування, допомагають завершувати проекти в рамках визначених бюджетів і часових рамок.

  Rocketlane допоможе вам виконати такі завдання:

  • Відстежуйте бюджет, аналізуйте пропускну здатність команди та прогнозуйте попит, щоб підвищити норму прибутку.
  • Плануйте проекти, керуйте документами та співпрацюйте в режимі реального часу з централізованого місця.
  • Розширені шаблони проектів. Автоматизація документообігу для підвищення продуктивності.
  • Портал самообслуговування для взаємодії з клієнтами та автоматизації оновлення статусу.
  • Оптимізуйте пропускну здатність команди та максимально використовуйте доступні ресурси.
    Балансувальник навантаження Tomcat із Apache із використанням Mod Proxy і Session Sticky

  Scoro

  Провідні світові агентства та консалтингові компанії обожнюють Scoro, відзначену нагородами наскрізну систему PSA.

  Від першого привітання до останнього рахунка-фактури Scoro дозволяє вам керувати робочим процесом із централізованої платформи. Ви можете оптимізувати та автоматизувати повторювані дії та забезпечити максимально безперебійну та ефективну роботу бізнесу. Набір модулів Scoro включає наступне:

  • Керування ресурсами для призначення завдань на основі набору навичок і доступності.
  • Управління проектами для оптимізації робочого процесу, підвищення продуктивності та відстеження прогресу в реальному часі.
  • Керування клієнтами для керування клієнтами, фінансами, рахунками та рахунками-фактурами.
  • Звіти та статистичні дані для аналізу KPI на інформаційних панелях у реальному часі.

  Wrike

  Wrike — це хмарний інструмент керування проектами з оновленнями в реальному часі, діаграмами Ганта, календарями, переглядом робочого навантаження для керування ресурсами та спеціальними інформаційними панелями.

  Він підтримує папки, проекти, завдання та автоматичне призначення на основі статусів завдань.

  Wrike для маркетологів — це окремий продукт із спеціальними шаблонами, інструментами перевірки та розширенням Adobe. Інструмент інтегрується з численними інструментами, включаючи SalesForce, Dropbox, Slack і Adobe Creative Cloud, і надає відкритий API. Wrike підходить для маркетингових, операційних, творчих і великих ІТ-команд середнього розміру.

  Wrike містить такі потужні функції та багато іншого:

  • Централізовані інформаційні панелі для перегляду завдань, процесів і аналітики.
  • Автоматизація для створення автоматизованих робочих процесів і усунення ручних зусиль.
  • Дошки Kanban для візуалізації прогресу проекту.
  • Діаграми Ганта для здійснення інтерактивного планування проекту.
  • Управління ресурсами для завчасного розподілу ресурсів.

  Кантата

  За допомогою програмного забезпечення Kantata PSA підприємства можуть легко керувати всім життєвим циклом проекту, від створення та планування проекту до відстеження прогресу та виставлення рахунків.

  Kantata розроблено інтуїтивно зрозумілим і зручним для користувача, що дозволяє малому та середньому бізнесу швидко та легко адаптувати платформу. Він пропонує низку основних функцій, зокрема:

  • Керуйте ресурсами на основі своїх навичок, щоб покращити результати клієнта.
  • Фінансовий менеджмент для автоматизації фінансів та бухгалтерського обліку проектів.
  • Аналітика та звітність для покращення бізнес-аналітики та прийняття рішень на основі даних.
  • Командна співпраця для максимального підвищення продуктивності завдяки тісній співпраці з членами команди та клієнтами.
  • Інтеграція з такими інструментами, як Slack, Hubspot, Jira, Quickbooks тощо.

  Висновок

  Для малого та середнього бізнесу використання програмного забезпечення PSA може бути чудовим способом скоротити витрати. Програмне забезпечення PSA може допомогти компаніям заощадити час і гроші, підвищивши ефективність шляхом автоматизації процесів і оптимізації операцій.

  Крім того, програмне забезпечення PSA може запропонувати цінну інформацію про клієнтські дані та тенденції, дозволяючи компаніям покращувати процеси прийняття рішень і фінансові результати. Усі ці переваги можуть допомогти малим і середнім підприємствам залишатися конкурентоспроможними на сучасному ринку.

  Ви також можете ознайомитися з найкращим програмним забезпеченням для керування бізнес-процесами (BPM) для малого та середнього бізнесу.