9 найкращих програм Motion Graphic для кожного

| | 0 Comments| 9:47 PM
Categories:

Вам цікаво дізнатися про програмне забезпечення для анімаційної графіки? Ми склали список найкращого програмного забезпечення, яке може допомогти вам розпочати кар’єру в анімаційній графіці.

Пройшли ті часи, коли мальована анімація була модною, і коли дизайнери малювали кожен вираз, крок і рух, щоб виконати роботу. Кілька фільмів демонструють анімацію фліпбука, яка зараз є частиною анімаційної графіки.

Однак інструменти та технології еволюціонували, як розробляти анімаційну графіку. Справа в тому, що незалежно від того, чи це анімаційний фільм, чи короткометражний фільм, графіка та історія повинні бути в одному потоці, ідеально поєднуючись один з одним. Звідси і анімаційна графіка.

Моушн-графіка — це анімація, яка містить текст для представлення історії. Ця графіка зазвичай використовується в титрах до фільму або телешоу, включаючи текст і звук, щоб показати щось виняткове. Це відмінний спосіб комунікації між брендом і глядачами.

Анімаційна графіка створює послідовність заголовків, рекламу, дає повідомлення, пояснювальні відео та відео за допомогою шаблонів. Деякі з найвидатніших прикладів анімаційної графіки:

#1. Послідовність заголовків

Якщо ви знайомі з першими титрами фільму Хічкока «Психо», вам може не знадобитися інший приклад. Від послідовності заголовків до титрів, тут було все. «Справжній детектив» HBO — це ще один приклад типографіки та візуального міксу, що відображає персонажів.

#2. брендинг

Якщо ви фанат соціальних мереж, можливо, ви бачили a GIF, створений NBC News як весело представляти Ла-Ла Ленд як найкращий фільм під час фіаско вручення Оскара. Багато брендів придумали кілька ідей для анімаційної графіки, яка вміло використовується як серйозний інструмент маркетингу та брендингу.

#3. Кінетична типографіка

Найкраще в анімаційній графіці те, що можна використовувати текст, щоб залучити аудиторію непередбачуваним способом. Одними з найвідоміших прикладів кінетичної типографіки є Рік і Морті, ліричне відео Джейкоба Сарторіуса By Your Side, фільм Kick-ass і американське телешоу Breaking Bad.

Графічні рухи можуть допомогти створити розважальні та інформативні відео з використанням символів, ефектів, персонажів, інфографіки та тексту. Він переходить від ескізу до перетворення його в 3D-вимір. Однак складні завдання легко перетворити на графіку за допомогою простих інструментів.

Давайте ознайомимося з найпопулярнішими графічними інструментами руху.

DaVinci Resolve

DaVinci Resolve може завершити ваш пошук, якщо ви шукаєте професійні інструменти для редагування, звуку, ефектів і кольору. Blackmagic Design DaVinci Resolve Інструмент може допомогти вам створити щось на зразок відомого твору мистецтва Леонардо да Вінчі. Інструмент пропонує дизайнерам комбінацію корекції кольорів, редагування, обробки аудіо, анімаційної графіки та візуальних ефектів для створення унікальних дизайнів. Це потужне програмне забезпечення для професіоналів, які працюють над сучасними та елегантними творами мистецтва з оригінальною якістю камери.

Творчий і якісний інструмент використовується в кількох телевізійних шоу та художніх фільмах, популярних серед звукорежисерів, професійних колористів, художників VFX і редакторів.

  Як писати в PDF у 2022 році

За допомогою цього інструменту користувачі можуть додавати ефекти до переднього плану/фону, відображати FX для рівня, генерувати 3D-матове покриття, використовувати швидкий шум, генерувати карту глибини, плагіни відстеження поверхні та видалення плям, одночасно відстежуючи рух текстурованих поверхонь.

Крім того, дизайнери можуть легко співпрацювати зі своєю командою за допомогою хмарних робочих процесів. За допомогою Blackmagic Cloud можна розміщувати бібліотеки проектів і створювати/керувати проксі-серверами. Нові функції інструменту включають покращені субтитри для редакторів, 3D-карти глибини, надзвичайно красиву графіку, Fairylight, перетворення FlexBus тощо.

Програмне забезпечення «все-в-одному» пропонує чудові функції для редагування та вирізання дизайнів за потреби. Він має неймовірний набір вторинних і основних функцій градації кольорів, включаючи розширену градацію HDR, відстеження, кваліфікатори та PowerWindows. Дизайнери можуть використовувати інструменти маніпуляції та ротоскопа для створення приголомшливих анімаційних титрів, фотореалістичних композитів і 3D-систем частинок.

Adobe Creative Cloud

Adobe зазвичай стоїть у верхній частині списку для будь-якого дизайну зображень і відео. Серед професіоналів популярно робити відео, які виділяються та захоплюють аудиторію. Adobe Creative Cloud Motion Графічне програмне забезпечення допомагає дизайнерам створювати привабливу графіку за допомогою інтуїтивно зрозумілих і потужних інструментів.

Програмне забезпечення відоме створенням повнометражних фільмів, відео YouTube, фільмів і короткометражних фільмів. Це універсальне відеопрограмне забезпечення, яке використовується для створення простого дизайну в перетворююче відео для будь-якого відеоканалу. Він пропонує широкий спектр функцій для створення дивовижної анімованої графіки за допомогою готових шаблонів, щоб полегшити час перегляду.

Adobe Premiere Rush працює з усіма типами відео, створюючи чудові результати. Він має такі функції, як:

 • Легкодоступні шаблони анімованої графіки та Adobe Stock для анімованих заголовків із налаштованими шрифтами, текстом, розміром і кольором.
 • Доступність редагування фотографій на різних пристроях на Mac, планшетах і ПК.
 • Налаштуйте анімовані заголовки за допомогою таких властивостей, як розмір, колір, стиль, шрифт та інші інтуїтивно зрозумілі інструменти.
 • Користувальницькі фільтри та попередні налаштування з регульованою експозицією, відтінком і налаштуванням кольору.
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, творча гнучкість та інтерактивні посібники для дизайнерів, щоб дізнатися про зручні інструменти та тенденції дизайну.

Інструмент дає змогу додавати до дизайну колір, анімацію, графіку та текст. Професійні шаблони постачаються з визначеними налаштуваннями без змін основних елементів і дозволяють редакторам отримати візуальну узгодженість.

Укусний

Створюйте приголомшливу графіку руху за допомогою кількох функцій у Biteable, щоб створювати вміст, який зупиняє прокручування. Моушн-графіка, яку можна кусати чудово підходять для компаній, які розробляють ролики для переглядів або взаємодії з ними. Інструмент простий у використанні, виконавши такі кроки:

 • Зареєструйтеся або увійдіть в обліковий запис Biteable
 • Використовуйте шаблони анімованої графіки
 • Почніть із анімації, використовуючи бібліотеки Biteable, які складаються із зображень, відеокліпів, мінусовок тощо.
 • Відредагуйте відео відповідно до вимог
 • Експортуйте готовий файл або поділіться ним у соціальних мережах

Програмне забезпечення для анімаційної графіки допомагає створювати високоякісні, привабливі та веселі дизайни за невеликий бюджет. Першокласна анімація може допомогти у створенні бізнес-дизайну та створенні будь-якого відео. Він наповнений зручними шаблонами, які можна налаштувати на основі колірної схеми, логотипу компанії та багато іншого.

  Як завантажити файл IPA на ПК або Mac

Якщо ви прагнете розробити контент професійного рівня, Biteable може стати чудовим початком, наповненим елементами брендингу та настроюваними шаблонами реклами. Інтуїтивно зрозумілий редактор рухомої графіки містить джингли, відео, фотографії та анімацію для створення відео. За допомогою цього інструменту можна розповісти захоплюючу історію, підхопити емоції аудиторії та використати відеомаркетинг.

блендер

Створюйте анімаційну графіку швидше за допомогою Blender 3.1, пропонуючи широкий діапазон виробництва. Моушн-графіка Blender це безкоштовний інструмент із відкритим вихідним кодом, який допомагає підприємствам процвітати на ринку. Вбудований потужний неупереджений механізм трасування шляху дозволяє дизайнерам відтворювати ультрареалістичну та приголомшливу графіку.

Він підтримує –

 • VR візуалізація
 • Візуалізація CPU & GPU
 • попередній перегляд вікна перегляду в реальному часі
 • Підтримка освітлення HDR і шейдерів PBR
 • 3D малювання текстурованими пензлями
 • Розширені інструменти для ліплення
 • Підтримка N-Gon
 • Сценарії Python із доповненнями та спеціальними інструментами
 • Динамічний підрозділ і багатороздільна здатність
 • Підтримка штативного вирішувача та планарного відстеження

Скульптурування, моделювання та УФ є значними доповненнями до інструменту для створення, редагування та трансформації дизайнів. Функції включають відстеження об’єктів, камеру, готову до виробництва, і використання 3D-сцен для реклами, короткометражних фільмів, художніх фільмів і серіалів. Він пропонує редактор кривих, спеціальні форми кісток, синхронізацію звуку, повну підтримку анімації та вікно перегляду OpenGL.

Студія Synfig

Якщо ви шукаєте кросплатформний інструмент, який підтримує Linux, Windows і OSX, Synfig Studio — це той. Це програмне забезпечення для 2D-анімації з відкритим вихідним кодом, яке допомагає створювати анімацію покадрово з меншою кількістю ресурсів і людей. Можна створити високоякісну 2D-анімацію Студія Synfig з бінарними збірками.

Він наповнений розширеними елементами керування, кістками, понад 50 шарами, векторними твітами та фільтрами. Повнофункціональна система пропонує широкі вирази для розроблених символів, керуючі векторні ілюстрації та типи шарів, як-от викривлення, фільтри, градієнти, геометричні, фрактали та трансформації. Користувачі можуть швидко перетворювати векторні фігури на анімаційну графіку, обчислюючи кадри та встановлюючи позиції ключів.

Натрон

Для анімаційної графіки та VFX Natron створив чудовий імідж на ринку. Натрон це програмне забезпечення для композиції з відкритим вихідним кодом і крос-платформне програмне забезпечення, яке може виконувати будь-які вимоги та формати файлів, щоб запропонувати першокласний дизайн. Це функціональний та інтуїтивно зрозумілий інструмент, наповнений такими функціями, як 2D-відстеження, rotopaint/roto, keying тощо.

Програмне забезпечення анімаційної графіки має такі потужні функції, як надійна маніпуляція, планарне відстеження, генерація матового зображення, форми, матове покриття, маски та скорочення годин ротоскопування. Він оснащений потужними 2D-трекерами, багатошаровим ротоскопуванням, редактором аркушів і мережевим рендерингом.

Natron дозволяє дизайнерам створювати організаційні вузли за допомогою деяких інноваційних технологій, якими можна ділитися між студіями, художниками, розробниками та спільнотою. Він складається зі сховища плагінів, щоб змінити ситуацію.

Студія Daz

Від початківців до професіоналів, Daz Studio може допомогти втілити ідею у 3D-всесвіт. Студія Daz 3D призначений для розробки 3D-світу, персонажів, фотореалістичного вмісту та візуалізації. Інструмент дозволяє дизайнерам створювати персонажів і спеціальні сцени, щоб перенести ідею в реальне життя, наприклад установки, пози та рендеринг.

  32 найкращі веб-програми 2014 року

Дизайнери можуть відкрити для себе величезні та великі бібліотеки з 3D-контентом (преміум-класу та безкоштовно) для створення персонажів. Найширша бібліотека 3D-моделей містить не лише персонажів, але й тисячі допоміжних ресурсів для створення надуніверсального вмісту фігур. Інструмент анімаційної графіки Daz3D може допомогти швидко отримати доступ до кількох функцій і заробити гроші на творіннях.

Маестро

Інструмент Avid Maestro motion designer допомагає створювати найсучасніші трансляції в режимі реального часу. Це може допомогти створити гнучку графіку для сегментів погоди, виборів, спортивних шоу, новин та інших передач.

Основні особливості включають:

 • Створення цікавої 2D і 3D графіки руху
 • UHD або HD/HDR і SDR
 • Жодного попереднього відтворення вмісту, програмування чи сценаріїв
 • Багаторазово динамічно оновлюйте шаблони
 • Редагувати, переглядати, отримувати доступ, шукати, відкликати та архівувати ресурси
 • Легко перепрофілювати активи
 • Графічні системи в реальному часі, що використовують існуючі графічні інструменти для створення динамічної графіки

Маестро Інструмент 3D-моделювання та дизайну може створювати брендинг каналів, анімаційну графіку, захоплюючі відеостіни, спортивні покращення та інтерактивну продукцію.

FlexClip

Створюйте анімаційну графіку професійного вигляду за допомогою FlexClip у три прості кроки. Програма для створення рухомої графіки FlexClip поставляється з кількома інструментами, такими як конвертація відео, запис екрану, додавання тексту до відео, яскравість відео тощо.

Інструмент анімаційної графіки містить такі функції, як ефекти руху (згасання, спливаючі вікна, стирання, масштабування), графічні елементи (банери, фігури, лінії, візерунки) і не вимагає навичок проектування. Дизайнери можуть додавати елементи (текст і графіку), редагувати анімаційну графіку та експортувати кінцевий продукт на пристрій.

Висновок

Анімована графіка може використовувати складні дані з інфографіки та представляти їх у формі, яку можна легко сприйняти. Він пропонує динамічну взаємодію зі складними даними за допомогою анімованих елементів для створення переконливої ​​та привабливої ​​графіки.

Проте з часом анімаційна графіка розширила свої крила від складних даних до кіновиробництва. Безтурботно придумувати картинки для створення комерційного та розважального контенту. Графіка руху також включає візуальні ефекти, такі як корекція кольору, додавання елементів, видалення елементів, 3D-відстеження та створення чутливих елементів.

Легко розробити анімаційну графіку, почати з ідеї історії, розробити сценарій, підготувати розкадровку та приступити до виробництва з візуальними ефектами. Однак важливо уникати прогалин, пропусків, непотрібних даних, розривів і заплутаних повідомлень, щоб створити неймовірну графіку руху. Інструменти анімаційної графіки змінюють правила гри та рятують життя дизайнерів.

Тепер ви знаєте про найкращі інструменти анімованої графіки. Отже, почніть свою подорож у новому світі та створіть щось визначне.