9 найкращих програм для Windows

Ви шукаєте платформу для цифрового мистецтва, яку безсумнівно можете назвати Procreate для Windows? Ну, є кілька, які добре конкурують у порівнянні з Procreate.

Без сумніву, Procreate є чимось особливим, коли ви говорите про візуальне мистецтво на портативних пристроях. Це лише для просунутих і найновіших пристроїв iPad. Але художники з усього світу, які використовують Windows або інші операційні системи, також хочуть насолоджуватися творчістю на Procreate.

Щоб задовольнити попит талановитих і неординарних художників у всьому світі, ми пропонуємо вам остаточний список альтернатив Procreate для Windows. Спробуйте будь-що з наступного, не замислюючись, і створіть приголомшливі ілюстрації, мультфільми, персонажів відеоігор тощо, яких жадає ваша аудиторія.

Procreate: потужна програма для художників

Procreate — це комплексне рішення для візуального мистецтва, яке дає змогу створювати багаті картини, виразні ескізи, красиву анімацію та чудові ілюстрації. Замість того, щоб пакувати всю художню студію, ви можете просто встановити програму Procreate на свій сумісний пристрій iPad.

Це все! Тепер у вас є все необхідне для творчості під час відпустки чи подорожі. У Procreate є все, що вам потрібно, як пензлі, графітні олівці, фарби, палітра для малювання, маскувальна стрічка, губки, браєр, трафарети, що завгодно. Але все це в цифровому вигляді.

Ось причини, чому Procreate є надійною віртуальною художньою студією, і кожен новачок і досвідчений художник жадає її:

Збагачена бібліотека пензлів

Для малярських текстур вам потрібні справжні пензлі. Бібліотека пензлів Procreate складається зі справжніх пензлів, таких як чорнило, олівці, вугілля, форма, волога суміш, зернистість тощо.

Кольори, про які можна мріяти

Він оснащений простим у використанні колірним колесом, щоб ви могли створювати комбінації кольорів, про які художники можуть лише мріяти. Його інструменти кольору – це Color Dynamics, Color History, Color Harmony та Color Companion. Використовуючи все це, ви більше залишаєтеся на полотні малювання, а не змішуєте кольори методом проб і помилок.

Високошвидкісні та складні сенсорні рухи

Ви можете використовувати пальці або Apple Pencil, щоб малювати все, що вам подобається. Він оснащений декількома сенсорними точками. Отже, ви можете виконувати те саме, що й у справжній художній студії, наприклад змішувати кольори пальцями, використовувати олівці для чітких ліній, малювати текстуру пальцями тощо.

Стабілізація інсульту

Графічний механізм Procreate може малювати лінії, форми та текстури, сприймаючи тиск, жести тощо. Крім того, двигун стабілізує всі штрихи, щоб ви отримали саме те, що хочете, абсолютно без змазування кольору.

Малювання 3D моделі

Імпортуйте 3D-моделі в Procreate і перетворюйте їх на приголомшливі 3D-ілюстрації, додаючи текстури, кольори тощо.

Page Assist

Ви можете активувати режим Page Artists, щоб перетворити програму Procreate на відкриту розкадровку. Page Artists ідеально підходить для режисерів, авторів коміксів, розкадровок або просто для візуалізації всіх ідей на одному великому полотні.

Продуктивність обробки графіки

Його графічний движок Valkyrie максимально використовує чіп M1, щоб запропонувати плавну візуалізацію графіки, швидкість малювання 120 FPS тощо.

Цифрові художні надздібності

Він також містить найсучасніші художні функції наступного покоління, такі як QuickShape, Drawing Assist, ColorDrop, StreamLine, спільне мистецтво тощо.

  Як встановити Windows 11 на віртуальну машину (VM)

Спеціальний FX

Це також дозволяє додати спеціальні ефекти до вашої мистецької роботи. Наприклад, Bloom, Perspective Blur, Finishing Filters тощо роблять вашу картину чудовою.

Обмеження платформи Procreate

Procreate від Savage Interactive доступний лише для пристроїв iPad таких моделей:

 • iPad Pro 12,9 дюймів до 5-го покоління
 • iPad Pro 11 дюймів до 3-го покоління
 • iPad Air до 5-го покоління
 • iPad Pro 10,5 дюймів
 • iPad mini до 6-го покоління

Крім наведених вище моделей, деякі інші пристрої iPad також сумісні. Якщо App Store вашого пристрою показує цю програму з кнопкою Отримати, ви можете використовувати цю програму. Але додаток чудово працює на iPad із чіпом Apple M1, 8-ядерним графічним процесором, 8-ядерним процесором, Apple Neural Engine і 8 ГБ оперативної пам’яті.

Для користувачів Windows, Android і Linux ця програма поки що недоступна. Однак деякі намагаються використовувати емулятори на непідтримуваних операційних системах для запуску Procreate.

Оскільки емулятори є сторонніми та неофіційними програмами, незрозуміло, чи підходять ці програми для нових та унікальних ідей візуального мистецтва. Можливі порушення безпеки, які викрадають вашу концепцію чи мистецтво.

Крім того, ви художник, а не зломщик програмного забезпечення. Ваше завдання – вкласти себе в творчість. Якщо ви вкладаєте занадто багато часу в складні інструменти емулятора, це може взагалі не принести результатів.

Веб-програми розглядаються як Procreate для Windows

Нижче знайдіть кілька видатних програм, які можна використовувати замість Procreate:

Adobe Fresco

Хоча Procreate призначений лише для високопродуктивних iPad, Adobe Fresco підтримує різноманітні пристрої. Наприклад, ви можете придбати його один раз і використовувати інструмент у кількох операційних системах, таких як Windows, iOS та iPadOS.

Основні особливості арт-студії:

 • Живі пензлі для натуральних картин
 • Растрові та векторні пензлі
 • Студія цифрового мистецтва підходить для аніматорів, скетчерів, художників, ілюстраторів тощо.
 • Тисячі креативних пензлів від майстра Кайла Т. Вебстера та Adobe Photoshop
 • Модифікації Artboard дозволяють використовувати акварель і олійні фарби на одному полотні
 • Ефекти розмазування та закручення ваших творів мистецтва та ілюстраторів
 • Віртуальна товщина кольору для візуалізації 3D-текстур із висотою та глибиною
 • Хмарна монтажна панель дає змогу почати малювати на iPhone, а закінчити на ПК з Windows або навпаки

Наразі додаток доступний протягом 30-денного пробного періоду. Після пробного періоду ви можете платити 9,99 доларів США на місяць, щоб продовжувати створювати приголомшливі твори мистецтва, анімацію та ілюстрації.

Скетчбук

Sketchbook виводить вашу творчість на новий рівень завдяки функціям швидкого малювання ескізів і завершення роботи. Ви можете легко назвати його для створення для Windows, враховуючи всі професійні функції.

Користувачі отримують велику колекцію настроюваних пензлів, лінійок, напрямних і інструментів для обведення, за допомогою яких вони можуть досягти вирішеної точності та стилю. Завдяки режимам шарів і змішування цього інструменту ви можете отримати гнучкість, необхідну для дослідження різних областей малюнків і кольорів.

Sketchbook поставляється зі зрозумілим інтерфейсом, який дає вам відчуття малювання на папері. Користувачі отримують повний контроль над такими інструментами, як пензлі та ручки, оскільки ними можна легко користуватися. Якщо вони не потрібні, ви також можете приховати інструменти та палітри з інтерфейсу програми та зосередитися на своїй ілюстрації.

Inkscape

Ви шукаєте програму з відкритим кодом, яка працюватиме як Procreate для Windows? Якщо так, то Inkscape — чудовий вибір як для професійних художників, так і для художників-аматорів, ілюстраторів і веб-дизайнерів.

Для малювання він надає вам олівець, перо та інструменти каліграфії для прямих ліній, кривих, малювання від руки та каліграфічних штрихів. Інструменти форм — ще одна корисна функція цієї програми, яка дозволяє додавати будь-яку форму до вашої роботи.

  Виправте плагіни Chrome, які не працюють у Windows 10

Інші речі, які ви можете виконувати за допомогою цього програмного забезпечення, включають масштабування, обертання, операції Z-порядку, групування об’єктів, вирівнювання та шари. Для розфарбовування ви можете використовувати інструмент вибору кольору для вибору кольору, заливки візерунком, редактора градієнтів, маркера шляху та багато іншого.

Inkscape також сумісний з усіма контурними шрифтами, встановленими у вашій системі, тож ви можете додавати багаторядковий текст у свою ілюстрацію. Крім того, ця програма дозволяє створювати та редагувати файли SVG, але підтримує PNG, OpenDocument Drawing, DXF, sk1, PDF та EPS для експорту ілюстрації.

Affinity Designer

Affinity Designer — ще одна програма Procreate для Windows для ілюстрації та редагування фотографій, яку можна використовувати на Windows, Mac і iPad. Це відзначене нагородами професійне програмне забезпечення, ідеальне для графічних дизайнерів.

За допомогою нього ви можете створювати концептуальне мистецтво, логотипи, піктограми, дизайн інтерфейсу користувача, друковані проекти та макети, які є найкращими у своєму класі. Художники, які хочуть мати плавне поєднання інструментів двовимірного та векторного дизайну. Працюючи над ним, ви можете панорамувати та масштабувати роботу зі швидкістю 60 кадрів в секунду, щоб побачити її в деталях.

Художники можуть попередньо переглянути всі трансформації та редагування кривих, перш ніж остаточно їх зберегти. У цьому інструменті також доступний попередній перегляд режиму змішування в режимі реального часу. Ефекти, живі градієнти та коригування є ще одними важливими функціями Affinity Designer.

Він також підтримує плавне керування тисячами об’єктів без затримок. Навіть коли ви працюєте над складним дизайном, ви можете зберегти його впорядкованим за допомогою кольорових тегів і груп шарів.

Поняття App

Ще один професійний додаток для створення ескізів із реалістичною творчістю — Concepts App. Це інструмент візуальних ідей для всіх, кому потрібно:

 • Швидке створення ескізів для візуалізації художніх концепцій
 • Створюйте розкадровки для фільмів або коміксів
 • Плануйте креативну графіку онлайн
 • Співпраця над створенням візуального контенту

Деякі з помітних особливостей цієї студії цифрового мистецтва:

 • Розширені трансформації
 • Щітки на замовлення
 • Власна бібліотека об’єктів і пензлів без гонорарів
 • Повторюваний художній процес за допомогою жестів перетягування

Наразі це найбільш сумісна програма, оскільки вона підтримує більшість популярних екосистем пристроїв. Наприклад, ви можете отримати додаток для пристроїв Android, iOS, Windows і Samsung.

Тому, якщо ви керуєте невеликим або середнім концертом розподілених творчих професіоналів, то це ідеальний бізнес-додаток для візуального мистецтва. Ви можете просто купити скільки завгодно ліцензій, не турбуючись про сумісність пристрою.

Krita

Програми віртуальної студії творчого мистецтва – це дорогі інвестиції. Якщо ви художник-стажер або намагаєтесь зробити собі ім’я у просторі візуального мистецтва без грошової підтримки, ви можете спробувати Krita. Це програма з відкритим кодом і ліцензіями на комерційне та особисте використання.

Деякі ключові функції, які ви отримуєте від Krita:

 • Настроювані панелі та докери в монтажній області
 • Більше 100 професійних пензлів
 • Стабілізатори щіток для людей із тремтячими руками
 • Векторні інструменти та тексти для швидкого створення коміксів
 • Двигуни щіток для нестандартних щіток
 • Безшовні та необмежені візерунки або текстури
 • Імпортуйте творчі інструменти від інших художників на одній платформі

Krita — це продукт спільноти KDE, яка розробляє комп’ютерне програмне забезпечення з відкритим кодом для всього світу. Він створив Krita Foundation для управління збором коштів для всіх розробок у Krita.

  Виправте код помилки Netflix NSES-404 у Windows 10

Corel Painter

Corel Painter — це надійний інструмент професійного рівня для цифрових ілюстрацій. Завдяки реалістичним пензлям, чудовому змішуванню та художнім інструментам ви можете малювати, малювати чи ілюструвати з неперевершеною майстерністю.

На цій платформі ви отримуєте інструменти фотомистецтва світового класу для малювання на чистому полотні. За допомогою цифрових художніх пензлів і емуляції Natural-Media ви можете перетворити свою уяву в реальність. Крім того, ця програма дозволяє налаштовувати пензлі, текстури, візерунки та палітри відповідно до ваших потреб.

Такі функції, як керування пензлем, керування полотном, змішування кольорів і налаштування, роблять його єдиним у своєму роді інструментом. Хоча це інструмент на основі підписки, ви можете вибрати 15-денну безкоштовну пробну версію. Крім того, нові підписники отримують 285 безкоштовних пензлів разом із Creative Photo Bundle.

Clip Studio Paint

Ще одна універсальна студія віртуального мистецтва, яку можна назвати Procreate для Windows, — це Clip Studio Paint. Він доступний для Windows, macOS, iPadOS, iOS, Samsung Galaxy, Android і Chromebook.

Додаток підходить для таких видів мистецтва:

 • Концепт-арт і живопис
 • Малювання персонажів і мистецтво
 • Ілюстрація персонажів, візерунків, абстрактних тем тощо.
 • Мультфільми, комікси, манга тощо.
 • Анімаційний контент

Це дозволяє синхронізувати вашу роботу на різних пристроях, щоб ви могли зафіксувати свої художні думки на віртуальному полотні, коли забажаєте. Ви можете почати малювати зі свого Android або iPhone під час поїздки на роботу. Коли ви прийдете додому чи в офіс, ви можете продовжити з того місця, де ви залишилися, на своєму Macbook, Chromebook або ПК з Windows.

Ви можете почати з тарифного плану Clip Studio Paint Pro за 49,99 доларів США для таких завдань, як ілюстрації, зображення персонажів і концепт-арт. Однак придбайте Clip Studio Paint EX, якщо хочете відчути повну силу візуального мистецтва.

Artrage Vitae

Artrage Vitae — найкращий вибір для художників, які хочуть створювати реалістичні природні картини. Ця програма функціонує як цифрова студія художника, яка містить повну колекцію необхідних інструментів для малювання.

Тут ви можете змішувати густі масла для створення природних градієнтів кольору. З іншого боку, художники, які віддають перевагу ескізам олівцем, можуть використовувати такі функції, як олівці та відтінки цього інструменту. Крім того, з його допомогою можна створювати акварельні картини тонкими мазками.

Незалежно від того, любите ви чи професіонал, ви можете вибрати цю програму без будь-яких турбот. Це програмне забезпечення доступне за $79,99 у Microsoft Store.

Заключні слова

Наразі ви ознайомилися з кількома чудовими інструментами, придатними для вашої робочої станції Windows, на якій ви регулярно малюєте ескізи та ілюстрації.

Якщо ви сподіваєтесь додати продуктивність і креативність, схожу на Procreate, у ваші проекти візуального мистецтва, вам слід спробувати будь-який із наведених вище інструментів. Скориставшись ними, ви також скажете, що ці інструменти візуального мистецтва такі ж хороші, як і Procreate для Windows.

Вас також може зацікавити програмне забезпечення для розробки 3D-анімації, щоб стати професійним дизайнером і аніматором.