9 найкращих програм для управління церквами

| | 0 Comments| 5:25 AM
Categories:

Це ера цифрових технологій. У результаті роботи з ручкою та папером тепер замінені різними цифровими рішеннями.

Щоб спростити повсякденну роботу, навіть церкви обирають цифрові альтернативи.

Керувати церквою та керувати її діяльністю нелегке завдання. Ручна робота ускладнює і забирає багато часу. Впровадження технології в церкву робить систему більш структурованою, ефективною та продуктивною.

Цю технологію полегшує церквам різноманітне інноваційне програмне забезпечення для управління церквами.

Що таке програмне забезпечення для управління церквою?

Програмне забезпечення для управління церквами — це цифрова система, розроблена спеціально для церков для надання допомоги в різних функціях. Це церковне програмне забезпечення може керувати простими та складними завданнями управління церквою. Це може включати керування базою даних членів церкви, комунікації або пожертви чи пожертви в Інтернеті.

Існує велика кількість церков, які вже використовують переваги такого програмного забезпечення для управління церквами. А інші також вважають ці цифрові рішення вкрай важливими для підтримки процесів управління своїми церквами.

В Інтернеті можна знайти різноманітне програмне забезпечення для управління церквами. Однак вибрати правильний для вашої організації також складно. Отже, ось список найкращого програмного забезпечення для управління церквами, яке може відповідати вашим потребам.

Churchtrac

Capterra оцінила Churchtrac як одне з найбільш зручних і бюджетних програм для церковних організацій. Він поставляється з великим набором функцій. Тут ви зможете керувати своїми учасниками. Це дозволяє створювати каталоги учасників і масово надсилати електронні листи та тексти.

  Виправити розсинхронізацію аудіо Netflix на телевізорі

Це також дозволяє вкладникам легко робити пожертви онлайн. Завдяки цьому церкви можуть контролювати, керувати та планувати свій бюджет і кошти. Тут ви можете створювати, а також керувати подіями та записувати відвідуваність.

Бітрікс24

Бітрікс24 — це безкоштовне програмне забезпечення для управління церквами, призначене для організацій з обмеженим бюджетом. Це дозволяє вам інтегрувати вашу церковну систему з різними каналами соціальних мереж, щоб зручно поширювати повідомлення.

Бітрікс24 надає необмежену кількість користувачів безкоштовно. Він містить понад 35 інструментів управління для ефективної підтримки в повсякденній церковній діяльності.

Він включає в себе календарі, події, соціальні інструменти, миттєві повідомлення або чати, CRM, завдання та документи. Крім того, це дозволяє надсилати автоматичні сповіщення членам.

Десятина.лі

Tithe.ly — чудове програмне забезпечення для управління церквою, створене для посилення участі в церковній громаді. Це програмне забезпечення постачається з набором функцій, які підтримують скорочення часу на адміністрування при зростанні кількості людей.

Це програмне забезпечення для управління церквою ефективно організовує дані для адміністративної команди. Це дозволяє церковним людям координувати роботу один з одним і швидше розширювати спільноту. Він також містить функції онлайн-пожертвувань, які роблять пожертви простішими та безпроблемними.

Центр планування

Центр планування пропонує гнучке програмне забезпечення для управління церквою, яке відповідає більшості потреб церковної системи. Це дозволяє церквам упорядковувати свою інформацію, безперебійно спілкуватися, координувати заходи та збирати пожертви онлайн.

Ви можете завантажити це програмне забезпечення та скористатися безкоштовною пробною версією протягом 30 днів. Система підтримки, яку він пропонує, також дозволяє всім учасникам отримувати допомогу, коли вона їм потрібна. Він щотижня додає нові оновлення та функції до програмного забезпечення для покращення.

  З Bigin легко керувати продажами [+ 3 Alternatives]

ChurchSuite

Ефективно розширюйте свою церковну громаду за допомогою цього чудового програмного забезпечення для управління церквами ChurchSuite. Він допомагає вам інтегрувати новачків, показуючи форму підключення.

За допомогою цього програмного забезпечення ви також можете планувати свої церковні заходи та керувати своїми волонтерами. Це дозволяє отримувати онлайн-пожертви. Ця система забезпечує захист даних учасників і тому оснащена ефективною технологією захисту даних.

Аплос

Aplos — одне з найкращих програм для управління церквами, яке дозволяє автоматизувати церковні операції. Це полегшує загальне управління вашою церковною громадою. За допомогою цього програмного забезпечення ви можете відстежувати платежі та застави. Це дозволяє залучити вашу громаду.

Це програмне забезпечення дозволяє вам створювати міцні зв’язки з вашими командами та групами, плануючи заходи. Завдяки цьому ви можете спонукати людей приєднуватися онлайн і реєструватися на події.

Excellerate

Excellerate дозволяє ефективно організувати вашу церкву та всі її операції. Він доступний у двох типах форматів: один – це хмарна система, а інший – програмне забезпечення для настільного комп’ютера. Це дозволяє охопити більше людей, автоматизуючи електронні листи, листи тощо.

Excellerate також дозволяє отримувати пожертви та легко ділитися внесками та їхніми звітами з усією спільнотою. Він забезпечує відстеження відвідувачів, реєстрації, масові електронні листи чи текстові повідомлення тощо.

  Як зробити діагональний текст в Word

Королівство

Realm — ще одне чудове програмне забезпечення для управління церквою, яке дає вам доступ до її даних 24/7. Він поставляється з великим набором інструментів, які допоможуть вам розширити своє служіння.

Це програмне забезпечення має підвищений рівень безпеки для захисту особистих даних членів і церков. Ви можете легко здійснювати спілкування за допомогою цього програмного забезпечення. Люди можуть легко зареєструватися на будь-яку церковну подію. Це також дає змогу координувати групи та швидко керувати своїми волонтерами.

FaithTeams

FaithTeams — це просте та доступне програмне забезпечення для управління церквами, ідеальне для малих і середніх церков. Він здатний керувати базою даних церковних людей і сімей. Faith Team дозволяє масово надсилати текстові та електронні листи. Це дозволяє отримувати онлайн-пожертви.

За допомогою цього програмного забезпечення ви можете планувати волонтерів і надсилати їм автоматичні нагадування. Це дозволяє керувати всіма внесками в одному місці без будь-якої ручної роботи.

Висновок

Якщо ви хочете перетворити свою ручну церковну систему на автоматизовану або цифрову, спробуйте будь-яке програмне забезпечення. Це може значною мірою зменшити навантаження на управління та організацію. Ви також можете дослідити найкраще програмне забезпечення для церковних презентацій, щоб проводити найкращі служби.