9 найкращих програм для створення слайд-шоу, щоб справити незабутнє враження

Categories:

Слайд-шоу добре підходять для презентацій, сімейних заходів, презентацій клієнтів тощо. І з цими інструментами зробити його легко.

Слайд-шоу забезпечує ідеальний баланс між відео та зображеннями. Їх легко створити кількома клацаннями миші та вони служать своєму призначенню.

Ви можете використовувати їх у наступному:

  • Академічні презентації
  • Ділові зустрічі
  • Сімейні та дружні зустрічі

Беручи до уваги їх важливість, у нас є багато інструментів, які претендують на звання «найкращого засобу для створення слайд-шоу». Однак знайти відповідний для вашого випадку використання не так просто, як здається.

Отже, ось ми з цим списком (без певного порядку), знімаючи тягар з ваших плечей.

SmartSHOW 3D

З SmartShow 3D створювати приголомшливі зображення – це легка прогулянка.

Він може похвалитися редактором перетягування (типовим для таких інструментів) із 500+ анімаціями, 700+ шаблонами та безліччю ефектів.

Крім того, ви можете додати свій голос між ними та додати понад 200 фонової музики. Що робить його ще кращим, так це переходи, які можуть допомогти вашим слайд-шоу виглядати професійно з мінімальними зусиллями.

І хоча у вас є шаблони, щоб зробити це швидко, ви маєте повну свободу над усім, включаючи шари, ключові кадри, 3D-анімацію тощо.

Нарешті, ви можете експортувати у високій якості в різні популярні формати.

З боку передплати ви маєте один рік (стандартний і розкішний) і золоте видання (довічне). Однак ви можете розпочати роботу безкоштовно та за потреби оновити її.

Movavi

Slideshow Video Maker від Movavi — такий же потужний інструмент для легкого створення слайд-шоу.

Це допоможе вам імпортувати готові шаблони або перейти в ручний режим для максимального творчого контролю.

Movavi сумісний з кількома форматами, і можна просто завантажувати медіа-папки без обмежень щодо кількості файлів.

  Як додати посилання iCalendar до календаря Outlook

Згодом можна почати з переходів, музики, назв тощо.

Наразі цей інструмент для створення слайд-шоу містить 165+ візуальних ефектів і фільтрів, 105+ переходів і 100+ заголовків і наклейок.

Ви можете почати з його 7-денної пробної версії та оновити його до стандартного або плюсового варіанту для однорічної або довічної ліцензії.

Від

Veed’s Photo Video Maker — це веб-програма, яка працює безпосередньо з вашого веб-браузера.

Отримати слайд-шоу легко і починається із завантаження медіафайлів у веб-інтерфейс Veed. Після цього можна використовувати вбудовані ефекти та інструменти, такі як редактор зображень, переходи, фонова музика, наклейки тощо.

Так само ви отримуєте шаблони та різні фільтри, щоб зробити ваші слайд-шоу особливими та унікальними. Крім того, функція Clean Audio допомагає зменшити фоновий шум.

Незважаючи на те, що Veed має багато спільного з іншими подібними інструментами, він має перевагу завдяки своїй мультиплатформеності.

Крім того, Veed пропонує всі свої інструменти в одному пакеті з безкоштовною вічною підпискою, яка потрібна лише для збереження проекту. Платні є більш потужними, з розширеною довжиною експортованого відео, розміром завантажуваного файлу, хмарним сховищем тощо.

Adobe Express

Будучи раєм для творчості, Adobe не відстає в цій гонці та має безкоштовний засіб для створення слайд-шоу, який можна використовувати з його фондовою бібліотекою. Ця пристойна медіа-колекція містить безкоштовні зображення, відео та музику, а також деякі преміальні елементи, доступні для платних передплатників.

Цей інструмент показу слайдів стане в нагоді, оскільки це також веб-додаток, і ви можете перенести прогрес будь-коли, коли вважаєте за потрібне.

Він постачається з найпростішим інтерфейсом, який не потребує здогадок. Наприклад, один має кілька стилів переходу, і Adobe Express дозволяє змінювати їх усюди одним клацанням миші.

Крім того, ви можете запросити інших до робочого простору, поділитися ним за посиланням або зберегти на своєму Google Drive.

DemoCreator

DemoCreator від Wondershare — це інструмент найвищого рівня з безліччю налаштувань, щоб налаштувати ваше слайд-шоу так, як ви хочете.

  Що означає «AFK» і як ви його використовуєте?

Він містить віртуальні аватари, фонове зображення, екранні анотації, запис на двох моніторах тощо, що допомагає йому вирізнятися з-поміж інших.

Більше того, DemoCreator постачається з власними інструментами для покращення штучного інтелекту та має кілька доповнень, як-от магазин ефектів, щоб допомогти творцям із безкоштовними медіафайлами.

Деякі додаткові функції включають зміну голосу, автоматичне усунення шуму, вбудований відеоредактор, резервне копіювання в хмарі, автентифікацію пароля тощо.

Підписки є безкоштовними, річними та довічними, залежно від функцій, які вибирає користувач.

PhotoStage

У NCH Software є чудовий набір програм, більшість з яких безкоштовні для особистого користування, включаючи програму для створення слайд-шоу.

Однак не плутайте це з відсутністю функцій, оскільки в цьому є багато. Список починається з простого інтерфейсу, вбудованого редактора зображень, ефектів переходу, запису й імпорту звуку, звукових ефектів тощо.

Важливо те, що його аудіоредактор має значну потужність і отримує деякі переваги від спеціальних аудіоінструментів NCH.

PhotoStage дозволяє пряме завантаження на такі платформи, як YouTube, Vimeo, Flickr тощо, і має адаптований експорт для Інтернету та мобільних пристроїв.

Анімото

Animoto — це хмарна веб-програма преміум-класу з безкоштовним планом (без завантажень).

Цей відеоредактор можна використовувати для створення слайд-шоу, обміну даними з іншими та запису екранів і веб-камер.

Його базова бібліотека інтегрована з зображеннями Getty, що надає вам колосальний вибір зображень, кліпів, ілюстрацій тощо. Однак ви завжди можете імпортувати свої власні, щоб надати остаточному візуалізації індивідуальності.

Попередньо розроблені шаблони, редагування нативних медіафайлів, професійні шрифти, обмін інформацією в соціальних мережах тощо – це деякі інші переваги підписки на Animoto.

Vimeo

Vimeo більш відомий своєю службою відеохостингу, але він має дуже інтуїтивно зрозумілий інструмент показу слайдів, у який ви миттєво закохаєтесь.

Це дуже просто. Все просто працює, і він має безкоштовну версію для легких користувачів.

  Як оновити метод оплати Vudu

Мені дуже сподобалася його медіа-бібліотека та параметри фільтрації для пошуку елементів відповідно до події. Крім того, ви завжди можете завантажити свої власні або підключити фотографії Google, щоб безпосередньо отримувати свої кліпи звідти.

Крім того, його безкоштовний рівень є дуже ефективним, з більшістю смаколиків для захоплення. Платний збільшує ліміт створення, відкриває можливості брендингу та преміум-шаблони, а також збільшує кількість медіафайлів.

Програми для морозива

Створення слайд-шоу від Icecream Apps дуже круте (😀). Жарти вбік, те, що робить його крадіжкою, так це безкоштовна версія (без водяного знака) і дуже економічна довічна ліцензія.

Це програмне забезпечення дає вам максимальний контроль над елементами, переходами, вихідною роздільною здатністю та, в основному, над усім.

Інтерфейс надзвичайно простий, але потужний. Базовий режим — це найшвидший спосіб створення слайд-шоу із завантаженням і випадковими переходами.

Однак розширений режим дозволяє вам розкрити свій творчий потенціал і вибрати кожен окремий ефект.

Простіше кажучи, це одне з найкращих безкоштовних програм для показу слайдів і має потужну платну версію для любителів.

Заключні слова

Отже, ми вибрали найкращі програми для створення слайд-шоу, безкоштовні та платні. Хороша річ, що майже всі мають пробні версії, якими ви можете скористатися для безцінного досвіду з перших вуст.

Але ми ще не закінчили. А ось ще один список, якщо ви шукаєте інструменти для створення презентацій.