9 найкращих програм для створення прототипів без коду, щоб втілити ваші ідеї в реальність

| | 0 Comments| 7:15 AM
Categories:

Інструмент створення прототипів дозволяє дизайнеру поєднувати ідеї, навігаційні елементи, взаємодії та візуальні елементи разом, щоб представити надійний прототип дизайну.

Запуск малого бізнесу без знання програмування може бути важким. Варіант, який у вас може бути, це найняти розробника програмного забезпечення та влити йому п’ять цифр. Але цей процес найму більшої кількості людей і узгодження їх із вашою ціллю може забрати багато часу та зусиль.

З розвитком технологій кожен може використовувати прості у використанні рішення для виконання своїх завдань і відпочинку.

Ось чому інструменти створення прототипів є одним із найкращих варіантів для компаній, яким потрібно розробити програму з меншими зусиллями, часом і коштами.

Інструменти створення прототипів дозволяють дизайнерам і клієнтам краще співпрацювати, перебуваючи на одній сторінці, а не мати конфліктних точок зору.

У цій статті я обговорю інструмент створення прототипів, чому він важливий і як він допомагає.

Давайте почнемо!

Що таке прототипування?

Створення прототипів – це процес, у якому дизайнери втілюють ідеї з паперу на цифровий. Він включає в себе різні етапи, які дозволяють власникам продуктів, дизайнерам і бізнес-аналітикам знати ключові проблеми, включаючи навігацію, потреби користувачів, зручність використання, інтерфейс користувача, візуальний дизайн, доступність, інформаційну архітектуру тощо.

Дизайн рідко досягає успіху за одну ніч, що потребує багато часу та напруги. Ось чому компаніям потрібні концепції прототипування, щоб заощадити свої зусилля та час. Існує два види прототипування:

 • Створення прототипів із низькою точністю: швидке та дешеве, часто на паперових носіях, що дозволяє швидко переглянути продукт.
 • Високоточне прототипування: реалістичне функціонування та вигляд, схожий на фактичний продукт до запуску. Це добре для демонстрації перед зацікавленими сторонами та інвесторами.

Чому прототипування важливо?

Одним із головних аспектів прототипування є те, що воно викликає співчуття у клієнта, якщо все зроблено добре. Основні переваги створення прототипу перед запуском наступні:

 • Це економить час і зусилля, і, очевидно, ваші гроші.
 • Ви можете показати свою концепцію та протестувати її на цільовій групі користувачів.
 • Це корисна довідка для розробників.
 • Служить документацією проекту.
 • Ви можете працювати разом зі своєю командою, що призводить до створення ще кращих ідей.

Як прототипування може допомогти дизайнерам UI/UX?

Наявність прототипу полегшує роботу для розуміння завдань кожного дизайнера UI/UX. Це дає можливість реалістичного планування процесів і термінів розробки. Якщо говорити конкретно, це допомагає визначити вартість робіт.

Розробка інтерфейсу користувача є важливим процесом дизайну в наш час, який приваблює клієнтів. Використання прототипів допомагає дизайнерам UI/UX знати про корисність своїх проектів, не створюючи їх для використання. Таким чином дизайнери економлять час і гроші.

Однак використання прототипу може значно прискорити темпи розробки, зменшивши потребу в частих редагуваннях.

Отже, якщо ви хочете досягти цього, ось кілька найкращих програм для створення прототипів із гідними функціями та перевагами.

прото

Втілюйте свої інноваційні ідеї в життя за допомогою Proto у режимі реального часу. Підприємці, маркетологи, менеджери з продуктів, UX-дизайнери та будь-хто з чудовою ідеєю може використовувати рішення для своїх потреб. Його інтуїтивно зрозумілий інтерфейс із функцією перетягування та скидання пропонує вам будівельні блоки, з яких ви можете почати.

Отримайте більше 250 компонентів інтерфейсу користувача, які допоможуть вам зробити ваш перший досвід створення прототипу якісним і неймовірним.

Компоненти інтерфейсу користувача імітують поведінку нативних аналогів. Крім того, ви знайдете широкий спектр повністю настроюваних і готових шаблонів для мобільних пристроїв і Інтернету, а також елементи та блоки, які ви зазвичай використовуєте.

Якщо вам потрібні активи для доповнення до прототипів, Proto.io допоможе вам. Він стає в нагоді з різними анімованими та статичними значками, звуковими ефектами та стоковими зображеннями. Ви отримаєте понад 6000 цифрових активів для своїх потреб. Крім того, ви можете покращити робоче середовище, спілкуючись із функціональністю дизайну.

Виходячи з потреб вашого проекту, ви можете додати кілька рівнів інтерактивності та перейти від загального каркасу до прототипу, який здається реальним. Proto.io пропонує мікроанімацію з потужними функціями, щоб надати руху вашому дизайну, наприклад переходи на екрані, переходи на часовій шкалі та вдосконалені анімації.

  10 найкращих доповнень для 3D-фільмів на Kodi

Розкрийте потужність Proto.io та отримайте рішення, необхідні для створення прототипів. Спробуйте протягом 15 днів і візуалізуйте свою ідею.

Adobe XD

Створюйте неймовірне за допомогою Adobe XD і створюйте справжні UI/UX дизайни, щоб виділятися серед інших. Дайте життя своїм ідеям за допомогою приголомшливих рішень, які пропонує Adobe XD. Digital — це нова ера, і все відбувається на екрані.

Нехай Adobe XD стане вашим посібником із проектування, щоб він міг допомогти вам у розвитку цифрового світу. Завдяки розширеним функціям ви можете створювати реалістичні проекти, які розповідатимуть історію ваших інноваційних ідей.

Незалежно від того, чи займаєтеся ви веб-дизайном, дизайном додатків, дизайном бренду чи дизайном ігор, Adobe XD допоможе вам легко отримати події, ресурси та шаблони.

Отримайте функції, розроблені для того, щоб покращити ваш робочий процес. Деякі функції включають 3D-перетворення, компоненти, стани, повторювані сітки, макет з урахуванням вмісту, імпорт з illustrator, Sketch або Photoshop, інструменти векторного малювання, режими змішування, шрифти Adobe та багато іншого.

Для прототипування та анімації Adobe XD пропонує автоматичну анімацію, голосове прототипування, групи прокручування, прив’язки, підтримку геймпада, відтворення аудіо тощо. Ви можете надіслати фрагменти CSS розробникам або опублікувати посилання, щоб поділитися ними.

Adobe XD дозволяє демонструвати свою роботу. Ви можете створити онлайн-портфоліо та отримати ефективний відгук від найбільшої спільноти Behance.

Тримайте свою команду в одному проекті, щоб виконувати спільне редагування. Крім того, ви можете зберігати свої ресурси в хмарі, щоб швидко ділитися ними з іншими дизайнерами, отримувати доступ до файлів з будь-якого місця та тримати свою команду на одній сторінці.

Знайдіть для себе найкращий план від 9,99 доларів США на місяць і створюйте приголомшливі прототипи. Скористайтеся 7-денною БЕЗКОШТОВНОЮ пробною версією.

Фігма

Дайте життя своїм ідеям за допомогою Figma, перевіривши концепції раніше. Створіть план майбутнього розвитку. Перетворіть статичні файли дизайну на дивовижний інтерактивний досвід без жодного рядка коду. Легко підключайте елементи інтерфейсу користувача та вибирайте анімацію та взаємодію.

Ви можете визначити тонкі взаємодії, такі як клацання, натискання, наведення курсора на кнопку тощо. Відчуйте свій дизайн за допомогою мобільного додатку Figma, доступного для Android та iOS. Покажіть свої ідеї, але не диктуйте своє бачення.

Figma дозволяє використовувати ваші здогади для розробки, описуючи деталі, які ви передбачаєте.

Анімуйте подібні об’єкти автоматично та автоматично, щоб створювати детальні переходи. Ви можете використовувати анімовані GIF-файли, щоб показати дизайни руху, тонку анімацію та елементи відео. Крім того, створюйте різні шари динамічних накладень.

Перестаньте перестрибувати з одного інструменту на інший; Figma дозволяє проектувати, прототипувати, збирати відгуки та ділитися всім на одній платформі. Легко перемикайтеся між живим прототипом і файлом дизайну, щоб зміни дизайну миттєво з’являлися у вашому прототипі.

Зробіть свій прототип доступним для спільного використання, щоб ви могли переглядати його будь-де в Інтернеті. Вставте коментарі у свій прототип, щоб отримати цінні коментарі щодо ваших ідей. За допомогою Figma ви можете спостерігати за суб’єктом випробування, взаємодіяти з живими прототипами, створювати слайди презентації та інтегруватися з інструментами сторонніх розробників.

Створіть обліковий запис Figma та спробуйте безкоштовно.

InVision

Створюйте надійні прототипи за лічені хвилини з InVision без написання жодного рядка коду. Він пропонує різні анімації, як-от гарячі точки, взаємодії, заголовки, переходи, накладення тощо, щоб ви могли вибрати правильний шаблон.

Покращуйте якість дизайну за допомогою відгуків. Розкрийте потужність безперервної розробки та швидко почніть з правильних специфікацій. Інструменти проектування Figma допомагають вам краще будувати, оскільки їх інтеграція ескізів спрощує робочий процес.

Дізнайтеся про важливість прототипів і втілюйте свої ідеї в життя в реальному часі за допомогою розширених функцій, шаблонів, ресурсів, анімації та інтеграції. InVision безкоштовний назавжди. Створіть обліковий запис і миттєво почніть створювати прототипи.

  Як змінити форму масивів NumPy у Python

ProtoPie

Станьте прототипом супергероя з ProtoPie. Він пропонує чудові інструменти для створення прототипів для вашого цифрового продукту від мобільного пристрою до Інтернету речей і від настільного комп’ютера до потужного досвіду. За допомогою ProtoPie ви можете миттєво переконати зацікавлених сторін, ніколи не прийматимете неправильних рішень чи припущень і заощадите час і гроші.

ProtoPie дозволяє вам повністю прийняти підключене майбутнє. З легкістю створюйте будь-який прототип і підключайте його до різних екранів, обладнання, API та пристроїв. Він також вважається ідеальним рішенням для створення прототипів для автомобільного HMI та автомобільного UX.

Швидко тестуйте свої реалістичні прототипи на своїх переносних пристроях. Це ідеальний інструмент для прототипування розумного годинника UX. Приберіть статичні дизайни додатків для смарт-годинників з екрана робочого столу та зробіть їх інтерактивними. Створюйте реалістичні та дивовижні враження на різних пристроях.

Крім того, прототипи настільних і мобільних ігор для консолей, таких як Xbox SeriesX/S або PS5, які повністю захоплюють, реалістичні та доступні для гри. ProtoPie — це найбільш універсальний інструмент для вашої команди дизайнерів, яка працює над планшетами чи мобільними додатками.

Оскільки додатки не обмежуються одним пристроєм, прототипи між пристроями дійсно необхідні, щоб будь-хто міг легко тестувати. Почніть створювати прототипи негайно за допомогою безкоштовної пробної версії та розширте свій досвід створення прототипів.

Mockplus

Mockplus — це найпотужніше рішення для розробки прототипів, систем проектування та співпраці. Завдяки розширеним функціям і анімації ви можете швидше проектувати та співпрацювати. Перетворіть свої геніальні ідеї на функціональні прототипи за допомогою взаємодії, значків і компонентів.

Оптимізуйте процес перевірки та проектування без написання жодного рядка коду. За допомогою Mockplus ви можете створити пов’язаний дизайн продукту та залучити дизайнерів, розробників інтерфейсу та менеджерів продуктів до спільної роботи.

Крім того, ви можете створювати доступні багаторазові та динамічні системи проектування. Створіть передбачуваність і узгодженість у своїй команді, щоб легко керувати, ділитися, підтримувати та повторювати. Ефективно співпрацюйте з іншими учасниками за допомогою хмари Mockplus і заощаджуйте час.

Mockplus RP забезпечує швидке створення прототипів, швидку взаємодію та швидке тестування. Легко керуйте системами проектування за допомогою Mockplus DS і отримуйте комплексні бібліотеки, інструменти проектування та посилання для спільного використання. Приєднуйтеся до багатьох користувачів Mockplus, щоб створити найкращий продукт.

Увійдіть у Mockplus, щоб почати створювати прототипи безкоштовно.

Axure RP 10

Отримайте необмежену потужність і нескінченну взаємодію з Axure RP 10. Це єдиний інструмент UX у всьому світі, який дає можливість професіоналам UX створювати функціональні та реалістичні прототипи. Існує необмежена кількість комбінацій умов, ініціаторів подій і дій, щоб подарувати цифрове відчуття.

Ви можете використовувати події дотику, клавіатури та миші, щоб ініціювати взаємодію. Додайте змінні та умови до свого дизайну та виведіть свої прототипи на вершину всього. Використовуйте надійні віджети Axure RP 10 для створення сортувальних сіток, динамічних інтерфейсів і робочих форм.

Опція перетягування може створювати робочі списки, перемикачі та текстові поля. Ви можете використовувати динамічні панелі з кількома станами, щоб ваш дизайн можна було гортати, прокручувати та працювати на екранах мобільних пристроїв.

Віджет повторювача Axure RP дозволяє створювати сітки та таблиці на основі даних, щоб ви могли динамічно фільтрувати та сортувати таблиці чи сітки.

Отримайте функцію адаптивного перегляду, щоб ви могли попередньо переглядати свій прототип на настільних комп’ютерах, телефонах і планшетах на одній сторінці. Все, що ви можете зробити, не знаючи коду. За допомогою Axure RP ви можете легко створювати функціональні, реалістичні та UX прототипи.

Крім того, ви можете створювати діаграми, каркаси, шляхи клієнта та іншу UX-документацію поруч зі своїми функціональними та багатими прототипами UX. Блок-схеми, примітки та специфікації також є частиною Axure, що полегшує створення прототипів.

Натисніть кнопку та опублікуйте свої прототипи UX у хмарі Axure, щоб перевіряти, ділитися та збирати відгуки від команди. Вбудуйте прототипи в Confluence та Jira та використовуйте інтеграцію Axure Slack та Microsoft Teams, щоб усі були на одній сторінці.

  PSA: остерігайтеся цього нового шахрайства з доставкою пакету текстових повідомлень

Отримайте його за початковою ціною 25 доларів США на місяць за користувача та скористайтеся всіма функціями. Спробуйте БЕЗКОШТОВНО та відчуйте новий стиль створення прототипів.

Ескіз

Отримайте потужні інструменти, необхідні для процесу спільного проектування за допомогою Sketch. Від ваших ідей до ідеального прототипу — все починається тут. Якщо ви створюєте приголомшливі прототипи, співпрацюєте над новими концепціями або створюєте ідеальну піктограму додатка, Sketch впорається з вашим процесом проектування.

Створіть найкращу роботу за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу користувача, переваг, на які ви очікували, і продуманих функцій чудової програми для Mac, як-от підтримка власного відтворення шрифтів, надшвидка продуктивність Apple Silicon і колірні профілі P3.

Працюйте разом зі своєю командою над одним документом одночасно в програмі Mac. Немає ping файлів туди-сюди, конфліктів збереження та клопоту. Лише ви та ваша команда чи колеги, щоб досліджувати нескінченне полотно.

Цей інструмент допоможе вам втілити ваші чудові ідеї в життя за допомогою простих у реалізації функцій і інструментів, а також з легкістю випробує ваші прототипи на ваших улюблених пристроях. Крім того, ви можете поділитися посиланням зі своєю командою, щоб вони могли переглядати ваш прототип у своєму браузері та надавати вам цінні відгуки.

Sketch дозволяє об’єднати людей і дизайни, щоб обмінюватися відгуками та створювати красиві системи дизайну. Завдяки адаптивним символам і багаторазовим стилям ви можете легко створювати свої системи дизайну. Налаштуйте свій робочий процес, вибираючи різні інтеграції, помічники та плагіни.

Від анімації взаємодії до доступних дизайнів, Sketch може вам дуже допомогти завдяки своїй потужній платформі. Отже, створіть свій власний робочий простір сьогодні БЕЗКОШТОВНО та почніть створювати прототипи.

Фреймер

Створіть приголомшливі прототипи та опублікуйте їх разом зі своєю командою за допомогою Framer. Він оснащений чудовими функціями та всім необхідним для початку процесу проектування. Його адаптивні функції макета дозволяють почати з потужної основи та повторювати свої ідеї.

Створюйте настроювані та інтерактивні компоненти. Почніть із невеликих проектів, а потім об’єднайте їх у потужний прототип. Ви можете швидко додавати мультимедіа, красиві ресурси та інтерактивні компоненти, щоб розпочати свій проект одним клацанням миші.

Вбудовані інтерактивні інструменти роблять кожен ваш перехід радістю. Спробуйте налаштування презентації, запропоновані Framer, щоб переконатися, що ваша робота готова до показу. Залучайте своїх розробників, співпрацюйте з іншими дизайнерами та швидко дайте огляд своїх проектів.

Framer може генерувати анімаційні коди, які використовуються далі під час виробництва 1:1. Розмістіть свій новий прототип на веб-сайті та додайте до нього певний контекст, щоб отримати відгук. Вивчіть основи та пройдіть практичні посібники, щоб швидко розробити та опублікувати свій сайт уже сьогодні за допомогою Framer.

Почніть це безкоштовно та відчуйте багато.

Як вибрати правильний інструмент для створення прототипів?

Правильний інструмент створення прототипів допоможе вам описати свої думки та погляди своїм клієнтам. Оскільки на ринку так багато інструментів для створення прототипів, вибір правильного може бути заплутаним, оскільки кожен інструмент відрізняється за функціями, ціною, пропозиціями тощо.

Отже, коли ви обираєте інструмент для створення прототипів, майте на увазі такі моменти:

 • Він повинен бути простим у вивченні та використанні
 • Необхідно запропонувати кілька варіантів спільного доступу
 • Використання для ваших потреб
 • Вірність програмного забезпечення для отримання бажаних результатів
 • Бюджетний

Висновок

Платформи створення прототипів без використання коду відкрили підприємствам багато можливостей для створення та впровадження інновацій. З інструментами створення прототипів стало легко створювати веб-сайти та програми, не будучи програмістом. Тому виберіть правильне рішення для створення прототипів, яке відповідає вашим вимогам.

Якщо ви працюєте над дизайн-проектом, ви можете використовувати ці інструменти для створення макетів за лічені хвилини.