– 9 найкращих програм для репостів для Instagram, щоб легко повторно ділитися тим, що вам подобається –

Програм для репосту в Instagram багато, але навіщо вона вам потрібна?

Із загальною кількістю 4,25 мільярдів відвідувань щомісяця Instagram є однією з 4 найкращих платформ соціальних мереж. Це також найбільш завантажувана програма у світі, згідно зі звітом Digital Trends, Hootsuite. Він має майже всі бажані функції, які тільки можна придумати.

Однак він все ще не має вбудованої функції для повторного розміщення постійних дописів. Ось чому вам потрібні програми сторонніх розробників для повторного розміщення постійних публікацій від інших користувачів.

Instagram дозволяє ділитися історіями лише з інших загальнодоступних облікових записів, і це також протягом максимум 24 годин! Якщо ви хочете повторно поділитися фотографіями, каруселями чи роликами, спробуйте ці програми нижче:

Репост для ІГ

Repost for IG — одна з найпопулярніших програм для репосту в Instagram. Це тому, що він має простий у використанні інтерфейс і дозволяє робити репости з усіх облікових записів – приватних чи публічних.

Не тільки це, але за допомогою цієї програми ви можете архівувати та зберігати відео для свого Instagram. Ця програма, яка раніше називалася Regram, дозволяє додавати додаткове накладання та змінювати важливі атрибути, зокрема положення та колір. Ви також можете ділитися відео в Instagram Direct.

Тепер, як зробити репост за допомогою цієї програми? Ви можете або натиснути програму для повторної публікації, щоб відкрити Instagram, або знайти публікацію вручну та скопіювати її посилання. Потім ви можете додати посилання до програми, або вона автоматично скопіює його з буфера обміну, коли ви повернетеся до її інтерфейсу програми.

Торкніться кнопки повзунка та скопіюйте підпис до публікації або перемістіть водяний знак і змініть його колір. Натисніть «Поділитися», і відкриється підказка Instagram про спільний доступ із запитом завершити спільний доступ.

Фактично, ви отримаєте ще одну додаткову функцію: вам буде дозволено завантажувати та зберігати свої зображення для резервного копіювання. Усе це безкоштовно.

Однак якщо ви виберете платний варіант, ви не побачите жодної реклами та не потребуватимете згадувати її в підписах!

JaredCo

Jared Co дозволяє репостити фотографії та відео без додавання водяних знаків! Це на 100% безкоштовно та дозволяє зберігати фотографії та завантажувати їх для безпечного зберігання.

Хоча клієнти мали кілька проблем через нещодавні оновлення Instagram, підтримка від Repost для Instagram – Jared Co досить швидка.

Вони пропонують швидкі рішення та заохочують користувачів звертатися до них електронною поштою, якщо вони стикаються з проблемами.

Завдяки підтримці класу А програма є надзвичайно надійною для всіх потреб репостингу, особливо без водяних знаків. Крім того, він чудово підходить для зображень і забезпечує дуже швидкий час виконання!

Репоста

Reposta ідеально підходить для вас, якщо ви шукаєте простий додаток для репостів. Він не має великої кількості атрибутів: лише основні.

Користувачі люблять Reposta. Це тому, що це безкоштовно та без проблем. З моменту запуску програми ви побачите покрокові інструкції щодо того, як скопіювати посилання на публікацію в Instagram і повторно опублікувати її через програму. Насправді це дає вам повне уявлення про процес повторного розміщення.

Що стосується підписів, Reposta дає вам можливість скопіювати їх у буфер обміну.

Однак одним із недоліків є обмежені можливості налаштування. Це не дає вам багато чого зробити з оригінальним дописом, окрім того, як повторно опублікувати його вручну.

Репостер для історії та відео

Завдяки потужному редактору репостів Reposter for Story & Video є ще одним популярним додатком для репостів для користувачів Android.

Завдяки неймовірній підтримці цей додаток для репостів для Instagram користується популярністю серед користувачів Instagram понад 9 років з моменту його створення. Фактично, ви також можете залишатися в курсі подій завдяки репостам знаменитостей і публічних акаунтів у вашій стрічці.

Ви отримуєте швидкі параметри для редагування оригінального репосту: скопіювати підписи, перемістити/видалити посилання на авторство та авторство. Крім того, ви можете обрізати вихідну публікацію, додати наклейки та текст, а також малювати на ній.

Ви також можете ділитися репостами з кількома фотографіями. Якщо ми шукаємо недоліки, то їх як таких немає, за винятком оголошень і запитів на підписку, які час від часу з’являються.

Репост – PRO

Repost – PRO швидко, інтуїтивно зрозуміло та легко. Він дозволяє репостити фотографії та відео лише з публічних акаунтів.

Ви можете копіювати фотографії, відео та підписи для репосту. Однак у безкоштовній версії існує обмеження на кількість символів для тексту та підписів.

У безкоштовній версії немає незліченних можливостей, але її прості процеси допоможуть вам без проблем робити репости. Нові оновлення включають збереження для резервного копіювання. Коли ви намагаєтеся опублікувати кілька фотографій або довгих відео, може виникнути певна затримка.

Швидкість і повну функціональність можна розблокувати за допомогою платного варіанту.

Репост: для постів, історій

Найбільш завантажувана програма для репостів для Instagram Repost: For Posts, Stories також дозволяє створювати унікальні аватари вас або ваших друзів за допомогою ШІ.

Завдяки понад 100 шаблонам для історій ця програма має багато додаткових функцій, які дозволяють посилити вашу присутність в Instagram.

Фактично, він також пропонує найкращі хештеги для вашого профілю, щоб ви могли збільшити свою присутність в Instagram і кількість підписників.

Якщо ви шукаєте більше способів виділитися, ви можете ознайомитися з чудовим текстом і символами цієї програми для своїх підписів. Крім того, він також має 300+ шаблонів підписів, які допоможуть вам почати роботу та справити враження.

Тепер перейдемо до повноважень репостингу: ви також можете робити репости з приватних акаунтів. Це навіть дає вам можливість повторно опублікувати всі медіафайли або вибрати поточне фото/відео. Тим не менш, ви можете легко репостити кілька варіантів медіа.

Існує також функція, за допомогою якої ви можете зберегти аудіо- або відеокомпонент репосту. Щомісячні та річні підписки доступні для користувачів, які хочуть вивчити весь спектр його функціональних можливостей.

InsTake – для Instagram

Розроблений спеціально для користувачів iPhone, InsTake – для Instagram – це програма для репостів, яка найкраще підходить для публікацій, історій і відео IGTV.

Хоча IGTV було припинено минулого року, ви можете ділитися Instagram Reels за допомогою InsTake.

Мало того, він дуже популярний серед користувачів через те, наскільки простий у використанні інтерфейс. Під час повторного розміщення в інших програмах ми часто стикаємося з такими проблемами, як повільне завантаження, затримки та помилки для довших відео.

З цією програмою ви не зіткнетеся з подібним, оскільки вона дасть вам можливість завантажити фотографію чи відео, які ви хочете повторно опублікувати. Завантаження для резервного копіювання розпочнеться автоматично.

Крім того, ви можете робити все вищезазначене, не входячи в систему, що недоступно для кількох інших програм!

Репостер

Платформа програми, розроблена для пристроїв iPad та iPhone, надзвичайно інтуїтивно зрозуміла. Reposter допоможе вам швидко та легко розмістити будь-яку фотографію чи відео на ваш вибір.

За допомогою Reposter можна робити репост будь-якого медіа, і це великий плюс! Незалежно від того, чи йдеться про карусельні дописи, ролики чи відео IGTV, програма дозволить вам перепублікувати все це. Ця функція недоступна в подібних програмах.

Цікаво, як використовувати Reposter? Відкрийте програму Instagram і знайдіть публікацію чи ролик (фото/відео/карусель), які потрібно повторно опублікувати. Натисніть на три крапки та скопіюйте посилання на публікацію.

Коли ви повернетеся до програми Reposter, дайте їй кілька секунд, і з’явиться ваша оригінальна публікація. Надзвичайно інтуїтивно зрозумілий, як ми вже сказали! Більше того, само собою зрозуміло, що програма не містить реклами, тож немає ніяких роздратувань!

Ви можете підписатися на місячний або річний план. Ви отримаєте доступ до безкоштовного пробного періоду. Після підтвердження з вашого облікового запису iTunes буде стягнуто плату. Фактично, ви також можете взяти довічну підписку. Їхня підтримка швидка та оперативна, і вони справді на відстані листа!

Reels Repost Reshare Історія

Як випливає з назви, ви можете републікувати що завгодно за допомогою програми Reels Repost Reshare Story в Apple Store! Крім того, він дуже популярний серед компаній і впливових людей, які люблять професійну перевагу історій і роликів, які вони репостять.

Якщо ви також шукаєте чіткий інтерфейс і передову продуктивність, вам варто спробувати це! Вам не потрібно входити в обліковий запис, щоб отримати доступ до нього, ви можете повторно опублікувати оригінальну публікацію як ролик/відео/публікацію (у кількох форматах), а також можете запланувати свої повторні публікації!

Це перше, що ми почули від будь-якої програми для репосту: вони дозволяють планувати та публікувати пізніше. Мало того, якщо ви любитель темного режиму, ви також можете вибрати його!

Крім того, ви отримуєте доступ до багатьох розширених функцій, підписавшись на цю програму. Текстовий генератор допоможе вам виділитися унікальними підписами та фрагментами тексту.

Мало того, він створить відповідні хештеги, які дозволять вам розширити свою мережу. Крім того, редактор підписів також надасть вам багато можливостей для налаштування.

Частіше публікуйте репости, щоб підняти свій особистий бренд

Повторна публікація публікацій в Instagram є життєво важливим способом побудови вашого особистого бренду на платформі – це допомагає вам виділитися. Коли ви обираєте програму для репостів, ви повинні поставити собі п’ять запитань.

  • Який тип функціональності вам потрібен?
  • Як часто ви будете використовувати додаток?
  • Чи добре, якщо це безкоштовна версія, яка може спричинити незначні затримки?
  • Ви готові платити? Якщо так, які функції ви шукаєте?
  • Вам потрібна програма, яка дозволяє планувати публікації на потім?

Коли ви отримаєте відповіді на всі ці запитання, вам буде легше вибрати програму, яка вам найкраще підійде. Якби ви запитали нас, ми б сказали, що можливість робити репости з усіх типів облікових записів (особливо приватних) є важливою угодою.

Але знову ж таки, багато в чому залежить від типів потреб, які ви матимете, і типів облікових записів, з якими ви будете взаємодіяти. Повідомте нам, який додаток ви використовуєте та що вам у ньому подобається!

Ви також можете ознайомитися з деякими розробниками історій Instagram і цікавими інструментами для зміни розміру відео для Instagram TV, каналів і історій.