9 найкращих програм для підвищення доходу та залучення

Categories:

Важливий аспект продажів спадає на думку, коли йдеться про охоплення. Однак охоплення є суттєвою частиною взаємодії, для якої потрібне програмне забезпечення для розповсюдження.

Вважайте це першим способом зв’язку з відповідною особою чи компанією, який задасть дорожню карту розвитку угоди. Однак може бути складно відслідковувати інформацію про те, кого слід контролювати, їхні відповіді тощо.

Це залежить від програмного забезпечення, яке може сприяти залученню до продажів і збільшити дохід організації.

Зважаючи на це, ось найкраще програмне забезпечення для роботи з людьми, про яке потрібно знати.

Кленті

Klenty — це платформа для залучення продажів, яка дозволяє користувачам записуватися на зустрічі та отримувати відповіді для команди. Інструмент може допомогти надсилати персоналізовані електронні листи про продажі, заповнювати CRM та автоматизувати подальші дії.

Він пропонує налаштовані електронні листи для користувачів, які підвищують залученість і гарантують, що інтерес потенційних клієнтів буде залучений. Він пропонує каденцію гілок щодо залучення, необмежену кількість спеціальних заповнювачів, надсилання електронних листів для максимізації відповідей, випадкові інтервали надсилання, обмеження електронної пошти, відстеження спеціального домену та підключення до SMTP, Office 365 і Gmail.

Важливі особливості Klenty включають більш інноваційні способи виконання завдань і викликів у групах. Це підвищує продуктивність для користувачів завдяки автоматичному плануванню викликів, доданню завдань і викликів до каденції та пакетному виконанню.

Klenty дозволяє користувачам використовувати аналітичну інформацію та дані для завершення об’єднання за допомогою стратегій на основі даних. Простіше автоматизувати, скасувати підписку, відповіді про відсутність на місці та автоматично обробляти відмови.

Postaga

Стало простіше створювати зворотні посилання за допомогою інструментів на основі штучного інтелекту та платформи продажів Postaga. Це стало універсальною платформою для охоплення, за допомогою якої користувачі можуть налаштовувати персоналізовані інформаційні кампанії. Мета полягає в тому, щоб електронні листи не звучали як спам, а були більш особистими.

  Що робити до (і після) крадіжки телефону

Це допомагає миттєво та дружньо спілкуватися з потрібними людьми. Postaga CRM дозволяє керувати охопленням, відкривати нові можливості та швидко вдосконалювати зусилля. За допомогою штучного інтелекту легше створювати ефективні інформаційні кампанії.

Функції автопілота дозволяють автоматично відслідковувати та охоплювати, щоб зрозуміти рівень відповідей. Типи інформаційних кампаній:

 • Продажі Gen Outreach
 • Хмарочос
 • Відгуки
 • Гостьовий пост
 • Подкасти
 • Згадка
 • проти
 • Спеціальний CSV
 • Експертиза
 • Раундапи
 • Ресурс
 • Інструменти

Він аналізує ефективні ідеї кампаній із високою конверсією та навпаки, щоб прийняти обґрунтоване рішення. Цей інструмент на основі штучного інтелекту допомагає націлюватися на кращі можливості та знаходити потрібних блогерів, веб-сайти, компанії, подкастерів тощо за допомогою ідентифікаторів Twitter, електронних адрес і профілів LinkedIn.

Салесхенді

Saleshandy — це холодний електронний зв’язок, який дозволяє оцінити поведінку одержувача, інтегрувати робочий процес і автоматизувати подальші дії за мінімальний час. Цей інструмент широко використовується для стимулювання зростання бізнесу завдяки більшій кількості розмов, автоматизованому та персоналізованому залученню користувачів, а також економії часу, щоб легко зосередитися на перспективах.

Важливими функціями цього інструменту є спеціальний домен відстеження, надсилання електронної пошти відповідно до фільтра спаму, персоналізований вміст електронної пошти, автоматичні подальші дії, розуміння взаємодії з користувачем тощо.

Цей інструмент економить багато часу на пошуках потенційних клієнтів, які можуть не перетворитися на потенційних потенційних клієнтів. Користувачі також можуть легко інтегрувати робочий процес, заощаджуючи час, витрачений на перемикання програм. Користувачі можуть використовувати шаблони, які можна редагувати, що полегшує редагування, планування та відстеження електронних листів.

лемлист

лемлист це програмне забезпечення для автоматизації зв’язку та електронної пошти, яке допомагає отримувати відповіді за допомогою інтерактивних розмов. Інструмент дозволяє автоматизувати подальші дії, персоналізовані електронні листи з кодом, взаємодіяти з кількома каналами.

Він увімкне спеціальні вступні рядки, заклики до дій, логотипи компаній, автоматичні знімки екрана та динамічні цільові сторінки. Інструмент допомагає отримати більше можливостей для бізнесу завдяки автоматизованому контролю та залученню до продажів, дозволяючи користувацькі завдання, холодні дзвінки, соціальні продажі, потенційні клієнти тощо.

  Як вимкнути iPhone X

Mailshake

Mailshake це платформа для продажу, яка працює на автопілоті, допомагаючи перетворити холодних потенційних клієнтів на потенційних клієнтів. Він працює на автоматизованому охопленні потенційних клієнтів за допомогою телефону, соціальних мереж і електронної пошти, які легко зв’язуються з можливостями.

Інструмент допомагає залучати потенційних клієнтів, надсилати холодні листи та керувати ними в одному форматі. Він включає спліт-тестування, перехоплення потенційних клієнтів, телефонний набір номера та соціальну підтримку.

Користувачі можуть почати із заповнення постійних потенційних клієнтів у CRM, щоб одразу зв’язатися з ними, об’єднати соціальні медіа з інструментом для живлення через дзвінки та електронну пошту. Відстежуйте залучення потенційних клієнтів, відстежуючи кліки, відкриття та відповіді на електронні листи.

Outreach.io

Інформаційна робота це відома платформа для залучення продажів, яка допомагає компаніям досягати цілей прибутку. Інструмент — це інтелектуальна платформа, яка допомагає керувати робочим процесом, орієнтуватися в складному процесі та миттєво отримувати корисну інформацію.

Користувачі можуть швидко будувати конвеєри для організації продажів, прискорювати угоди, отримуючи глибоку інформацію та приймати рішення на основі даних.

Він використовує допомогу штучного інтелекту для розширеної автоматизації та навчання в реальному житті взаємодії з клієнтами. Інструмент може працювати над прогнозуванням даних у кращий спосіб, щоб отримати розуміння клієнтів і отримати ясність з конвеєром. Він керує цілями та гарантує, що генерація потенційних клієнтів забезпечує прозорий і спільний досвід купівлі.

Відповісти.io

Відповісти.io це інструмент, який може допомогти надсилати персоналізовані холодні електронні листи як масштабувати багатоканальний і автоматизувати охоплення. Це допомагає залучати потенційних клієнтів, збільшувати дохід, залучати клієнтів, залучати потенційних клієнтів, знаходити потенційних клієнтів і використовувати аналітику. Інструмент може допомогти автоматизувати ручні завдання, розширити конвеєр і заощадити час для укладання угоди.

Відповідь проста у використанні, знайдіть потенційних клієнтів у Sales Navigator або LinkedIn, взаємодійте з кількома каналами за допомогою холодних електронних листів, відстежуйте та аналізуйте прогрес для досягнення результатів. Інструмент легко інтегрувати з Copper, Pipedrive, Salesforce, Zapier тощо.

  Зупиніть автоматичне відтворення в Chrome, Firefox, Opera, Safari та IE

Дятел

Дятел це інтуїтивно зрозумілий інструмент електронної пошти для багатоканального охоплення, який працює за унікальним алгоритмом. Інструмент дозволяє користувачам налаштовувати параметри електронних листів перед надсиланням, перевіряти адреси електронної пошти, забезпечувати надсилання електронних листів у папку “Вхідні” потенційного клієнта та автоматичне надсилання електронних листів або подальших запитів.

Простіше інтегрувати Woodpecker з іншими інструментами, такими як Hunter, LinkedIn, Slack, Sheets тощо. Користувачі можуть отримувати автоматичні звіти для визначення результатів кампаній.

Yesware

Yesware це універсальний набір інструментів продажів і програмне забезпечення для електронної пошти, яке допомагає проводити інформаційні кампанії. Інструмент дозволяє легко зв’язуватися електронною поштою, щоб збільшити дохід, не змінюючи весь процес. Він має потужний набір інструментів, який полегшує команді швидке тестування плану, відстеження активності електронної пошти та досягнення кращих результатів.

Користувачі можуть інсталювати інструмент, інтегрувати його з програмами, перевіряти шаблони електронної пошти, відстежувати активність електронної пошти та зберігати робочі шаблони електронної пошти на ринку.

Висновок 👈

У сучасному світі програмне забезпечення для залучення продажів і охоплення з часом стає необхідним для ведення записів і відстеження кампаній. У результаті користувачам потрібен багатофункціональний і зручний інструмент, який легко інтегрувати з іншими програмами.

Знання найкращого програмного забезпечення для створення потенційних клієнтів також може допомогти підвищити продажі та зростання бізнесу.