9 найкращих програм для обліку робочого часу для працівників GPS

Categories:

Відстеження часу має важливе значення для компаній і підприємств, щоб переконатися, що час використовується продуктивно. Для ефективної роботи вашої компанії необхідно стежити за часом ваших співробітників.

Ось тут і вступає в гру програмне забезпечення для табелів. Також він необхідний професіоналам, які здійснюють погодинну тарифікацію. Якщо є один співробітник, можна відстежити час навіть олівцем. Але це завдання неможливо, якщо є кілька співробітників. Отже, вам потрібно скористатися програмним забезпеченням для обліку робочого часу.

Основна мета програмного забезпечення для відстеження часу – зрозуміти кількість часу, необхідного для виконання будь-якого конкретного завдання. Компанії можуть точно стягувати плату, відстежуючи кількість часу, який вони витратили на певний проект. Додаток Timesheet також може містити функцію цифрового годинника, щоб ви могли знати, скільки часу потрібно працівнику для виконання певного завдання.

Тепер давайте краще уявимо про програмне забезпечення для відстеження часу та про те, як воно може допомогти підприємствам підвищити продуктивність компанії.

Що таке програмне забезпечення для відстеження часу?

Програмне забезпечення для відстеження робочого часу допомагає відстежувати роботу кожного окремого працівника, а також кількість годин, які вони витрачають на конкретні завдання. Певні інструменти відстеження часу надають лише функцію фіксації годинника, щоб підрахувати, скільки часу потрібно працівникам для виконання завдань. Але є також певні інструменти з комплексним пакетом для управління проектами. Ці інструменти надають перевагу підрядникам, компаніям, що надають професійні послуги, і фрілансерам.

У більшості програм для відстеження часу користувачам доводиться запускати таймер, коли вони починають роботу. Таймер фіксуватиме кількість часу працівника на виконання конкретного завдання та продовжуватиме працювати, доки ви не зупините таймер вручну.

особливості

На ринку доступні певні інструменти відстеження часу з додатковими наборами даних для компаній, які більше зосереджуються на продуктивності, а не лише на тривалості. Системний адміністратор або начальник зміни затверджує дані, коли вони надходять у систему. Щойно вони затвердять дані, вони надсилаються до рахунків-фактур, платіжних служб і звітів.

Програмне забезпечення для відстеження робочого часу може полегшити відділу кадрів керування працівниками та їхніми платежами.

Кожен інструмент відстеження часу має різні функції. Деякі інструменти також пропонують запис активності клавіатури та миші всіх співробітників протягом робочого часу. Додаток GPS-відстеження, вбудований у ці інструменти відстеження часу, також може допомогти вам стежити за пересуваннями співробітника. Їм потрібно клацати селфі, коли вони приходять або залишають робоче місце.

GPS-трекер у режимі реального часу, увімкнений в інструменті, також дозволяє геозонувати. Ця функція сповіщатиме вас щоразу, коли ви перебуватимете поблизу робочого місця або навіть покидатимете робоче місце. За допомогою цієї функції дані про час приходу та виходу працівника можна отримати автоматично залежно від його місцезнаходження.

Окрім цього, деякі програми для табелів також підтримують функції звітності та функції керування проектами.

Це було все про програмне забезпечення для відстеження часу. Тепер давайте дослідимо, як це може допомогти компаніям.

Як програмне забезпечення для відстеження часу допомагає будь-якій компанії?

Кожне програмне забезпечення для відстеження часу містить різні функції. Ці інструменти можуть сподобатися компаніям різного розміру, від малих до великих.

Кожна компанія бажає, щоб її співробітники працювали продуктивно. Часто можна помітити, що працівники не витрачають час, а лише сидять за столом, але не виконують жодної роботи. Найкраще в додатках для обліку робочого часу те, що ці проблеми можна вирішити. Компанії зможуть відстежувати, скільки часу кожен працівник витрачає на виконання будь-якого завдання.

  Зарядіть Kubernetes цими чудовими інструментами

Крім того, ці інструменти замінюють повсякденне завдання ведення журналу записів про час приходу та виходу кожного працівника. Керівник може знати, чи працівник лише сидить і переглядає Інтернет, а не виконує завдання за допомогою записів про діяльність клавіатури та миші.

Звіти про роботу співробітників можуть полегшити для менеджерів оприлюднення платежів кожного працівника або фрілансера. Це найважливіша перевага програмного забезпечення для відстеження часу.

Отже, стає зрозуміло, що існує багато варіантів використання програмного забезпечення для відстеження кожного разу. Якщо ви прагнете підтримувати дисципліну та підвищувати продуктивність своїх співробітників, вам обов’язково потрібно розглянути можливість встановлення цих інструментів у вашій компанії.

Оскільки на ринку доступно багато інструментів відстеження робочого часу співробітників, вибрати один з них стає досить заплутаним. Ось чому найпоширенішим питанням серед компаній є «яке найкраще програмне забезпечення для відстеження GPS у реальному часі?» Отже, ось відповідь на ваше запитання.

Ознайомтеся з цим списком найкращих доступних на ринку програм для відстеження робочого часу для підвищення продуктивності ваших співробітників.

Джибл

Джибл це вдосконалене програмне забезпечення GPS для відстеження часу для ваших співробітників. Це дозволяє налаштувати геозонування для відвідуваності ваших співробітників на основі місцезнаходження. Коли члени команди входять і виходять із зазначенням свого місця розташування, менеджери можуть перевіряти записи.

Jible має чудову функцію. У Jibble існують обмеження геозони, за допомогою яких співробітники не можуть зайти, якщо вони знаходяться поза зоною їх дії. Отже, якщо ви надали певне робоче місце конкретному працівнику, він не зможе працювати, коли його немає на цьому місці. Jibble також дозволяє менеджерам легко контролювати, де вони працюють. Він містить інформацію про те, хто де працює та скільки годин він працював на певному місці.

Jibble допомагає компаніям з різних областей відстежувати час для проектів, відвідуваність і нарахування заробітної плати. Крім того, у цьому інструменті також доступна функція розпізнавання обличчя.

Hubstaff

Додаток GPS Time Clock від Hubstaff це універсальне рішення для відстеження робочого часу для ваших співробітників. Це безкоштовний легкий інструмент, який включає керування проектами, відстеження часу та знімки екрана. Hubstaff має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дозволяє легко входити, а також відстежувати час ваших співробітників.

Hubstaff має унікальну функцію бюджетування. Ви можете встановити максимальну кількість годин, які може працювати кожен окремий співробітник. Тепер програма не дасть цьому працівнику перевищити тижневі обмеження.

Коли у великомасштабному проекті задіяно кілька співробітників, стає досить важко визначити, куди вони приділяють свій час. Ось де Hubstaff стане в нагоді. Скріншоти нададуть вам цілісне уявлення про діяльність кожного співробітника. Ви також можете знати програми своїх співробітників та історію перегляду в робочий час.

Hubstaff підтримує численні інтеграції з такими інструментами управління проектами, як Basecamp і Asana. Крім того, ви також можете інтегрувати його з платформами виставлення рахунків, такими як PayPal і QuickBooks.

Clockify

с Clockify у ваших руках, вам більше не потрібно відстежувати час за допомогою секундоміра. Clockify — це проста програма для обліку робочого часу з GPS-відстеженням у реальному часі. Це ідеальний інструмент для віддалених польових працівників. Найкраще в Clockify те, що він доступний на всіх платформах, від Windows і Linux до Android і iOS.

  Як заморозити членство в Planet Fitness

Функція відстеження проекту допомагає вам відстежувати, де зараз виконується ваш проект. За допомогою цього інструменту ви можете перемикатися між автоматичним і ручним відліком часу ваших співробітників. У Clockify є багато інших функцій, таких як цілі та нагадування, округлення часу, блокування табеля та фірмові звіти.

Якщо вам потрібен звіт будь-якого співробітника, ви можете отримати його в різних формах, наприклад, підсумковий звіт, щотижневий звіт або детальний звіт. За допомогою цих звітів ви можете легко відстежувати продуктивність своїх співробітників. Крім того, інформаційні панелі відображатимуть, де використовується ваш час, а де – марно.

Робочий статус

Робочий статус це програма віддаленого моніторингу для відстеження всіх ваших співробітників і визначення місця їх роботи. Ви можете використовувати будь-який пристрій, щоб відстежувати своїх співробітників і працювати над підвищенням продуктивності.

Співробітники можуть використовувати різні пристрої для запису та виходу. Дізнатися загальний час, витрачений на будь-яке завдання чи проект, стає досить легко. Це також дозволяє компаніям визначати загальну кількість часу, який працівник працює за тиждень або місяць. Перед тим, як менеджер затвердить платіжні відомості, ви можете переглянути табель обліку робочого часу, щоб перевірити, чи все правильно чи ні.

Workstatus може допомогти вашій компанії заощадити стомлюючий час, який працівник повинен витрачати на моніторинг цих даних вручну. Ця програма для відстеження робочого часу працівників спрощує нарахування заробітної плати та надає детальний звіт про роботу, виконану кожним працівником. Це допомагає вам застосовувати різні методи підвищення продуктивності співробітників.

Крім того, Workstatus також має інші функції, як-от обмеження бюджету та робочих годин, підвищення ефективності завдяки покращеним маршрутам і автоматичне відвідування.

Timeero

Timeero це програмне забезпечення для відстеження робочого часу за допомогою GPS для відстеження годин роботи співробітників, місця розташування та навіть кілометражу. З Timeero створювати звіти досить просто. За допомогою геозонування відбувається автоматичний прихід та відхід співробітників. За допомогою Timeero ви можете відстежувати все, від робочого часу до перерв, в одному місці.

Timeero надає вам навігаційний шлях про місцезнаходження кожного співробітника. Точне відстеження місцезнаходження співробітників дозволяє відстежувати всіх співробітників у режимі реального часу та в минулому. Якщо будь-який працівник перебуває поза межами, ви можете отримати сповіщення про це.

Timeero забезпечує точне відстеження місцезнаходження разом із часовими мітками. Таким чином, ви можете призначити місце співробітникам для виконання певних завдань, і якщо вони вийдуть за межі цього місця, ви дізнаєтеся про це.

Ще одна чудова функція Timeero — відстеження пробігу. Тепер вам доведеться платити своїм працівникам на основі пробігу. Отже, немає потреби дивуватися, чи вони їздять довгими маршрутами та з’їдають гроші компанії. Ви можете переглядати пройдений маршрут і пройдену відстань за допомогою GPS-відстеження від Timeero.

Час QuickBooks

Час QuickBooks дозволяє менеджерам і компаніям ефективно керувати всією командою співробітників. Незалежно від того, чи перебуває ваша команда на полі чи в офісі, GPS-відстеження часу спрощує керування робочою силою. Дізнайтеся, де працюють співробітники, а також перевірте їхній графік.

QuickBooks Time відстежує місцезнаходження кожного працівника після того, як він прийде. Щойно працівник виходить, відстеження місця розташування GPS припиняється. Ви можете запланувати свою робочу силу для максимальної ефективності, розмістивши найближчих співробітників до місця роботи. Подавати податки та відшкодовувати витрати стає легко та ефективно завдяки відстеженню пробігу.

Відстеження часу геозони є досить точним, і воно також нагадує працівникам про те, що потрібно прийти та відійти. Менеджерам стає дуже легко побачити на карті, які співробітники на якому сайті працюють. Це не тільки підвищує продуктивність серед членів команди, але й підвищує підзвітність.

  Як увімкнути індикатори конфіденційності на вашому Chromebook

QuickBooks — це правильний інструмент для віддалених працівників, компаній, що надають послуги, будівельників, компаній із співробітниками в різних місцях і мобільних працівників.

Розклад мобільного

Розклад мобільного це ще один інструмент для ефективного управління робочою силою. Він оснащений функцією відстеження часу геозони та функцією автоматичного введення для автоматичного введення та виведення співробітників на робочих майданчиках у робочий час. Ви можете легко встановлювати графіки для всіх співробітників у додатку. У разі будь-яких змін у зміні співробітники отримають сповіщення з додатку.

Обробка заробітної плати та складання бюджету стають простішими завдяки детальним звітам із програми. Робота може бути більш ефективною за допомогою контрольних списків проекту. Коли завдання буде виконано, ви отримаєте сповіщення. Отже, відстежувати проект також легше з Timesheet Mobile.

Timesheet Mobile також надає співробітникам простір для командного обміну повідомленнями, щоб обговорити важливі речі щодо роботи. Крім того, перегляд статусу доступності працівника також простий, оскільки працівник може встановити, коли хворіє, у відпустці чи недоступний з будь-якої причини.

TimeTrakGo

Попрощайтеся з брудними рукописними аркушами обліку робочого часу TimeTrakGo. TimeTrakGo — це програма GPS для відстеження часу. Незалежно від того, чи працюють ваші співробітники на одному місці чи їм доводиться працювати в кількох місцях, ви можете відстежувати все це за допомогою єдиного інструменту. Це простий і ефективний інструмент відстеження робочого часу для управління робочою силою.

З цим інструментом досить легко знайти помилки в графіку роботи співробітників. Ви можете переглядати звіти про співробітників у режимі реального часу на карті в реальному часі з транзакціями, які відстежуються працівниками. Оскільки дані перфорації позначаються географічними тегами з інформацією про місцезнаходження GPS, співробітники можуть переглядати та виходити з будь-якого пристрою.

TimeTrakGo має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для ефективного керування вашою робочою силою. Тепер ви можете обробляти все цифровим способом без необхідності залучати нового співробітника, який оброблятиме все вручну.

Години роботи Justworks

Години роботи Justworks це універсальне рішення для компаній будь-якого розміру. За допомогою цього інструменту ви помітите, що відстежувати робочий час співробітників досить легко. Для управління часом співробітників ви можете повністю покластися на такі функції, як керування змінами, автоматичні сповіщення через мобільний телефон і геозонування.

Інструмент надає вам багато інформації, яку можна використовувати для розрахунку заробітної плати та рахунків-фактур через понаднормовий час, звичайний робочий день і навіть перерви. Немає необхідності турбуватися про неточності чи помилки, оскільки все автоматизовано.

Незалежно від того, чи працюють ваші співробітники віддалено чи щодня приходять в один офіс, менеджери можуть легко відслідковувати їх години. Введення та відключення відбувається легко, оскільки ви можете робити це з будь-якого пристрою. Ви також можете синхронізувати програмне забезпечення для нарахування заробітної плати з Justworks Hours для керування рахунками-фактурами та платежами. Це ще один чудовий інструмент для ефективного управління робочою силою.

Висновок

Якщо ви думаєте про те, як підвищити продуктивність своїх співробітників і стежити за їхнім робочим часом, найкраще, що ви можете зробити, це скористатися програмним забезпеченням для відстеження робочого часу. Наведені вище інструменти можуть не тільки підвищити продуктивність вашої робочої сили, але ви також помітите, що час, витрачений деінде, може значною мірою заощадити.

Далі дізнайтеся про деякі з найкращих засобів відстеження відвідуваності співробітників.