9 найкращих програм для відновлення даних Android

Categories:

Це справді жахливий момент, коли ви виявите, що важливий файл видалено з вашого телефону або планшета Android. Можливо, цей файл був відображенням щасливих моментів, які ви не можете пережити, або це був документ, який вам потрібен на роботі.

У будь-якому випадку втрата файлу – це боляче. Причиною втрати даних у вашому Android або iOS може бути випадкове видалення, відсутність резервної копії, помилки рутування, несправність карти пам’яті тощо.

Отже, що робити, якщо ви розумієте, що не можете знайти важливий файл на своєму телефоні? Чи є спосіб повернути його?

Що ж, ось тут на сцену з’являється програмне забезпечення для відновлення даних Android!

Як працює програмне забезпечення для відновлення даних Android?

Заковика тут полягає в тому, що при видаленні файлу його дані не змиваються повністю. Android позначає це місце як порожнє та розглядає файл як відсутній. Отже, ви не можете побачити файл, і це місце може бути перезаписано новими файлами. Якщо цей простір зайнято оригінальними файлами, ви можете сказати, що ваш файл втрачено.

Оскільки більшість телефонів Android не мають кошика, ви не можете відновити свої дані через нього. Зрештою, для відновлення ваших файлів можна використовувати програмне забезпечення для відновлення даних Android. Програмне забезпечення може переглядати пам’ять телефону Android для пошуку сторінок, позначених 0, щоб знайти дані, які можна відновити.

Крім того, інструмент об’єднує дані, які можна відновити, надаючи їм формат, який можна відновити. Крім того, рекомендується використовувати засоби відновлення даних, як тільки файл буде видалено, щоб шанси відновлення даних стали досить високими.

Щоб відновити дані, зазвичай потрібно виконати три простих кроки:

  • Успішне підключення пристрою до ПК, на якому встановлено програмне забезпечення для відновлення
  • Вибір типу файлу з подальшим скануванням
  • Вибір потрібних файлів і відновлення даних

Нижче наведено деякі програми, які можна використовувати для відновлення даних із пристроїв Android.

Tenorshare UltData

Tenorshare вважається одним із найкращих програм для відновлення даних Android, які ви можете знайти. Він стверджує, що має найвищий показник успіху в галузі та сумісний із більш ніж 6000 пристроями, включаючи Samsung, Oppo, Xiaomi, Huawei тощо.

Це програмне забезпечення полегшило відновлення видалених фотографій і повідомлень WhatsApp зі смартфона без root-доступу. Навіть якщо у вас немає резервної копії, він може відновити відео, голос, наклейки, документи тощо на WhatsApp.

Незалежно від типу файлу, Tenorshare може допомогти вам відновити важливі контакти, цінні фотографії з галереї, записи дзвінків та інші файли у вашій внутрішній пам’яті. Для цього вам обов’язково потрібно рутувати свій пристрій.

  Як використовувати режим анонімного перегляду YouTube на Android

Відновлення даних можливе в таких сценаріях, як:

  • Випадкове видалення
  • Пошкодження водою
  • Збій ОС
  • Розбитий екран
  • Корінь системи

Ви можете відновити дані як із внутрішньої пам’яті, так і з SD-карт. Ви також можете попередньо переглянути файл перед його відновленням. Говорячи про аспект безпеки, цей інструмент доступний лише для читання та безпечний, де немає ймовірності витоку інформації чи втрати даних.

iToolab RecoverGo

RecoverGo для Android — професійна програма для відновлення даних Android. Він може допомогти вам відновити понад 11 типів даних, включаючи фотографії, відео, аудіо, повідомлення, вкладені файли, контакти, документи, журнали викликів тощо.

Ви можете легко просканувати видалені або втрачені дані Android за допомогою RecoverGo і відновити їх одним клацанням миші без рутування. Він підтримує найновішу ОС Android 12 і понад 6000 пристроїв, таких як Samsung, Huawei, Xiaomi, Motorola, LG, HTC, Sony, Google тощо.

Незалежно від того, чи ваш телефон застряг на екрані Android, чи забули пароль чи випадково видалили дані, чи навіть телефон зламався, RecoverGo може миттєво відновити дані вашого телефону. Це програмне забезпечення може допомогти вам знайти видалені файли з внутрішньої пам’яті та SD-карти, ви можете переглянути файли перед відновленням, що є ефективним і економить пам’ять. 100% безпечний, високий рівень успішного відновлення.

Apeaksoft

Відновити втрачені дані з планшетів і телефонів Android тепер дуже легко Apeaksoft Android Data Recovery. Це допоможе вам відновити видалені та втрачені файли, зокрема текстові повідомлення, документи, історію дзвінків, фотографії та контакти. Ви можете легко керувати та створювати резервні копії даних Android на комп’ютері Mac і Windows за допомогою кабелю USB.

Незалежно від того, чи зіткнулися ви зі збоєм системи, випадковим видаленням, проблемою з SD-картою, забутим паролем або помилкою рутування, Android Data Recovery дозволяє відновити всі дані незалежно від ситуації. Apeaksoft сумісний з більш ніж 5000 пристроями Android.

Окрім відновлення, ви можете створити резервну копію даних Android і перезавантажити телефон Android. Це просте у використанні та потужне програмне забезпечення, яке підтверджує безпечний і швидкий процес відновлення. Це дозволяє попередньо переглянути всі дані перед відновленням файлів, щоб ви могли вибрати, які дані отримати.

Apeaksoft допомагає відновлювати відео, повідомлення, контакти тощо зі зламаних пристроїв Android. Все, що вам потрібно зробити, це встановити програмне забезпечення на свій комп’ютер, під’єднати пристрій Android за допомогою USB-кабелю та розпочати відновлення даних після попереднього перегляду. Отримайте місячну або довічну підписку на один ПК. Ви також можете придбати багатокористувацьку ліцензію на довічне використання 3 ПК. Він також має 30-денну гарантію повернення грошей.

  Відстежуйте телевізійні шоу, які ви дивитеся запихано або які виходять в ефір [Android]

FonePaw

Він підтримує широкий спектр форматів файлів, таких як Excel, Word, PPT, HTML, PDF, RAR, ZIP тощо. Не має значення, якщо ваші дані були втрачені через випадкове пошкодження, збій ОС, проблеми з SD, перепрошивку ПЗУ та вірусну атаку; програмне забезпечення може відновити їх усі.

Понад 6000 пристроїв Android підтримують програмне забезпечення версій від 2.3 до 9.0. Окрім цього, програмне забезпечення також надає функції, зокрема вилучення даних із зламаних телефонів Android, а також резервне копіювання та відновлення.

dr.fone

dr.fone Програмне забезпечення для відновлення даних стверджує, що є першим у світі брендом, який надає послуги відновлення даних для особистого використання. Він є лідером у галузі вже понад вісім років і підтримує понад 6000 пристроїв Android. Ви навіть можете витягувати файли зі своїх зламаних смартфонів Samsung.

Це програмне забезпечення здатне відновлювати широкий діапазон типів файлів, включаючи музику, текстові повідомлення, контакти, відео, фотографії, документи та повідомлення WhatsApp для рутованих телефонів. Завдяки цьому інструменту на вашому боці втрачені дані можна відновити незалежно від того, який був сценарій, наприклад, випадкове видалення, збій системи, забуті паролі, проблеми з SD-картою, помилки рутування, перепрошивка ПЗУ, пошкодження, чорний екран, скидання до заводських налаштувань тощо .

Використовуючи рішення dr.fone, ви можете сканувати, а потім переглядати втрачені файли, щоб відновити всі або вибрані дані кількома простими клацаннями. Він пропонує три режими відновлення, а саме: внутрішня пам’ять, зламаний пристрій і SD-карти.

iMyFone

D-Назад пропонує простий спосіб відновлення видалених даних зі смартфонів або планшетів Android. Їх можна навіть повернути зі зламаних телефонів. Це програмне забезпечення підтримує різні смартфони Android і типи файлів, включаючи журнали викликів, повідомлення, фотографії, аудіо, відео, контакти, документи та дані WhatsApp.

iMyFone також може відновити WhatsApp.

EaseUS

Просте у використанні програмне забезпечення EaseUS може ефективно відновити видалені файли, такі як контакти, текстові повідомлення, відео, фотографії, документи та аудіо. Він підтримує понад 6000 пристроїв Android, включаючи Samsung, LG, HTC, Sony, OnePlus, Asus тощо.

Програмне забезпечення може відновлювати файли з SD-карт і внутрішньої пам’яті у разі втрати даних через випадкове пошкодження, вірусну атаку, збій пристрою, рутування, неправильне поводження з пристроєм, проблеми з SD-картою тощо. Вам просто потрібно підключити пристрій, сканувати втрачені файли та відновити потрібні файли протягом декількох хвилин.

EaseUS піклується про безпеку та конфіденційність даних, не перезаписуючи їх. Крім того, він пропонує безкоштовні оновлення протягом усього життя, щоб ви могли насолоджуватися його останньою версією, щойно вона буде випущена. Крім того, якщо у вас виникнуть труднощі, ви можете безкоштовно звернутися за допомогою до їхньої технічної підтримки.

  11 найкращих програм для охолодження телефону для Android та iOS

Щоб заздалегідь перевірити якість файлів відновлення, ви можете попередньо переглянути дані, які можна відновити, і відфільтрувати потрібні. Крім того, ви можете відстежувати зміни в режимі реального часу, оскільки програмне забезпечення надсилає повідомлення про результати відновлення до центру сповіщень пристрою.

PhoneRescue

PhoneRescue мабуть, єдиний, який може відновити видалені дані та відновити їх безпосередньо на вашому смартфоні. Незалежно від того, чи ви рутуєте свій пристрій чи ні, він все одно зможе знайти та відновити видалені дані.

Програмне забезпечення може відновлювати різні типи даних з вашого телефону, включаючи дані WhatsApp і вкладення. Використовуючи спеціальні технології для кожного смартфона та планшета, PhoneRescue відновлює файли з вражаючою швидкістю.

Крім того, програмне забезпечення може зберегти ваш пристрій, якщо він заблокований за допомогою шаблону, пароля або відбитка пальця, без втрати даних.

Дисковий дриль

7-Відновлення даних, який зараз є Disk Drill, використовує потужну технологію для відновлення даних із пристроїв Android. Він простий у використанні та безкоштовний, тому може відновити ваші дані після випадкового видалення або пошкодження.

Типи файлів, які можна відновити за допомогою цього програмного забезпечення, це документи, програми, музичні файли, відео, бази даних, електронні листи тощо. Щоб відновити дані, потрібно підключити Android-пристрій до ПК після ввімкнення режиму «Накопичувач». Тепер відкрийте програмне забезпечення, скануйте втрачені файли та відновіть їх. Однак, якщо цей режим недоступний на вашому пристрої, попередньо рутуйте його.

Це програмне забезпечення може отримувати дані не лише з вашого смартфона Android, але й із таблиць Android і TV Box.

Підведенню

Втрата даних справді є болісним досвідом, особливо коли ви не можете дозволити собі втратити їх назавжди. Але буває і хвилюватися не варто; перераховане вище програмне забезпечення для відновлення даних Android може допомогти вам відновити файли. Незалежно від того, який тип файлу ви втратили чи який пристрій Android використовуєте, програмне забезпечення для відновлення даних пропонує ефективний, безпечний і швидший спосіб їх відновлення.