9 найкращих програм для бухгалтерського обліку управління нерухомістю для орендодавців

Управління кількома об’єктами нерухомості без програмного забезпечення для бухгалтерського обліку звучить складно та вимагає багато часу для орендодавця.

Відстеження орендної плати та інших витрат, пов’язаних із майном, може бути важким завданням. Передавати його на аркушах Excel або вручну також не допоможе. Крім того, наймання бухгалтерів може стати для вас ще одними витратами.

Безсумнівно, управління кількома об’єктами нерухомості, реклама вакансій або продажів, оформлення юридичних документів і робота в рамках бюджету можуть ускладнити ведення та підтримку бізнесу з нерухомістю.

Керівники нерухомості багато років використовували папір, електронні листи, електронні таблиці, ручку й папір, щоб відстежувати всі транзакції, завдання, запити орендарів та інші щоденні дії.

На щастя, після впровадження програмного забезпечення для управління майном усі основні завдання тепер автоматизовано, а операції є плавними порівняно з попередніми часами.

Інструмент управління майном може допомогти вам стати мудрим господарем. І дозволяє зосередитися на інших речах, а не на розрахунках орендної плати та безпеки.

Ось кілька причин, чому ви повинні використовувати інструмент управління майном, і як вони можуть вам допомогти.

Призначення програмного забезпечення для бухгалтерського обліку управління майном

Інструмент управління майном може допомогти вам стати мудрим господарем. І дозволяє зосередитися на інших речах, а не на розрахунках орендної плати та безпеки.

Ось кілька причин, чому ви повинні використовувати інструмент управління майном, і як вони можуть вам допомогти.

 • Інструменти для управління майном недорогі та допомагають заощадити багато грошей з часом. Програма організує кожну транзакцію. Таким чином, оскільки бухгалтерські завдання легші, ніж просте введення даних, вам не потрібно буде наймати бухгалтера.
 • Програмне забезпечення для бухгалтерського обліку з управління майном автоматизує процеси ведення бухгалтерського обліку та бухгалтерського обліку, зменшуючи кількість помилок у бухгалтерському обліку та ненавмисних помилок.
 • Вони мають розширені та надійні можливості звітування. У результаті ви можете створювати щотижневі або щоквартальні фінансові звіти для своєї орендної нерухомості.
 • Ви можете отримати безпеку програмного забезпечення та безпеки даних за допомогою програмного забезпечення для управління майном, тож вам не доведеться турбуватися про кібератаки.
 • Масштабованість є ще однією значною перевагою використання цього програмного забезпечення. Його можна налаштувати відповідно до ваших вимог.
 • Функції, які має мати програмне забезпечення для управління нерухомістю

  автоматизація

  Однією з найбільш корисних переваг використання PMS є автоматизація. Компанії можуть досягти набагато кращих результатів, автоматизувавши рутинні, повторювані завдання, які машини можуть виконувати ефективніше, ніж люди.

  Крім того, автоматизовані завдання можуть заощадити робочі години, які вони можуть присвятити більш важливим аспектам компанії, як-от обслуговування клієнтів.

  Звернення клієнта

  Належне програмне забезпечення для управління власністю може запропонувати більше, ніж просто підтримку. Крім того, він має багато інших функцій, таких як синхронізація календаря, функції сповіщень і персоналізація ваших маркетингових кампаній. Якщо ви виходите за межі місцевого ринку, вам також слід розглянути способи залучення клієнтів з інших країн.

    Гра Poeltl: гра в вгадування гравців НБА

  Покращуючи їхній досвід, ви демонструєте більшу вдячність своїм клієнтам. Зрештою, додайте до свого додатка скільки завгодно функцій, орієнтованих на клієнта, щоб покращити взаємодію з користувачем і підвищити привабливість клієнтів.

  Управління кількома властивостями

  Керувати декількома властивостями стає головним болем і клопотом. Тоді вам може знадобитися все в одній програмі, щоб керувати всіма цими маєтками.

  Виберіть програмне забезпечення для бухгалтерського обліку управління нерухомістю, яке має цю функцію як обов’язкове. Ось список найкращих програм для бухгалтерського обліку управління нерухомістю для орендодавців, які можуть допомогти їм керувати своєю власністю.

  Свіжі книги

  Бухгалтерське програмне забезпечення FreshBooks є одним із продуктів Freshworks, спеціально для управління майном. Це допоможе вам з легкістю керувати всіма обліковими записами нерухомості та оренди.

  Freshworks є надійним і провідним на ринку постачальником передових рішень SaaS для підприємств будь-якого розміру, які вирішують різні складні бізнес-завдання.

  Ключові риси

  • Автоматичні нагадування про орендну плату: автоматично нагадуйте своїм орендарям про орендну плату.
  • Автоматично згенеровані рахунки надсилаються вашим орендарям.
  • Слідкуйте за депозитами
  • Бухгалтерська програма полегшує командну роботу.
  • Бухгалтерське програмне забезпечення FreshBooks дозволяє співпрацювати.
  • Ви можете швидко створювати красиві, повністю індивідуальні рахунки-фактури та кошториси.
  • Ви не тільки порадуєте своїх орендарів, автоматизувавши процес поновлення та приймаючи онлайн-платежі, але й помітите швидші грошові перекази на свій рахунок.
  • Відстежуйте щомісячні орендні платежі та взаємодію орендарів. Ви можете заощадити час і підвищити прибутковість своєї компанії, пропонуючи орендарям автоматичні нагадування про прострочену орендну плату та дозволяючи безпечні онлайн-платежі.

  Крім того, його доступна ціна та широкий набір функцій роблять його ідеальним програмним забезпеченням для обліку майна для малого та середнього бізнесу. FreshBooks також зручний; ви можете використовувати його на своєму мобільному пристрої. Це допоможе вам заощадити час і зусилля та дозволить вам більше зосередитися на своїй власності, орендарях і бізнесі з нерухомістю.

  Білдіум

  Buildium — це хмарний інструмент керування нерухомістю, який надає менеджерам нерухомості повний контроль над кожним аспектом їхньої бізнес-операції. Це передбачає керування орендою та платежами онлайн, заповнення вільних площ, планування технічного обслуговування та моніторинг фінансів.

  Buildium спрощує процес оренди за допомогою таких функцій, як відстеження орендарів та оренди, повний облік головної книги, автоматичні нагадування про оренду та плату та звіти на вимогу.

  Ключові риси

  • Відстеження всіх орендних платежів
  • Розкриття фінансової інформації
  • Щомісячна автоматизована звірка банків
  • Мобільний додаток із відстеженням витрат Кілька інтеграцій із такими веб-сайтами, як Apartments.com і Zillow

  Інтерфейс орендаря Buildium дозволяє менеджерам нерухомості приймати онлайн-платежі за оренду та робити збір орендної плати для орендодавця автоматичним процесом.

  TenantCloud

  Орендодавці можуть керувати запитами на технічне обслуговування, перевіряти заявки та збирати орендну плату онлайн за допомогою TenantCloud. Це хмарний інструмент управління майном, створений для задоволення вимог орендодавців, менеджерів нерухомості та експертів з нерухомості.

  Система містить функції для управління орендарями, адміністрування бухгалтерського обліку та маркетингу.

  Ключові риси

  • Єдина інформаційна панель для відстеження та керування всіма робочими процесами маркетингу, лізингу, обслуговування та бухгалтерського обліку.
  • Створюйте спеціалізовані веб-сайти, використовуючи різноманітні редаговані шаблони, щоб підвищити впізнаваність бренду. Приймати бронювання та подавати заявки можна на сайті.
  • Керуйте орендними платежами, рахунками-фактурами за виконані послуги, комісіями за прострочення, відшкодуваннями тощо.
  • Оптимізація онлайн-транзакцій завдяки інтеграції зі Stripe або Dwolla; ви можете оцифрувати кожну транзакцію та негайно зареєструвати її у призначених книгах.
  • Активуйте команди та керуйте рівнями доступу та дозволами на основі ролей користувачів. Призначайте завдання членам команди, надсилайте нагадування та відстежуйте зміни.
  • Інтегрована CRM допоможе вам відстежувати потенційних клієнтів.
  • Організуйте листування з власниками, орендарями та продавцями через електронні листи та чат у додатку, щоб створити центральну базу даних.
    Як використовувати API techukraine.net у JavaScript (NodeJS)

  Він пропонує управління орендарями, облік, автоматичне виставлення рахунків, звіти про аналіз власності та сторінку безкоштовного списку. Доступні безкоштовні, базові та розширені програми.

  QuickBooks

  Комплексний пакет для бухгалтерського обліку та управління бізнесом QuickBooks від Intuit створений для малих і середніх організацій.

  Ключові риси

  • Автоматичні нагадування про оплату
  • Надайте індивідуальні квитанції про оплату, щоб відстежувати платежі.
  • Розширені банківські канали та створення груп клієнтів
  • Ціни на етикетках зі штрих-кодом
  • До остаточної ціни можна додати витрати на транспортування, доставку, страхування та інші витрати

  Програмне забезпечення призначене для оптимізації робочого процесу та спілкування між бухгалтерами та клієнтами. Функція QuickBooks також пропонує звіти про фінансові операції.

  Стеса

  Stessa — ще одна програма для фінансування оренди майна. Скануйте квитанції, синхронізуйте свої банківські рахунки та створюйте різні звіти.

  Ключові риси

  • Якщо ви орендуєте житло на короткий термін або є власником житла для відпочинку, ви можете відстежувати ефективність за допомогою стовпця Pro Forma Stessa та функції щомісячних витрат.
  • Щоб увімкнути автоматичні транзакції, ви можете підключити AppFolio та Stessa.
  • Щоб відстежувати, класифікувати, упорядковувати та сканувати рахунки, пов’язані з нерухомістю, мобільний додаток Stessa iOS використовує машинне навчання.

  Основними цілями цієї системи є ведення бухгалтерського обліку та відстеження фінансів. Крім того, особлива зосередженість Stessa на фінансовому управлінні робить її ідеальним рішенням для власників невеликих портфелів, які шукають простий спосіб управління своїми фінансами та орендою.

  Baselane

  Повністю інтегроване фінансове рішення Baselane створено спеціально для орендодавців. Це бухгалтерське програмне забезпечення, за допомогою якого ви можете безкоштовно збирати орендну плату та здійснювати банківські операції для підприємств.

  Ключові риси

  • Функція віртуальних рахунків дозволяє вам відстежувати гарантійні депозити, розподіляти дохід і витрати на власність і налаштовувати спосіб поводження з грошима.
  • Орендну плату можна внести на будь-який рахунок у Baselane.
  • Комплексна оцінка власності та грошових потоків включає дохід, операційні витрати, операційний прибуток, чистий валовий грошовий потік тощо.

  Він також пропонує платні послуги, такі як позики для орендодавців і страхування орендодавців.

  DoorLoop

  За допомогою DoorLoop ви можете підключати банківські рахунки, дебетові та кредитні картки, спрощуючи відстеження транзакцій. Крім того, ви можете використовувати це для автоматизації інших завдань, наприклад збору орендної плати та регулярних платежів.

  Це програмне забезпечення містить усі необхідні функції бухгалтерського обліку, щоб допомогти вам керувати фінансами житлових, комерційних і навіть робочої сили та комунальних об’єктів.

    Повітряна кулька твіту дозволяє переглядати часові шкали як накладення на головному екрані

  Крім того, ви можете об’єднати свій обліковий запис DoorLoop із QuickBooks, іншим онлайн-інструментом бухгалтерського обліку, і синхронізувати всю інформацію про витрати та доходи в режимі реального часу.

  Ключові риси

  • Легко настроювані шаблони планів рахунків
  • Автоматизація процесу оплати, включаючи збір платежів
  • Для подання податкової декларації ви можете легко експортувати всі свої облікові дані.
  • За допомогою відкритого API Zapier або DoorLoop ви можете інтегрувати незліченну кількість програм, таких як CRM, процесори платежів та інше онлайн-програмне забезпечення.
  • Ви також можете управляти фінансами своєї нерухомості на міжнародному рівні за допомогою дверної петлі.

  Крім того, у DoorLoop включено 60 готових звітів, включаючи огляд бізнесу, баланс, звіт про прибутки та збитки та звіт про рух грошових коштів.

  Орендодавець Студія

  Landlord Studio обіцяє заощадити ваш час і гроші, автоматизувавши управління вашим майном. Він розроблений, щоб допомогти малому та середньому бізнесу керувати бухгалтерією та спілкуватися з орендарями.

  Його функції, безсумнівно, вразять вас, якщо ви є орендодавцем і хочете використовувати інструмент рідною мовою. Цей інструмент доступний у магазинах Apple і Google Play у вигляді повноцінної рідної мобільної програми та настільного комп’ютера.

  Ключові риси

  • Розраховує податок автоматично. Ви можете налаштувати всі налаштування податків і багато іншого.
  • Додаток і веб-сайт синхронізуються належним чином, з регулярними оновленнями, без програмних помилок і чудовим обслуговуванням клієнтів.
  • Його інформаційна панель дозволяє відстежувати ваші орендні платежі та депозити та оперативно перевіряти ваші доходи та витрати.
  • Ви повинні зберігати всю відповідну документацію про оренду, реєструвати витрати та завантажувати фотографії своїх квитанцій. Крім того, це дозволяє створювати точні звіти та експортувати їх у Excel.

  Propertyware

  Propertyware є останнім інструментом у списку, але не менш важливим. Це потужне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку управління нерухомістю. Високоефективна компанія житлової нерухомості може використовувати її як гнучку відкриту платформу.

  Ключові риси

  • Усі ваші орендовані речі зберігаються в одному місці.
  • Легко створюйте звіти, сортуйте та фільтруйте завдяки хорошій функції звітування.
  • Управління запитами на технічне обслуговування через портал власника
  • Хмарні сповіщення електронною поштою для орендарів і власників

  Він надає одні з найкращих можливостей звітування, наприклад параметри настроюваних полів і параметри автоматичного сповіщення для власників і орендарів.

  Висновок

  Управління фінансами ніколи не буває легким, якщо у вас немає бухгалтерського досвіду. Як орендодавець, ви повинні мати сильне фінансове управління. Тому не створюйте багато електронних таблиць, щоб відстежувати всі орендовані послуги. Спробуйте програмне забезпечення для бухгалтерського обліку управління нерухомістю, про яке ми згадували вище, і станьте професіоналом у управлінні фінансами.