9 найкращих постачальників виділених серверів у Великобританії

Categories:

Коли ваш бізнес починає процвітати, а попит зростає, необхідно шукати оновлення.

Якщо це онлайн-бізнес, оновлення вашого сервера має бути однією з перших речей, які ви повинні оновити, оскільки ви не хочете, щоб ваш веб-сайт сповільнювався або навіть виходив з ладу. Це може призвести до втрати потенційних клієнтів, а це не добре для вашого бізнесу.

Якщо ви зараз працюєте на спільному сервері, ідеальним рішенням буде оновлення до виділеного. Виділений сервер — це тип віддаленого сервера, який призначений лише для вас і ні для кого іншого. Це означає, що ви не будете ділитися ресурсами свого сервера з іншими власниками бізнесу.

Він має багато переваг, тому ми розглянемо найкращі виділені сервери Великобританії, які ви можете використовувати, якщо ваш бізнес знаходиться у Великобританії. Ці постачальники серверів ретельно відібрані, щоб надати вам лише найкращі варіанти.

Якщо це звучить цікаво, давайте дізнаємося більше.

Особливості виділених серверів

Незалежно від того, чи є у вас веб-сайт чи програма, розміщення його на виділеному сервері має бути одним із найбезпечніших варіантів.

Ось деякі з багатьох функцій, які зазвичай надають виділені сервери.

#1. Масштабованість

Сфера, в якій виділені сервери легко випереджають спільні сервери, це масштабованість. Оскільки ваш бізнес планує розвиватися, важливо мати простір для масштабування, щоб залучити більше клієнтів і потенційно збільшити дохід.

Виділені сервери закладають ідеальну основу для вас, оскільки вони дають вам свободу масштабувати ресурси для 100% продуктивності за запитом.

#2. Безпека

Оскільки виділені сервери повністю «присвячені» вам, немає інших веб-сайтів або програм, які отримують частину ваших виділених ресурсів. Це усуває будь-яку невпевненість щодо належного використання ресурсів.

Крім того, ви можете встановлювати бажане програмне забезпечення безпеки, як-от брандмауери, програми захисту від шкідливих програм тощо.

Читайте також: функції безпеки, які повинен мати ваш провайдер веб-хостингу.

Щоб ще більше посилити ситуацію, він дозволяє регулярно встановлювати виправлення безпеки та зручні оновлення.

#3. Надійність

З виділеними серверами ви отримуєте хорошу гарантію щодо продуктивності та керування. Він безперебійно використовує ресурси, щоб гарантувати, що все добре використовується в процесі.

Він також має управління корпоративного рівня.

#4. Гнучкість

Оскільки ресурси не розподіляються на виділених серверах, ви можете насолоджуватися великою гнучкістю, використовуючи їх на свій смак. Фактично, ви майже відчуєте, що немає обмежень на речі, які ви можете встановити та робити на виділеному сервері.

Ви можете встановлювати програми на свій вибір і насолоджуватися кращою продуктивністю веб-сайту без затримок.

#5. Доступність

Виділені сервери захищені цілодобово та забезпечують безперервну роботу до 99,9%, тому на вашому веб-сайті немає збоїв, повідомлень «сервер не працює» та інших проблем.

  Як збільшити різкість зображення в MS Word

Оскільки ви отримуєте високу доступність із виділеним сервером, ви зможете утримати більше відвідувачів і справити чудове перше враження від взаємодії з користувачем.

Важливість розміщення вашого онлайн-бізнесу поблизу клієнтів

Вибір розташування сервера хостингу поблизу ваших клієнтів має багато переваг. Виділені сервери Великобританії, які ми розглянемо в цій публікації, допоможуть у багатьох сферах, деякі з яких:

#1. Швидша швидкість

Оскільки відстань менша, швидкість хостингу буде вищою для ваших відвідувачів. Люди, які переглядають сайт із Великобританії, завантажуватимуться швидше, оскільки географічне розташування відіграє дуже важливу роль у швидшому завантаженні веб-сайту.

Однак важливо також зазначити, що люди, які переглядають сайти за межами Великобританії, завантажуватимуться повільніше, оскільки вашому сайту потрібно буде подолати відстань, яка може спричинити кілька стрибків у мережі.

#2. Чудово підходить для SEO

Оскільки це прискорює ваш веб-сайт, це безпосередньо впливає на ефективність SEO.

Пошукові системи люблять сайти, які швидко завантажуються, а хостинг на основі географічного розташування забезпечить швидке завантаження вашого веб-сайту для місцевих відвідувачів, що означає, що ваш сайт підніметься вгору в рейтингу місцевих результатів пошуку.

Ваша цільова аудиторія може набагато легше знайти ваш веб-сайт у Google.

#3. Кращий досвід користувача

Кращий час завантаження, плавний перегляд і мінімальна кількість помилок покращують взаємодію з користувачем. Усіх цих факторів можна досягти, якщо ви розмістите свій веб-сайт або програму в географічному місці поблизу відвідувачів.

#4. Немає додаткової відповідності

Розміщення веб-сайту або програми в зовсім іншій країні, а не у вашій країні, означатиме, що ви повинні відповідати правилам відповідності цієї країни.

Ви повинні дотримуватися правил зберігання своїх даних у цих регіонах. Недотримання правил може призвести до фінансових наслідків, а це не те, чого ви хочете.

Якщо ви розміщуєте свій веб-сайт у країні, де ви знайомі та близькі до вашої цільової аудиторії, вам не потрібно додатково досліджувати правила, оскільки ви, можливо, вже знаєте про них.

Я впевнений, що ви добре знаєте політику відповідності Великобританії, оскільки ми збираємося розкрити найкращі виділені сервери Великобританії.

Виділені сервери проти спільного хостингу

І виділені сервери, і загальний хостинг мають плюси та мінуси, і вибір одного з них зводиться до ваших вимог.

Ми можемо бачити як квартири в багатоквартирному будинку, так і котедж. Хоча обидва є хорошими місцями для життя, вони мають свої переваги та недоліки, але одна сторона трохи переважує іншу. ⚖️

Щоб краще проілюструвати відмінності між ними, ось таблиця:

Виділений сервер. Спільний хостинг. Вартість. Висока вартість. Зручна для використання в кишеньці. відвідувачівМасштабованістьВисока масштабованість, оскільки ви можете оновити свої ресурси в будь-який моментЗовсім не масштабована в більшості випадківБезпекаДуже сувора безпека з різних причин, включаючи той факт, що ви єдиний окремий орендар сервера.Можливі порушення безпеки, оскільки на ньому спільне використання кількох користувачів ресурсиНалаштуванняПовна настройка сервера, включаючи операційну систему, пропускну здатність, середовище тощо. Ніякі налаштування заборонені, оскільки будь-які зміни, виконані на сервері, застосовуватимуться до всіх користувачів спільного сервера. Пропускна здатність. Висока пропускна здатність і може бути додатково оновлена ​​на вимогу, щоб відповідати вашим вимогам. Користувачі повинні дотримуватися обмеженої пропускної здатності, яка використовується кількома користувачами

  Виправити Недостатньо пам’яті доступно для обробки цієї команди

Наведена вище таблиця чітко говорить нам, що виділений сервер пропонує набагато більше, ніж спільний хостинг, і це справедливо, оскільки він коштує дорожче.

Він потужний і гнучкий, але все залежить від ваших вимог. Для тих, хто розпочинає свій онлайн-бізнес, спільний хостинг може стати кращим рішенням перед оновленням до виділеного сервера.

Після того, як ви перейдете на виділений сервер, вам стане набагато зручніше, оскільки ви зможете сидіти склавши руки і розуміти, що ваш веб-сайт або програма може обслуговувати кількість відвідувачів, яку отримує щодня, без збоїв.

Тепер, коли ми знаємо про виділені сервери та їхню якість, давайте перейдемо до списку виділених серверів у Великобританії, на яких ви можете зареєструватися та розмістити свій онлайн-бізнес.

Швидкі хости

Цей виділений сервер Intel від Fasthosts володіє потужними функціями. Він надає вам повний кореневий доступ, необмежену пропускну здатність і найновіші операційні системи, які можна встановити відразу.

Ви можете очікувати наступне:

 • Безпека найвищого рівня
 • Чудове обладнання
 • HDD/SSD накопичувач
 • Техпідтримка 24/7

Вам не потрібно платити додаткові збори за налаштування, оскільки все буде включено в один із вибраних вами планів. Fasthost буде запущено протягом кількох хвилин, тож ви можете одразу приступити до роботи.

Сервери

Як випливає з назви, сервери пропонують надійний виділений сервер із гнучкістю хмари та можливістю масштабування.

Вони займають 40 хвилин або менше, щоб надати вам повний доступ до сервера в будь-якому з центрів обробки даних у світі, включаючи Великобританію та, точніше, у Лондоні. Процес починається, як тільки ви вибираєте модель і конфігурацію сервера.

До 40 Гбіт/с/сервер, низька затримка, безкоштовна глобальна приватна мережа та цілодобова підтримка – це деякі з багатьох функцій, які ви отримуєте з серверами.

Кристал

Krystal підтверджує себе як одного з найнадійніших і найчесніших постачальників виділених серверів у Великобританії, і в це неважко повірити.

Ви отримуєте повністю керовані та високоспецифіковані виділені сервери, які завжди гарантують 99,99% безвідмовної роботи. Ось деякі додаткові функції Krystal:

 • 100% SSD диски
 • Безкоштовне налаштування сервера при покупці
 • Сервери Dell Enterprise Grade
 • 32 ГБ оперативної пам’яті з можливістю розширення до 96 ГБ
 • 2x XEON E5 ЦП
 • 2x 960 ГБ SSD

Ви можете зв’язатися з їх відзначеною нагородами командою підтримки, яка доступна, коли у вас виникнуть проблеми чи сумніви. Krystal має кілька центрів обробки даних по всьому Лондону.

OVHcloud

Відоме ім’я в сфері хостингу, OVHcloud має чудовий виділений сервер у Великобританії, здатний обробляти великий обсяг трафіку та надавати вам усі ресурси, які вам знадобляться в цьому процесі.

Ось деякі сфери, у яких постачальник OVHcloud не йде на компроміси:

 • Масштабованість
 • Продуктивність
 • Доступність
 • Довговічність
 • Пропускна здатність

Ви отримуєте доступ до різноманітних дистрибутивів, які можна встановити. Крім того, це дає вам БЕЗКОШТОВНІ 500 ГБ резервного копіювання, яке можна використовувати як завгодно.

  12 переваг використання плану обслуговування WordPress для вашого бізнес-сайту

IONOS

Оснащений провідними технологіями безпеки, надійною продуктивністю та корпоративним обладнанням, виділений сервер IONOS є тим, на що варто звернути увагу.

Це дозволяє необмежений трафік як для вхідних, так і для вихідних даних. Ви можете налаштувати сервер за власним вибором параметрів оперативної пам’яті, процесора та пам’яті.

Ви також можете поділитися своїми навантаженнями доступу та підключити свій сервер до віртуальних машин для створення індивідуальної інфраструктури. Це можливо за допомогою API та хмарної інтеграції.

Є так багато функцій цього постачальника послуг, про які я не згадав, тому я рекомендую перевірити цю. IONOS має центр обробки даних у Великій Британії в центрі Лондона.

Leaseweb

Leaseweb забезпечує безкомпромісну продуктивність для розвитку вашого бізнесу без будь-яких обмежень. Насправді ви отримуєте все, що вам потрібно для забезпечення безперебійної роботи вашого онлайн-бізнесу. Деякі з функцій включають:

 • Повністю настроювані параметри конфігурації
 • Глобальна доступність і масштаб
 • Обладнання центру обробки даних найвищого рівня
 • Повний контроль над ресурсами
 • Технічна підтримка 24/7
 • Безпека на піку

Leaseweb має гнучкі місячні контракти, щоб ви могли платити лише за те, що вам потрібно, і коли завгодно. Ви можете вибрати з низки конфігурацій виділених серверів, розташованих у Лондоні, Великобританія.

RapidSwitch

Ви можете вибрати один із попередньо створених виділених серверів або створити власний виділений сервер відповідно до ваших вимог за допомогою RapidSwitch.

Це один із найдавніших постачальників виділених серверів у Великій Британії з центрами обробки даних і приватною мережею по всій Великобританії. Це безпосередньо стосується зниження витрат без шкоди для продуктивності.

Підключення до публічної хмари, резервне копіювання та аварійне відновлення, а також портфоліо кібербезпеки – це деякі з багатьох переваг використання виділених серверів RapidSwitch.

Він має центри обробки даних у Лондоні, Манчестері, Мейденхеді, Ноттінгемі, Госпорті, Сент-Асафі, Глазго та Лестері.

ANS

Завдяки підтримці 24/7 цілий рік, ANS надає виділені сервери у Великобританії, які побудовані на апаратному забезпеченні корпоративного рівня.

Насправді їхня команда підтримки є надзвичайно корисною, і вони із задоволенням виконають важливе обслуговування, установлять оновлення та виправлення та виконають інші завдання від вашого імені.

Сервер також відповідає стандартам ISO 27001 ТА PCI-DSS, окрім того, що він забезпечує безпеку.

Заре

І останнє, але не менш важливе: виділені сервери Zare такі ж хороші, як і інші в цьому списку. Він має купу дивовижних функцій, таких як:

 • Захист від DDoS
 • Поглиблені налаштування брандмауера
 • Поглиблена статистика сервера
 • Автоматизоване надання
 • Моніторинг чорного списку
 • DNS записи

Zare дає змогу вибрати з різних варіантів серверів із різними цінами, пам’яттю, процесорними ядрами тощо. Ви можете вибрати той, який вам потрібен, і миттєво налаштувати та запустити. Лондон, Глазго та Единбург є варіантами центрів обробки даних у Великобританії.

Заключні слова

Виділений сервер ідеально підходить для людей, які люблять кращу продуктивність і безпеку без втрати контролю над своїми ресурсами.

Якщо ви керуєте веб-сайтом або програмою, яка щодня отримує багато відвідувачів, ці виділені сервери у Великобританії значно полегшать ваше завдання. Це один із найкращих і найнадійніших варіантів.

Далі ознайомтеся з цими реальними інструментами моніторингу користувачів, щоб покращити роботу користувача.