techukraine.net techukraine.net 9 найкращих плагінів WordPress для створення чудових спливаючих вікон

9 найкращих плагінів WordPress для створення чудових спливаючих вікон

Categories:

Як часто ви відвідуєте веб-сайт, і з’являється вікно із проханням підписатися на список розсилки або переглянути дивовижну пропозицію/продукт? Багато разів, правда?

Спливаюче вікно – це невелике вікно, яке з’являється на екрані, коли відвідувачі переглядають веб-сайт. Ці спливаючі вікна з’являються як ненавмисні дії користувача, і маркетологи використовують їх для залучення потенційних клієнтів і просування пропозицій.

Спливаюче вікно веб-сайту може з’явитися, коли користувач вперше відвідує веб-сторінку або після таких дій, як клацання, прокручування чи натискання кнопки виходу.

Яке значення спливаючих вікон на веб-сайті?

  • Залучення потенційних клієнтів: ви можете пропонувати своїм клієнтам безкоштовні подарунки, як-от електронну книгу чи інші ресурси, в обмін на їх контактну інформацію. Потім ви можете почати надсилати цільові електронні листи, доки вони не перетворяться на покупців.
  • Розширте свій список розсилки: якщо ви надаєте цінний вміст, ви можете запропонувати користувачам підписатися на вашу розсилку та першими дізнаватися, коли ви публікуєте новий вміст.
  • Рекламуйте спеціальні пропозиції: людям подобаються пропозиції. Спливаючі вікна — це чудовий підхід для спрямування відвідувачів веб-сайту на ваші спеціальні пропозиції.
  • Спрямуйте трафік на певні сторінки/продукти: ви можете використовувати спливаючі вікна, щоб направляти людей на сторінку продажів або домашню сторінку, де вони можуть дізнатися більше.

WordPress — одна з найбільших систем керування вмістом, яку можна використовувати для створення веб-сайту без навичок програмування.

У цій статті будуть розглянуті деякі з найкращих плагінів WordPress, які можна використовувати для створення чудових плагінів на вашому веб-сайті;

Створювач спливаючих вікон це гнучкий і універсальний плагін WordPress для збільшення вашого списку розсилки та доходу. Цей плагін також створює лайтбокси для відео, сповіщення про файли cookie, сповіщення та багато іншого.

Popup Maker інтегрується з WooCommerce, що полегшує націлювання на користувачів на основі їхніх покупок і товарів у кошику. Однак ви можете отримати деякі функції на WooCommerce лише після підписки на преміум-план. Ви також можете інтегруватися з різними плагінами, такими як Ninja Forms і WPForms для збору даних.

Цей плагін заснований на конверсіях, що означає, що ви можете створювати спливаючі вікна, націлені на певні сторінки, категорії або публікації на вашому веб-сайті. Редактор спливаючих вікон дозволяє легко створювати різні типи вмісту та керувати розміром спливаючих вікон. Ціни на Popup Maker починаються від 87 доларів США на рік.

Конструктор спливаючих вікон це ідеальне рішення для дизайнерів WordPress, які хочуть створити широкий спектр спливаючих подій, типів і умов. За допомогою цього плагіна ви можете створювати інформативні, рекламні спливаючі вікна з високою конвертацією за кілька хвилин.

Popup Builder — це платний плагін, вартість якого починається від 49,95 доларів США, плата виставляється щорічно. Цей плагін дозволяє налаштовувати кольори, фон, накладення та межі ваших спливаючих вікон. Плагін має преміум-функції, які дозволяють націлювати користувачів на основі країни, операційної системи, браузера тощо.

  Як запустити сайт афілійованого маркетингу та заробити гроші

Popup Builder сумісний із такими популярними плагінами, як HTML5 Maps, Contact Form 7, WooCommerce, Formidable Forms і Divi Builder. Плагін розроблений, щоб полегшити націлювання на різних людей на основі їх поведінки, демографічних показників і географічної сегментації. Ви також можете встановити вікові обмеження, щоб обмежити відвідування певних сторінок.

Optinmonster

Optinmonster це плагін, який можна використовувати для створення форм для реєстрації та спливаючих вікон. Цей плагін розроблено, щоб допомогти вам збільшити продажі та кількість передплатників електронної пошти шляхом перетворення користувачів, які покинули службу, на клієнтів і передплатників. Ви можете створювати гейміфіковані форми реєстрації, спливаючі кампанії та липкі панелі оголошень.

OptinMonster має потужний механізм націлювання та сегментації, який аналізує поведінку користувачів, показуючи потрібні спливаючі вікна потрібним людям у потрібний час. Цей плагін оптимізовано для серверів, Інтернету та різних розмірів екранів для підвищення швидкості.

Ви також можете налаштувати спливаючі вікна для виходу, які з’являтимуться, коли ваші відвідувачі збираються вийти. Такий підхід дозволяє легко підштовхнути відвідувачів до таких дій, як підписка або покупка продукту на вашому веб-сайті.

Інтерфейс перетягування дозволяє легко створювати різні типи спливаючих вікон. Спливаючі вікна легко налаштовуються, і ви також можете додавати динамічні елементи, як-от обертання колеса та лічильники зворотного відліку. Ви можете отримати Optinmonster від 9/міс щорічно.

Спектри

Спектри це плагін для створення спливаючих вікон і розширення редакторів блоків на сайті WordPress. Цей плагін дозволяє користувачам створювати красиві веб-сайти в редакторі блоків без жодного рядка коду. Платформа постачається з різними готовими шаблонами, які вони можуть налаштувати відповідно до своїх потреб.

Spectra має різні макети, які можна легко змінювати та переміщувати під час створення спливаючих вікон. Ви також можете скопіювати налаштовані вами блоки, щоб створити нові блоки та заощадити час веб-дизайну. Ви можете використовувати Spectra з різними темами, такими як Astra, Neve, Kadence та GeneratePress.

Усі спливаючі вікна, які ви створюєте за допомогою цього плагіна, оптимізовані для продуктивності завдяки ефективним блокам коду.

Елементор

Елементор є одним із найбільш використовуваних конструкторів сторінок для сайтів WordPress. Цей конструктор сторінок дозволяє використовувати його інтерфейс для створення спливаючих вікон, як-от кнопок, електронних листів і таймерів зворотного відліку кількома клацаннями. Редактор перетягування зручний для початківців, і ви можете візуалізувати, як відображатимуться ваші спливаючі вікна під час їх створення.

Усі шаблони на Elementor створено з урахуванням доступності, оскільки він дотримується семантики HTML 5 і повного меню навігації з клавіатури. Усі спливаючі вікна, створені за допомогою цього плагіна, адаптивні, і ви можете отримати до них доступ як на великих екранах, так і на менших екранах, таких як смартфони.

  Як змусити Cortana використовувати пошук Google у Chrome і Firefox

Ви можете виконати точне націлювання, залучаючи відвідувачів за допомогою правильних тригерів і відображаючи спливаючі вікна в найбільш розумний час. Використовуйте вбудовані або спеціальні форми, щоб перетворити відвідувачів на платних клієнтів. Конструктор спливаючих вікон доступний лише після придбання професійної версії від 49 доларів США.

Поптін

Поптін це чудовий плагін для створення спливаючих вікон, опцій, контактних форм і панелей сповіщень за лічені хвилини. Ви можете використовувати розширені правила націлювання та спливаюче вікно наміру виходу, створене за допомогою цього інструменту, щоб перетворити відвідувачів веб-сайту на продажів, передплатників і потенційних клієнтів.

Цей плагін відстежує поведінку користувачів і відображає потрібне спливаюче вікно в потрібний час. Ви можете налаштувати відображення спливаючих вікон для користувачів на основі раніше відвіданих сторінок. Використовуйте елемент тікера, щоб створити відчуття терміновості та спонукати користувачів до дії.

Ви також можете грати з гейміфікованими спливаючими вікнами, такими як «вибери подарунок», скретч-картки та спливаючі вікна з колесом. Ви також можете налаштувати спливаючі вікна або навіть розмістити елементи за межами спливаючого вікна. Використовуйте кнопку «Нові поля», щоб додати нові елементи, наприклад перемикачі, дату, кнопки перевірки та приховані поля, щоб зробити ваші форми кращими та унікальними.

Конструктор спливаючих вікон GhozyLab це плагін для створення візуально привабливих вікон сповіщень, спливаючих повідомлень і форм для реєстрації. Цей інструмент має безкоштовну та професійну версії. Ви можете вставляти відео YouTube/Vimeo та додавати заклик до дії та форму підписки з професійною версією.

Вам не потрібні навички кодування, щоб створювати спливаючі вікна за допомогою цього плагіна. Ви можете орієнтуватися на людей на різних сторінках і встановлювати час, який знадобиться для появи спливаючого вікна. Ви також можете вибрати з багатьох доступних дизайнів, макетів і кольорів, щоб надати своїм спливаючим вікнам унікальний вигляд.

Якщо у вас є список розсилки, ви можете інтегруватися з основними інструментами електронного маркетингу, якщо у вас є професійна версія Popup Builder. Використовуючи функцію націлювання на рівні сторінки, ви також можете створювати різні спливаючі вікна для публікацій/сторінок. Платні плани на GhozyLab починаються від 24 доларів США.

Хоробрий

Хоробрий Popup Builder — це плагін для створення чудових спливаючих вікон за лічені хвилини. Цей плагін дозволяє створювати спливаючі вікна, бічні панелі, липкі форми та форми для генерації потенційних клієнтів, перетворюючи відвідувачів на передплатників і платоспроможних клієнтів.

Плагін містить 10 професійно розроблених елементів, які ви можете налаштувати відповідно до своїх потреб. Ви можете інтегрувати цей плагін із WooCommerce і насолоджуватися спливаючими вікнами пов’язаних продуктів, перехресними та додатковими продажами. Використовуйте функцію націлювання, щоб визначити, хто і де бачить спливаюче вікно.

Встановлюйте власні цілі, визначаючи, яка дія досягне якої цілі, і отримуйте спеціальні сповіщення. Цей плагін дозволяє вставляти спеціальний код, якщо ви хочете, щоб він відображав голос вашого бренду або зробив його унікальним.

  Зупиніть автоматичне відтворення в Chrome, Firefox, Opera, Safari та IE

Підключіть цей плагін до програмного забезпечення для розсилки, наприклад Mailchimp, Mailjet, Hubspot, MailPoet тощо.

Ви завжди можете визначити, яке спливаюче вікно приносить найбільше конверсій, перевіривши аналітику плагіна Brave Popup Builder. Ціни на цей плагін починаються від 59 доларів США на рік.

Модальне спливаюче вікно це конструктор спливаючих вікон, який можна використовувати для показу будь-якого вмісту на вашому веб-сайті. Використовуючи цей плагін, ви можете відображати вигідні пропозиції, коди купонів, попередження, повідомлення, випадкові пропозиції та листівки.

Панелі налаштувань цього плагіна дозволяють легко налаштувати висоту спливаючого вікна, заголовок, шрифт, ефект завантаження та ширину відповідно до вашого бренду. Ви можете встановити, щоб спливаюче вікно з’являлося під час завантаження сторінки або після натискання кнопки. Цей плагін дозволяє вставляти такі елементи, як зображення, повзунки зображень і відео YouTube і Vimeo.

Спливаючі вікна можна налаштувати; ви також можете додати власний CSS, щоб зробити ваші спливаючі вікна унікальними. Modal Popup Box має безкоштовний план із базовими функціями. Однак ви можете обрати преміум-план із одноразовою оплатою 9,99 доларів США. Преміальний план включає необмежену кількість варіацій кольорів, URL-адрес кнопок, ефектів анімації та налаштувань вмісту.

  • Не зловживайте ними: можливо, ви захочете перетворити майже кожного відвідувача на передплатника або платного клієнта. Однак наявність великої кількості спливаючих вікон вплине на загальну взаємодію з користувачем і високі показники відмов.
  • Зробіть їх релевантними: характер вмісту має резонувати зі спливаючим вікном. Наприклад, якщо відвідувач читає публікацію в блозі, ви можете додати форму електронної пошти, щоб він міг отримати більше схожого вмісту.
  • Виберіть правильний плагін: у нас є різні попси, і ви повинні знати, чого хочете досягти. На щастя, більшість плагінів для спливаючих вікон надають ряд варіантів і прикладів, які допоможуть вам почати роботу.
  • Зробіть його легким для закриття: наявність спливаючого вікна не означає, що відвідувач веб-сайту повинен прийняти вашу ідею. Дозвольте відвідувачам закривати спливаючі вікна та виконувати дії за бажанням.

Висновок

Як бачите, існує безліч варіантів, які ви можете використовувати, коли хочете створити спливаючі вікна для свого веб-сайту. Остаточний вибір залежатиме від ваших конкретних потреб, ніші та бюджету. Ви можете використовувати більше одного плагіна на своєму веб-сайті. Однак, щоб уникнути конфліктів, не активуйте більше одного спливаючого плагіна в одному розділі вашого веб-сайту.

Якщо ви любите створювати спливаючі вікна з нуля, ви можете переглянути нашу статтю про найкращі конструктори спливаючих вікон для вашого сайту WordPress.