9 найкращих плагінів SEO для WordPress

Categories:

У поточному онлайн-середовищі WordPress є найпопулярнішою системою керування контентом (CMS).

WordPress — одна з найефективніших платформ, яку слід враховувати, вибираючи платформу для створення сайтів для вашої корпорації, бізнесу чи організації.

На даний момент WordPress підтримує 455 мільйонів веб-сайтів. WordPress зберіг свою популярність завдяки простоті використання, гнучкості та активній спільноті користувачів.

Завдяки тому, що він безкоштовний і простий у налаштуванні, вам не потрібно мати досвід програмування чи веб-розробки, щоб використовувати його. Читайте далі, щоб дізнатися, чому WordPress є ідеальною платформою для вашого бізнесу, якщо ви шукаєте економічно ефективне рішення, яке полегшить керування вашим веб-сайтом.

Крім того, у цій статті ви дізнаєтесь, що роблять найкращі плагіни WordPress SEO, а також як і чому ви можете отримати від них користь.

Чому WordPress вважається однією з найкращих платформ, орієнтованих на першу чергу на вміст?

Завдяки великій кількості доступних плагінів WordPress пропонує клієнтам безліч варіантів безпеки та налаштування для веб-сайтів усіх видів.

Щоб створити веб-сайт на базі WordPress, не обов’язково наймати професійного розробника. Ви можете зробити це самостійно або отримати допомогу за розумну ціну через дошки вакансій, такі як Upwork.

Який би маршрут ви не вибрали, ознайомтеся з цими дивовижними плагінами SEO, які допоможуть вашому веб-сайту отримати більше популярності в пошукових системах.

Перш ніж поглянути на найкращі плагіни WordPress SEO, давайте з’ясуємо, що робить WordPress такою надійною платформою. Насправді techukraine.net також використовує WordPress, і він працює бездоганно.

#1. WordPress на 100 відсотків безкоштовний

Так! Ви правильно зрозуміли. Ви можете використовувати WordPress безкоштовно. Просто завантажте та встановіть безкоштовну програму на своєму веб-сайті або в середовищі пісочниці, а потім використовуйте її, як забажаєте.

Якщо ви власник малого бізнесу, ви, ймовірно, хочете налаштувати свій веб-сайт за низькою початковою ціною. Використання WordPress може мати суттєві переваги для малого бізнесу, оскільки економить час і гроші. Подивіться, наскільки недорогим може бути WordPress, переглянувши цю публікацію, яка розраховує його фактичну вартість.

#2. WordPress безпечний

Для компаній важливо серйозно ставитися до безпеки веб-сайтів. Google може знизити ваш рейтинг, якщо ваш веб-сайт незахищений.

На щастя, WordPress є однією з найбезпечніших CMS. WordPress регулярно оновлюється, щоб зробити його максимально безпечним. Служба технічного обслуговування або ручне оновлення WordPress може забезпечити безпеку вашого веб-сайту.

Ви можете використовувати вбудовані заходи безпеки платформи, щоб ще більше захистити свій веб-сайт. Функції включають автоматичне виявлення шкідливих програм і двофакторну автентифікацію.

#3. Це зручно для користувачів

Зручність WordPress є однією з головних причин, чому багато власників бізнесу вирішують його використовувати. Ви знаєте, як важко буває адмініструвати та налаштовувати деякі CMS, якщо ви ними користувалися раніше.

Простота використання WordPress дозволяє легко створити веб-сайт із усіма функціями, естетикою та функціональністю, які ви бажаєте.

Використання існуючої теми WordPress або пошук безкоштовних тем в Інтернеті є одним із способів створити веб-сайт. WordPress простий у використанні, незалежно від рівня вашого досвіду веб-розробки.

#4. Платформа для розробки з відкритим кодом

Як програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, WordPress Codex можна безкоштовно завантажити та використовувати для додавання функцій до веб-сайтів. Крім того, ви можете повторно використовувати та розширювати код, якщо є технічна схильність.

Це одна з найважливіших переваг, які роблять WordPress найкращим вибором для малого бізнесу. Власники бізнесу можуть вирішити, чи співпрацювати з розробником WordPress, чи працювати над вихідним кодом самостійно.

  Як керувати Apple TV за допомогою iPhone

#5. Велика онлайнова спільнота підтримки

Як уже згадувалося, WordPress — це потужна онлайн-платформа для створення веб-сайтів із великою базою користувачів. Що стосується онлайн-підтримки, WordPress добре відомий своєю командою світового рівня.

Завдяки мільйонам активних користувачів, талановитим командам розробників, великим спільнотам і дискусійним форумам кожен може знайти рішення своїх проблем.

Крім того, незліченні високоосвічені сайти WordPress щодня надають поради та навчальні посібники.

Є хороший шанс, що хтось знає про вирішення більшості проблем WordPress, оскільки вони вже обговорили більшість із них тут. Як наслідок, WordPress є ідеальною платформою для новачків і малого бізнесу.

Що таке плагін WordPress?

Думайте про WordPress як про новий смартфон із налаштуваннями за замовчуванням від виробника. Незважаючи на те, що пристрій працює, більшість користувачів додають додаткові програми, щоб покращити його зручність і загальну функціональність. Ці програми можна безкоштовно завантажити, встановити та видалити будь-коли.

Плагіни WordPress працюють аналогічно. У каталозі плагінів WordPress можна завантажити понад 58 000 плагінів. Ймовірно, існує плагін, який задовольнить потреби вашого сайту.

Плагіни WordPress зазвичай безкоштовні, але ви можете придбати преміум-версії та платні версії. Безкоштовний плагін забезпечує базові функції; однак платні плагіни пропонують преміальні функції та підтримку розробників.

Незважаючи на те, що плагіни WordPress стосуються багатьох аспектів створення та роботи веб-сайту, ми найбільше зацікавлені в дослідженні тих, які покращують пошукову оптимізацію веб-сайту. Отже, давайте розглянемо найкращі SEO плагіни WordPress.

Все в одному SEO

У 2007 році All in One SEO для WordPress дебютував як перший плагін WordPress SEO. Понад 3 мільйони досвідчених власників веб-сайтів використовують AIOSEO, щоб належним чином налаштувати WordPress SEO, щоб їхні сайти були вищими в пошукових системах.

Ви можете легко налаштувати WordPress SEO правильно за допомогою AIOSEO. За допомогою майстра налаштування SEO WordPress ви можете налаштувати параметри SEO свого веб-сайту відповідно до потреб своєї ніші на ринку.

Плюси все в одному SEO 👍

 • Налаштуйте WordPress SEO правильно, не наймаючи професіонала
 • Оцінка Truseo дозволяє легко покращувати ваші сторінки для кращого рейтингу
 • Інтеграції, які ідеально підходять для всіх ваших улюблених інструментів
 • Підтримка WooCommerce SEO та локального SEO
 • Плагін з найвищим рейтингом + чудова підтримка клієнтів

Мінуси універсального SEO 👎

 • Оманливий додатковий продаж майстра встановлення.
 • В інтерфейсі користувача комерційного видання багато непотрібних функцій.
 • Меню SEO може здатися не зручним для багатьох.
 • Деякі пропозиції чудові з точки зору функціональності, але не варті своєї ціни.

Плагін Yoast

З точки зору продуктивності сайту плагін Yoast SEO для WordPress є одним з найкращих варіантів.

Завдяки великій кількості інструментів і опцій ви можете керувати своїм веб-сайтом так, щоб він добре показував відвідувачам і пошуковим системам.

Плюси Yoast SEO 👍

 • Yoast SEO Premium допомагає оптимізувати вміст як для відвідувачів, так і для пошукових систем.
 • Він розглядає синоніми та схожі ключові слова, щоб допомогти вашій сторінці отримати вищий рейтинг.
 • Yoast SEO відстежує ваші найважливіші сторінки та сповістить вас, якщо вони не були змінені протягом шести місяців.
 • Ви зможете побачити, як ваша сторінка може відображатися в результатах пошуку.
 • Кожного разу, коли сторінка буде видалена, Yoast запитає вас, що ви хочете з нею зробити.

Мінуси Yoast SEO 👎

 • Yoast іноді може повільно розпізнавати зміни, внесені до веб-сторінки.
 • Вам потрібно перевірити всі правила Yoast SEO для плагіна, щоб кваліфікувати ваш вміст як SEO-дружній. Однак ці правила можуть не відповідати певним типам вмісту, наприклад веб-сайтам новин або сайтам електронної комерції.

Ранг мат

Плагін WordPress SEO Rank Math дозволяє будь-кому легко покращити свій вміст за допомогою вбудованих рекомендацій на основі загальноприйнятих найкращих практик.

Модель структурованих даних спрощує налаштування важливих параметрів SEO, вирішує, які сторінки слід індексувати, і визначає, як ваш веб-сайт має відображатися в результатах пошуку.

Плюси Rank Math 👍

 • Ви можете включити та налаштувати більше 15 вбудованих модулів відповідно до ваших потреб.
 • Вимірюйте та відстежуйте позиції ключових слів, щоб контролювати свій прогрес у SEO.
 • Проведіть ретельне дослідження SEO, щоб знайти проблеми на основі 30 визначених параметрів.
 • Простий імпорт одним клацанням миші для плавного переходу з інших плагінів SEO.
 • Повністю сумісний як з класичним редактором WordPress, так і з редактором Gutenberg.
  Як змінити адресу електронної пошти та пароль Genshin Impact

Мінуси Rank Math 👎

 • Для недосвідчених користувачів різноманітність функцій може викликати здивування.
 • Чіткість деяких візуальних елементів може бути недостатньою.
 • Він може конфліктувати з іншими плагінами під час роботи.

WP Meta SEO

Використовуючи плагін WP Meta SEO, ви можете легко керувати SEO свого веб-сайту WordPress. WP Meta SEO містить груповий редактор для метаданих, оптимізацію зображень для SEO, генератор XML-карти сайту та менеджер перенаправлення, лише деякі з його інструментів для економії часу.

Найновіша версія Pro тепер має спеціальний інтерфейс Google Search Console, який використовує дані Google, щоб рекомендувати найкращі ключові слова для вашого вмісту.

Плюси WP Meta SEO 👍

 • У порівнянні з іншими продуктами ціна здається справедливою.
 • Пропонує безкоштовний план із різноманітними передовими функціями.
 • Це популярний плагін для SEO через високу ціну, тому він має велику підтримку спільноти.
 • Найкращий плагін з точки зору доступного програмного забезпечення.

Мінуси WP Meta SEO 👎

 • Інтерфейс користувача не на належному рівні.
 • Не ідеальний варіант для професіоналів.

Посилання Whisper

Link Whisper є чудовим вибором для блогів і веб-сайтів на основі статей. Щойно ви починаєте писати статтю, Link Whisper починає пропонувати відповідні внутрішні посилання. Штучний інтелект живить систему.

Link Whisper може надати сотні внутрішніх посилань на основі кількості ваших статей і актуальності вашого поточного вмісту.

Плюси Link Whisper 👍

 • Це дозволяє легко знаходити та створювати внутрішні посилання на старі публікації, які потребують більшої кількості автоматичних посилань, за вашими ключовими словами.
 • Ви можете контролювати структуру свого сайту та отримувати інформацію, необхідну для його оптимізації, за допомогою ефективної поглибленої звітності за посиланнями.
 • За допомогою Link Whisper дуже просто побачити свої пошкоджені внутрішні та зовнішні посилання.
 • Додавання цільових ключових слів покращує пропозиції, і ви отримуєте кращі внутрішні посилання.

Мінуси Link Whisper 👎

 • Немає рекомендацій щодо зовнішніх посилань.
 • Новачкам може бути важко зрозуміти деякі функції.

SEOPress Pro

У 2017 році SEOPress був випущений як ефективний і швидкий плагін WordPress SEO. Незважаючи на те, що це відносно новий плагін SEO, його було встановлено понад 150 тисяч разів. Платформа WordPress дуже популярна через легкість, з якою ви можете оптимізувати SEO свого сайту.

Крім того, майстер налаштування автоматично встановлює більшість параметрів. Це дозволяє легко налаштувати SEOPress, навіть якщо ви не знайомі з кодуванням. Крім того, ви можете легко ввімкнути або вимкнути функції SEOPress.

Плюси SEOPress Pro 👍

 • Видатними функціями є можливість створювати SEO-назви та мета-описи та аналіз вмісту на сторінці.
 • Для видимості в пошуковій системі у вас є стандартні варіанти додавання спеціального заголовка та мета-опису.
 • Це дає змогу покращити вміст за допомогою аналізу вмісту.
 • Окрім того, як ваш матеріал відображається в результатах пошуку, ви також можете впливати на те, як він відображається в соціальних мережах.
 • На відміну від Yoast, SEOPress не сповільнить завантаження вашого сайту. Крім того, SEOPress не обробляє вас копійками; все входить до версії Pro, і її можна встановити на необмежену кількість веб-сайтів.
 • Незважаючи на те, що SEOPress є новим, нехай це вас не зупиняє. За результатами тестування, це найкращий доступний замінник Yoast.

Мінуси SEOPress Pro 👎

 • Це відносно новий у бізнесі плагінів SEO. Отже, ви можете не отримати таку хорошу підтримку спільноти, як Yoast або AIOSEO.

СХЕМА ПРО

Схема дозволяє користувачам вносити мікродані на веб-сайти, створюючи розширені фрагменти, які з’являються в результатах пошуку Google. Щоб допомогти пошуковим системам зрозуміти вміст вашого веб-сайту, Google, Bing, Yandex і Yahoo об’єдналися в Schema.org.

Це робиться для того, щоб люди, які щось шукають, знаходили найбільш доречні результати. Розширені фрагменти додаються під заголовок вашого веб-сайту за допомогою розмітки схеми, що значно підвищує привабливість вашої веб-сторінки.

  Як закрити обліковий запис GoDaddy

Плюси Schema Pro 👍

 • Швидко й легко реалізуйте точну розмітку схеми, не написавши жодного рядка коду.
 • Це дає змогу вибрати відповідну схему з 20+ можливостей Schema Pro для відповідної ситуації.
 • Розмітку схеми можна швидко застосувати будь-де на вашому веб-сайті після одноразового налаштування.
 • Ви можете відобразити попередньо заповнену інформацію, як-от назву сторінки, рекомендоване зображення, автора, дату тощо.
 • Ви можете швидко перевірити свою схему завдяки вбудованій перевірці полів і доступу до інструменту тестування структурованих даних Google.

Мінуси Schema Pro 👎

 • Пропонує лише найпопулярніші типи схем.
 • Недостатньо для всебічного SEO; вам можуть знадобитися додаткові плагіни
 • Google більше не часто показує розширені фрагменти

Перенаправлення

Серед менеджерів перенаправлення WordPress Redirection є найпопулярнішим. На додаток до контролю 301 перенаправлення, моніторингу 404 проблем і зв’язування вільних кінців, він простий у використанні. Використовуючи перенаправлення, ви можете зменшити кількість помилок і підвищити рейтинг свого веб-сайту.

Будь-який сайт, незалежно від того, скільки перенаправлень він має, може виграти від перенаправлення.

Оскільки він існує вже більше десяти років, він часто схвалюється користувачами WordPress. Крім того, це безкоштовно!

Плюси перенаправлення 👍

 • Просте та легке керування без знання Nginx або Apache.
 • Це дає вам змогу бачити кожне переспрямування на вашому веб-сайті з детальною інформацією про відвідувача, браузер, який вони використовують, і реферера.
 • Переспрямування фіксуватиме будь-які помилки 404 на вашому веб-сайті, що дозволить вам знаходити та вирішувати проблеми.
 • Ви можете експортувати перенаправлення у файл правил перезапису Nginx за допомогою цього веб-сервера.
 • Немає преміум-версії та не потрібно платити за використання функцій.

Мінуси перенаправлення 👎

 • Немає доступного конструктора UTM.
 • Перенаправляти, лише коли тип сторінки 404.
 • Доступ користувача до керування ролями недоступний.
 • Утримайтеся від імпорту даних із файлів JSON

Тонкий SEO

Slim SEO є одним із найлегших плагінів SEO, доступних сьогодні для WordPress. Він був створений eLightUp. Він ідеально підходить для новачків, які майже не знають конфігурацій SEO, оскільки Slim SEO не потребує налаштування.

Процес встановлення настільки простий, як це можливо, і ви можете просто встановити плагін і почати відразу.

Плюси Slim SEO 👍

 • Повністю неналаштований: просто встановіть і закінчіть! Без необхідності пробиратися через численні налаштування, усі обов’язки SEO виконуються автоматично.
 • Надзвичайно легкий: маючи лише 40 КБ, ви можете мати повнофункціональний, неймовірно швидкий плагін SEO, який може виконувати ті ж функції, що й інші великі плагіни.
 • Код високої якості: розробники WordPress із понад 12-річним досвідом розробки плагінів створили сучасний модульний код.
 • Автоматично генеруйте теги для карток Twitter, Open Graph, мета-назв і описів.
 • Типи об’єднаних схем автоматично генеруються для вашого веб-сайту, сторінок і вмісту.

Мінуси Slim SEO 👎

 • Не призначений для використання професіоналами.
 • Потенційно надто мінімальний – найнеобхідніший плагін.

Заключні слова

Чи потрібно використовувати плагіни для оптимізації сторінки? Ви можете досягти еквівалентних результатів самостійно, якщо розумієтеся на пошуковій системі пошукової системи та слідкуєте за розвитком ринку. Навпаки, плагіни SEO вказуватимуть на області, які потребують негайного вдосконалення, виділяючи їх.

Навіть експерт може скористатися цим, оскільки це скорочує час, який вони витрачають на моніторинг усього. У наведеній вище статті порівнюються найкращі плагіни WordPress SEO та їхні переваги та недоліки. Цей вичерпний посібник допоможе вам вибрати плагіни SEO відповідно до ваших потреб.

Тепер ви можете прочитати про найкращі хакі WordPress для оптимізації вмісту.