9 найкращих онлайн-пошуків ASN, скриптів і API

Сфера кібербезпеки та мереж є інтригуючою, але цікавою, охоплюючи сфери, які ви повинні дослідити, щоб принести багато користі своєму бізнесу.

Якщо говорити про мережеву інформацію, то включення Інтернет-протоколів або IP-адрес є однією з важливих частин Інтернету. Подібним чином, ASN є спорідненим терміном у цьому відношенні, який ви повинні знати, якщо хочете розширити мережеві горизонти свого бізнесу.

Оскільки IP-адреси разом із пристроями, підключеними до Інтернету, сьогодні поширюються через кібер-вразливості, такі положення, як ASN, стають важливішими, ніж будь-коли.

Щоб впоратися з величезним обсягом повсякденної передачі даних в Інтернеті, регулюючі групи, як-от Управління розподілення номерів в Інтернеті (IANA) та інші, перейшли від попередньої системи IPv4 до IPv6. Ця система має додаткову чисельну потужність для задоволення зростаючих вимог.

Тим не менш, ASN — це спосіб регулювання таких надлишкових даних зв’язку, що відбуваються через велику кількість вузлів, включаючи IP-адреси та інтернет-пристрої.

Отже, давайте дізнаємося, що саме таке ASN і як він може допомогти вашому бізнесу.

Що таке ASN?

Автономна система (AS) — це група з кількох IP-мереж, які мають окрему політику маршрутизації. Отже, якщо ці автономні системи мають взаємодіяти одна з одною, їм потрібен унікальний номер або ідентифікатор.

Номер автономної системи (ASN) — це унікальний номер, доступний у всьому світі, що дозволяє пов’язаним із ним автономним системам обмінюватися даними маршрутизації з іншими під’єднаними системами. ASN може бути приватним або публічним.

У той час як загальнодоступний ASN потрібен, коли системи обмінюються даними в Інтернеті, приватний ASN потрібен для зв’язку лише з одним постачальником через Border Gateway Protocol (BGP).

IANA призначає ці номери ASN автономним системам через регіональні інтернет-реєстри (RIR), організацію, відповідальну за керування інтернет-номерами в певному регіоні земної кулі. Є п’ять RIR:

 • Азіатсько-Тихоокеанський мережевий інформаційний центр (APNIC)
 • Африканський мережевий інформаційний центр (AFRINIC)
 • Американський реєстр номерів Інтернету (ARIN)
 • Мережевий інформаційний центр Латинської Америки та Карибського басейну (LACNIC)
 • Мережевий центр Réseaux IP Européens (RIPE NCC)

Як ASN допомагають?

Якщо ваш бізнес потребує зв’язку із зовнішнім світом у безпечному середовищі, ви можете зробити це через окремі вузли або кілька робочих станцій в Інтернеті. Таким чином ви можете об’єднати ресурси, об’єднати системи, а потім надати IP-адресу кожній робочій станції.

  21 найкращий веб-сайт для перегляду Наруто Шиппуден

Ви можете запитати ASN у відповідного органу на основі вашого регіону та використовувати його для встановлення однієї точки шлюзу.

ASN можуть надати вашому бізнесу різні кінцеві вузли для надсилання та отримання інформації через Інтернет. Ви можете отримати групу з кількох ліній або вузлів кінцевого користувача, підключених до одного центрального шлюзу.

Давайте дізнаємося, як ASN може принести користь вашому бізнесу:

 • Підвищте гнучкість вашої мережі
 • Використання власного ASN та IP-адреси сприяє переносимості IP-адрес.
 • Це полегшує прямий піринг з різними точками обміну Інтернетом (IXP)
 • Кращий контроль руху
 • Ви можете отримати свою мережеву ідентифікацію як зовні, так і всередині.
 • Ви можете створити власний BGP за допомогою загальнодоступного ASN.

Далі обговоримо деякі з найкращих онлайн-пошуків ASN, сценаріїв і API. Основною метою цих інструментів є перевірка ASN, щоб отримати повну інформацію про AS.

Отримати інформацію про ASN надзвичайно просто UltraTools. Вам просто потрібно ввести номер AS, назву компанії або IP-адресу, а потім натиснути «Перейти».

Він відображатиме всю необхідну інформацію про ASN конкретної IP-адреси, включаючи власника IP-адреси, реєстратора, що видав, реєстраційні дані, його максимальний діапазон відносно загальної кількості IP-адрес тощо.

Наприклад, ми взяли назву компанії Apple, тому ми отримали наступну інформацію.

Азіатсько-Тихоокеанський мережевий інформаційний центр (APNIC) — це некомерційна відкрита організація, заснована на членах, яка керує та розповсюджує номерні ресурси Інтернету, включаючи ASN та IP-адреси, у 56 країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

База даних Whois APNIc зберігає всі дані про організації, які мають ASN та IP-адреси в цьому регіоні.

Отже, використовуючи Пошук Whois APNIC, ви можете визначити ASN та IP-адресу організації. Ця база даних також демонструє, коли і куди були розподілені ресурси разом із контактною інформацією для кожної мережі.

Просто натисніть «Пошук APNIC Whois». Він перенаправить вас на іншу сторінку, де ви зможете ввести IP-адресу, яку ви бажаєте шукати, щоб визначити інформацію.

ASNLookup

ASNLookup пропонує зручний інтерфейс для пошуку IP-адрес організації за допомогою ASN.

Щоб отримати дані, просто введіть назву організації.

ASNLookup також безкоштовно пропонує кінцеву точку API, яку можна використовувати для отримання даних у форматі JSON. Це корисно, якщо ви хочете інтегрувати його з програмою чи інструментом.

  10 навчальних ресурсів з адміністрування баз даних для розвитку кар’єри

Наприклад, ми ввели «Salesforce» як вхідні дані, тому він відображає наступний результат. Ви навіть можете завантажити результати та зберегти їх для довідки.

Щоб отримати інформацію про ASN, MX Toolbox приймає назву AS або номер AS як вхідні дані. Після введення часткового введення AS відобразяться всі номери AS, які відповідають частковому імені.

Отже, ви можете ввести IP-адресу, ім’я хоста або доменне ім’я, щоб отримати інформацію про ASN. Якщо ви введете посилання, воно спрямує вас до відповідних даних або інструментів. Ви також можете переглянути хронологічну історію результатів.

Ціль хакера

Перевірте ASN на наявність IP-адреси, щоб отримати інформацію про використання певної AS Ціль хакера. Просто введіть ASN або IP-адресу організації як вхідні дані, і він поверне відповідні ASN, розділені комами.

Він відображатиме назву організації, її географічне розташування та всі пов’язані IP-адреси.

Використовуючи інструмент пошуку Hacker Target, ви можете миттєво перевірити власника певної IP-адреси. Однак є підступ, який не можна забувати для організацій, їхні AS розташовані на різних континентах.

Отже, якщо ви отримуєте IP-адресу AS, яка відображається в США, це не завжди означає, що система фізично розташована в США.

Цей інструмент створено для тимчасових пошуків. Якщо ви використовуєте його безкоштовну версію, ви можете перевіряти 100 результатів на день. Він не вимагає ключів або реєстрації.

IPtoASN

IPtoASN це ще один онлайн-пошук із досить простим способом знайти ASN, що належить організації. Просто введіть адресу IPv6 або IPv6 і натисніть «Пошук».

Такі мови програмування, як Go та Rust, є основою платформи IPtoASN. Операційна система OpenBSD із передовою технологією безпеки також керує IPtoASN для захисту ваших брандмауерів у розподіленій атмосфері.

purplepee

Ви можете легко отримати інформацію про ASN purplepee, який є пошуком ASN з відкритим кодом. Окрім цього, ви також можете переглянути інформацію про DNS-записи веб-сайту, HTTP-заголовок, TCP-порти та сертифікати SSL.

Його пошуковий фільтр має містити певні ключові слова, щоб відображати саме те, про що ви хочете, щоб purplepee шукав. Ви не повинні вводити пробіл між введеною назвою фільтра та значенням.

  Налаштування RetroPie на Raspberry Pi 3: Короткий посібник

Наприклад: якщо ви бажаєте здійснити пошук за ASN певної організації, скажімо, Digital Ocean, введіть дані як:

org:DIGITALOCEAN-ASN – DigitalOcean, LLC, США

Він поверне всю інформацію, включаючи IP-адресу, геолокацію, ASN CIDR, дату, код країни, реєстр, опис, а також сертифікат SSL і заголовок HTTP.

IPWHOIS

IPWHOIS дозволяє отримати, а потім проаналізувати інформацію whois для адрес IPv6 і IPv4. За допомогою цього сценарію ви можете знайти ASN, назву веб-сайту або IP-адреси.

Це пакет на основі Python для аналізу та отримання даних. Він може аналізувати широкий спектр полів в один стандартний словник. Він забезпечує підтримку запитів RDAP, застарілих протоколів, повного CLI, необов’язкового виведення консолі кольору ANSI.

IPinfo

Ви втомилися від командних рішень і все ще хочете отримати дані ASN?

Це можливо, на щастя!

Отримайте всю доступну інформацію про ASN за допомогою цього дивовижного API – IPinfo.

Просто введіть ASN або IP-адресу та отримайте результати за лічені секунди.

API повертає результати у форматі JSON з інформацією для префіксів IPv6 і IPv4. Ця інформація включає ідентифікатори, імена, мережеві блоки, країни та Інтернет-провайдерів або Інтернет-провайдерів.

Отримавши такі дані, ви можете отримати інформацію про підключення до Інтернету, обмеження даних і швидкість відвідувачів. Ви також можете перевірити, чи належить певна IP-адреса компанії, хостинг-провайдеру чи споживачу.

Зберіть усю цю інформацію, щоб спланувати, як ви можете покращити досвід своїх користувачів. IPinfo є надійним, оскільки надає точні результати та щодня оновлює свої мережеві набори даних.

Висновок

Захищена мережа – вимога часу. Завдяки наведеній вище інформації про різні онлайн-пошуки, сценарії та API ви можете збирати дані ASN у режимі реального часу, щоб створити кращу бізнес-мережу по всьому світу в повністю безпечному середовищі та, водночас, покращити досвід відвідувачів на вашому веб-сайті. .